vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

eGo-C vs eGo-W vs i Want

Αποσυνδεδεμένος koke

  • **
  • 112
  • Φύλο: Άντρας
  • γουσταρω τον ατμο
Απ: eGo-C vs eGo-W vs i Want
« Απάντηση #15 στις: Μαρτίου 06, 2012, 21:29 »
ego-c και εγω πολυ καλο χτυπημα,γευση και διαρκεια μπαταριων.ειδικα στη γευση ρε παιδια δεν υπαρχει συνγκριση.εγω εδωσα ολες τις μοντες vv και Α2 για χαρη του ego-c και δεν το εχω μετανιωσει.

Αποσυνδεδεμένος smoke_nomore

  • **
  • 118
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eGo-C vs eGo-W vs i Want
« Απάντηση #16 στις: Μαρτίου 06, 2012, 21:48 »
 :)) :)) να παιξω τζοκερακι?

οποτε για εναν αρχαριο που δεν θελει να προβληματιστει να ξεκινησει με ενα ego-c?
καμμενα φυτιλια που διαβαζα κατα καιρους και τα συναφη εχουνε εξαλειψει με το c?
σαν γευση μια φορα που δοκιμασα (δεν ρωτησα ποιο η/τ ηταν) μου αρεσε πολυ το redbull.
τι προτεινετε ως αντικαταστατο του κιτρινου old holborn?
ευχαριστω πολυ για τις αμεσες απαντησεις σας.  ;)

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: eGo-C vs eGo-W vs i Want
« Απάντηση #17 στις: Μαρτίου 06, 2012, 21:59 »
Απο αυτους που παραθετεις σαφέστατα ο eGo-C.   :dontknow:
Θα μπορουσες ομως να προσθεσεις στους υποψηφιους και τον σούπερ απο κάθε άποψη για αρχαριους και οχι μονο ατμιστες imist...  :yes:

Βλεπω εβαλες και το imist στην ψηφοφορια!
Ε,αφου ειναι ετσι, imist με κλειστα τα ματια για αρχαριους και οχι μονο χρηστες.. :yes:

Εχω χρησιμοποιησει και τα τρία, εξακολουθω και χρησιμοποιω τα δυο απο τα τρια (imist και eGo-C).. :yes:
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 06, 2012, 22:15 από Pastafarai »

Αποσυνδεδεμένος bluegreen

  • *
  • 33
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eGo-C vs eGo-W vs i Want
« Απάντηση #18 στις: Μαρτίου 06, 2012, 22:14 »
βρε παιδιά θα έλεγα να γράφουν όσοι έχουν χρησιμοποιήσει τουλάχιστον δυο από τα τρία μοντέλα όχι ένα γιατί έτσι το νήμα θα γίνει 50 σελίδες και δεν θα βγάλουμε άκρη ειδικά κάποιος νέος που ψάχνεται.

Αποσυνδεδεμένος smoke_nomore

  • **
  • 118
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eGo-C vs eGo-W vs i Want
« Απάντηση #19 στις: Μαρτίου 06, 2012, 22:39 »
με βρισκεις συμφωνο. βεβαια ψυχη εχουν και οι υπολοιποι που εχουνε χρησιμοποιησει εστω και ενα  :D




Διαγραφη αμεσης παραθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 06, 2012, 23:11 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος O_o_P_s_S

  • *
  • 22
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eGo-C vs eGo-W vs i Want
« Απάντηση #20 στις: Μαρτίου 06, 2012, 22:49 »
τα έχω πάρει όλα, και της παραλλαγές, επώνυμα και μη
joyetech ego-c ,nothing else

Αποσυνδεδεμένος smoke_nomore

  • **
  • 118
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eGo-C vs eGo-W vs i Want
« Απάντηση #21 στις: Μαρτίου 06, 2012, 23:39 »
:)) :)) να παιξω τζοκερακι?

οποτε για εναν αρχαριο που δεν θελει να προβληματιστει να ξεκινησει με ενα ego-c?
καμμενα φυτιλια που διαβαζα κατα καιρους και τα συναφη εχουνε εξαλειψει με το c?
σαν γευση μια φορα που δοκιμασα (δεν ρωτησα ποιο η/τ ηταν) μου αρεσε πολυ το redbull.
τι προτεινετε ως αντικαταστατο του κιτρινου old holborn?
ευχαριστω πολυ για τις αμεσες απαντησεις σας.  ;)

up  ;D

Απ: eGo-C vs eGo-W vs i Want
« Απάντηση #22 στις: Μαρτίου 07, 2012, 23:47 »
σαφώς eGo-C
Πολύ καλό χτύπημα , καλή γεύση , ισορροπημένη θερμοκρασία ατμού.
Κάπου εκεί κλείνω και εγώ, απλά υπάρχουν φορές που δεν ξέρω πιο κερδίζει
αν και μάλλον είναι θέμα πως θα σου "κάτσει" ο εκάστοτε ατμοποιητής των παραπάνω

Αποσυνδεδεμένος Grindian

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eGo-C vs eGo-W vs i Want
« Απάντηση #23 στις: Μαρτίου 16, 2012, 12:56 »
Παιδιά γειά χαρά και από μένα, έχω μια απορία. Είμαι ατμιστής εδώ και 3 βδομάδες περίπου και χρησιμοποιώ το ego-c. Το φιλτράκι πριν καν κλείσει μιας μέρας χρήση γεμίζει φυσαλίδες. Είναι φυσιολογικό αυτό? Μήπως κάνω κάτι λάθος ή υπάρχει κάποιο πρόβλημα? Δεν νιώθω να επηρεάζει την απόδοση του τσιγάρου, απλά ρωτάω μήπως πάει κάτι στραβά και πρέπει να το προσέξω.

Αποσυνδεδεμένος jonytzav

  • **
  • 105
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστε Ελευθερα Παντου..για την υγεια ολων μας!!!
Απ: eGo-C vs eGo-W vs i Want
« Απάντηση #24 στις: Μαρτίου 16, 2012, 13:09 »
Οι φυσαλιδες που μενουν ναι ειναι φυσιολογικο.
Ειναι οι υδρατμοι που μενουν μεσα στο πιπακι.Αν θελεις και εχεισ και ορεξη,αυτο καθαριζετε.Βαζεις εναν συνδετιρα μπροστα στην τριπουλα,βγαζεισ τα δυο φιλτρακια και τοποθετεις μια χαρτοπετσετα και τραβαει τους υδρατμους.Ξανατοποθετεις τα φιλτρακια και εισαι OK.... :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Grindian

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eGo-C vs eGo-W vs i Want
« Απάντηση #25 στις: Μαρτίου 16, 2012, 13:13 »
Σε ευχαριστώ πολύ! Θα το δοκιμάσω άμεσα... :)

Αποσυνδεδεμένος Vgkantis

  • *
  • 20
  • Φύλο: Άντρας
  • Twitter: @Vgkantis
Απ: eGo-C vs eGo-W vs i Want
« Απάντηση #26 στις: Μαρτίου 16, 2012, 17:11 »
Έχω δοκιμάσει Ego-w και iWant.. Τώρα θέλω να δοκιμάσω ego-c που ακούω πολλά καλά λόγια!! Για να δούμε!!

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: eGo-C vs eGo-W vs i Want
« Απάντηση #27 στις: Μαρτίου 16, 2012, 18:14 »
i want δεν ξέρω τι ατμό φουμάρει. Μεταξύ T και C όμως, σαφέστατα C. Δεν ξέρω τι ρόλο βαράνε οι noname C, αλλά οι Tottaly Wicked κεντάνε σταυροβελονιά. Το μόνο κακό που έχω παρατηρήσει, είναι ότι αν τους βάλεις στη μπαταρία απ' ευθείας από τη συσκευασία, η βρώμα δεν παλεύεται! Εγώ τους μπανιάρω σε οινόπνευμα πρώτα!.

Και αν έχεις και όρεξη, μόλις αρχίσει και μπουκώνει ο άτμο (αφού έχεις ατμίσει πάνω από 40 ml), τον ανοίγεις, τον καθαρίζεις, κάνεις και λίγο dry burn και δουλεύει στην πένα.

Αποσυνδεδεμένος arnokouros

  • **
  • 329
  • Φύλο: Άντρας
  • **ΑΤΜΟΤΟΥΡΜΠΙΝΑΣ**
Απ: eGo-C vs eGo-W vs i Want
« Απάντηση #28 στις: Μαρτίου 16, 2012, 18:24 »
και εγω απο τους 3,που τους εχω δοκιμασει κιολας,στα πρωτα βηματα του η.τ προτειμω τον c.
καλο ντουμανι,καλη γευση,καθολου πλαστικιλα και φθηνα ανταλλακτικά.

Αποσυνδεδεμένος Nikosgor

  • **
  • 267
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eGo-C vs eGo-W vs i Want
« Απάντηση #29 στις: Μαρτίου 16, 2012, 18:41 »
για τον want μακρια.. :thumpdown:
ισως ο χειροτερος!!4/4 πλαστικιλα μετα απο 4-5 δευτερολεπτα τζουρας...
ο w πολυ καλος αλλα με χαλαει που και που ο καυτος ατμος μετα απο απανοτες τζουρες...
οσο για τον c ειναι ο επομενος που θα δοκιμασω...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 68 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 100 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20459 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 280307 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207816 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65331 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173872 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312513 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13677 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124512 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93441 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4136 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix