vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

104 επισκέπτες, 6 χρήστες
Tem, Milarepa, Jorge, bloodlessz, Mantis039, I.P

Twitter

GG Tilemahos

Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1290 στις: Μαΐου 10, 2016, 02:21 »
Που να εβαζε και λιστες στο fb για οσους θελουν να τον αγορασουν.

Στην πυρα....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1291 στις: Μαΐου 10, 2016, 02:44 »
Αγαπητοί tzifos_f1 και Απόστολε,

α) Το πρώτο πράγμα που θέλω να διευκρινήσω είναι πως (όπως έχουμε ξαναπεί και άλλες φορές), εκτός από διαχειριστές, συντονιστές κλπ. είμαστε και απλά μέλη. Ατμιστές όπως κι εσείς, με ανησυχίες, προβλήματα, αναποδιές, ερωτήσεις, απαντήσεις κλπ. Όταν φοράμε το "Συντονιστικό" μας καπέλο γράφουμε με πράσινα έντονα γράμματα για να είναι διακριτό πως πρόκειται για συντονιστικό μήνυμα. Σε κάθε άλλη περίπτωση γράφουμε ως απλά μέλη που δικαιούμαστε κι εμείς γνώμης όπως όλοι. Τέλος να πως πως εγώ προσωπικά είμαι απλά "τοπικός" συντονιστής σε κάποια νήματα, και όπως βλέπετε σ' αυτό εδώ δεν είμαι. Θα ήθελα λοιπόν να με αντιμετωπίζετε ως ένα απλό μέλος όπως κι εσείς.

β) Όσον αφορά το δικό μου σχόλιο, επιτρέψτε μου να διευκρινήσω δυο πράγματα: Το ποιοί είναι οι ψωνισμένοι νόμιζα πως ήταν αυτονόητο (λάθος μου), πάντως σίγουρα ΔΕΝ είστε εσείς ως πελάτες των προϊόντων GG. Όσο για το ένα παληκάρι παραπάνω που έβγαλε τον πόνο του, δεν είναι καθόλου ένα, είναι πολλά, το νήμα έχει 1290 σχόλια και ΔΕΝ είναι διθυραμβικά όλα. Σωστά; Επίσης αυτό είναι μόνο ΕΝΑ από τα νήματα για τα προϊόντα του GG, που παίζει να είναι και ο μόνος κατασκευαστής που σνομπάρει με τέτοιον τρόπο το φόρουμ (για να μην χρησιμοποιήσω άλλη λέξη) και γράφει κανονικά τους υπάρχοντες πελάτες του. Υπάρχουν πολλά νήματα, ματάκια έχουμε όλοι, ας πάμε να διαβάσουμε το τί λεγεται και το ξανασυζητάμε αν διαφωνείτε.

γ) Ας μιλήσουμε λίγο και για την λέξη που κάνει τζιζ, το "κορόιδα". Δεν απευθύνθηκα σε κανέναν προσωπικά. Αν κάποιος νιώθει πως είναι τέτοιο (κορόιδο), ίσως, λέω ΙΣΩΣ, θα έπρεπε να το ψάξει και να αναρωτηθεί γιατί. Αν όχι, εύγε! Ειλικρινά! Δεν αφορά εσάς ο χαρακτηρισμός! Και δεν κάνω πλάκα αυτή τη στιγμή.
Κορόιδο έχω υπάρξει κι εγώ στη ζωή μου, ίσως και όλοι μας, κάθε φορά που κάποιος "πρόδωσε" τις προσδοκίες μας, ή αθέτησε τις υποσχέσεις του, ή μας έδωσε κάτι άλλο από αυτό που έπρεπε, ή, ή, ή... Και μέχρι εδώ αυτό είναι αποδεκτό, είναι μέσα στο παιχνίδι της ζωής. Πραγματικά κορόιδα γινόμαστε όταν συμβαίνουν αυτά κατ' επανάληψη, μας τα υποδεικνύουν, ενίοτε μας τα αποδεικνύουν κιόλας, αλλά όχι... εμείς εκεί... πιστοί τιμητές, οι άλλοι είναι κακοί και ζηλόφθονοι, και θέλουν το κακό μας. Με συγχωρείτε παιδιά, αλλά εγώ δεν...

δ) Κανένα κακό δεν βρίσκω στο να αρέσουν σε κάποιον τα GG. Ίσως και σε μένα να αρέσουν και να μην το λέω. Δεν έχω κανένα πρόβλημα με τα προϊόντα. Αυτά είναι, όπως είναι, έχουν δοκιμαστεί (τα περισσότερα), έχουν γραφτεί γνώμες και εμπειρίες γι αυτά, έχουν διαγράψει μια συγκεκριμένη πορεία στην αγορά, και ο καθένας αποφασίζει αν θέλει να τα κατέχει ή όχι. Αυτό με το οποίο έχω πρόβλημα είναι τα γύρω γύρω. Όλα τα υπόλοιπα που συνοδεύουν ένα προϊόν στη διάρκεια της ζωής του, marketing, λανσάρισμα, περιεχόμενα, κόστος, service, after sales, you name it... Και για να μην δαιμονοποιούμε, προφανώς και δεν είναι μόνο τα προϊόντα του συγκεκριμένου κατασκευαστή που πάσχουν (χοντρά) στα περισσότερα από αυτά. Αλλά εδώ είμαστε στο νήμα του Τηλέμαχου, κι όχι της Fasttech, οπότε για τον Τηλέμαχο θα μιλήσουμε, και ίσως κατ' επέκτασιν και για τον κατασκευαστή του.

Καλύτερα τώρα;  ;)

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Μ

  • **
  • 283
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1292 στις: Μαΐου 10, 2016, 03:03 »
Μπορει να μη βρισκουμε παντα ο,τι θελουμε, τη στιγμη που το χρειαζομαστε,αλλα ειναι ο μονος Κατασκευστης που υποστηριζει προιοντα ακομη και 4 χρονια παληα! 
Του svoemesto οι ατμο εχουν παντα επαρκεια στα ανταλλακτικα? Δες στα ατμομαγαζα ποσες φορες εχουν ελλειψη! 
Κατα τα αλλα κι ως απλο μελος να γραφεις,  δε μπορεις να αποκαλεις τα αλλα μελη '' Κορο'ι'δα που φταινε κι ας προσεχανε''   
Οσο για τη διαρκεια ζωης των GG και τη συμπεριφορα τους στο χρονο αστο καλυτερα. Γαζωνουν.


Για μενα ναι. Ειναι καλυτερα τωρα. Δεκτον  και οχι Απαραδεκτον που ηταν πριν.

Αποσυνδεδεμένος ntelos

  • *
  • 72
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1293 στις: Μαΐου 10, 2016, 05:33 »
Παιδιά δεκτά όλα αυτά που λέτε,εγώ προσωπικά με έναν τηλεμαχο v2 plus είμαι εδώ και πολύ καιρό, δε χρειάστηκε ποτέ τίποτα από ανταλλακτικά παρολα αυτά όταν βρήκα στο esmokeguru ,όσο ήταν ακόμα προμηθευτής, παρειγγειλα και τανκ μεταλλικό και πολλα spare parts που σκέφτηκα πως ίσως χρειαστω. Θέλω να πω πως πήρα πριν χρειαστω επειδή ήταν διαθέσιμα και όχι μετά , το θεωρώ μία καλή τακτική γενικότερα και όχι μόνο στον τηλεμαχο!
  Το βασικότερο που ήθελα να πω είναι προς αυτούς που γκρινιαζουν λέγοντας "ελληνικό προϊόν και θα παίρνω από το εξωτερικό;" ή "τα μεταφορικά είναι τσούχτερα 10 ευρο από τον ιταλο προμηθευτή"
Ε όχι ρε παιδιά ,και τί νοιάζει εσένα (τον οποιονδήποτε) απο που κατάγεται και από που έρχεται στα χέρια σου το προϊόν δηλαδή αν είναι δυνατόν με τα κολλήματα ορισμένων !ακούς εκεί !!!! Ελληνικός ατμοποιητης και να μην τον έχουμε στην Ελλάδα ! Μάλλον πολύ απλά γιατί μετά τον  βασιλη δεν βρέθηκε κατάλληλος ρε παιδιά έλεος! Τι φταίει ο ιμεο δλδ αν ο antismoke παρέλαβε και τα δίνει από το τηλέφωνο; Ή μήπως δε γουσταρει ο ιμεο να προμηθεύει έλληνες ;ενώ και ο γάλλος και ο ιταλός είναι φουλ! Λέτε ε??? Μήπως είναι ρατσιστής ;;;;; 
Όσον αφορά αυτούς που είπαν για τα "τσούχτερα μεταφορικά" από το εξωτερικό για τα parts του τηλεμαχου , ότι είναι λογικό να μπορώ να πάρω τηλεμαχο και ενα έξτρα τανκ από γαλλικά χωρίς μεταφορικά και εδώ πληρώνω μεταφορικά από τη γλυφαδα στον βυρωνα 6 ευρο ; Ή μας πείραξαν τα 3,4 ευρο διάφορα μεταφορικών από την ευρωπη στην Ελλάδα σε σχέση με αυτά που δίνουμε εδώ;
Δεν γράφω σχεδόν ποτέ εκτός κι αν μπορώ να βοηθήσω σε κάτι που δεν έχει απαντηθεί!αλλα με βγάζει από τα ρούχα μου 5 γκρινιαριδες να μη σταματάνε να λένε τα ίδια σε 10 μυνήματα!
Συγνώμη αν κουρασα ,καλή σας ημερα !



Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Υ.Γ και στο κάτω κατω υπάρχει κόσμος που μπενει στο νήμα να διαβάσει νέα για τον καινούριο τηλεμαχο ! (Και για τον καθε ατμοποιητη η μοντακι) για να μαθει νεα και γνωμες! όχι να βλέπουμε γκρίνια ! Αυτός είναι ο λόγος που έχει όλο και λιγότερο κοσμο το φόρουμ ,το ότι έχασε τον ουσιαστικό λόγο ύπαρξης του !
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 10, 2016, 05:44 από ntelos »

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1294 στις: Μαΐου 10, 2016, 10:29 »
Υ.Γ και στο κάτω κατω υπάρχει κόσμος που μπενει στο νήμα να διαβάσει νέα για τον καινούριο τηλεμαχο ! (Και για τον καθε ατμοποιητη η μοντακι) για να μαθει νεα και γνωμες! όχι να βλέπουμε γκρίνια ! Αυτός είναι ο λόγος που έχει όλο και λιγότερο κοσμο το φόρουμ ,το ότι έχασε τον ουσιαστικό λόγο ύπαρξης του !

Αν προτιμάς τα φόρουμ που χαϊδεύουν μόνο αυτιά κατασκευαστών είναι επιλογή και δικαίωμά σου φυσικά. Σε αυτό εδώ όμως συζητάμε και τα προβλήματα για να προστατεύουμε και νέους πιθανούς μελλοντικούς αγοραστές που μας διαβάζουν. "Υποχρέωσή" μας και δικαίωμά μας και αυτό - φυσικά. Υπάρχει και το αίσθημα της "προστασίας" προς τους άλλους συνατμιστές εδώ, αν μη τι άλλο δηλαδή. Το τι τύπου φόρουμ προτιμάει ο καθένας είναι επιλογή του, ρώτησες εδώ για τον καινούργιο και δεν σου απάντησε κάποιος που να τον έχει;
Στα άλλα φόρουμ που προτιμάς, όταν αντιμετωπίζεις προβλήματα με κάποιο κομμάτι σου τι κάνεις; Τρέχεις στον κατασκευαστή για λύσεις;

Αποσυνδεδεμένος hippie.killer

  • **
  • 142
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1295 στις: Μαΐου 10, 2016, 11:27 »
Έχει δίκιο το παλικάρι ρε. Σταματήστε να μιλάτε για σοβαρά πράγματα σημασίας και αρκεστείτε σε ένα απλό "πολύ καλός ατμοποιητής" και πάμε παρακάτω. Προφανώς οι αρνητικές απόψεις δεν πληρούν της προϋποθέσεις για να χαρακτηριστούν ως γνώμες.

Επίσης, να είστε προνοητικοί και να αγοράζετε τα spare parts πριν τα χρειαστείτε, αφού εκτός του ότι εξαφανίζονται ως διά μαγείας με το που τα έχετε ανάγκη, είναι απόλυτα φυσιολογικό να δώσετε τα μαλλιά της κεφαλής σας σε παρελκόμενα που ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ τη δεδομένη στιγμή.

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1296 στις: Μαΐου 10, 2016, 11:36 »
Εγώ αν πάρω τον Χ1 σκέφτομαι να αγοράσω και τον Imeo μαζί, να μου φτιάχνει ότι χρειάζομαι τη στιγμή που το θέλω. Δεν έχω χώρο για στοκ ανταλλακτικά, ένα υπνοδωμάτιο κι ένα πιάτο φαΐ όμως θα τα βρω να τον βολέψω τον άνθρωπο στην τελική.. :laugh1:



Διαθέτει και χιούμορ αυτό το φόρουμ βλέπεις. :D

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Μ

  • **
  • 283
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1297 στις: Μαΐου 10, 2016, 11:57 »
Με όλο το χιούμορ που διαθέτω,θα πρότεινα κατι για όλους εμάς που έχουμε μιά καπως διαφορετική γνώμη!
Πασάλειμμα με πίσσα και πούπουλα και ανάποδα καβαλα,σε γαϊδουράκια! Κούρεμα με ψιλή  και σουλάτσο στο Σύνταγμα!

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1298 στις: Μαΐου 10, 2016, 12:15 »
Αυτό ακριβώς που έγραψες δουλεύει πάντα μα πάντα αμφίδρομα.

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1299 στις: Μαΐου 10, 2016, 12:20 »
...παίζει να είναι και ο μόνος κατασκευαστής που σνομπάρει με τέτοιον τρόπο το φόρουμ (για να μην χρησιμοποιήσω άλλη λέξη) και γράφει κανονικά τους υπάρχοντες πελάτες του.

Εγώ θα χρησιμοποιήσω άλλη φράση που θεωρώ ότι είναι και η σωστή: "δεν έχει δικό του νήμα στο φόρουμ".
Πάντως κι άλλοι κατασκευαστές δεν έχουν πίνακα εδώ π.χ. Cloud Mods, Vape Ware Mods. Συμπτωματικά, στα σχετικά νήματα παρουσιάζονται και οι περισσότεροι καυγάδες. :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος chzamp

  • ****
  • 1000
  • Φύλο: Άντρας
  • Χρήστος.....χάρηκα...
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1300 στις: Μαΐου 10, 2016, 12:44 »
Καυγάδες και γκρίνιες υπάρχουν όταν υπάρχουν θεματακια όπως η διαθεσιμοτητα. 
Αν έχει κάποιος κατασκευαστης σελιδα εδώ είναι γούστο του, καπέλο του και επιλογή του όπου δεν καταλαβαίνω γιατί θα έπρεπε να τον κακοχαρακτηριζει.. 

Αποσυνδεδεμένος STERH

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1301 στις: Μαΐου 10, 2016, 13:16 »
Χωρις να θελω να παρω το μερος κανενος θα ψιλο γκρινιαξω.Για μενα ο καθε κατασκευαστης πρεπει να προσπαθει να κρατησει τον πελατη μα με συσκευασιες,μα με ανταλλακτικα,μα  με καποια εκπτωση σε returning πελατη η με οποιο τροπο marketing τον φωτισει ο παναγαθος.
Δεν θα εδινα ποτε για καποιο προιον που δεν ξερω αλλα εχω μονο διαβασει (γευση στο ταβανι, ντουμανι στο υπογειο, διαρροη του Κηφισσου) χωρις να δοκιμασω,κρατησω,τυρανισω καποιον ατμο. 
Μετα απο πολλες σελιδες διαβασμα πηρα τον κλωνο 1:1 δεν με ενδιαφερει αν ειναι SS304 η SS316,45.εκτος απο ψιλοδιαφορες στο φινιρισμα δεν βρηκα καμμια αλλη διαφορα, - εζησα και μια εβδομαδα με ori.

Περιμενω- εχω την απαιτηση απο καθε κατασκευαστη να μου δινει αυτα που διαφημιζει τιποτε λιγοτερο, ισως κατι περισσοτερο για με κρατησει για πελατη.
Καθε κατασκευαστης που σεβεται τον εαυτο του και το προιον που πλασσαρει μπαινει σε ολα τα forums και προσπαθει να παρει την πνοη της αγορας, να δει τι πλασσαρουν οι ανταγωνιστες και να κανει κατι καλυτερο
Δεν με ενδιαφερει αν ειναι Ελληνας Γαλλος η Ασσυριος .Στην τελικη αν μου κολλησει καποιος ατμο  θα το ψαξω,θα τον δοκιμασω, και θα παραγγειλω η θα παρω κλωνο που θα μου δινει τα ιδια στο 1/4 της τιμης.  

Ας καταλαβουν ολοι οι κατασκευαστες οτι ο ανταγωνισμος ειναι μεγαλος και εμεις ειμαστε σαν παιδια και θελουμε χαιδεμα  και οχι ξυλο .

Ευχαριστω για την ανοχη (ο ψυχολογος ειναι πανακριβος) και νομιζω οτι δεν ειμαι off.


Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1302 στις: Μαΐου 10, 2016, 13:18 »
Χρήστο το πρόβλημα δεν είναι αν έχει δικό του νήμα ή όχι στο φόρουμ.
Όπως πολύ σωστά είπες γούστο του, καπέλο του κι επιλογή του.

Το πρόβλημα είναι αυτό που έγραψα πιο πριν (και όχι μόνο εγώ):
το να σνομπάρει εντελώς το φόρουμ τη στιγμή που ένα κάρο χρήστες
έχουν δημοσιεύσει από μικρο-παράπονα έως σοβαρά προβλήματα,
και αντ' αυτού να απαντούν "κυβερνητικοί εκπρόσωποι"
που δεν εξηγούν καν με ποιά ακριβώς ιδιότητα απαντούν,
απλά αρέσκονται στο να βάζουν Bravo στους "ημέτερους".

Η παρακάτω ευθεία ερώτηση δεν πήρε απάντηση ποτέ:
Συνάδελφός του δεν είσαι, όπως είπες. Μήπως είσαι αφεντικό του τελικά; Εκπρόσωπός του είσαι; τι είσαι τελικά; Διότι απλό μέλος που δοκιμάζει ένα προιόν και γράφει γι΄αυτό, σίγουρα δεν είσαι

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Μ

  • **
  • 283
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1303 στις: Μαΐου 10, 2016, 13:24 »
Αυτό ακριβώς που έγραψες δουλεύει πάντα μα πάντα αμφίδρομα.
Δεν προτίθεμαι ποτε να χρησιμοποιήσω τη συγκεκριμένη μέθοδο που περιεγραψα.
Προτιμώ άλλες. Εξόχως πιο διασκεδαστικές και ραφινάτες!!

Αποσυνδεδεμένος chzamp

  • ****
  • 1000
  • Φύλο: Άντρας
  • Χρήστος.....χάρηκα...
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1304 στις: Μαΐου 10, 2016, 13:42 »
Σπύρο καταλαβαίνω απόλυτα τι λες. Αυτό που λέω εγώ είναι οτι έναν κατασκευαστη πρέπει να τον κακοχαρακτηρίζει η κατασκευαστικη ατέλεια, η έλλειψη ανταλλακτικών, η μη απρόσκοπτη διαθεσιμοτητα, η έλλειψη σερβις κλπ, και οχι η κατ επιλογή απουσία του από ένα φόρουμ για λόγους που δεν γνωρίζω. Ας τα είχε όλα καλά και ας αγνοούσε και την ύπαρξη μας. 
Τώρα τι ειναι ο Στέλιος, και εγω ιδέα δεν έχω, αλλά αρκούμε στο ότι έχω βοηθηθεί με κάποια από αυτά που κατά καιρούς έχει γράψει, δείχνει ότι έχει έγκυρη πληροφόρηση, κρίνεται όπως όλοι μας για αυτά που λέει και ότι και να είναι καλό μου κάνει που είναι εδώ . 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20042 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 192454 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1118 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4228 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1107219 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 179048 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 1542 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1139 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 24115 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 288106 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 211361 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 70665 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro