vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

131 επισκέπτες, 4 χρήστες
Tem, thanos1071, camber, manoslykos

Twitter

ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΛΗΛΟΤΕΡΑ ΥΓΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ Η.Τ

Αποσυνδεδεμένος sktoris

  • ***
  • 836
  • Φύλο: Άντρας
  • Njoy/BL/Titan/Miniturbo/Εgo/SDMKIΙ Black+Silver
To Virginia (nobacco) έχει πιο "απαλή" γεύση απο το Camel της ίδιας εταιρίας το οποίο μου φαίνεται εντονότερο...

Θα συμφωνήσω.
Το Camel είναι περισσότερο ξερό, χωρίς καθόλου γλυκάδα.
Πολύ τσιγαρένιο.
Το έχω δοκιμάσει σε medium και high και είχαν και τα 2 πολύ καλό χτύπημα.
Είναι όμως κατ εμέ, λίγο μπουχτισκό.

Εγώ προτείνω για υγρά "εκκίνησης" τα,
Marlboro, Virginia, Camel, αλλά σε high.
Ακόμη και σε ελαφρύτερο καπνιστή..

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!

Εγώ προτείνω για υγρά "εκκίνησης" τα,
Marlboro, Virginia, Camel, αλλά σε high.
Ακόμη και σε ελαφρύτερο καπνιστή..
Μέσα!! :thumpup:
Αλλά παίζει και το medioum :)

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9598
  • Φύλο: Άντρας
πάντως αυτό το Camel High της Janty είναι αρκετά αξιόλογο.
Λογικά και το αντίστοιχο της Nobacco θα είναι ίδιο.

Αποσυνδεδεμένος Menelaos

  • **
  • 115
  • Φύλο: Άντρας
ρε παιδια εχω διαβασει οτι υπαρχει γευση red bull :o
αληθευει?την εχετε δοκιμασει?μπορειτε να μου πειτε αποτελεσματα και που μπορω να το βρω????? :respect:
γενικα πως σας φανηκε?αξιζει?

Αποσυνδεδεμένος djakisnikolaidis

  • **
  • 278
  • Φύλο: Άντρας

Αποσυνδεδεμένος Menelaos

  • **
  • 115
  • Φύλο: Άντρας
ευχαριστω..... :bye:
θα δοκιμασω και θα επανελθω.... :thumpup:


Καλησπέρα και από εμένα,

Πήρα το nobacco μου πριν 4 μερες κ σαν πρωτο υγρό πήρα το virginia το 11mg, νιωθω απειροελάχιστο έως μηδαμινό τσίμπημα στο λαιμό και δεν με καλύπτει. Καμιά πρόταση???? Πριν αρχίσω να ατμίζω κάπνιζα Old holborn κίτρινο  ;)

Αποσυνδεδεμένος djakisnikolaidis

  • **
  • 278
  • Φύλο: Άντρας
δοκιμασε υγρα στα 18 mg η στα 24  mg

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9598
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπέρα και από εμένα,

Πήρα το nobacco μου πριν 4 μερες κ σαν πρωτο υγρό πήρα το virginia το 11mg, νιωθω απειροελάχιστο έως μηδαμινό τσίμπημα στο λαιμό και δεν με καλύπτει. Καμιά πρόταση???? Πριν αρχίσω να ατμίζω κάπνιζα Old holborn κίτρινο  ;)
Halo Tribeca , Halo Torque 56 , Halo Freedom. Ολα σε 24mg περιεκτικότητα νικοτίνης και τέρμα το ΚΤ  ;)

Ευχαριστω πολύ  :D

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Halo Tribeca , Halo Torque 56 , Halo Freedom. Ολα σε 24mg περιεκτικότητα νικοτίνης και τέρμα το ΚΤ  ;)

πραγματικα το Halo Freedom που κανω αυτη τη στιγμη ειναι πολυ καλο για να μη θες κ.τ πια
(4 μερες ατμιστης) ;D :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος pontmarley

  • **
  • 197
  • Φύλο: Άντρας
Ομολογώ πως (δυστυχώς) ακόμα δεν έχω δοκιμάσει υγρά της Halo...θα πρότεινα πάντως για αρχή ECOpure Rich (που μ'άρεσε γιατί δεν ήταν τόσο γλυκό, όσο άλλα "τσιγαρίσια" υγρά). Αλλά και το Camel, σαν πιο ξηρό όπως ανέφεραν οι προλαλήσαντες. :)

Αποσυνδεδεμένος octy5

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Δοκιμές με υγρά
« Απάντηση #28 στις: Ιουνίου 01, 2011, 22:14 »
Μέχρι στιγμή τα υγρά που έχω δοκιμάσει -όλα από Nobacco- είναι τα εξής:
Camel 6mg (δεν μου άρεσε ιδιαίτερα το άρωμα του & η γλυκίλα που αφήνει)
Virginia 11mg (πολύ βαρύ χτύπημα)
RY2 11mg (το καλύτερο καπνικό μάλλον το θέλω στα 6 mg)
Vannilia 0mg (εδώ κατενθουσιάστηκα απρόσμενα και επειδή ήταν κέρασμα θα τρέξω να το πάρω  :thumpup:)
Τώρα θα αρχίσω να κοιτάζω & σε άλλα e-shops  :dontknow:

εγω μεχρι στιγμης εχω δοκιμασει απο nobacco τα εξης-RY4(πολυ καλο καπνικο),FPF(καπνος γαλλικης πιπας-πολυ γλυκια επιγευση,δεν ειναι για συνεχες καπνισμα),tobacco(ωραιο καπνικο με ελαφρα γλυκια επιγευση),μηλο(ωραιο αρωματικο).ολα 16 mg

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4688 499352 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 01, 2024, 11:00
από Xameno_Skli
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 190 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7326 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20888 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194624 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1628 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4783 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1109274 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 180635 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 2042 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1444 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 25402 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy