vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

57 επισκέπτες, 3 χρήστες
white varadero, Milarepa, tsiv

Twitter

Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #150 στις: Οκτωβρίου 30, 2015, 18:51 »
Δηλαδή αν σου άρεσε, με πόσο θα το βαθμολογούσες??

Αποσυνδεδεμένος Tzenamo

  • ****
  • 1054
  • Φύλο: Άντρας
  • U can call me... ZAN
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #151 στις: Οκτωβρίου 30, 2015, 18:53 »
Δηλαδή αν σου άρεσε, με πόσο θα το βαθμολογούσες??

 ;D

Αποσυνδεδεμένος vkostas

  • *
  • 54
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #152 στις: Οκτωβρίου 30, 2015, 18:58 »
 Η βαθμολογία μου είναι πως αποδίδει το υγρό με βάση την περιγραφή του και το κάνει αυτό πολύ καλά, άσχετα αν εμένα δεν μου άρεσε, αυτό που υπόσχεται το δίνει.

Αποσυνδεδεμένος bill giouzelidis

  • *
  • 20
  • Φύλο: Άντρας
  • IPV D2 v3-SUBTANK MINI V2
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #153 στις: Οκτωβρίου 30, 2015, 21:28 »
ENERGY BOOST(Vision): Κατα τη γνωμη μου ειναι απιστευτο υγρο,το αρωμα και η γευση του ειναι ιδια με το αγαπημενο μου ενεργειακο ποτο!!! 10/10


MAXBORO: Ηταν το πρωτο υγρο αναπληρωσης που δοκιμασα,πριν καν αρχισω το ατμισμα!Μου ειχε κανει εντυπωση ο τροπος που προσομοιαζει τον καπνο του συμβατικου τσιγαρου,,,αφηνει μια ελαφρια γλυκα που μου θυμιζει μελι ! Ειναι ενα καλο καπνικο για ολη την ημερα 8/10


STRAWBERRY: Οσοι αγαπουν τη φραουλα στη γλυκεια εκδοχη της θα το λατρεψουν αυτο το υγρο !! Πολυ νοστιμο !!! 10/10

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #154 στις: Οκτωβρίου 30, 2015, 21:56 »
Η βαθμολογία μου είναι πως αποδίδει το υγρό με βάση την περιγραφή του και το κάνει αυτό πολύ καλά, άσχετα αν εμένα δεν μου άρεσε, αυτό που υπόσχεται το δίνει.

Τότε γιατί το παρήγγειλες ρε φίλε? :dontknow:
Εγώ σε όποια περιγραφή είδα υποψία βουτύρου έκοψα δρόμο :laugh1:
Ο λόγος που έκοψα και το vamp vape, που άλλοι τρελένονται γι' αυτό.

Αποσυνδεδεμένος Yannis2810

  • *
  • 84
  • Φύλο: Άντρας
  • Μόνο άτμισμα από 1 Απριλίου 2015...
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #155 στις: Οκτωβρίου 30, 2015, 22:22 »
Όσοι τα έχετε δοκιμάσει έχουν έντονο άρωμα? Σηκώνουν αραίωση με σκέτη βάση?

Εγώ το Manhattan το κάνω αραίωση 50% με VG 70% / PG 30% και στον Kayfun Lite είναι μια χαρά για τα γούστα μου.

Αποσυνδεδεμένος sergor

  • ****
  • 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • Τώρα σε ρώτανε πότε θα κόψεις το άτμισμα.
    • http://e-kapnisma.gr/userbanners/banner_details_form.php
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #156 στις: Οκτωβρίου 31, 2015, 01:02 »
απο καταλοιπα στην αντισταση πως πανε τα υγρα αυτα? δεν ειδα κανεναν να αναφερει τιποτα.

Αποσυνδεδεμένος aenaos

  • **
  • 220
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #157 στις: Οκτωβρίου 31, 2015, 01:08 »
απο την προηγουμενη προσφορα του openprotocol στα φρουτωδη πολυ καλη συμπεριφορα εως πολυ καθαρα θα ελεγα :thumpup:
τα καπνικα τα εβαλα σε εργοστασιακους δεν πολυκαταλαβα να ειναι............tribeca :)

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #158 στις: Οκτωβρίου 31, 2015, 14:56 »

είμαι περίεργος στα υγρά και το γνώριζα πως δύσκολα θα βρω κάποια υγρά που να μου αρέσουν
δοκίμασα 4 υγρά και σχεδόν σε όλα νομίζω πως γεύομαι το νερό που περιέχει μέσα το υγρό
για παράδειγμα στο TOBACCO & COGNAC δεν μπόρεσα να καταλάβω ούτε tobacco ούτε κονιακ
η μονη γεύση που πήρα είναι σαν κάποιο απορρυπαντικό και θα το έλεγα πιο άγευστο από κάποιες βάσης που έχω δοκιμάσει
αυτό το απορρυπαντικό το γεύτηκα και στα 4 υγρά που δοκίμασα


αυτή τι στιγμή που γράφω θυμήθηκα πως δεν έχω ανακινήσει κανένα μπουκαλάκι πριν από την χρήση
μήπως το νερό κάθεται πάνω και θέλουν κούνημα?

Αποσυνδεδεμένος e-go FUN

  • ***
  • 791
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #159 στις: Οκτωβρίου 31, 2015, 21:06 »
Το κούνημα δε νομίζω να βοηθήσει κι ιδιαίτερα σ' έτοιμα υγρα... (αν και δεν χανεις τπτα να τους ρίξεις λίγο).
Αστα μερικές εβδομαδες και ξαναδοκίμασέ τα. Αν και παλι σου βγάζουν όλα ''απορυπαντικίλα'', μάλλον δεν κανουν τα υγρα αυτής της εταιρίας για τα γούστα σου.

Αποσυνδεδεμένος sergor

  • ****
  • 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • Τώρα σε ρώτανε πότε θα κόψεις το άτμισμα.
    • http://e-kapnisma.gr/userbanners/banner_details_form.php
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #160 στις: Οκτωβρίου 31, 2015, 23:49 »
PROJECT ENTROPY, πολυ καλη γευση, δεν εχω δοκιμασει κατι αντοιστιχο μεχρι τωρα, εχει ηπια γευση μηλου λιγο βανιλια και καπου στο βαθος καριδα. συμφωνα απο την περιγραφη υπαχει και καραμελα αλλα δεν τη καταλαβα. Συμφωνα με τη συζηγο η μυρωδια που αφηνει στο χωρο ειναι τελια. 10/10. η δοκιμη εγινε σε κλωνο kayfun 4 My Coil: ⌀2.5mm (0.4mm x 7 x 1).
LIBERTY το υγρο ειναι πυχτο, στη μυρωδια μου θυμισε το  tuscan απο FA στη γευση ειναι διαφορετικο, βγαζει  φουντουκι και λιγο βανιλια, την καραμελα παλι δε τη καταλαβα. δεν ειμαι του φουντουκιου οσα υγρα εγραφαν μεσα nuts τα απεφευγα, αλλα το υγρο εχει τις γευσεις απο την περιγραφη. 10/10 .αυτο το δοκιμασα σε taifun gt2 hotsig My Coil: ⌀2.5mm (0.4mm x 7 x 1)
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 01, 2015, 00:30 από sergor »

Αποσυνδεδεμένος netsplit

  • ****
  • 1358
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #161 στις: Οκτωβρίου 31, 2015, 23:58 »
είμαι περίεργος στα υγρά και το γνώριζα πως δύσκολα θα βρω κάποια υγρά που να μου αρέσουν
δοκίμασα 4 υγρά και σχεδόν σε όλα νομίζω πως γεύομαι το νερό που περιέχει μέσα το υγρό
για παράδειγμα στο TOBACCO & COGNAC δεν μπόρεσα να καταλάβω ούτε tobacco ούτε κονιακ
η μονη γεύση που πήρα είναι σαν κάποιο απορρυπαντικό και θα το έλεγα πιο άγευστο από κάποιες βάσης που έχω δοκιμάσει
αυτό το απορρυπαντικό το γεύτηκα και στα 4 υγρά που δοκίμασα


 Θα σου ήταν ευκολο να μας πεις με τι άτμο και σετάπ τα άτμισες ;
Και γενικά βρε παιδιά.
Γράφετε αναλύσεις για ένα προϊόν χωρίς να μας λέτε πως και με τι το ατμίζετε.
Τι σχέση έχει ένας Τηλέμαχος, μια eviva, ένα Φαινόμενο με έναν Κ1 ή έναν Vivi για παράδειγμα ;


Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #162 στις: Νοεμβρίου 01, 2015, 00:26 »

ni200 0.25 5 σπείρες στο μπλε κατσαβιδάκι περίπου 2+mm διάμετρο στον phenomenon lite 220c στο evic ντ και παρόμοιο στήσιμο στον τηλέμαχο v2 κλώνο


τώρα επειδή ξέρω την γνώμη σου για τους κλώνους θα σου πω απλά πως είμαι υπερευχαριστημένος με αυτόν τον κλώνο και η γεύση του είναι πολύ καλή στα υπόλοιπα υγρά που έχω

Αποσυνδεδεμένος netsplit

  • ****
  • 1358
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #163 στις: Νοεμβρίου 01, 2015, 00:54 »
Να υποθέσω λοιπόν πως τα υγρά είναι άχρηστα ;;
Διότι όσα (αγορασμένα) έχω δοκιμάσει ήταν εξαιρετικά.
Πιθανόν επειδή έχουν 80% VG να μην επαρκεί η θερμοκρασία σου για να πάρεις γεύση.
  Η γνώμη μου για τους κλώνους δεν έχει καμία σχέση εδώ φυσικά, ούτε την είπα.


Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #164 στις: Νοεμβρίου 01, 2015, 01:05 »


νόμιζα πως εδώ λέμε τις εντυπώσεις μας για τα υγρά
δεν ήξερα πως αν αυτές είναι άσχημες δεν κάνει να τις πούμε
εσύ τα βρίσκεις όλα εξαιρετικά
εγώ δοκίμασα αυτά τα 4 και δεν μου άρεσαν γευστικά αλλα όπως είπα στην αρχή εγώ είμαι περίεργος και δεν βρίσκω εύκολα υγρό που να μου αρέσει
ελπίζω στα επόμενα 11 να βρω κάποιο που να μου αρέσει

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 264 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 211 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21233 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 282234 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208093 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66698 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175070 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313373 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14756 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125148 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93808 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4391 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix