vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

322 επισκέπτες, 2 χρήστες
Mimhsdr, ZoeM

Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)

Αποσυνδεδεμένος chillo

  • *****
  • 1638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #180 στις: Νοεμβρίου 02, 2015, 21:55 »
τα υγρά είναι απο προσφορά τζάμπα-κούτρα  :) που μας έδωσε η Hexocell απο το εμπορικό νήμα της
http://e-kapnisma.gr/index.php?topic=25836.new;topicseen#new μερικές σελίδες πίσω ήταν, ομως πλέον η προσφορά εχει ολοκληρωθεί .
Σε συνεργασία πάντως με το κατάστημα http://www.hlektronikotsigaro.gr


Ενα γευστικό περασμα που έκανα μόλις απο κάποια καπνικά μου έδωσε πολύ καλές εντυπώσεις!
Manhattan : :baby:

Αποσυνδεδεμένος netsplit

  • ****
  • 1359
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #181 στις: Νοεμβρίου 03, 2015, 01:16 »
  Παρελήφθησαν και τα 15 απόψε το απόγευμα.
Το δέμα με τα στοιχεία μου με περίμενε στο κατάστημα Ovale της Λάρισας.
Μια πολύ ευγενική κυρία μου το παρέδωσε (σημειωτέον δεν έχω αγοράσει ποτέ από εκεί και ντράπηκα).
Επιστροφή γρήγορα στο σπίτι όπου περίμενε ο εξοπλισμός καθαρός και σε θέση μάχης.
Προσπάθησα να δοκιμάσω με όσους περισσότερους διαφορετικούς  ατμοποιητές είχα ελεύθερους .
  Ως εξής :
το Project entropy με Τηλέμαχο V2 plus, kanthal A1, 0.32 mm 6 σπείρες σε 2,5mm coil, 1.1 ohms, KGD, VS Rdna40, 15 Watt
το Baba's Bounty με Smok Caterpillar, διπλή ESG titanium, 0.32 mm 10 σπείρες σε 3mm coil, 0,6 Ohms, KGD, GG4S, περίπου 27 Watt.
το The bronx με kayfun lite+. kanthal A1, 0,32mm, 8 σπείρες σε 2,5 mm coil, 1.4 ohms, KGD, VS Rdna40, 12 Watt.
Αν και όχι πλήρης ελπίζω να κάλυψα με την επιλογή μου ένα αρκετά μεγάλο εύρος ατμοποιητών.
 Όλα τα υγρά είναι σε 9mg/ml νικοτίνη και επειδή ατμίζω με 6mg πρόσθεσα σε όλα 30% βάση μηδενική 50/50.
    Ξεκίνησα από το εντελώς άγνωστο (σε εμένα) Baba's Bounty.
Πηχτό πολύ.Πιστεύω πως η μόνη PG που περιέχει είναι αυτή των αρωμάτων του.
Οπότε υποθέτω 80-85% VG.
Νόστιμο, αχλάδι ( ; ) - πεπόνι ( ; ), βανίλια ,μαύρη ζάχαρη, φουντούκια πολύ αρμονικά δεμένα και υποψία καπνικού.Το κλώτσημα όμως ;;;; (συγνώμη χτύπημα ήθελα να πω  :)) )
δεν μπορούσα να το πιστεψω μέχρι που μπηκα να διαβάσω την περιγραφή του.
Η οποία αναφέρει :an impeccable throat hit. (ναι ναι με bold).
Συνοψίζοντας : υγρό για προχωρημένους ατμιστές, πολύ εθιστικό αλλά πάρτε το στην μισή νικοτίνη από όση κάνετε.
(ίσως η επιλογή μου να το δοκιμάσω σε ντρίπερ με μηχανικό να μην ήταν ότι καλύτερο οπότε θα μπει και σε τάνκ)
     Σειρά πήρε το Project entropy.
Ελαφρώς λιγότερο πηχτό. Κανέλα, μήλο ή μηλόπιτα, βανίλια υποψία καρύδας πανεύκολο στο άτμισμα με σωστό χτύπημα και γενικά υγρό για όλη την ημέρα.
     Διακοπή για διαφημίσεις (γεύμα) καθάρισμα γευστικών καλύκων και πάμε στο The Bronx.
Το όνομα παραπέμπει σε σύνηθες ύποπτο συνδυασμό  :)  και σωστά.
Ανάλαφρο RY4, ξηροί καρποί όχι υπερβολικοί, καραμέλα, βανίλια, κάτι σαν μπισκότο καλά κρυμμένο.
Σωστότατο χτύπημα, υγρό για ποτό και για έξοδο.
    Εν κατακλείδι . Και τα τρία υγρά που δοκίμασα αποτελούν αξιόλογες και πρωτότυπες παρουσίες, δεν αντιγράφουν κάτι, έχουν από πολύ έως κανονικό χτύπημα και ατμίζονται πολύ ευχάριστα.
Η συσκευασία όλων των υγρών πολύ προσεγμένη, οι ημερομηνίες λήξης τουλάχιστον 21 μήνες από σήμερα.
    Συγχαρητήρια στον διανομέα τους για την τολμηρή απόφαση να στείλει 15 30μελα σε 700 άτομα δωρεάν.
Προφανώς όπως κατάλαβα γνωρίζει επακριβώς την ποιότητα των προϊόντων του οπότε το αποτέλεσμα είναι προδιαγεγραμμένο  :)


Και για τους περίεργους να και ο εξοπλισμός της δοκιμής  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Shadowjump

  • ****
  • 1428
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #182 στις: Νοεμβρίου 03, 2015, 03:24 »
Μου κανει εντυπωση που ειναι ασπρα τα καπακια στα μπουκαλακια! Εγω ολα τα hexocell που παιρνω ειναι μπλε.


Μπραβο και για το κατατοπιστικοτατο review. To babas bounty δεν ειχε γευση καρυδας; Στην σελιδα του προϊοντος λεει οτι εχει. Επειδη ειμαι αλλεργικος στην γευση της καρυδας ρωταω. Αν δεν εχει να το δοκιμασω!

Αποσυνδεδεμένος netsplit

  • ****
  • 1359
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #183 στις: Νοεμβρίου 03, 2015, 09:21 »
 Το Baba's δικαιούται μία ακόμη δοκιμή σε τανκάτο ατμοποιητή διότι μάλλον το αδίκησα με τον ντρίπερ  :)

Αποσυνδεδεμένος chillo

  • *****
  • 1638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #184 στις: Νοεμβρίου 03, 2015, 10:43 »
Μια που ανέφερες το υγρό, δοκιμάζοντας το Baba's bounty στον Ερλκοναγκεν , κατέληξα πως είναι ανόητο για εμένα, για τον τρόπο που ατμίζω και για αυτό που θέλω απο τον ατμό,
 να ψάχνω τα αρώματα στην λεπτομέρεια. Ανόητο πλην ενδιαφέρον ομως  :)) (περί της τελικής απόλαυσης πχ)
Ο Ερλ (και είμαι της εντύπωσης γενικότερα οι πιο αεράτοι rta και rda bebaia) έχει μια μανία να μπερδεύει όλα τα αρώματα μαζί και νωρίς, δίνοντας ένα διαφορετικό αποτέλεσμα. Το Baba's ανέβηκε στη "βαθμολογία" στον Ερλ, αλλα χωρίς να φτάνει τις υψηλότερες.

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων

Η διαπίστωση βασικά δεν έγινε τώρα, αλλα το παραπάνω ήταν επιβεβαίωση.
Σε κάποια αρώματα φυσικά η απόλαυση όλου του εύρους των αρωμάτων και ξεχωριστά, ειναι στόχος!  :) Νομίζω όλοι κάπου το βλέπουμε κάπως έτσι ε;

Πήρα τον γνωστό -απο τα πέριξ- ρόλο του "χωσηματία" όπως χώθηκα, ελπίσω να μη στο χάλασα Netsplit .. :) Το άτμισμα εννοώ, γιατί τα άλλα τα βρίσκεις, ειμαι σίγουρος
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 03, 2015, 11:28 από chillo »

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #185 στις: Νοεμβρίου 03, 2015, 11:29 »

ήμουν βέβαιος ότι κάτι δεν πήγαινε καλά και έπρεπε να τα δώσω μια ακόμα ευκαιρία τα υγρά έτσι έκατσα και έστησα με κανθαλ mc
τελικά με κανθαλ τα πράγματα αλλάζουν
ναι μεν είναι κάπως υποτονικά τα υγρά που δοκίμασα αλλα τουλάχιστον δεν περνώ αυτήν την άσχημη γεύση που έπαιρνα με ni200 και έλεγχο θερμοκρασίας
δοκίμασα το maxboro σε kayfun v4 με κανθαλ 0.3mm 8 σπείρες mc σε 3mm τρυπάνι μου βγήκε 1.8ohm
πολύ ωραία απαλή γλυκιά γεύση και καθόλου έντονη (όπως ακριβώς μου αρέσει δεν θα βάλω βαθμολογία καθώς δεν είμαι γευσιγνώστης και δεν έχω δοκιμάσει πολλά έτοιμα υγρά για να συγκρίνω)
και κάτι off topic
πάλι με 0.3mm κανθαλ σε 2mm τρυπάνι 5 σπείρες 0.85ohm mc δοκίμασα το sin city που ανέφερα πιο πάνω και εκεί δεν είχα αυτήν την γεύση απορρυπαντικού που είχα με ni200 οποτε θα το ρίξω εκεί το φταίξιμο και θα συνεχίσω με κανθαλ τα συγκεκριμένα υγρά

Αποσυνδεδεμένος chillo

  • *****
  • 1638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #186 στις: Νοεμβρίου 03, 2015, 11:38 »
κάποια αρώματα του πακέτου σηκώνουν μια μικρή ωρίμανση. Εδώ "πρίμιουμ" υγρά δεκάδων ευρώ και μας λένε "ωρίμανση" , πράγμα απαράδεκτο για εμένα.
Πιο μετά περι θερμοκρασιών, δεν μπορώ να σε βοηθήσω ή να σε κατευθύνω, πάντως ένα στοιχείο που έχουμε για τα υγρά, η πολύ Vg , μας ζητάει υψηλότερες θερμοκρασίες ίσως.

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #187 στις: Νοεμβρίου 03, 2015, 17:12 »
Ας επανέλθουμε στο θέμα μας: Εντυπώσεις...
Κάποια μηνύματα διαγράφηκαν.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 03, 2015, 17:34 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος Bill-Βασιλης

  • *
  • 84
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #188 στις: Νοεμβρίου 03, 2015, 17:24 »
Καλησπερα, τα περισσοτερα αρωματα που ζητησα ηταν με γευσεις.
Το πρωτο που δοκιμασα ειναι το cola,σε ενα Κ1 οι εντυπωσεις ειναι πολυ καλες, το αρωμα παρα πολυ δυνατο και η επιγευση κραταει αρκετα
Αυτα προς το παρον.Για μια ακομα φορα μπραβο την εταιρεια

Αποσυνδεδεμένος alekos6466

  • *
  • 85
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #189 στις: Νοεμβρίου 03, 2015, 17:52 »
Πρώτο υγρό δοκιμής το Maxboro. Καπνικό υγρό λέει η εταιρία, εγώ θα το έλεγα τσιγαρίσιο. Μου δίνει αυτή την αίσθηση που μου έδινε το "κανονικό" τσιγάρο, αρκετά ξηρό, με μια νότα μελιού, ίσως κωνοφόρων, σε τέτοια δόση ώστε να γλυκαίνει το ξηρό του κομμάτι. Σίγουρα υγρό για νέους ατμιστές, ακόμη και πιο παλιούς, όπως εγώ.

Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #190 στις: Νοεμβρίου 03, 2015, 19:14 »
BABA'S BOUNTY.a1kanthal.0.30 σε 2,5mm.σε cloud one.το υγρο ειναι πραγματικα νοστιμο.μου θυμισε εντονα τα παιδικα μου χρονια σε εκεινα τα κοκκινα μηχανακια -αυτοματους πωλητες με κερμα για πολυχρωμες στρογγυλες τσιχλοφουσκες.δεν ξερω αν κανει για ολη μερα καθως εχει μια γλυκα,αλλα ρε παιδια καρυδες και τα συναφη που ειπατε εγω δεν τα συναντησα.απο μενα 8/10. To be continued...


Mobile klaz speaking...

Αποσυνδεδεμένος chillo

  • *****
  • 1638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #191 στις: Νοεμβρίου 03, 2015, 20:22 »
Η καρύδα η φρέσκια είναι διακριτική απο μόνη της, εμένα δεν με παραξένεψε. Η υπερβολη με χαλάει, όπως στη μπανάνα πολλών άλλων υγρών πχ,
δεν ειναι μπανάνα, καμπάνα είναι!
 :))
Μια που ανοιξα εδώ να πω πως παρατήρησα όταν απο κεκτημένη ταχύτητα δεν κούνησα το υγρό πριν γεμίσω, πως τα υγρά ΘΕΛΟΥΝ κούνημα πριν τη χρήση!
 :)

Αποσυνδεδεμένος webm0nst3r

  • *
  • 50
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #192 στις: Νοεμβρίου 03, 2015, 20:31 »

Apple Sparkle:

Πολυ εντονο το πράσινο μήλο με μια δυνατή δόση μενθόλης, προσωπικά μου αρεσε παρα πολυ στην εισπνοή σε χτυπάει η φρεσκάδα της μενθόλης και στην εκπνοή ερχεται η γλυκάδα του μήλου :) :baby: :baby:


Του βαζω ανετα 9/10 (κόβω ενα βαθμό γιατι εχει 9αρα νικοτίνη και εγω ειμαι στα 6 οποτε με βαράει λιγο παραπανω :D )


Project Entropy:

Εδω πιστευω ειναι το απόλυτο υγρό για βραδάκι με ποτό κλπ, μια εντονη μυρωδιά καραμέλας σου χτυπάει τα ρουθούνια μολις μυρίσεις το μπουκαλάκι, στην εισπνοή νιωθεις την καραμέλα στο μεγαλίο της και στην εκπνοή γεμίζεις με ξηρούς καρπούς :D


Καπου μεσα εκει υπάρχει και κάτι καπνικό το οποιο δεν το εχω ανακαλύψει ακομα, θα το βρω ομως που θα παει :P


9/10 (ο ιδιος βαθμός για την νικοτίνη :P )


Banana:

Το απόλυτο υγρό μπανάνας, προσωπικά εχω δοκιμάσει μερικές φορές μπανανα, ποτέ δεν μου άρεσε, το συγκεκριμένο υγρό ειναι μια γλυκιά καθαρή μπανανα, ανετα πιπίλα ολη την ημερα  :baby: :baby: :baby:


10/10 (δεν μου παει η καρδιά να βγαλώ το 1, ειναι υπεροχο :D )


Οι δοκιμές εγιναν σε Subox Kanger με 0.8Ωμ αντίσταση KANTHAL A1 0.40mm. 15 με 17W (αναλογα και το υγρό)


Αποσυνδεδεμένος GiorgosDS

  • *
  • 67
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #193 στις: Νοεμβρίου 03, 2015, 20:58 »
και πάλι ένα ευχαριστώ για τα υγρά που μοιράστηκαν απλόχερα γιατί δεν μιλάμε για δείγματα αλλά για 30μλ.
Σήμερα το απογευματάκι άρχισαν οι πρώτες δοκιμές σε Marquis dripper και το στήσιμο είναι με μονή αντίσταση 1,35Ω - 32mm kanthal A1 3αρι διάμετρο ανοιχτές σπείρες με KGD kai FF1 βαμβάκι.
Πρώτη δοκιμή το Liberty:
Πολύ βαρύ καπνικό με έντονη γεύση καραμέλας φέρνει προς το RY αλλά ήταν τόσο έντονο το άρωμα και η γεύση που δεν άντεξα.
Σαν γεύση μου άρεσε και θα γίνει ακόμη μια δοκιμή μετά από αραίωση με σκέτη βάση.
Δεύτερη Δοκιμή το The Bronx:
Αυτό μάλιστα . . .(γευστικά μοιάζει με Liberty)αλλά εδώ είναι πιο απαλές οι γεύσεις. Τύπου RY, τα γνωστά ξηροί καρποί βανίλια καραμέλα καλά ισορροπημένα δίνουν ένα καλό σύνολο (για τα δικά γούστα)ελαφρύ, που μπορώ να το ατμίζω όλη μέρα.
Τρίτη Δοκιμή το Abe's Exoddus:
εδώ να πω ότι δεν είμαι γενικός των φρούτων, προτιμώ τα καπνικά και περίμενα ένα καπνικό με κάποια επίγευση μπανάνας.
Πρώτη τζούρα κι έπαθα πλάκα . . . κάτι σαν χυμός μπανάνας με υποψία καπνικού και μερικές ευχάριστες νότες από μέλι, καραμέλα, λίγο βανίλια, δεν μπορώ να το προσδιορίσω ακριβώς τι άλλο έχει μέσα. . .  :respect:
έχω πλακωθεί στις απανωτές τζούρες μέχρι που άδειασε ο dripper χωρίς να το καταλάβω κι έφαγα το καμένο, παρόλο που κάνω 6αρα νικοτίνη και τα υγρά 9αρια με αυτόν τον μπανανοεξωγήινο δεν μπορώ να σταματήσω.
Εδώ σταμάτησα τις δοκιμές γιατί έφαγα κόλλημα, που να ήμουν και των φρούτων  :tongue_smilie:



Αποσυνδεδεμένος johnper

  • **
  • 297
  • Φύλο: Άντρας
  • Heavy vape industry
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #194 στις: Νοεμβρίου 03, 2015, 23:49 »
 Project Entropy  : Κατακόκκινο ζουμερό μηλαράκι με καραμέλα και βανίλια , καλό ντουμάνι μέτριο χτύπημα γενικά πάρα πολύ καλό 8/10 (πρώτο θετικό ότι λείπει αυτό το χημικό που είχα συναντήσει στο mojito)
 
 Maxboro : Ένα τσιγαρίσιο καπνικό γλυκόξηρο, εμφανές η νότα μελιού στο τέλος καλό ντουμάνι καλό χτύπημα, με γύρισε σχεδόν 3 χρόνια πίσω όταν πρωτοξεκίνησα και έψαχνα τέτοιες γεύσεις άλλα πλέον θα είναι απλά ένα ευχάριστο συνοδευτικό του καφέ για μένα. 8/10 (ούτε εδώ χημικό)
 
 BABA'S BOUNTY : Οι μαστίχες που ήταν στρόγγυλες και καλυμμένες με αλουμινόχαρτο με σχέδιο μπάλας ποδοσφαίρου που μας έδιναν στο μαγαζάκι της γειτονιάς αντί για ρέστα όταν πηγαίναμε να πάρουμε τον ASSO για τον μπαμπά. Tutti Fruity γεύση ,καλό ντουμάνι μέτριο χτύπημα 7/10 (ελάχιστο χημικό που χάνετε γρήγορα)
 
 RY4 Tobacco : Ένα αδύναμο ry4 , όλοι ξέρουμε αυτό το υγρό από την καλή και την ανάποδη δυστυχώς λείπει η έντονη γεύση της καραμέλας , υπάρχει άλλα κάπου εκεί τριγύρω , βανίλια και tobacco. Καλό ντουμάνι καλό χτύπημα 6/10 (ούτε εδώ χημικό)
Με τα 4 πρώτα υγρά που δοκίμασα άλλαξα την γνώμη που είχα για τα συγκεκριμένα υγρά ίσως φταίνε και οι δοκιμές που είχα κάνει απο την εταιρία στο παρελθόν και δεν μου είχαν κάτσει καθώς μου έβγαζαν κάτι το χημικό το οποίο βλέπω λείπει απο αυτά τα υγρά. Μακάρι να παραμείνουν σε αυτό το επίπεδο και να έχουμε μια τίμια σειρά υγρών για την τιμή τους για δοκιμές καθώς η ποικιλία είναι πολύ μεγάλη.

Ξέχασα να αναφέρω οι δοκιμές έγιναν σε KAYFUN και EXPROMIZER με kanthal 0.28 1.5Ω 12-14W

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342389 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206580 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541665 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31127 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50239 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597356 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357861 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11571 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193123 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1346 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1343 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592087 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios