vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

67 επισκέπτες, 7 χρήστες
e-akapnos, ramon, Doubt, Olga68, Milarepa, yorgoss, bloodlessz

Twitter

Υγρά ELiquid France

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #360 στις: Φεβρουαρίου 18, 2016, 22:00 »
Bάλε πράγματα αξιας 39 ευρώ και πάνω και ξανα δες το. Τ αμεταφορικά είναι αυτά.

Ναι τα €3. Το ΦΠΑ όμως υπολογίζεται στο τέλος στο σύνολο... ;)
Τέλος πάντων, ας μην το κουράσουμε. Φθηνότερος είναι ο τύπος έτσι κι αλλιώς. Ευχαριστώ πολύ savo.  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος interisti

  • **
  • 404
  • Φύλο: Άντρας
  • Inhale the future... exhale the past!
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #361 στις: Φεβρουαρίου 18, 2016, 22:06 »
Στη φωτο δεν βλέπω να υπολογίζεται ξεχωριστά το ΦΠΑ..

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #362 στις: Φεβρουαρίου 18, 2016, 22:10 »
Απλά σου λέει ότι από το ποσό που θα πληρώσεις, πόσο είναι το φπα. To έχω δει κ σε άλλα site έτσι. Τέλως πάντων επειδή το ανοίξαμε πολύ το νήμα θα σας πρότεινα να δείτε και το chopin που προσωπικά το βάζω πιο πάνω από το supreme!

Αποσυνδεδεμένος mel9887

  • ***
  • 731
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #363 στις: Φεβρουαρίου 18, 2016, 22:38 »
Savo ανατριχιασα μονο που το εφερα στο μυαλο μου το chopin :tongue_smilie:
Πολυ μπανανα...τονοι μπανανας... :shock_sick_02:

Αποσυνδεδεμένος Kωστας Τ.

  • **
  • 295
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #364 στις: Φεβρουαρίου 18, 2016, 22:54 »
οντως το chopin δεν μου αρεσε και εμενα.
μπανανοκατασταση. :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος TSARLY

  • ****
  • 1067
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα λιγα χρηματα θελουν κοπο,τα πολλα τροπο!
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #365 στις: Φεβρουαρίου 18, 2016, 23:04 »
Το εν λογω κατάστημα εκτος από δωρεαν μεταφορικα ανω των 39.00ευρω ,δεν χρεωνει και την αντικαταβολή!! ;)
Πετρος  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος mankar72

  • ****
  • 1240
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #366 στις: Φεβρουαρίου 18, 2016, 23:05 »
Παιδιά αυτά είναι γούστα.


Εγώ τα κατατάσσω με την σειρά
Chopin
Relax
Supreme


Αλλά δεν λέει κάτι αυτό. Το σίγουρο είναι πως όποιο κι αν σου αρέσει είναι αρκετά προσεγμένες γεύσεις και σε σχετικά καλή τιμή.

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #367 στις: Φεβρουαρίου 18, 2016, 23:07 »
Τις πρώτες ώρες που το πρωτοδοκίμασα κόντεψα να τα βγάλω και σιχτίριζα για την αποτυχημένη μου αγορά.Το δευτερο 24άωρο σαν να έγινε θαύμα με το πόσο πολύ έστρωσε η γεύση του και το δέσιμο του. Δεν ξέρω τι έφταιξε στην αρχή και  δεν ειμαι φαν της μπανάνας, αλλά αυτή την στιγμή το έχω άνετα πιπιλα. Τι με καφέ το πρωί τι με μπύρα σήμερα το χω λιώσει.
Καμιά δοκιμή σε  υγρα στο λίγο καιρό που ατμίζω, δεν κατάφερε να αντικατοπρίσει την πραγματικότητα και το πως θα είναι στο καθημερινό άτμισμα. Όλα υποκειμενικά βέβαια και βάση γούστου και μακριά από τις περιγραφές.

Αποσυνδεδεμένος asterw

  • *
  • 71
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #368 στις: Φεβρουαρίου 18, 2016, 23:57 »
Θα με κάνετε να ξαναδοκιμάσω το Chopin. Το είχα δοκιμάσει στην αρχή όταν πρωτοανακάλυψα το Relax και δεν με ξετρέλανε γιατί... δεν μου ερχόταν όσο ήθελα η γεύση της μπανάνας!  :hmmm: Θα το ξαναδοκιμάσω, που θα μου πάει, ψάχνω να βρω ωραία μπανάνα να αντικαταστήσω το yellow biafra.

Αποσυνδεδεμένος EΡΕΒΟΣ

  • **
  • 488
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #369 στις: Φεβρουαρίου 19, 2016, 00:08 »
Νεώτερα από το μέτωπο των ποσοτήτων...
Σήμερα άνοιξα πάλι δύο μπουκαλάκια supreme και 32 (αγορασμένα προχθές) και είχαν και τα δύο από 19 ml. Ή έπεσα σε παλιά παρτίδα ή Eliquid France άρχισε πάλι τα ίδια καραγκιοζιλίκια. Που είσαι ΕΡΕΒΟΣ;

  :sign_voithiaaaa:
 

 :bye: τα εχω παρει κρανιο χαχα
εστειλα ΔΥΟ φορες ερωτηση για το αν περιεχουν αλκοολη αλλα δεν εχω παρει απαντηση,με βαρεθηκαν φαινεται 8)

Διόρθωση παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 19, 2016, 11:19 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος steve35

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #370 στις: Φεβρουαρίου 19, 2016, 00:11 »
Το Chopin ειναι πολυ ωραίο υγρο αλλα μετα απο καποια μπουκαλάκια με κούρασε. Συνήθως η μπανάνα μου ειναι αδιάφορη σε υγρο αλλα το Chopin δεν ειναι μόνο μπανάνα και ο συνδυασμός όλων αυτών των αρώματων που εχει ειναι πολυ πετυχημένος. Θα το ξαναπάρω σύντομα βεβαία απλα είπα να κάνω ενα διάλειμμα. Πάντως και το Classic kiss δεν ειναι άσχημο...ειναι λιγο αδικημένο


Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος mankar72

  • ****
  • 1240
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #371 στις: Φεβρουαρίου 19, 2016, 00:17 »
Το Classic kiss το είχα πάρει μαζί με άλλα την πρώτη φορά για δοκιμή. Πράγματι είναι αρκετά καλό αλλά το βρήκα πολύ γλυκό-μπουχτιστικό για καθημερινό. Για μένα μόνο για κάποια διαλείμματα από τα καθημερινά μου.

Αποσυνδεδεμένος mel9887

  • ***
  • 731
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #372 στις: Φεβρουαρίου 19, 2016, 01:11 »
To chopin παιδια μονο στον ναυτιλο μινι μπορεσα να το ψιλοατμισω καθως εκρυβε αρκετα αυτην την εντονη μπανανιλα ο ναυτιλακος! Σε πιο αερατους ατμοποιητες μου θυμιζει πολυ ωριμη μπανανα! Πολυ μπανανα ομως....Αλλα οπως πολυ σωστα ειπε ο mankar72, γουστα ειναι αυτα :thumpup:


@asterw μηπως το δοκιμασες σε ναυτιλο η κατι παρομοιο? Την σπαει πολυ την μπανανα ο ναυτιλακος...




« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 19, 2016, 01:16 από mel9887 »

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #373 στις: Φεβρουαρίου 19, 2016, 01:24 »
τα εχω παρει κρανιο χαχα
εστειλα ΔΥΟ φορες ερωτηση για το αν περιεχουν αλκοολη αλλα δεν εχω παρει απαντηση,με βαρεθηκαν φαινεται 

Για τους νεώτερους στο νήμα να πω πως ο ΕΡΕΒΟΣ είναι ο εκπρόσωπος μας στην Eliquid France. Κάτι σαν πρέσβης δηλαδή, που πάει και βλέπει τον υπουργό εξωτερικών της EF για τα λίγα αλλά πολύτιμα ml που κλέβουν απ’ τα μπουκαλάκια μας κάθε τόσο.
Τώρα λοιπόν που ο κύριος πρέσβης είναι εδώ, εγώ είμαι ήσυχος και μπορώ να μιλήσω για τα υγρά αυτά και την ζημιά που έχουν κάνει στην ζωή μου...
Μέχρι τον Νοέμβριο του ’15 λοιπόν είχα 4 ατμοποιητές (κι έναν άδειο για δοκιμές) με 4 κατά βάση μόνιμα υγρά (1 σκέτη βάση Pink Mule [υπέροχη!!!] και 3 αρωματικά) και ήμουν μια χαρά πανευτυχής. Μέχρι που βρέθηκαν στον δρόμο μου τα LF. Δοκίμασα το relax στο μαγαζί και το αγόρασα χωρίς δεύτερη σκέψη. Στο σπίτι που το έβαλα στον ναυτίλο κατάλαβα αμέσως πως η σχέση αυτή προμηνυόταν μακροχρόνια. Ο ναυτίλος αυτός απέκτησε μόνιμο κάτοικο και την άλλη μέρα πήγα στο μαγαζί να πάρω ένα ναυτίλο ακόμα, γιατί που θα έκανα τις δοκιμές μου τώρα; Ο μαγαζάτορας (γατόνι) μου πρότεινε πριν φύγω να δοκιμάσω το supreme «γιατί είναι πιο ωραίο από το relax» και όπως σωστά φανταστήκατε ως ομοιοπαθείς, εκτός από τον ναυτίλο αγόρασα και το υπέροχο αυτό υγρό. Στον καινούργιο ναυτίλο το supreme «απογειώθηκε» και φυσικά έγινε το μόνιμο υγρό του. Οπότε πάλι έμεινα χωρίς ατμοποιητή για δοκιμές...
Για να μην μακρηγορώ, την άλλη μέρα πήρα έναν νέο ναυτίλο, το 32, το 24 και το chopin ευχόμενος να μην μου αρέσει κανένα γιατί δεν πήγαινε άλλο αυτή η ιστορία με τους ναυτίλους και τα τριανταπεντάρια. Το 32 βέβαια αποδείχτηκε η γυναίκα το υγρό της ζωής μου, το chopin ευτυχώς δεν με ξετρέλανε και το 24 ακόμα περιμένει στο συρτάρι.
Βέβαια εν τω μεταξύ αγόρασα στο 32 δώρο ένα Kayfun και προσπαθώ να μην κάνω το ίδιο και για τα άλλα δύο αγαπημένα. Και τρέμω μην μου αρέσει και το 24 γιατί καήκαμε αδελφάκι μου!
Αυτά...
 ;D

Αποσυνδεδεμένος bendersteed

  • **
  • 168
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά ELiquid France
« Απάντηση #374 στις: Φεβρουαρίου 19, 2016, 02:51 »
Πραγματικά το supreme είναι υπέροχο υγρό. Η καρύδα έχει πετύχει σε υπέροχο τόνο ενώ το μπισκοτάκι στην επίγευση είναι τρομερό. Δεν έχω και μεγάλη εμπειρία στα πιο gourmet υγρά αλλά αυτό ήταν πεντανόστιμο, άντε και στο επόμενο.

Πάμε για relax η επόμενη αγορά.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Οδηγός παρασκευής υγρών ατμίσματος (D.I.Y.) Ιδιοκατασκευές υγρών 40 38044 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:02
από Jamesvep
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 239 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 196 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21023 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281900 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208025 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66356 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174941 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313159 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14590 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125005 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93727 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem