vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

545 επισκέπτες, 9 χρήστες
EΡΕΒΟΣ, maprix, giorgos1999, dkostas, dinos_74, Olga68, Jorge, Sergios, bloodlessz

Twitter

Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.

Περίεργο μου φαίνεται, από ότι βλέπω στα δικαιώματα επιτρέπεται η αίτηση ειδοποίησης...
Είχα κλείσει τις ειδοποιήσεις απο το tapatalk. Μήπως το επηρέασε απο εκεί?

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Αν έκανες διακοπή ειδοποιήσεων από το Τάπα, σταματάνε όντως οι ειδοποιήσεις.

 Από κινητό.


Κάτι δεν έχω καταλάβει. Από το pc μέσω του explorer-firefox έχω επιλέξει το Notify.

Στο ταπα μέσω κινητού έχω επιλέξει το unfollow.

Δεν θα έπρεπε να μου έρχεται e-mail??


Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Κάνε ένα follow από το tapa και καθαρισες.

 Από κινητό.


οκεικ

Αποσυνδεδεμένος GRat

  • ****
  • 1444
  • Φύλο: Άντρας
Θα ήταν πολύ ωραίο να μπουν spoiler tags.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
>Θα το κοιτάξω και αν α) είναι διαθέσιμο και β) δεν επιβαρύνει τη λειτουργία, θα το ενσωματώσω.

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #2107 στις: Αυγούστου 25, 2018, 19:46 »
Αυτό το αριστούργημα, είναι επίσημη θέση του φόρουμ ή τα γνωστά delusions of grandeur για άλλη μια φορά?

Αποσυνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2811
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #2108 στις: Αυγούστου 25, 2018, 19:55 »
delusions of grandeur ?

Πιάσε ένα διπλό ban για τον κύριο. Sorry "αποκλεισμό"

έεεε...όχι sorry... δηλαδή...

Fuc.... γ@#ώτο ήθελα να πω




Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #2109 στις: Αυγούστου 26, 2018, 12:50 »
[member=14501]modivin[/member]

Η θέση του φόρουμ είναι ότι δεν επιτρέπονται τέτοιου είδους δημόσιοι χαρακτηρισμοί. Μεταξύ της θέσης του φόρουμ και των delusions που αναφέρεις, υπάρχει τεράστια απόσταση. Δεν μπορεί να είναι ή το ένα ή το άλλο.

[member=13274]Doubt[/member]
Την πρότασή σου για την βελτίωση της λειτουργίας του φόρουμ δεν βλέπω.

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #2110 στις: Αυγούστου 26, 2018, 16:22 »
[justify]Η Διαχείριση καλώς πράττει, είμαστε πνευματώδεις τόσο όσο χρειάζεται, όμως με μένα θα είχαν πάρει πόδι εδώ και καιρό, αρκετοί, (όμως θα εξακολουθούσα να ήμουν πάντα φιλαράκι τους), το θέμα μας είναι από κει και πέρα. [/justify]

[justify]Μας πείραξε, βρε αθεόφοβοι, μέλος Συντονισμού, όπου ο άνθρωπος εμφανίζεται σπάνια και τόσο μα τόσο διακριτικά, και με αδιαμφισβήτητη προσφορά, τρέξαμε να κράξουμε για μικροπρέπεια, ποιοι; Πόσο ακόμα να τραβήξω τα βυζιά μου; [/justify]

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #2111 στις: Αυγούστου 27, 2018, 14:10 »
Το θέμα θεωρείται λήξαν. Οι προτάσεις σας ευπρόσδεκτες

Αποσυνδεδεμένος Λοξίας

  • ****
  • 1388
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #2112 στις: Οκτωβρίου 27, 2018, 15:03 »
Να προτείνω κάτι, ένα πρόσθετο χαρακτηριστικό που θα δώσει περισσότερη λειτουργικότητα, κατά τη γνώμη μου. Και πάντα με την προϋπόθεση ότι είναι εύκολο να γίνει.

Σε όποιο νήμα και να μπούμε, και φυσικά και στην αρχική σελίδα, υπάρχει η μόνιμη ανάρτηση με τα "Τελευταία Θέματα". Τα οποία είναι πάντα τα 12 τελευταία.
Συμβαίνει τώρα, και ειδικά σε περίοδο φορουμικού "οργασμού", αρκετά από τα 12 τελευταία που βλέπεις στις 08:00, ας πούμε, να έχουν δώσει την θέση τους σε άλλα "τελευταία" στις 08:30.
Με αποτέλεσμα κάποιο που είχες δει και ήθελες να του ρίξεις μια ματιά, να το χάσεις αν καθυστερήσεις λίγο.

Αυτό που προτείνω είναι να μπει στο τέλος της ανάρτησης των Τελευταίων θεμάτων ένας δείκτης που να παραπέπει στις προηγούμενες σελίδες, ξέρω γω στις 3 τελευταίες ας πούμε, ώστε να μπορούμε να δούμε τα 36 Τελευταία θέματα, για παράδειγμα.
Αν είναι εύκολο να γίνει και δεν απαιτεί κόπο και χρόνο, νομίζω ότι θα ήταν ευπρόσδεκτο από πολλούς.

Αν τώρα υπάρχει αυτό το χαρκακτηριστικό και δεν το έχω δει...ρίχτε μου μια μούτζα να πατσίσουμε...  :yes:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #2113 στις: Οκτωβρίου 27, 2018, 15:09 »
Το ότι γίνεται γίνεται, απλά είναι άχρηστο κατά τη γνώμη μου. Εδώ σκεφτόμουν να καταργήσω και αυτό το πράμα με τα 12 τελευταία, αλλά βοηθάει στο indexing.

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις το "εμφάνιση μη αναγνωσμένων" από τη στήλη αριστερά και όταν σου βγάλει τον κατάλογο, να κάνεις κλικ στο πορτοκαλί "νέο" του θέματος που σε ενδιαφέρει.

Έτσι διαβάζω το φόρουμ κοντά 7 χρόνια τώρα.

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #2114 στις: Οκτωβρίου 27, 2018, 15:27 »
Μπορείς να χρησιμοποιήσεις το "εμφάνιση μη αναγνωσμένων" από τη στήλη αριστερά και όταν σου βγάλει τον κατάλογο, να κάνεις κλικ στο πορτοκαλί "νέο" του θέματος που σε ενδιαφέρει.

Έτσι διαβάζω το φόρουμ κοντά 7 χρόνια τώρα.
Και αυτός ακριβώς είναι ο σωστός τρόπος παρακολούθησης αν σε ενδιαφέρει να μη χάνεις τίποτα απ' ότι δημοσιεύεται :thumpup:
Τρύφωνα... ξανασκέψου το για απενεργοποίηση αυτού του "πράγματος" :palios:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1686 180403 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:40
από Tem
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8281 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33908 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 535161 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59717 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237258 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 558 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 14588 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136093 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085202 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35328 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10147 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12