vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

72 επισκέπτες, 3 χρήστες
Milarepa, djfloor, Giannis.B

Twitter

Κλώνοι επισκευάσιμων - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες

Αποσυνδεδεμένος simeon87

  • *
  • 42
  • Φύλο: Άντρας
Εχει δικο του νημα ο "σκυλος"

http://vaping.gr/index.php/topic,43347.0.html

:)

Εξαρταται απο πολλά το πότε θα αλλαζεις βαμβακι-αντισταση. Ποσα ml κανεις, αν το υγρο αφηνει πολλά καταλοιπα κτλ

Οταν αρχισεις κ δεν παιρνεις καλη γευση ειναι ενα σημαδι οτι θες νεο βαμβακωμα. Το ιδιο κ οταν δεις την αντισταση κ εχει μαζεψει "μακα"
Σε υπερ ευχαριστώ φίλε μου.Θα διαβάσω το νήμα που έγραψες.

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...

Αποσυνδεδεμένος dred

  • **
  • 212
  • Φύλο: Άντρας
Alexis7 που ρωτάς για κλόνο integra από sxk, ένας που έπεσε στα χέρια μου δεν γύρναγε η ρύθμιση των υγρών με τίποτα,ότι κ αν του κάναμε...παραπέρα δεν ασχολήθηκα 

Αποσυνδεδεμένος Alexis7

  • ***
  • 708
  • Φύλο: Άντρας
Click-->Έγινε διαγραφή άμεσης παράθεσης<--Click

Σε ευχαριστώ φίλος.Κατι ακόμα,είναι τσιγαρισιοςσαν zest;

Click-->Έγινε συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων<--Click


Ρε τσακαλοι,πως φέρνετε απ' έξω ακόμα κλώνους;Εγώ σταμάτησα από τότε που έκαναν κατασχέσεις.Μπορει να μου στείλει κάποιος σε μύνημα αλλά να ισχύει όμως.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 06, 2019, 20:57 από Buliwyf »

Αποσυνδεδεμένος manajoma

  • ***
  • 753
  • Φύλο: Άντρας
ο integra ? όχι βεβαια 

Αποσυνδεδεμένος Lazy Dog

  • ***
  • 693
  • Φύλο: Άντρας
Ειναι γιατι να μην ειναι;

Κουμπωσε του φυσιολογικο συρμα. 26ρι Ni80 πχ, γυρνα τον στην 1.2(ή κ στην 1mm, αν και εκει σφιγγει παρα πολυ) και ευχαριστησου γευση κ ντουμανακι

Επειδή έχω τον γνήσιο,όντως μπορεί να γίνει πολύ σφιχτός,έχοντας τρύπα του 1mm.Oμως δεν είναι το δυνατό του σημείο.Θέλει λίγο επιπλέον αέρα για να αναδείξει τα προσόντα του.Η γεύση του είναι σαφώς ανώτερη από phenomenon.Στον κλώνο δεν ξέρω πόσο καλά τα έχουν καταφέρει οι Κινέζοι.Αν τα έχουν καταφέρει αξίζει πολύ ο ατμοποιητής.

Αποσυνδεδεμένος Alexis7

  • ***
  • 708
  • Φύλο: Άντρας
Ρωτάω απλά γιατί ψάχνω κάτι σε zest,eviva v1 να είναι φουλ τσιγαρισιος.Ευχαριστω για τις απαντήσεις πάντως.Να ρωτήσω και κάτι ακόμα.Ο tayfun gtr σε τη επίπεδα αέρα παίζει;

Αποσυνδεδεμένος Lazy Dog

  • ***
  • 693
  • Φύλο: Άντρας
Δεν ειχα αμφιβολια για το αν θα παιζει καλα στα αερατα στησιματα(γευσαρα πραγματικα)

Δεν το περιμενα ομως να παιζει εξισου καλα στις σφιχτες
Απο χθες που εκανα ενα προχειρο στησιμο με 3ρη πυρηνα/26ρι Ni80(και tribeca εννοειται) τον εχω πιπιλα
Παιρνω(για τα δικα μου γουστα) γευση κ τζουρα επιπεδου dvarw(με το 1.2 pin) που για μενα λεει πολλά

Θα το ξαναπω, καταπληκτικος rta και αν δεν μπορεσω να βρω τον original, αναγκαστικα θα ψωνισω κ 2ο copperv. 
Θελει λιγο μονο προσοχη με το κλεισιμο των υγρων κατα την αναπληρωση 


Αποσυνδεδεμένος vag21

  • ****
  • 1452
  • Φύλο: Άντρας
φιλε μου το οτι ειναι σε επιπεδο γευσης με τον dvarw .το θεωρεις καλο?για τα δικα μου γουστα βεβαια ,ο dvarw σε θευμα γευσης ειναι μετριοτατος.

Αποσυνδεδεμένος Lazy Dog

  • ***
  • 693
  • Φύλο: Άντρας
Ο νανος με το κοντο τανκακι κ λεπτο συρμα δεν εχει αντιπαλο(αν τον βαμβακωσεις σωστα). Γουστα ειναι αυτα. Εξαλλου δεν χρησιμοποιουμε ολοι τα ιδια υγρα ουτε ατμιζουμε με τον ιδιο τροπο

Αλλος θεωρει τοπ τον GSL αλλος τον Pheno αλλος τον Eviva κ.ο.κ
Ο καθενας εχει τις προτιμησεις του. Για τα υγρα που κανω εγω λοιπον και για αυτα που ζηταω ο integra ειναι top(χωρις αυτο να μειωνει τους αλλους rta)

Απλα πραγματα  ;D
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 06, 2019, 21:55 από Lazy Dog »

Αποσυνδεδεμένος karmakoma

  • *****
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Reboot: 8/9/15
Vag, με το παρακάτω σετάκι παίρνω γεύση ίδια ακριβώς με του Hussar. Δεν θέλει σύρμα πάνω από 28ga. Δοκίμασα με 27 και έχασε αρκετά...


Αποσυνδεδεμένος Steamer_Dreamer

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας
Εχει βρει καποιος απο Ελλαδα κανενα αξιοπρεπη κλωνο του Integra?

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2381
  • Φύλο: Άντρας
Πάρε ένα τηλέφωνο στην Nexxt-on, κάτι έχουν παραγγείλει και μπορεί να είναι εκεί.

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Shenray Taifun GTR Mtl. To έχει πάρει κανείς το κλωνάρι να μας πει;

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 12190 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 02, 2024, 15:38
από Sergios
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4688 499759 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 01, 2024, 11:00
από Xameno_Skli
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 347 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7455 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 21010 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 195011 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1741 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4898 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1109984 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 181274 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 2153 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1504 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos