vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

61 επισκέπτες, 2 χρήστες
camber, sakissalonika

Twitter

Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #210 στις: Νοεμβρίου 05, 2015, 19:25 »


Δημήτρη την ίδια υλοποίηση kayfun έχουμε... :D
Τα μεγάλα πνεύματα συναντώνται... :))



Αποσυνδεδεμένος tsabasid

  • **
  • 487
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #211 στις: Νοεμβρίου 05, 2015, 23:58 »
Ρε παιδιά, εγώ δοκίμασα σήμερα το 1ο από τα υγρά που παρέλαβα, το boba's bounty στα 9mg και γεύση κατάλαβα από ελάχιστη έως καθόλου. Το χτύπημα ήταν πολύ δυνατό και δε ξέρω αν οφείλεται εκεί, καθώς κάνω συνήθως 5-6mg νικοτίνη. Αλλά όσο κι αν προσπάθησα να πάρω γεύση δεν τα κατάφερα. Η δοκιμή έγινε σε Κάλιξ με 1,6ωμ αντίσταση. Ο αριθμός παρτίδας του υγρού είναιΒΒ9285R. Δε ξέρω αν αντιμετώπισε κανείς άλλος το ίδιο θέμα.

Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #212 στις: Νοεμβρίου 06, 2015, 00:14 »
Περιεργο....εγω πλουσιο αρωμα με μαλλον κατι σαν τσιχλοφουσκΑ.


Mobile klaz speaking...

Αποσυνδεδεμένος sergor

  • ****
  • 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • Τώρα σε ρώτανε πότε θα κόψεις το άτμισμα.
    • http://e-kapnisma.gr/userbanners/banner_details_form.php
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #213 στις: Νοεμβρίου 06, 2015, 00:44 »
ROYAL TOBACCO η μυρωδια(μολις ανοιγεις το μπουκαλακι) μου θυμισε καπνιστο μηλο. στη γευση μου θυμιζει καπνο πιπας με νοτες απο δαμασκινο η καποιο φρουτο πολυ βαρη καπνικο σε καποια φαση νομιζα οτι παιρνω καμενο αλλα ετσι ηταν η γευση, το μονο που με χαλασε ειναι η παρουσια της δροσιας απο τη μενθολη η καποιο cooler, fresher. δεν αντεχω τη δροσια, με πιανει βηχας απ'οτιδηποτε εχει μεσα μεντα, μενθολη και αλλα παρομοια.
WATERMELON πολυ ωραια δροσιστικη γευση σου ανοιγει τη ορεξη για φρουτο, φυσικα δεν ειναι καρπουζι αλλα το πλισιαζει αρκετα στη μυρωδια, στη γευση ειναι πεπονι η τουλαχιστον φρουτοσαλατα με αυτα τα δυο. θυμιζει την γνωστη τσιχλα τριδεντ.

Αποσυνδεδεμένος johnper

  • **
  • 297
  • Φύλο: Άντρας
  • Heavy vape industry
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #214 στις: Νοεμβρίου 06, 2015, 08:38 »
Κύριοι πείτε μας εαν μας δουλέυετε ή όχι.
ΝΑΤURA Manhattan Παίρνεις ένα μπουκαλάλι TRIBECA βάζεις μέσα extra vg και το πουλάς ως Manhattan :laugh1: :laugh1:
10/10

 

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #215 στις: Νοεμβρίου 06, 2015, 13:31 »
να'μαι κι εγώ!Ένα μεγάλο ευχαριστώ στην εταιρία  :D

Να πω για το babas,επειδή το είχα αγοράσει προ διμήνου μαζί με το lost atlantis, τότε μου ερχόταν πολύ έντονα η μπανάνα στην εκδοχή της φρουτότσιχλας και με έκαιγε η νικοτίνη μιας και ατμίζω 5-6άρα.Τώρα λοιπόν το ξαναάτμισα, από το ωριμασμένο, και η μπανάνα έχει αποχωρήσει διακριτικά στο παρασκήνιο και έχει έρθει μπροστα η καρύδα.Όχι σαν φρέσκια σάρκα αλλά καπνιστή και ξυλώδης.Πολύ ισοροπημένο υγρό πια για τα γούστα μου.

Το forest fruits.Βασικά ήθελα και νόμιζα ότι παρήγγηλα το frozen fruits αλλά όχι  :idiot1:
Όσα υγρά (4-5) δοκίμασα δοκίμασα με αυτή τη γεύση δε μου άρεσαν γιατί μου έβγαζαν κάτι τεχνικά γλυκό για να ισοροπήσει την οξύτητα των φρούτων, μια φαρμακευτική γεύση. Δοκίμασα σε kayfun five pawns, 2άρι τρυπανάκι, 28άρι σύρμα, 1.5 ωμ αντίσταση.

Ε λοιπόν, το υγρό αυτό είναι ξινό!Καμία προσπάθεια να γλυκάνει, καμία φαρμακίλα.Μπροστά στη γεύση μου έρχονται φράουλες και μετά μούρα.Δεν είναι τεχνητό άρωμα, ούτε περίπλοκο.Είναι φρούτα του δάσους.Μου άρεσε πολύ, είναι τίμιο, είναι αυτό που υπόσχεται.

Να πω επίσης ότι οι γευστικοί μου κάλυκες δεν αντιλαμβάνονται ιδιαίτερα συνδιασμούς γεύσεων, παίρνω τη μπροστάρα γεύση των υγρών κι έτσι αυτό με καθιστά τελείως ακατάλληλη για ρίβιους  :))
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 06, 2015, 13:36 από Papadopoulou Ioanna »

Αποσυνδεδεμένος izamel

  • ***
  • 818
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΜΑΡΙΑ
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #216 στις: Νοεμβρίου 06, 2015, 13:34 »
Τελικά εμένα ποιος μου πήρε το frozen fruits :)) ;
Ιωάννα, το forest fruits το δοκίμασα απο τα υγρά της φίλης μου της Ρένας χθες και ΕΠΑΘΑ την πλάκα μου!
Είναι ακριβώς όπως τα λες. Μπροστά η φράουλα και ακολουθούν τα μούρα, χωρίς τίποτα χημικό. Απλά υπέροχο!!!

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #217 στις: Νοεμβρίου 06, 2015, 13:39 »
Αν είναι και τα υπόλοιπα φρουτάκια έτσι αξιόλογα όπως αυτό φιλενάς, τότε να είσαι σίγουρη ότι θα το παραγγήλουμε το frozen fruits  :yes:

Αλλωστε εγώ μόνο φρούτα ζήτησα, θα δοκιμάσουμε μπόλικα!

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #218 στις: Νοεμβρίου 06, 2015, 19:36 »
επέστρεψα.... έχουμε και λέμε

NATURA virginia 9mg Kayfun L+, 0,30mm Kanthal, 7 σπ, 1ohm σε ipv d2, 14W


Το γνωστό virginia της FA, η περιγραφή δε χρειάζεται... σταθερή αξία 4 χρόνια τώρα. Από τα αγαπημένα μου και τα πιο καπνικά μου (αν και ο όρος καπνικά πλέον μάλλον πρέπει να ταιριάζει μόνο στα tobacco natural extracts) Μια σημείωση μόνο, το υγρό ήταν πιο ελαφρύ από αυτό που φτιάχνω εγώ σε diy. Λιγότερο έντονο. Ισως να φταίει η πολλή vg. Το υγρό ήταν πραγματικά παχύρρευστο. 8/10, μόνο και μόνο επειδή το περίμενα πιο έντονο.

NATURA maxboro 9mg Eviva 0,25mm Ni200, 6 σπ, 0.14ohm σε istick40, 180-205οC

Αλλο ένα γνωστό χιτ της FA, το maxxblend, σε απόδοση by natura. Κι εδώ ισχύουν τα ίδια. Ατονο σε σχέση με το πρωτότυπο, το οποίο ούτως ή άλλως με κούραζε με την περίεργη γλύκα του. Για μας την παλιά γενιά όμως, τους ατμιστές 4+ ήταν από τα έτοιμα και diy της ατμιστικής μας νιότης. Τότε, σε σχέση με κάτι άλλα που κυκλοφορούσαν, ήταν νέκταρ. 6/10

Natura Cinnamon cookies, 9mg. PHENOMENON 0,20mm 4 σπ, 1.2ohm σε dna20, 13W

Πολύ απαλά και άνευρο για κάτι με τόσο έντονη γεύση, όπως η κανέλα και το μπισκότο. Εκτός αν είναι ο ατμοποιητής μου που θολώνει τις γεύσεις... αν και δεν το νομίζω. Η συγκεκριμένη γεύση είναι πλέον πολύ δημοφιλής και ο ανταγωνισμός αρκετός. Περίμενα κάτι πιο συγκλονιστικό. 6/10

HEXOCELL Project entropy  9mg, subtank nano 0.5ohm εργοστασιακή κεφαλή, 25-30W σε subox nano & erlprinz 0.25mm, 7 σπ, 1.7ohm σε istick30

Η ναυαρχίδα της εταιρίας; Σίγουρα είναι το υγρό στο οποίο επένδυσαν πολλά, με δική τους πρωτότυπη συνταγή... διάβαζα η κακομοίρα για μήλα, καραμέλες, διαφόρων ειδών βανίλιες....
Τι ανακάλυψα από όλα αυτά; ΑΧΛΑΔΙ!!! Ναι, απαλό ώριμο αχλάδι, με μια δόση κρέμας και μια υποψία ήπιας βανίλιας. Και μου άρεσε... μου άρεσε πολύ, διότι είναι πολύ ευχάριστα γλυκό και απολαυστικό, σύνθετο κι αρκετά εθιστικό. Τώρα πόση σημασία έχει το 9/10 που θα του δώσω, όταν μ΄αυτό βαθμολογώ το αχλάδι και όχι το μήλο...




Αποσυνδεδεμένος xalapa

  • *
  • 69
  • Φύλο: Άντρας
  • Started cheating on analogues Sept. 22 2015!
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #219 στις: Νοεμβρίου 06, 2015, 19:50 »
Ρε παιδιά, εγώ δοκίμασα σήμερα το 1ο από τα υγρά που παρέλαβα, το boba's bounty...


Τα 5 που μας εστειλαν δωρο πρεπει να ειναι "φρεσκα απο τον φουρνο".


Ο,τι εχει ημ. ληξης 10/2017 μαλλον πρεπει να τα ξεχασουμε για κανα μηνα....

Αποσυνδεδεμένος ntonto

  • **
  • 339
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #220 στις: Νοεμβρίου 06, 2015, 21:41 »
Σήμερα αποφάσισα να κάνω ένα γρήγορο πέρασμα σε όλα τα υγρά ώστε στην συνέχεια να περάσω 1-2 μέρες με το καθένα γνωρίζοντας τα καλύτερα και ίσως αναφερθώ ξανά το επόμενο διάστημα.


Δοκιμάστηκαν σε Magma με μονή αντίσταση Ni200 0.065 30joule 210°C


Κατηγοριοποιησα τα αρώματα.


KING'S GLORY
Ελαφρύ καπνικό με εμφανή την παρουσία του καβουρδισμένου φιστικιού πιστά δοσμένα με εσάνς λιγότερης και διακριτικής παρουσίας ουίσκι. Ωραίο υγρό.
MAXBORO
Ότι ακριβώς υπόσχεται, κλασικό καπνικό με νότες μελιού σε άρτιες αναλογίες. Με μια ρουφηξιά μπορεί να δώσει χωρίς πολλές κουβέντες σε έναν καπνιστή ισχυρό κίνητρο να ξεκινήσει το άτμισμα και να προσφέρει στον ατμιστή ένα αγαπημένο υγρό.


LIBERTY
Γεμάτο καπνικό και ο λόγος η παρουσία του καρυδιού όπου σε συνδυασμό με την διακριτική βανίλια και την ισορροπημένη καραμέλα σε μπερδεύουν στην απόλαυση ενός σοβαρού καπνικού.
MANHATTAN
Έχω μπερδευτεί, αλλά αν συναντούσε το MANHATTAN το LIBERTY τυχαία στον δρόμο σίγουρα και οι δυο θα καταλάβαιναν με την πρώτη ματιά πως είναι αν όχι δίδυμα πάντως σίγουρα αδέρφια.


GRANDE SICILIA
Έκπληξη!!! σοβαρό καπνικό κλάσης virginia ολίγων γλυκίζων αλλά μην μπερδεύεστε τελικά η αίσθηση αυτή προκύπτει από το πάντρεμα του αρωματικού λιαστού ιταλικού καπνού με επίγευση φουντουκιού.... σκέτη τρέλα.
LOST ATLANTIS
Δεν το λες ναργιλέ δεν το λες καπνικό, είναι και τα δυο με ελαφριά την αίσθηση μπανάνας και φράουλας και τα 4 σε σωστές αναλογίες.
NARGILE APPLE
Ακριβώς ότι λέει το όνομα του αλλά για λίγες γλυκές στιγμές. Είναι αρκετά γλυκό έντονο και μπουχτιστικό, ότι πρέπει για να χαλαρώσεις λίγο μαζί του μετά από μια δύσκολη μέρα.
PROJECT ENTROPY
Αντε γεια!!! Εδώ η καραμέλα η βανίλια το μήλο και η καρύδα δεν μπερδεύονται, είναι στην επιλογή του καθενός μόνο με την ιδέα του μυαλού να αποφασίσει τι βάζει πρώτο σε γεύση κάθε φορά, είναι σαν να  έχει σταματήσει ο χρόνος και το πάντρεμα των αρωμάτων και να αρχίζει ένα περίεργο παιχνίδι γεύσεων.


BLACKBERRY
Ώριμη γεύση όπου για μια στιγμή στην εκπνοή είναι αμυδρά γλυκό και σε καμιά περίπτωση δεν δίνει την εντύπωση χημικής γεύσης.
GRANDMAS' DELIGHT
Δεν έχω αποφασίσει ακόμη αν μου ακούγετε λογικό, αλλά νομίζω πως μετά την δοκιμή ήθελα μαζί ένα ποτήρι λευκό κρασί. Λίγο το μήλο λίγο τα διακριτικά μπαχαρικά με μια ελαφριά γλυκάδα με έκαναν να έχω αυτή την εντύπωση. Είναι λίγο έντονο, λίγο.
LONDON RAIN
Για τους γλυκατζήδες, καραμέλα στο φουλ να την ακολουθεί στην συνέχεια το καπνικό. Δεν είναι για μένα, έχω συνηθίσει το αντίθετο.
BABA'S BOUNTY
Ωραία γεμάτη γεύση, ολίγων σοκολάτα με κλείσιμο καρύδας  και καβουρδισμένη βανίλια στην επίγευση. Γευστικό και όχι μπουχτιστικο.


Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #221 στις: Νοεμβρίου 07, 2015, 10:18 »
Project entropy  9mg,erlprinz,1.6 ohm,11watt

Ακούω βανίλιες,βούτηρα,αχλάδι,μήλο :dontknow:

εγώ φίλοι μου εισπράτω καπνό στριφτού μπροστά στη γεύση και μάλιστα τόσο έντονα που άρχισα να ψάχνω τα χαρτάκια μου  :laugh1:
βάθος κήπος μου έρχεται κάτι ανεπαίσθητα γλυκό που όμως δε μπορώ να προσδιορίσω...(ίσως σοκολάτα ή κάποιο λικέρ;)Αν κάποιος βρει τελικά τις γεύσεις που ήθελε να αποδώσει η εταιρία κερδίζει κάτι;

mojito strawberry 9mg,kayfun five pawns,1.6 ohm,11 watt

εδώ περίμενα μία έντονη αλκοολική φράουλα συνδιασμένη με δυόσμο.Τελικά το υγρό είναι πραγματική,απαλή γεύση κλασικού μοχίτο με τη φράουλα σχεδόν άφαντη,απλά να σιγοντάρει.Απαλή γεύση, αλλά όχι υποτονική.Και πάλι μου κάνει εντύπωση η ρεαλιστικότητα της γεύσης, η παντελής απουσία χημικής αίσθησης.Αυτό και μόνο με κάνει ιδιαίτερη εντύπωση, θετικότατη!
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 07, 2015, 14:48 από Papadopoulou Ioanna »

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #222 στις: Νοεμβρίου 07, 2015, 19:27 »
NATURA Κing's Glory 9mg Kayfun L+, 0,30mm Kanthal, 7 σπ, 1ohm σε ipv d2, 14W και subtank nano 0.5ohm εργοστασιακή κεφαλή, 25-30W σε subox nano

Αυτό θέλει προσοχή για να πιάσεις κάτι άλλο πέραν του καπνικού. Η πρώτη εντύπωση ήταν κάτι παραπλήσιο του M-type της ΤΡΑ. Bαρύ τραχύ άγριο καπνικό και ελαφρώς "βρωμερό" Αυτή είναι η εισπνοή του αν κάνεις μικρές τσιγαρίσιες των 2''. Θέλει χαλάρωση και πιο μακρόσυρτες τζούρες, για να φανεί στην εκπνοή το καβουρντισμένο ξηροκάρπιο. Συνίσταται για ψηλά βατ και πνευμονικές, δεν είναι από τα πολύ ραφιναρισμένα αρώματα που καταστρέφονται με τα βατ. Ενδιαφέρον, αλλά όχι κάτι το εξαιρετικό. 7/10

NATURA BABA's BOUNTY 9mg Eviva 0,25mm Ni200, 6 σπ, 0.14ohm σε istick40, 180-205οC & erlprinz 0.25mm, 7 σπ, 1.7ohm σε istick30

ok, Καταλάβαμε από το όνομα τι έχουμε να περιμένουμε. Αν και δεν δοκίμασα το ορίτζιναλ, εν τούτοις η εκδοχή της natura μου άρεσε πολύ. Hμικαπνικό και γλυκό, με πολύ αμυδρή αίσθηση σοκολάτας και μια άλλη γεύση που παίζει μεταξύ καραμέλας, βανίλιας και κρέμας πολύ πίσω. Στον ερλ και σε κάνθαλ αποδόθηκε πιο τραχιά. Στον εβίβα ήταν όλα τα λεφτά σε TC.
9/10


Αποσυνδεδεμένος netsplit

  • ****
  • 1358
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #223 στις: Νοεμβρίου 07, 2015, 20:15 »

NATURA BABA's BOUNTY 9mg Eviva 0,25mm Ni200, 6 σπ, 0.14ohm σε istick40, 180-205οC & erlprinz 0.25mm, 7 σπ, 1.7ohm σε istick30

ok, Καταλάβαμε από το όνομα τι έχουμε να περιμένουμε. Αν και δεν δοκίμασα το ορίτζιναλ, εν τούτοις η εκδοχή της natura μου άρεσε πολύ. Hμικαπνικό και γλυκό, με πολύ αμυδρή αίσθηση σοκολάτας και μια άλλη γεύση που παίζει μεταξύ καραμέλας, βανίλιας και κρέμας πολύ πίσω. Στον ερλ και σε κάνθαλ αποδόθηκε πιο τραχιά. Στον εβίβα ήταν όλα τα λεφτά σε TC.
9/10



 Το υγρό έχει πολλά πρόσωπα.
Το είχα δοκιμάσει σε ντρίπερ και είπα πως το αδίκησα.
Και όντως !
Βάζοντάς στο στον Τηλέμαχο ήρθε το φρούτο που το αντιλαμβανόμουν αμυδρά.
Μπανάνα !
Καπνική μπανάνα, κάτι σαν smoke banana της after-8,εξίσου καλό.
  Μου το έκανε κατάσχεση η γυναίκα μου μόλις το δοκίμασε  :laugh1:


Αποσυνδεδεμένος aenaos

  • **
  • 220
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #224 στις: Νοεμβρίου 07, 2015, 20:30 »
project entropy eleaf gs-tank 0.15ohm 210 C εργοστασιακη κεφαλη σε evic-vtc
η αποδοση ξινου-γλυκου σε ολο το μεγαλειο
στην αρχη ερχετε το μηλο και μαλλον ειναι πρασινο (ξηνομηλο)
μετα η καραμελα και η βανιλλια το ομαλοποιουν ισως σε μεγαλο βαθμο τωρα καρυδα εγω δεν βρηκα
ισως να φταιει ο ατμοποιητης και επειδη μου αρεσε θα το δοκιμασω στο phenomenon
παντως εμενα δεν με κουρασε αλλα θελω να το ψαξω και αλλο αυτο το υγρο γιατι μου εκανε κλικ

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 277 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 219 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21337 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 282379 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208197 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66783 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175139 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313594 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14808 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125299 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93945 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4450 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix