vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

53 επισκέπτες, 4 χρήστες
Tem, bloodlessz, danys620, manoslykos

Twitter

επιθυμία για κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #750 στις: Απριλίου 09, 2012, 01:54 »
 ;) core
χαρηκα που το αναψα μετα απο τοσους μηνες γιατι καταλαβα οτι πλεον το ξεπερασα.. :nope: :nope: :bye: :bye:

Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #751 στις: Απριλίου 09, 2012, 02:08 »
Επειδή είστε νεώτεροι από μένα να σας πω : όταν είχα κόψει το τσιγάρο 2 1/2 χρόνια και μου πρόσφερε ένας φίλος τσιγάρο γέλαγα  Χαχαχα έλεγα πόσο δυνατός είμαι !!
Όποιος γελάσει λάχανο φυτρώνει παραπούλι έλεγαν οι παλαιοί και είχαν δίκιο, την τρίτη μέρα αγόρασα πακέτο και πάλι έλεγα όποτε θέλω το κόβω τι απλό που είναι ....
Έτσι το ξανάρχισα και μάλιστα δεν με κάλυπτε και άρχισα και τα πούρα 3 χρόνια Partagas !!!

Παιδιά μην παίζεται είναι δι@ολος λέμε το τσιγάρο. Δεν αποτοξινώνεσαι τόσο εύκολα

Αποσυνδεδεμένος Makis S

  • **
  • 196
  • Φύλο: Άντρας
  • provari mini + trap tank
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #752 στις: Απριλίου 09, 2012, 11:44 »
Συμφωνώ με το Γιάννη, εγώ μετά από 40 μέρες αποκλειστικά ατμίσματος βλέπω το πακέτο του αδελφού μου (την αγαπημένη μάρκα μου) αλλά δεν μου κάνει κέφι να ανάψω, από την άλλη δεν με ενοχλεί που καπνίζουν δίπλα μου και αν πέσει στα χέρια μου κανένα αγαπημένο το μυρίζω και μου αρέσει...

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #753 στις: Απριλίου 09, 2012, 11:58 »
Επειδή είστε νεώτεροι από μένα να σας πω : όταν είχα κόψει το τσιγάρο 2 1/2 χρόνια και μου πρόσφερε ένας φίλος τσιγάρο γέλαγα  Χαχαχα έλεγα πόσο δυνατός είμαι !!
Όποιος γελάσει λάχανο φυτρώνει παραπούλι έλεγαν οι παλαιοί και είχαν δίκιο, την τρίτη μέρα αγόρασα πακέτο και πάλι έλεγα όποτε θέλω το κόβω τι απλό που είναι ....
Έτσι το ξανάρχισα και μάλιστα δεν με κάλυπτε και άρχισα και τα πούρα 3 χρόνια Partagas !!!

Παιδιά μην παίζεται είναι δι@ολος λέμε το τσιγάρο. Δεν αποτοξινώνεσαι τόσο εύκολα
Αυτά που λές τα άκουσα με μεγάλη προσοχή δλδ τα διάβασα ναι? Πάντα διαβάζω αυτό το νήμα κ προσέχω όλα όσα τα παιδιά λένε.

Μιλάς πολύ σωστά κ συμφωνώ μαζί σου!!!  :yes: :yes:  Απλά να πώ ότι το κτ δεν είναι αστείο που το σταματάμε κ το αρχίζουμε όποτε εμείς θέλουμε.
Είναι μια "πόρτα" που αν την κλείσουμε κ πετάξουμε το κλειδί μόνο τότε σωνόμαστε!!!!!!!!!! Ο δυνατός για μένα δεν είναι αυτός που λέει ....για να καπνίσω να δώ το ξεπέρασα? ο δυνατός είναι αυτός που λέει ..........Το ξεπέρασα το ξέχασα κ δεν έχω καμία ανάγκη να μου το αποδείξω!  ;) ;)


EDIT: Από περιέργεια πολλοί φίλοι μου άρχισαν κ πάλι να καπνίζουν κ κοιτάζουν εμένα κ γελάνε που ακόμα δεν γύρισα στο κτ!!!! Προσοχή λοιπόν στην περιέργεια !
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 09, 2012, 12:07 από DARK ANGEL »

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #754 στις: Απριλίου 09, 2012, 12:03 »
δεν παίζει αυτό... :)
δεν έχω ωτοασπίδες :wall:
ΚαλημΕΡα!!!!! τελικά? κάπνισες? αν δεν κάπνισες μπράβο σου!!! Αν πάλι κάπνισες κ πάλι μπράβο σου γιατί το παραδέχτηκες δίχως φόβο κ πάθος ότι ακόμα θέλεις προσπάθεια για να το ξεχάσεις εντελώς  ;) 

Αποσυνδεδεμένος Lisnya

  • **
  • 151
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #755 στις: Απριλίου 09, 2012, 13:38 »
Πλέον δεν μπορώ να καταλάβω πώς γίνεται να λείπει σε κάποιον το κτ. Εγώ πήρα πάλι πακέτο, επειδή είμαι ηλίθια και κατάφερα όχι μόνο να ξεχάσω τον φορτιστή σε άλλη πόλη, αλλά μάλλον χάλασα και τον εφεδρικό που μου πήρε η μάνα μου. Δεν έχω κάνει ούτε τα μισά απ'όσα θα έκανα πριν πάρω το ητ στο ίδιο διάστημα. Νομίζω ότι φταίει η γεύση. Από τότε που πήρα μη καπνικό υγρό και τα μπορώ τα κτ μου καθόλου, με αηδιάζουν. Είναι και πολύ πεταμένα τα κτ μου, βέβαια. Winston Silver Slim. Έπρεπε να τα κάνω ειδική παραγγελία, όπου πήγαινα. :))

Αποσυνδεδεμένος omavros

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
  • ατμιστε...χχχ... γιατι χανομαστε
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #756 στις: Απριλίου 09, 2012, 17:33 »
παιδια καμια επυθυμια για κανονικο τσιγαρο μετα απο 1 1/2 μηνα ατμισματος το ητ καλυπτει απολυτα τωρα προσπαθω να κοψω και αυτο ....

Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #757 στις: Απριλίου 09, 2012, 17:37 »
Δεν αποτοξινώνεσαι τόσο εύκολα, υπομονή και να 'χεις θέληση :)

Αποσυνδεδεμένος hail

  • *
  • 60
  • Φύλο: Άντρας
  • φορτίζω-γεμίζω-ατμίζω
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #758 στις: Απριλίου 09, 2012, 17:44 »
Aυτό είναι το δυνατό χαρτί αυτού του φόρουμ
Ενημέρωση -συμπαράσταση-τόνωση της ψυχολογίας!!
Τι άλλο θέλουμε!!

Αποσυνδεδεμένος geotron

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #759 στις: Απριλίου 09, 2012, 17:48 »
καλησπέρα,
κάποιος κ.καπνιστής μου είπε ότι είναι χειρότερο να καπνίζεις και κ. και η.τ απ΄το να καπνίζεις μόνο κανονικό. ακούγεται πολύ πολύ τραβηγμένο αλλά λένε να έχει έστω και μικρή δόση αλήθειας?
ευχαριστώ

Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #760 στις: Απριλίου 09, 2012, 17:56 »
Ναι και αν πίνεις ακόμα χειρότερα  :D :D

Αποσυνδεδεμένος ktm

  • **
  • 135
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #761 στις: Απριλίου 09, 2012, 19:04 »
Η γυναίκα μου που καπνίζει (που θα πάει θα την βάλω κι αυτήν στον ίσιο δρόμο του ατμού) μπροστά μου μπορώ να πώ οτι όχι μόνο δεν το ζηλεύω αλλά μου βρωμάει απίστευτα :tongue_smilie:


Γεια σου!! Επέτρεψε μου να σου δώσω μία συμβουλή..Μην την πιέσεις την γυναίκα σου, ότι κάνεις καν 'το με υπομονή και ηρεμία... Σε καμία περίπτωση μην την αναγκάσεις μήπως και έχεις τα αντίθετα από τα επιθυμητά αποτελέσματα... :) :) :) :) Καλή επιτυχία σε εκείνην και καλή συνέχεια σε σένα.. :bye: :bye: :bye: :bye:

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #762 στις: Απριλίου 10, 2012, 02:10 »
καλησπέρα,
κάποιος κ.καπνιστής μου είπε ότι είναι χειρότερο να καπνίζεις και κ. και η.τ απ΄το να καπνίζεις μόνο κανονικό. ακούγεται πολύ πολύ τραβηγμένο αλλά λένε να έχει έστω και μικρή δόση αλήθειας?
ευχαριστώ
Σε κάποιες ακραίες περιπτώσεις έχει νόημα:
Αν φερθείς πολύ ανόητα, μπορεί να κάνεις τα κανονικά σου τσιγάρα συν κάμποσο ΗΤ (επειδή αυτό δεν σε μπουχτίζει) και να πάρεις υπερβολική νικοτίνη. Αλλά για νοήμονες ανθρώπους αυτό δεν είναι πολύ πιθανό -ούτε καν εύκολο!

Αποσυνδεδεμένος geotron

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #763 στις: Απριλίου 10, 2012, 12:55 »
Σε κάποιες ακραίες περιπτώσεις έχει νόημα:
Αν φερθείς πολύ ανόητα, μπορεί να κάνεις τα κανονικά σου τσιγάρα συν κάμποσο ΗΤ (επειδή αυτό δεν σε μπουχτίζει) και να πάρεις υπερβολική νικοτίνη. Αλλά για νοήμονες ανθρώπους αυτό δεν είναι πολύ πιθανό -ούτε καν εύκολο!
Σ ευχαριστω για την απαντηση

Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #764 στις: Απριλίου 10, 2012, 13:47 »
Σε καμία περίπτωση μην την αναγκάσεις μήπως και έχεις τα αντίθετα από τα επιθυμητά αποτελέσματα... :) :) :) :) Καλή επιτυχία σε εκείνην και καλή συνέχεια σε σένα.. :bye: :bye: :bye: :bye:
Όσο υπομονή και να κάνει ο άνθρωπος μετά θέλει  :fight_fryingpan: :fight_fryingpan:
 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

ΥΓ Η Αλέκα έχει δίκιο  :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 246 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 202 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21069 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281988 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208040 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66429 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174979 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313203 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14645 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125045 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93748 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4250 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix