vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

121 επισκέπτες, 9 χρήστες
Buliwyf, Mimhsdr, fratz8, bloodlessz, lemon78, manoslykos, tibolaso, I.P, anetost

Twitter

Cloud One by Cloud Mods

Αποσυνδεδεμένος niknikolas1

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #1425 στις: Ιουνίου 23, 2016, 14:36 »
Καλησπέρα,
Είμαι νέος στο χώρο(2 μήνες) αλλά το ψάχνω αρκετά… σκέπτομαι να ξεκινήσω με ένα επισκευάσιμο και κατέληξα στο cloudeone  για όλα αυτά που αναφέρετε. Τώρα οι ατμοποιητές που έχω είναι οι  cubis και mini ναυτίλος…
Θα τα καταφέρω αν πάρω το συγκεκριμένο στα στησίματα ??
Ευχαριστώ πάρα πολύ !!!

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #1426 στις: Ιουνίου 23, 2016, 15:31 »
Γιατί να μην τα καταφέρεις?  Ευκολος ειναι. Θα δεις κ κανενα βιντεακι, θα κανεις τις δοκιμες σου κι ολα θα πανε καλα.

Αποσυνδεδεμένος mandraxio

  • **
  • 117
  • Φύλο: Άντρας
  • to dare is to do
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #1427 στις: Ιουνίου 23, 2016, 15:37 »
Λίγο προσοχή θέλει για το πώς θα τοποθετήσεις τα βαμβάκια σου.Κατα τα άλλα στήνεται σχετικά εύκολα.Βεβαια θα σου πρότεινα να ξεκινήσεις με κάποιον πιο προσιτό ατμό με λίγο πιο εύκολο deck.

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #1428 στις: Ιουνίου 23, 2016, 16:18 »
Καλησπέρα,
Είμαι νέος στο χώρο(2 μήνες) αλλά το ψάχνω αρκετά… σκέπτομαι να ξεκινήσω με ένα επισκευάσιμο και κατέληξα στο cloudeone  για όλα αυτά που αναφέρετε. Τώρα οι ατμοποιητές που έχω είναι οι  cubis και mini ναυτίλος…
Θα τα καταφέρω αν πάρω το συγκεκριμένο στα στησίματα ??
Ευχαριστώ πάρα πολύ !!!
οπως σου ειπαν τα παιδια ειναι πολυ ευκολος,δες στην αρχη καποιο βιντεακι στο youtube και ξεκινα,δεν μου ερχεται στο μυαλο καποιος πιο ευκολος

Αποσυνδεδεμένος mandraxio

  • **
  • 117
  • Φύλο: Άντρας
  • to dare is to do
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #1429 στις: Ιουνίου 23, 2016, 16:31 »
Εεε αυτός παραειναι εύκολος...

Αποσυνδεδεμένος antonis-tsif

  • **
  • 102
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #1430 στις: Ιουνίου 23, 2016, 22:57 »
Καλησπέρα,
Είμαι νέος στο χώρο(2 μήνες) αλλά το ψάχνω αρκετά… σκέπτομαι να ξεκινήσω με ένα επισκευάσιμο και κατέληξα στο cloudeone  για όλα αυτά που αναφέρετε. Τώρα οι ατμοποιητές που έχω είναι οι  cubis και mini ναυτίλος…
Θα τα καταφέρω αν πάρω το συγκεκριμένο στα στησίματα ??
Ευχαριστώ πάρα πολύ !!!

Αν δεν υπάρχει θέμα στο οικονομικό σαν πρώτο επισκευάσιμο... (κατ'εμέ αξίζει τα λεφτά του) μην το σκέφτεσαι!
πανεύκολος στο στήσιμο, συγχωρεί λάθη, αρκετά καλή γεύση, αρκετό και ποιοτικό ντουμάνι... λίγα κομμάτια οπότε πανεύκολο λύσιμο δέσιμο πλύσιμο... Εύκολο γέμισμα... Άριστη ποιότητα κατασκευής... Ότι καλύτερο κυκλοφορεί για all day vaping χωρίς άγχοι και σκοτούρες... 

Αποσυνδεδεμένος niknikolas1

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #1431 στις: Ιουνίου 24, 2016, 09:08 »
Καλημέρα,
σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας ...με ψήσατε.. απο εβδομάδα θα κάνω την αγορά και στα πρώτα στησίματα θα σας ενημερώσω.
καλό σκ σε όλους!!!
 

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #1432 στις: Ιουνίου 24, 2016, 10:44 »
το καλο ειναι οτι ξεκινας με επισκευασιμο απο νωρις(ειπες οτι εισαι 2 μηνες ατμιστης) πραγμα που σημαινει οτι γλυτωνεις χρηματα,εγω μπηκα στους επισκευασιμους μετα απο 8 μηνες και σε αυτους τους μηνες πεταξα χρηματα σε αγορες ακυρες,βεβαια πριν 5 χρονια υπηρχαν κατι ερπετα μονο να αγορασεις και πανακριβα,ενω τωρα εχουν αλλαξει πολυ τα πραγματα ακομα και στους εργοστασιακους,παντως πιστευω οτι ο συγκεκριμενος δεν θα σε προβληματισει,αλλωστε εδω ειμαστε για να σου λυσουμε αποριες.....την καλημερα μου σε ολους

Αποσυνδεδεμένος mandraxio

  • **
  • 117
  • Φύλο: Άντρας
  • to dare is to do
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #1433 στις: Ιουνίου 24, 2016, 10:56 »
Σαν πρώτος επισκευασιμος θα σου αφήσει τις καλύτερες των εντυπώσεων.Εδω εμείς που τον πήραμε κ ειχαμε χρησιμοποιήσει κ άλλους πριν έγινε ένας από του βασικούς ατμό.Αυτο που θέλω να σου πω εγώ είναι να έχεις υπομονή τις πρώτες φορές κ όλα θα πάνε ο.κ.Καλα στησιματα.

Αποσυνδεδεμένος niknikolas1

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #1434 στις: Ιουνίου 24, 2016, 13:05 »
Γι αυτό δεν σκέφτηκα τόσο πολύ την τιμή lagoudakis
 ..γιατί βάση των όσων διάβασα τα λεφτά που θα έδινα σιγά σιγά μας κάνουν τα χρήματα που θα δώσω 1 φορά και τελος.όσο μπορείς να πεις τέλος σε αυτά τα πράγματα.  ευχαριστω!!
 

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
οκ...mandraxio
ευχαριστω πολυ!!

Αποσυνδεδεμένος john_p

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #1435 στις: Ιουνίου 24, 2016, 13:44 »
Καλησπέρα στην παρέα , τον έχω και εγώ κανα μήνα άψογος σε όλα του δουλεύει και αποδίδει πάντα σταθερά. Το μονο που με προβληματίζει λιγο ειναι ότι εχει αυξημένη υγροποίηση ατμού στην βάση του ντριπ τι, θέλει ανα μισό ενα τανκ βγαλσιμο το ντριπ τιπ κ καθάρισμα από κάτω γτ μπουκώνει . Συμβαίνει κ σε εσάς ;;

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #1436 στις: Ιουνίου 24, 2016, 14:07 »
Αν το ντριπτιπ φοράει τα κόκκινα ορινγκς που είναι πιο χαλαρά, ναι συμβαίνει. Αν φοράει τα μαύρα που είναι τόσο σφιχτά που με μεγάλη δυσκολία βγάζεις το ντριπτιπ, το φαινόμενο σχεδόν εξαλείφεται.

Αποσυνδεδεμένος john_p

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #1437 στις: Ιουνίου 24, 2016, 14:16 »
Τα μαύρα εχει επάνω αν κ έχω βαλει ενα δικο μου Derlin λιγο πιο ψηλό από το μαμά σφικτο αρκετά αλλά κ πάλι μαζεύει. Έλεγα μην κάνω εγώ καμία λαλακια στο στήσιμο ..

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #1438 στις: Ιουνίου 24, 2016, 14:26 »
Εγώ σου μιλάω για το δικό του ντριπτιπ, αν μιλάμε για άλλο, τότε αλλάζει και η σημασία των ορινγκς. Το σφιχτό αρκετά, δεν λέει πολλά από μόνο του. Το "μαμά" είναι τόσο σφιχτό με τα μαύρα ορινγκς που βγαίνει πάρα πολύ δύσκολα και φυσικά παίζει ρόλο και πώς πατάει, όπως και η διατομή του.

Αποσυνδεδεμένος john_p

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #1439 στις: Ιουνίου 24, 2016, 14:41 »
Παρα πολυ δύσκολα ε ;;  :hmmm:
Το δικο μου μαμά δεν θα έλεγα ότι βγαίνει κ παρα πολυ δύσκολα αλλά και με αυτό πάνω θα έλεγα κάνει υγροποίηση με την ίδια συχνότητα .
Τέλος πάντων μην σε κουράζω άλλο φίλε μου , σε ευχαριστω για τις άμεσες απαντήσεις σου  :respect:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 1 25 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:38
από chkontog
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 87 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20386 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 280224 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207799 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65208 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173859 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312462 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13628 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124429 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93425 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4129 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix