vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

64 επισκέπτες, 10 χρήστες
lidbab, Jorge, I.P, takoulas, manoslykos, yorgoss, ramon, infernity, lagoudakis, Sergios

Twitter

επιθυμία για κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος mpoygatsa kollias

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #900 στις: Ιουνίου 23, 2012, 19:13 »
εγω χθες μονο με ενεσιμη νικοτινη θα ημουν οκ . ουτε καπνικα με πιαναν ουτε τιποτα.απο σημερα τελος το κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος ΜΙΤΣ

  • **
  • 164
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #901 στις: Ιουνίου 23, 2012, 19:16 »
και εγώ χθες ήθελα να ανάψω ένα τσιγαράκι,
αλλά ρουφούσα το η.τ. σχεδόν από το κουμπί του ego (να μην εχω απώλειες)......... :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #902 στις: Ιουνίου 23, 2012, 19:26 »
Πω πω βλέπω πολούς αμαρτωλούς. :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Γιατί και η σκέψη αμαρτία είναι.
Και γω χτες το βράδυ δάγκωνα το πιπάκι άτμιζα με δύο ταυτόχρονα γιατί τους είχα ανάψει από το πολύ ρούφηγμα.
Τέλειωσε και το υγρό στον ένα ατμοποιητή και  τον μπέρδευα με τον άλλο και ρούφαγα καμμένο φούλ. ;D ;D

Αλλά για τσιγάρο δεν το σκέφτηκα.
Εκείνο που θέλω να πω είναι ότι αν κάποιος του έρθει επιθυμία να ανάψει τσιγάρο να σκέφτεται ταυτόχρονα ότι αν το κάνει
θα προδώσει εμάς τους συνατμιστές του.
Και η προδοσία είναι αμάρτημα και την άλλη μέρα με τι μούτρα θάρθει να μας το πει.

Λοιπόν πρόταση.
Όποιος αμαρτάνει  την άλλη που θάρθει εδώ να τον κράζουμε. ;D ;D ;D ;D
Να τον περνάμε γενεές 14 που λένε ώστε να το σκέφτεται αν θα το ξανακάνει στο μέλλον. :yes: :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος mpoygatsa kollias

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #903 στις: Ιουνίου 23, 2012, 19:29 »
μπραβο παππου .μονο ετσι θα σωθουμε απο τις αμαρτιες  :angel:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #904 στις: Ιουνίου 24, 2012, 15:18 »
Αν έχεις αγαπήσει το η.τ. και το βλέπεις σαν απόλαυση και όχι σαν κάτι "αναγκαίο κακό"
προκειμένου να απαλλαγείς από το τσιγάρο -πράγμα που επιτυγχάνεται με το χρόνο- τότε
δεν σκέφτεσαι ποτέ το τσιγάρο.
Έχω πει αρκετές φορές πως αν αξίζει να το κάνεις, αξίζει και να το παρακάνεις !!  :yes:

 :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:
Συμφωνώ απόλυτα Γιάννη !!!!!

Αγάπησα το άτμισμα τόσο πολύ που  μου αρέσει  να βλέπω δίπλα μου καπνιστές που όσα κτ κ αν καπνίσουν εγώ με χαμόγελο (κρυφό) λέω
πάντα το ίδιο μεγάλο μπράβο στον εαυτό μου για την απόφαση που πήρα κ με στήριξε..... ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Τα πάντα εξαρτώνται από την δύναμη της θέλησής μας .
Το άτμισμα είναι μια απόλαυση που δεν συγκρίνετε  με το κτ!!! Δεν έχουν καμία απολύτος σχέση αυτά τα δυο. ;)

Αποσυνδεδεμένος mpoygatsa kollias

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #905 στις: Ιουνίου 24, 2012, 15:20 »
 :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος NewHolborn

  • **
  • 439
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #906 στις: Ιουνίου 24, 2012, 15:54 »
Εμενα η χειροτερη μου ειναι οταν υπολειτουργει το η.τ.!
Ξαφνικα δεν εχω χτυπιμα (το οποιο μπορει να ειναι και λογο πιπιλας) ή δεν βγαζει αρκετο ατμο ή βγαζει καμμενο.  Ειδικα τωρα που ξεκινησα και με επισκευασιμο ορισμενες στιγμες με πιανει απελπισια αλλα ευτυχώς μετα απο σχεδον 5 μηνες πληρως αποχης απο το κ.τ. δεν σκεφτομαι να καπνισω (δεν βαζω και το χερι στην φωτια.. ισως 1 φορα να το σκεφτηκα ;D..) , αλλα περισσοτερο σκεφτομαι να τα εξφενδονισω ολα απο το παραθυρο και να το κοψω και αυτο. Και ακομα περισσοτερο τσατιζομαι οταν αισθανομαι οτι σπαταλαω τοσο χρονο απο την μερα μου συντηρωντας ή προσπαθοντας να βελτιωσω την αποδοση του η.τ. και να αποτυγχανω και απο πανω.
Βεβαια οταν λειτουργουν ολα καλα και ατμιζω και μια γευση που με ευχαριστει λεω ααααχ αυτο ειναι...
Το τσιγαρο δυστυχως εχει 3 μεγαλα + σε σχεση με το η.τ.
-Σταθερη αποδοση.
-Σε καποια φαση σε μπουκωνει  :cigar: :shock_sick_02:
-Και η ευκολια βγαλε απο το πακετο, αναψε, σβησε...

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #907 στις: Ιουλίου 04, 2012, 19:53 »
Ουτε μια φορα δεν μου περασε απο το μυαλο  :D

Αποσυνδεδεμένος white varadero

  • ***
  • 871
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος.
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #908 στις: Ιουλίου 04, 2012, 20:06 »
ποτε.

Αποσυνδεδεμένος REDBMW

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
  • gιmme fuel,gimme fire!
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #909 στις: Ιουλίου 04, 2012, 22:27 »
και που εκανα ενδιαμεσα...μπλιαχ!το πεταγα μετα τη δευτερη τζουρα! :fight_shot_thickgun:

Αποσυνδεδεμένος LKLO330

  • **
  • 312
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #910 στις: Ιουλίου 04, 2012, 22:59 »
σημερα προσπαθησα να κανω ενα γιατι εμηνα απο μπαταρια.  το πεταξα στη δευτερη απορω πως τη βγαζαμε τοσο καιρο

Αποσυνδεδεμένος ManosRadX

  • **
  • 152
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #911 στις: Ιουλίου 05, 2012, 00:29 »
Εγω είμαι στο δεύτερο μήνα ατμισματος και γενικά δεν έχω επιθυμία για κ.τ άλλα έχω κανει 2 τις τελευταίες 10 μέρες :P και έχω άλλα 10 στο πακέτο. Είμαι ικανοποιημενος πάντως γιατί εγω το η.τ το ξεκίνησαν για να δοκιμάσω και να το χω εφεδρικο αν ξεμενα απο κ.τ! Δεν είχα σκοπό να κόψω το κ.τ άλλα αυτο έρχεται απο μόνο του αποτι βλέπω.
Ενα tip που με βοηθάει είναι οτι έχω ενα υγρό με 18νικοτινη (ατμιζω συνεχώς 7 νικοτινη πλέον) και όταν θέλω κ.τ η θέλω να κόψω την πιπιλα παίρνω 3,4 τζουρες με dripping (δεν αντέχω παραπάνω :P )  και είμαι κομπλε για ώρες.

Sent from my Nexus S using Tapatalk

Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #912 στις: Ιουλίου 05, 2012, 00:32 »
Εγω είμαι στο δεύτερο μήνα ατμισματος και γενικά δεν έχω επιθυμία για κ.τ άλλα έχω κανει 2 τις τελευταίες 10 μέρες :P και έχω άλλα 10 στο πακέτο.
Εσύ τι επιθυμία να χεις αφού καπνίζεις  :o :o
Θάνατος δια λιθοβολισμού  :tongue_smilie: :tongue_smilie:
Προσπάθησε να το πετάξεις από τα μάτια σου γιατί θα σε παρασύρει και θα είναι αργά ....
τώρα να φανείς δυνατός  :yes:

Αποσυνδεδεμένος ManosRadX

  • **
  • 152
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #913 στις: Ιουλίου 05, 2012, 02:51 »
Χαχα καλά δεν είναι κάπνισμα αυτο! 2 σε 10 μέρες και ούτε 10 απόταν ξεκινησα! Το πακετάκι θα μεινει στη θέση του μέχρι να ξεχαστεί! Το θέμα είναι καθαρά θέμα γούστου πλέον παίδες οχι εξαρτησης σ αύτη τη φάση γουσταρω το ητ πολύ περισσότερο απο κτ. Εξαρτημενος είμαι και στις 2 περιπτώσεις

Sent from my Nexus S using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #914 στις: Ιουλίου 05, 2012, 02:56 »
Tσιγάρα κάβα στο σπίτι????????? :fight_shot_thickgun:
Αυριο πρωι πρωι στην εκκλησία για εξομολόγηση και αγιασμό. :laugh1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 189 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 167 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20718 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281395 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207918 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65885 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174566 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312851 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14203 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124802 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93557 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4194 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix