vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

77 επισκέπτες, 4 χρήστες
axilleaspro, athmichalop, lagoudakis, JohnDag

Twitter

επιθυμία για κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #180 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 10:35 »
@ iceberg

Καλή κ όμορφη μέρα να έχεις !!!!

τελικά καταλαβαίνω ότι μερικοί άνθρωποι αν δεν "πέσουν" έστω κ μια φορά ....δεν καταλαβαίνουν την διαφορά του ητ από το κτ  ναι?

 Πιστεύω αυτό που έκανες εχτές κ κάπνισες ? θα είναι η πρώτη κ τελευταία σου προσπάθεια  αφού είδες ότι δεν σε γεμίζει τίποτα με το κτ ναι?

Πολλοί έκαναν την δοκιμή να ξανακαπνίσουν κ έτσι το παράτησαν για πάντα το κτ αφού τους γεμίζει απόλυτα το ητ! ;)

Δεν είναι τύχη η σωστή επιλογή σου!!! Είναι ένα μοναδικό δώρο προς κ από τον ευατό σου!!!!!!!!!!!!!!!!!  :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος iceberg

  • **
  • 223
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #181 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 10:59 »
Να είσαι καλά dark angel και σ' ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου.
Ναι, πιστεύω οτι δε θα το επιχειρήσω και πάλι. Δεν υπάρχει λόγος πλέον.
Είμαι καλύτερα με το ηλεκτρονικό και θα ήταν σκέτη βλακεία αυτή τη στιγμή να το αφήσω.
Αλλά ειλικρινά μετά τη χθεσινη απόπειρα δεν έχω καμία απολύτως διάθεση.
Εχεις δίκιο οτι μάλλον χρειάζεται μια πρώτη φορά για να θυμηθούμε το βούρκο που αφήσαμε πίσω! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #182 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 12:09 »
δεν μου ετυχε ακομα καμια περιεργη κατασταση (εκτος του οτι ξεμεινα για λιγες ωρες καποια στιγμη)
αλλα εχω σε ενα συρταρι στο σπιτι μου ενα μπουκαλακι με 6-7 ml 24αρα..
στα δυσκολα θα την χτυπησω σιγουρα αλλα κ.τ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΑΨΩ ΠΟΥ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ!

Αποσυνδεδεμένος zzooii

  • *
  • 90
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Vape, vape, vape! (since 24.11.11)
    • Facebook
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #183 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 12:28 »
Βρε παιδιά... κι εμένα μου φαίνεται απίστευτο που δεν γουστάρω πια κτ. Το συζητούσαμε χθες το βράδυ με τον άντρα μου - ατμίζουμε κι οι δυο φανατικά από 24.11.11 -και καταλήξαμε να μαλώνουμε. Ο λόγος? Τρελός. Κι εκείνος νιώθει ακριβώς όπως εγώ. Μετά από 25-30 χρόνια τρελού καπνίσματος (1-2 πακετα την ημερα) δεν αντέχουμε πια το κτ και μας αρέσει πολυ περισσότερο το ητ, μας φαίνεται ότι 'καλυπτει' πολυ περισσότερο απο το κτ. Μου ελεγε λοιπόν ''Δε μπορεί να αλλάξαμε τόσο εύκολα μεσα σε 10 λεπτά το κτ με το ητ κι ουτε γατα ούτε ζημια. Απλά ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ! Κάτι άλλο έχει μέσα αυτό, που μας εθίζει περισσότερο'' Επέμενα ότι δεν υπάρχει τίποτα άλλο εκτός την εθιστική νικοτίνη αλλά ειναι το άρωμα που γουστάρεις, το χτύπημα, την παντελή έλλειψη βρώμας. Ε μου έσπασε τα νεύρα! Σώνει και καλά ότι κάτι άλλο έχουν τα υγρά που κανεις μας δεν το ξερει και που μας εθίζει περισσότερο. Τι του άνοιξα να διαβασει αναλύσεις, δε πείθεται φίλε μου με τίποτα... Του κόλλησε τώρα ότι κάτι αλλο εχουν τα υγρα και οι κατασκευαστες δεν μας το λενε... Τι να πεις...
Εξακολουθεί να είναι απίστευτο όμως πως και οι δυο δεν εχουμε καμία επιθυμία για κτ και πως το αντικαταστάθηκε το κτ με ητ μεσα σ ενα 10λεπτο.
Το αστείο είναι πως ο άντρας μου δεν ειχε σκοπό να ατμίσει. Με κοιτούσε σαν εξωγήινη όταν το εφερα στο σπιτι - και με κοιρόιδευε κιόλας το τέρας. Μου το ζήτησε να το ''δει'' και ... έτσι απλά, δεν ξαναναψε τσιγάρο... Αλοίμονό μου δε, αν δε του φορτίσω τη μπαταρία του, αν δε του γεμίσω το κάρτο του με υγρό.. (γιατί φυσικά κλασικός άντρας, αυτά ειναι γυναικειες δουλειές :wall:)

υγ. ανάψαμε μετα απο καμια βδομαδα ενα κτ στριφτό... για να δουμε πως ειναι. ηταν τετοια η βρωμα που το σβησαμε μετα απο 3 τζουρες κι ουτε να το ξανασκεφτούμε. (τόσο πολύ βρωμούσαμε στους άλλους;... είχαν δίκιο οι άνθρωποι και τους λεγαμε παράξενους αντιπαθητικούς αντικαπνιστές)
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 18, 2011, 12:35 από zzooii »

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #184 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 12:31 »
 εγω να δεις πως θεορουσα αδιανοιτο να κοψω το καπνισμα ελεγα οτι ολα μπορω να τα κανω εκτος απο το να κοψω το τσιγαρο  :thumpup: και σε μενα αρεσει το η τ πολυ περισοτερο και μου αρεσε απο την αρχη  ;)

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #185 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 12:36 »
Βρε παιδιά... κι εμένα μου φαίνεται απίστευτο που δεν γουστάρω πια κτ. Το συζητούσαμε χθες το βράδυ με τον άντρα μου - ατμίζουμε κι οι δυο φανατικά από 24.11.11 -και καταλήξαμε να μαλώνουμε. Ο λόγος? Τρελός. Κι εκείνος νιώθει ακριβώς όπως εγώ. Μετά από 25-30 χρόνια τρελού καπνίσματος (1-2 πακετα την ημερα) δεν αντέχουμε πια το κτ και μας αρέσει πολυ περισσότερο το ητ, μας φαίνεται ότι 'καλυπτει' πολυ περισσότερο απο το κτ. Μου ελεγε λοιπόν ''Δε μπορεί να αλλάξαμε τόσο εύκολα μεσα σε 10 λεπτά το κτ με το ητ κι ουτε γατα ούτε ζημια. Απλά ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ! Κάτι άλλο έχει μέσα αυτό, που μας εθίζει περισσότερο'' Επέμενα ότι δεν υπάρχει τίποτα άλλο εκτός την εθιστική νικοτίνη αλλά ειναι το άρωμα που γουστάρεις, το χτύπημα, την παντελή έλλειψη βρώμας. Ε μου έσπασε τα νεύρα! Σώνει και καλά ότι κάτι άλλο έχουν τα υγρά που κανεις μας δεν το ξερει και που μας εθίζει περισσότερο. Τι του άνοιξα να διαβασει αναλύσεις, δε πείθεται φίλε μου με τίποτα... Του κόλλησε τώρα ότι κάτι αλλο εχουν τα υγρα και οι κατασκευαστες δεν μας το λενε... Τι να πεις...
Εξακολουθεί να είναι απίστευτο όμως πως και οι δυο δεν εχουμε καμία επιθυμία για κτ και πως το αντικαταστάθηκε το κτ με ητ μεσα σ ενα 10λεπτο.
Το αστείο είναι πως ο άντρας μου δεν ειχε σκοπό να ατμίσει. Με κοιτούσε σαν εξωγήινη όταν το εφερα στο σπιτι - και με κοιρόιδευε κιόλας το τέρας. Μου το ζήτησε να το ''δει'' και ... έτσι απλά, δεν ξαναναψε τσιγάρο... Αλοίμονό μου δε, αν δε του φορτίσω τη μπαταρία του, αν δε του γεμίσω το κάρτο του με υγρό.. (γιατί φυσικά κλασικός άντρας, αυτά ειναι γυναικειες δουλειές :wall:)

κοντά ειμαστε!
ο δικος μου εκοψε το τσιγαρο ξαφνικα μια βδομαδα πριν παρω εγω το η.τ
οταν με ειδε με το "ουφο" οπως το αποκαλουσε με κοροιδευε συνεχως και με κοιτουσε περιεργα..
τωρα πια οταν σηκωνομαι και αφηνω καπου το ego μου, οταν επιστρεφω δεν το βρισκω εκει που το αφησα!
παιρνει τζουρες κρυφα ο αθεοφοβος!!!

Αποσυνδεδεμένος kiltsikis21

  • **
  • 338
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπάρχει πάντα ένας τρόπος εάν είσαι αποφασισμένος
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #186 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 12:41 »
zzooii δεν ξερεις εσυ :laugh1: :laugh1:καλα τα λεει ο ανθρωπος κατι βαζουν μεσα :laugh1: :laugh1:. Σορρυ πρεπει να τον υποστηριξω λόγω αντρικης αλληλεγγυης  :laugh1: :laugh1:
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 18, 2011, 12:51 από kiltsikis21 »

Αποσυνδεδεμένος Kris

  • **
  • 291
  • Φύλο: Άντρας
  • Θέλω κάποια να μ’αγαπήσει για τα λεφτά της... ツ
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #187 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 12:43 »
52 μέρες ατμίζματος και ακόμα ακόμα δεν το έχω βάλει στο στόμα... (πλην της 2ης μέρας που είχα ξεμείνει από μπαταρία  :tongue_smilie:)

πιο πολύ πάντως μου έχει έρθει επιθυμία για να στρίψω ένα τσιγάρο παρά να το καπνίσω...

 :idiot1: χαζές συνήθειες τι να κάνουμε?  ;D

Αποσυνδεδεμένος zzooii

  • *
  • 90
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Vape, vape, vape! (since 24.11.11)
    • Facebook
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #188 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 12:44 »
κοντά ειμαστε!
ο δικος μου εκοψε το τσιγαρο ξαφνικα μια βδομαδα πριν παρω εγω το η.τ
οταν με ειδε με το "ουφο" οπως το αποκαλουσε με κοροιδευε συνεχως και με κοιτουσε περιεργα..
τωρα πια οταν σηκωνομαι και αφηνω καπου το ego μου, οταν επιστρεφω δεν το βρισκω εκει που το αφησα!
παιρνει τζουρες κρυφα ο αθεοφοβος!!!
:laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: ειχα ακούσει να καπνίζουν κρυφά... αλλα να ατμίζουν κρυφά... Πες του το του ανθρώπου και απενοχοποίησέ τον... ''Ατμισε χαρά μου με την ησυχία σου, θα σου πάρω κι ενα δικό σου να έχεις να παίζεις :)''

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #189 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 12:46 »
ΑΝ το εχει κοψει παρτου ενα με 0 νικοτινη και αστον να παιζει  ;)

Αποσυνδεδεμένος zzooii

  • *
  • 90
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Vape, vape, vape! (since 24.11.11)
    • Facebook
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #190 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 12:47 »
zzooii δεν ξερεις εσυ :laugh1: :laugh1:καλα τα λεει ο ανθρωπος κατι βαζουν μεσα :laugh1: :laugh1:. Σορρυ πρεπει να τον υποστηριξω λογο αντρικης αλληλεγγυης  :laugh1: :laugh1:
:laugh1: Ναι κάτι βάζουν μέσα... οι εξωγήινοι! :laugh1: Κι αμα το συνηθίσουμε θα έρθουν να μας παρουν στον πλανήτη τους και θα μας τρώνε σιγά σιγά.... :o

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #191 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 12:54 »
παιδια ήδη του εχω παρει και περιμενω το δεματακι..βεβαια θα χρησιμοποιει μη νικοτινουχο αλλα κατι μου λεει οτι θα γλυτωσω απο τα νευρα του..ηταν και η μονη σοβαρη παρενεργεια που ειχε απο την διακοπη του τσιγαρου..
αυτος το εκοψε και εγω κοντευω να αναψω πουρο η χριστιανη! :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #192 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 12:56 »
στιριξε τον ειναι πολυ δύσκολο αυτο που προσπαθει να κανει  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος zzooii

  • *
  • 90
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Vape, vape, vape! (since 24.11.11)
    • Facebook
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #193 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 12:57 »
52 μέρες ατμίζματος και ακόμα ακόμα δεν το έχω βάλει στο στόμα... (πλην της 2ης μέρας που είχα ξεμείνει από μπαταρία  :tongue_smilie:)

πιο πολύ πάντως μου έχει έρθει επιθυμία για να στρίψω ένα τσιγάρο παρά να το καπνίσω...

 :idiot1: χαζές συνήθειες τι να κάνουμε?  ;D
αυτό με το στρίψιμο το είχα κι εγώ τις πρώτες μέρες όπως και αδελφός μου. Μάλλον όλοι όσοι έστριβαν το πέρασαν αυτό το στάδιο με το στρίψιμο. Πάντως και ο αδελφός μου με τη γυναίκα του που ξεκίνησαν ητ πριν 4 εβδομάδες, τα ίδια. Καμία επιθυμία για κτ, αντιθέτως θα έλεγα αποστροφή... Τέσσερις στους τέσσερις...
Μα όχι πείτε μου, δεν είναι α π ί σ τ ε υ τ ο ?? Μετά από τόοοοοσα χρόνια εκατομμυρίων κτ??? Φορτηγά απο κτ εχω καπνίσει και τωρα ούτε να το δω... Δε ξέρω αν θα σταματήσει ποτέ να με εντυπωσιάζει αυτό...

Συγχώνευση μηνυμάτων: Δεκεμβρίου 18, 2011, 16:36
παιδια ήδη του εχω παρει και περιμενω το δεματακι..βεβαια θα χρησιμοποιει μη νικοτινουχο αλλα κατι μου λεει οτι θα γλυτωσω απο τα νευρα του..ηταν και η μονη σοβαρη παρενεργεια που ειχε απο την διακοπη του τσιγαρου..
αυτος το εκοψε και εγω κοντευω να αναψω πουρο η χριστιανη! :tongue_smilie:
Πραγματικά είναι πολύ δύσκολο αυτό που προσπαθεί αλλά από τα νεύρα του δεν ξέρω αν θα γλυτώσεις... νομίζω ότι τα νεύρα είναι από την έλλειψη νικοτίνης. Αν καταφέρει να ξεπεράσει αυτό το στάδιο μια χαρά... Τώρα όμως εδώ που τα λέμε... τι έγινε κι αν βάλει και δυο σταγόνες νικοτινούχο? Σημασία έχει ότι γλύτωσε από το κτ.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 18, 2011, 16:36 από zalaros »

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #194 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 13:02 »
Πραγματικά είναι πολύ δύσκολο αυτό που προσπαθεί αλλά από τα νεύρα του δεν ξέρω αν θα γλυτώσεις... νομίζω ότι τα νεύρα είναι από την έλλειψη νικοτίνης. Αν καταφέρει να ξεπεράσει αυτό το στάδιο μια χαρά... Τώρα όμως εδώ που τα λέμε... τι έγινε κι αν βάλει και δυο σταγόνες νικοτινούχο? Σημασία έχει ότι γλύτωσε από το κτ.
ετσι ακριβος τιποτα δεν θα γινει ακομα και να ατμιζει κανονικα με νικοτινη το κοβει πιο ευκολα εγω ατμιζα χτες 12 σημερα 0 και δεν τρεχει τιποτα

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 262 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 211 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21188 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 282161 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208062 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66621 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175049 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313290 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14727 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125094 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93788 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4366 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix