vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

142 επισκέπτες, 9 χρήστες
Tem, Milarepa, gfilip, lagoudakis, Jorge, jim356, FaniFox, karasarinis, manoslykos

Twitter

Nobacco Want

Αποσυνδεδεμένος kos-greece

  • **
  • 155
  • Φύλο: Άντρας
  • Χερι που το φοβασαι φιλα το
Απ: Nobacco Want
« Απάντηση #150 στις: Μαρτίου 08, 2012, 17:53 »
Ειναι πολυ καλος ατμοποιητης αν του κανεις τροποποιηση αν δεν το κανεις ειναι σκετη απογοητευση...

Ο καλυτερος ατμοποιητης που εχω δει μεχρι τωρα ειναι του giant πολυ ατμος τελειο χτυπημα αλλα και αερατη τζουρα αλλα εχει ενα τεραστιο μειονεκτημα,επηδει εχει ενα ειδος υλικου σαν σφουγγαρι οπου το γεμιζεις και ποτιζει αν ατμιζεται γλυκα και κανετε καπνικα μετα η ακομα και αν βαζατε αλλη γευση γλυκου καπως η γευση αν και καλη ειναι καπως ουδετερη απο εναν παλι καινουργιο με το καινουργιο γλυκο υγρο αλλα μην τα θελουμε και ολα δικα μας ;)

Ο dct παλι ειναι πολυ καλος απο χτυπημα και γευση αλλα απο ατμο με σχεση του giant ειναι τιποτα αλλα σε αλλαγη υγρου ακολουθει καλυτερα στις γευσεις απο του giant το μειονεκτημα του ομως ειναι το μεγεθος του ακομα και εκεινου με τα 3,5ml αλλα γουστα αυτα... ;)

Αν ομως βαλουμε ενα φυτιλι αρκετα μεγαλο στον ατμποποιητη του want μεχρι πανω απο οσο μικρο που ειναι εργαστασιακο θα δουμε να μεταμορφονετε ο ατμοποιητης σε τερατακι και πλουσιος ατμος και γευση αρκετα καλη αν και υστερη ακομα αλλα δεν καιγεται και συχνα,καταναλωνει μεγαλητερη ποσοτητα ομως υγρου αλλα ειναι απολαυστικος πραγματικα,και το ξανακανουμε οταν ξανακαει και παει λεγοντας,αν σε καλυψει o want κατα 70% πιστευω ειναι οτι καλυτερο για τον καφε σου μια βολτα και τα σχετικα ειναι λεπτος και μοντερνος...

Αποσυνδεδεμένος VXR_ZAP

  • **
  • 101
  • Φύλο: Άντρας
  • Drive It Like You Stole It
Απ: Nobacco Want
« Απάντηση #151 στις: Απριλίου 07, 2012, 12:25 »
Xρηστης Want πολυ καλο χτυπημα...ευκολη αερατη τζουρα και πολυ ΑΤΜΟ...με μπαταρια 650 mah βγαζω μια μερα + και γεμιζω τον ατμοποιητη 2 φορες την μερα περιπου...


Μακραν για εμενα ο καλυτερος ατμοποιητης...

-Οχι καμμενο
-Τελεια γευση
-Ευκολια γεμισματος

Εχω δοκιμασει W ατμοποιητη και τον πεταξα και DCT που δεν μου αρεσε και τον εχω στο συρταρι

Γουστα ειναι αυτα παιδια οπως του καθεται του καθενος...

Απ: Nobacco Want
« Απάντηση #152 στις: Απριλίου 11, 2012, 18:39 »
Μετα απο καμποσο καιρο χρησης του want, εχω να πω οτι τελικα οι reviewers ειχαν δικιο σε μεγαλο βαθμο για το προϊον. Ο ατμοποιητης δεν ειναι καθολου καλος σε γενικες γραμμες, και το προβλημα ειναι οτι δεν ξερεις πραγματικα αν θα σου κατσει. Δηλαδη μπορει να παρεις ατμοποιητη που να ειναι απογοητευτικος απο την πρωτη τζουρα και να βγαζει καμμενο μεσα σε λιγη ωρα  :thumpdown: ή μπορει να σου κατσει και κανα καλυτερο μοντελο που να βγαλει καμια βδομαδα με χαλαρη χρηση και να ειναι αρκετα ικανοποιητικο για αυτο το διαστημα. Αλλα πιστευω οτι δεν αξιζει τον κοπο γιατι ρε παιδια σχεδον ολοι οι ατμοποιητες χανουν γρηγορα τη γευση τους και ο,τι υγρο και να τους βαλεις ειναι σα να εχεις την ιδια γευση (μοιαζει με ουδετερο πλαστικο ή κατι, το οποιο συχνα βγαινει και σε βερσιον καμμενου που ειναι πραγματικα αηδιαστικο). Ακομα και σε πιο εντονες γευσεις συμβαινει αυτο, αλλα σε μικροτερο βαθμο προφανως.   
Προσωπικα λοιπον δεν σκοπευω να ξαναπαρω ατμοποιητη want. Θα το γυρισω σε Ego-T προς το παρον και βλεπουμε...

Απ: Nobacco Want
« Απάντηση #153 στις: Απριλίου 11, 2012, 19:16 »
Μακραν για εμενα ο καλυτερος ατμοποιητης...
-Οχι καμμενο
-Τελεια γευση
-Ευκολια γεμισματος
Ο ατμοποιητης δεν ειναι καθολου καλος σε γενικες γραμμες, και το προβλημα ειναι οτι δεν ξερεις πραγματικα αν θα σου κατσει. Δηλαδη μπορει να παρεις ατμοποιητη που να ειναι απογοητευτικος απο την πρωτη τζουρα και να βγαζει καμμενο μεσα σε λιγη ωρα  :thumpdown: ή μπορει να σου κατσει και κανα καλυτερο μοντελο που να βγαλει καμια βδομαδα με χαλαρη χρηση και να ειναι αρκετα ικανοποιητικο για αυτο το διαστημα.
Αυτό είναι το κακό με το η.τ. , είναι ότι "κάτσει"  :eyesplash: :eyesplash:

Απ: Nobacco Want
« Απάντηση #154 στις: Απριλίου 11, 2012, 19:38 »
Αυτό είναι το κακό με το η.τ. , είναι ότι "κάτσει"  :eyesplash: :eyesplash:

Ναι φιλε μου, απλα οπως και να το κανουμε ειναι εκνευριστικο και αγχωτικο αυτο το πραγμα, να μην ξερεις τι σε περιμενει οταν θα ρουφηξεις τη τζουρα... ειδικα οταν παλευεις να διωξεις τον εθισμο (κ.τ.), να εχεις και αλλα προβληματα... :angry_orange: :wall:
Περισσοτερο δεν εχω ξαναβαλει κανονικο τσιγαρο στο στομα επειδη ειμαι πολυ αποφασισμενος να το κοψω... αν δεν ημουν ειλικρινα θα ειχα ξανακυλησει, και ειναι κριμα....  :(
Το want το θεωρω... λαχειο, λαχειο ομως που ειναι δυσκολο να σου κατσει. Ελπιζω τα egot να μη βγαζουν αυτην τη γευση :'(

Απ: Nobacco Want
« Απάντηση #155 στις: Απριλίου 11, 2012, 20:06 »

Το want το θεωρω... λαχειο, λαχειο ομως που ειναι δυσκολο να σου κατσει. Ελπιζω τα egot να μη βγαζουν αυτην τη γευση :'(

Όλα έτσι είναι γι αυτό και μόλις ακουστεί κάτι τρέχουμε μήπως και δούμε το φως το αληθινό!
Τώρα ότι και να πάρεις είναι βέβαια και ανάλογα τη χρήση που κάνεις. Δεν αποκλείεται αυτό που
έχεις για πέταμα εσύ για μένα να είναι ικανό :)

Απ: Nobacco Want
« Απάντηση #156 στις: Απριλίου 11, 2012, 20:28 »
Ωχ καταλαβα  :'(
Τελοσπαντων, καλου κακου θα δοκιμασω και καποιον ατμοποιητη που εχει καλυτερες κριτικες στο φορουμ γιατι το ολο θαψιμο στον want δε νομιζω να ειναι τυχαιο. Τουλαχιστον στα υγρα που εχω δοκιμασει, αυτα που προτεινουν παρα πολλοι φορουμιτες ειναι παντα τουλαχιστον ανω του μετριου  :)

Αποσυνδεδεμένος VXR_ZAP

  • **
  • 101
  • Φύλο: Άντρας
  • Drive It Like You Stole It
Απ: Nobacco Want
« Απάντηση #157 στις: Απριλίου 16, 2012, 18:04 »
Aκουσα οτι η Νοbacco θα βγαλει καινουργιο ατμοποιητη WANT βελτιωμενο...

Αποσυνδεδεμένος pinelos

  • **
  • 188
  • Φύλο: Άντρας
  • Do good, feel good.........!!!!!!!!!
Απ: Nobacco Want
« Απάντηση #158 στις: Απριλίου 16, 2012, 22:54 »

και εγω το ακουσα....αλλα ακομα τπτ....ελπιζω να μην ειναι και αυτος λαχειο γιατι δεν ειμαι και τζογαδορος ;) 8)
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 25, 2012, 22:53 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος VXR_ZAP

  • **
  • 101
  • Φύλο: Άντρας
  • Drive It Like You Stole It
Απ: Nobacco Want
« Απάντηση #159 στις: Απριλίου 25, 2012, 22:10 »
Αγορασα τον καινουργιο ατμοποιητη για Want και τον περναω απο σκληρα τεστ... :thumpup:

Εφανισιακα ειναι διαφορετικος στο μεταλικο του μερος  :thumpup:

Ζεστενεται ευκολα μεχρι στιγμης  :thumpdown:

Τζουρα ουτε σφιχτη ουτε χαλαρη  :hmmm:

Ντουμανι ωραιο  :thumpup:

Οι γευσεις ειναι ποιο ηπιες σε σχεση με αλλα Καρτο  :hmmm:


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 341 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 259 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21787 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 283243 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209191 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 67817 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175948 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 314716 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15022 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126082 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 94920 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4893 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix