vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

73 επισκέπτες, 5 χρήστες
Ηρακλης, lagoudakis, sakissalonika, camber, Tem

Twitter

Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #90 στις: Φεβρουαρίου 08, 2013, 10:17 »
ποτέ μα ποτέ! Βέβαια δεν ατμίζω σε τράπεζες,σούπερμάρκετ,δημόσιες υπηρεσίες κλπ οπότε δε μ'έχει κοιτάξει ποτέ κανείς περίεργα, ούτε έχει χρειαστεί να εξηγώ τί και πώς...Ο λόγος όμως που το κάνω, δεν είναι ντροπή ή συστολή, αλλά ότι με το η.τ έχω παρατηρήσει πως δε μου λείπει και τόσο όταν βγαίνω για λίγες ώρες  και συνεπώς δεν το παίρνω μαζί μου :yes:

Αποσυνδεδεμένος nikosfts

  • *
  • 60
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari+Dca
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #91 στις: Φεβρουαρίου 08, 2013, 12:13 »
Ποτέ και ατμίζω σχεδόν παντού :)

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #92 στις: Φεβρουαρίου 08, 2013, 12:25 »
Τα πρώτα αρχικά σχόλια φίλων τύπου χαχα, φλώρικο και λοιπά φύγαν, περισσότερο πιστεύω γιατί περάσαν πολλοί από το κατώφλι της δοκιμής και το παρατήσαν (πολλοί φταίνε γι'αυτό, αλλά πάμε παρακάτω..) Στο σήμερα, εκκεντρικός ήμουν και χωρίς το η.τ. Το μόνο που με πειράζει και προσπαθώ να το μικραίνω είναι ότι όσο πιο ασημί και πιο 18650 είναι, τόσο πιο πολύ περιμένω την ερώτηση... "Συγνώμη φίλε, να σε ρωτήσω, τι είναι αυτό;" Και ξανά, και ξανά, και ξανά......

Αποσυνδεδεμένος testament

  • **
  • 432
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #93 στις: Φεβρουαρίου 11, 2013, 00:13 »
Πάω σε καφετέρια με παρέα και αράζω το mod μου (ένα Lavatube με 18650 μπαταρία) στο τραπέζι.
Σε λίγο έρχεται ένας φίλος μου κοιτάζει και ξανακοιτάζει  το η.τ. και με ρωτάει με περιέργεια τι είναι αυτό το μαρκούτσι.


Του απαντάω ότι είναι η.τ. και αρχίζει να σκάει στα γέλια. Μου λέει ρε φίλε κρύψτο γιατί αν το δει κανένας θα νομίζει ότι ήρθες από κανένα sex shop.  :))


Βασικά δεν έχω κανένα πρόβλημα να παίρνω και τον "δολοφόνο" μαζί μου έξω, αλλά για λόγους τακτικής δεν χρησιμοποιώ μεγέθη king size αλλά τις ego μπαταρίες μου και επειδή βαριέμαι να με κοιτάζουν σαν τρομοκράτη και να ανοίγω συζήτηση με τους πελάτες στο απέναντι τραπέζι.

Αποσυνδεδεμένος WILDE

  • *****
  • 1786
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #94 στις: Φεβρουαρίου 12, 2013, 14:19 »
Απο την πρώτη ημέρα που άρχισα το άτμισμα
ποτέ και πουθενά
δεν ένοιωσα ντροπή ή αμηχανία

Αποσυνδεδεμένος mpoygatsa kollias

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #95 στις: Φεβρουαρίου 12, 2013, 14:36 »
μεχρι στιγμης κανενας δεν με εκανε να αισθανθω  αμιχανα αν και εχω ενα i-motion με επισκευασιμο πανω,μαλλον θα φταιει το παρουσιαστικο μου (140 1,90) :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1935
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #96 στις: Φεβρουαρίου 12, 2013, 14:40 »
Jamais!!!!

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #97 στις: Φεβρουαρίου 12, 2013, 14:42 »
Καταθέτω κι εγώ την δική μου θέσιν.


Πολλοί εχουν αισθανθεί περίεργα/αμήχανα ή ντροπή που με κοίταξαν με το ΗΤ μου.


Ευχαριστώ.
Δωρεές στο ιδρυμα "μινικλαρίνο ο Μαθιός"

Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #98 στις: Φεβρουαρίου 12, 2013, 15:07 »
Θαπρεπε να ντρέπεσαι!!. Τρομάζεις τον κόσμο με τη φλογέρα σου, κλαρίνο σου!! :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος taurus65

  • *
  • 92
  • Φύλο: Άντρας
  • In God we trust.
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #99 στις: Φεβρουαρίου 12, 2013, 15:41 »
Για το μόνο που θα αισθανόμουν "κάπως" είναι αυτή καθεαυτή η εξάρτησή μου...Πέραν τούτου ουδέν.

Αποσυνδεδεμένος LKLO330

  • **
  • 312
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #100 στις: Φεβρουαρίου 12, 2013, 16:02 »
απ παραδεχτουν πρωτα αυτοι οτι εχουν προβλημα με το κτ και πρεπει να το σταματισουν και μετα να ερθουν να μας πουν ποιες επιλογες ειχαν και πως το σταματισαν και στο κατω κατω αν καποιος καπνιζει πουρο ειναι πιο αδερφη απο καποιον που καπνιζει μαλμπορο ?



Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #101 στις: Φεβρουαρίου 12, 2013, 19:10 »
Τα πρώτα αρχικά σχόλια φίλων τύπου χαχα, φλώρικο και λοιπά φύγαν, περισσότερο πιστεύω γιατί περάσαν πολλοί από το κατώφλι της δοκιμής και το παρατήσαν (πολλοί φταίνε γι'αυτό, αλλά πάμε παρακάτω..) Στο σήμερα, εκκεντρικός ήμουν και χωρίς το η.τ. Το μόνο που με πειράζει και προσπαθώ να το μικραίνω είναι ότι όσο πιο ασημί και πιο 18650 είναι, τόσο πιο πολύ περιμένω την ερώτηση... "Συγνώμη φίλε, να σε ρωτήσω, τι είναι αυτό;" Και ξανά, και ξανά, και ξανά......

Η αγαπημένη μου ερώτηση!!!
Όσο πιο πολύ σε ρωτάνε, τόσο περισότερρο έχεις την ευκαιρία να μυήσεις κόσμο!
Προσωπικά, αν οι ερωτήσεις ήταν ανάλογες του μεγέθους του μοντ, θα επένδυα σε κάτι με 26650!!!
Κάτσε να γίνει η πατέντα του σωλήνα 2*18650 για το VV No.1 και τα συζητάμε!!!! :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Pandora

  • *
  • 79
  • Φύλο: Γυναίκα
    • HandMade By Pandoras
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #102 στις: Φεβρουαρίου 13, 2013, 13:58 »
Δεν αισθανομαι ασχημα οταν κυκλοφορω με το η.τ συνηθως ειμαι με μια mini ego(για πρακτικους λογους) η με mini provari.Υπαρχουν ομως καποιες μερες που δεν εχω τη διαθεση να αντιμετοπισω περιεργα βλεματα κυριως απο ανθρωπους που θεωρουν το η.τ αστειο και το κ.τ μαγκια.Παντως χαιρομαι οταν ειμαι εξω με φιλους ατμιστες γιατι ατμιστες ενωμενοι ποτε νικημενοι. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος geminimax

  • **
  • 117
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #103 στις: Φεβρουαρίου 13, 2013, 14:24 »
Με το elips που εχω προκαλω ενδιαφέρον. Με τα mini με οψη τσιγαρου μου ζητανε να δοκιμασουν. Το lava δεν το βγαζω και πολυ βολτα γιατι δεν με βολευει το μεγεθος, μονο σπιτι.

Αποσυνδεδεμένος vantamis

  • **
  • 225
  • Φύλο: Άντρας
  • Όχι άλλο κάρβουνο!
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #104 στις: Φεβρουαρίου 13, 2013, 15:01 »
Έχω εισπράξει πολλά περιπαιχτικά σχόλια για το GGTS με τον Οδυσσέα που -παρεπιπτόντως- είναι και το μοναδικό Η.Τ. που έχω, μερικές φορές σε ενοχλητικό βαθμό και πλέον έχω χάσει και την όρεξή μου να εξηγώ και να "απολογούμαι" για το μέγεθος και το βάρος του.

Σε 1-2 άτομα, μάλιστα, που μου είπαν ότι δεν μπορούν να κουβαλάνε τέτοιες μα%$@#ς μαζί τους, τους απάντησα ότι κάνουν πολύ καλά κι ότι δεν είναι για όλους!

Πάντως, έχω την αίσθηση ότι έξω τριγυρνάνε ολοένα και λιγότεροι ατμιστές....
 :-\


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 12029 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:38
από Sergios
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4688 499580 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 01, 2024, 11:00
από Xameno_Skli
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 283 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7399 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20948 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194850 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1696 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4850 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1109641 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 181044 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 2100 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1482 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos