vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

245 επισκέπτες, 11 χρήστες
I.P, goran, Sergios, Jorge, tibolaso, Buliwyf, ZoeM, Mimhsdr, manoslykos, Olga68, Milarepa

Twitter

Υγρά από oksmokey

Αποσυνδεδεμένος Vasilis®

  • ****
  • 1185
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά από oksmokey
« Απάντηση #15 στις: Ιανουαρίου 30, 2010, 01:42 »
το golden το ψηφίζω με τα τέσσερα  :thumpup: :thumpup: :thumpup:
για τα άλλα δηλώνω άγνοια , αλλα περιμένω την αποψη σου vasillis
φαινεται να μοιαζουν τα γουστα μας ( εκτος απο αυτο το Kent που ήταν να το κλαινε οι ρεγγες  :tongue_smilie:)
:thumpup:Στα 20mg η γεύση είναι πιο γεμάτη. Είναι πιο τσιγάρο θα έλεγα. Στο low νομίζω είναι πιο αρωματικό.
Το rca έχει πάρει φωτιά! :))

EDIT> Το Kent :thumpdown: συμφωνώ. Το Old Holborn και το Drum καλά είναι αλλά σε κανα δυό μέρες θα ξέρω καλύτερα γιατί τα δοκίμασα και τα τρία σήμερα. Νομίζω πως δίνω προβάδισμα στο golden πάντως!

EDIT2> Το Old Holborn είναι καλό. Είναι πιο αρωματικό από τα άλλα δύο και η γεύση του θυμίζει τον αυθεντικό ομώνυμο καπνό.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 30, 2010, 01:51 από Vasilis »

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: Υγρά από oksmokey
« Απάντηση #16 στις: Ιανουαρίου 30, 2010, 01:52 »
Μαζί με την πίπα DSE 601 και το πούρο  DSE 701 (θα γράψω εντυπώσεις σύντομα) πήρα και τα εξής υγρά απο OKSmokey

Chocolate  11mg   
Μάλλον αποτυχία. Θυμίζει αμυδρά πολύ γλυκιά σοκολάτα και κάτι άλλο μαζί που φέρνει σε λουλούδι,
ενώ έλπιζα ότι θα είναι σαν σοκολάτα υγείας (να πικρίζει λίγο)

Chocolate  38mg
 Όμοια αλλά σκοτώνει, οπότε το ανακατεύω με το πρώτο.

Whisky      18mg 
δεν μου θυμίζει πολύ ουίσκι, είναι σχετικά αξιοπρεπές αλλά φέρνει λίγο βήχα

Cofee       11mg 
πολύ ελαφρύ άρωμα καθόλου χτύπημα στο λαιμό

Cuban Cigar 38mg
 Άριστο. Το καλύτερο καπνίσιο άρωμα που έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα, σε ξεγελά και νομίζεις ότι
καπνίζεις πούρο, αλλά δυστυχώς το παρήγγειλα πολύ βαρύ και θέλει μεγάλη προσοχή και πολύ αραιή κατανάλωση.
Στα 18 mg θα ήθελα να το έχω σε συσκευασία ...δεξαμενής!!!

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: Υγρά από oksmokey
« Απάντηση #17 στις: Ιανουαρίου 30, 2010, 02:00 »
τελικα η ΟΚ  τα λέει καλά , και είσαι pioneer βασίλη !  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Vasilis®

  • ****
  • 1185
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά από oksmokey
« Απάντηση #18 στις: Ιανουαρίου 30, 2010, 02:12 »
τελικα η ΟΚ  τα λέει καλά , και είσαι pioneer βασίλη !  :thumpup:
:angel:Από ότι καταλαβαίνω, στα τσιγαρίσια τα πάνε καλύτερα!

Αποσυνδεδεμένος Vasilis®

  • ****
  • 1185
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά από oksmokey
« Απάντηση #19 στις: Φεβρουαρίου 02, 2010, 20:10 »
Τα υγρά και τα προγεμισμένα φίλτρα από εδώ είναι (πιθανότατα) ok smokey. Ένα marlboro και κάτι προγεμισμένα φίλτρα virginia για 901 που έχω πάρει πάντως από το συγκεκριμένο e-store πριν δυο μήνες ήταν ok smokey.

Αποσυνδεδεμένος Angelos

  • ****
  • 1045
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά από oksmokey
« Απάντηση #20 στις: Μαρτίου 28, 2011, 23:17 »
Όσο για το υγρό καθαρισμού, όταν το χρησιμοποιήσω θα γράψω και γι' αυτό εντυπώσεις. 8)

Τελικά Βασίλη δούλεψε το υγρό καθαρισμού?

Αποσυνδεδεμένος TNT

  • **
  • 340
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά από oksmokey
« Απάντηση #21 στις: Μαΐου 31, 2012, 19:00 »
Καλησπέρα. Μιας και πριν κάπνιζα άσπρο καπνό drum, είδα ότι υπάρχει αντίστοιχο υγρό

http://www.ok-smokey.com/e-cig-liquids/e-liquid-20ml/drum-low-20ml-11mg.html

Αυτά προφανώς είναι για άτμισμα κατευθείαν ε? Δηλαδή δεν είναι γεύσεις έτσι?

Ατμίζω με 12 mg, οπότε καλύτερα να πάω στα 11 ή στα 15???

Γενικότερα old holborh και drum (ίσως και camel) τα έχει δοκιμάσει κανείς?
Να αναφέρω ότι όσα colden virginia έχω δοκιμάσει δεν μ άρεσαν...


Αποσυνδεδεμένος greekn1c

  • **
  • 422
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά από oksmokey
« Απάντηση #22 στις: Μαΐου 31, 2012, 19:13 »
Προσωπικα δεν τα θεωρω και τα καλυτερα υγρα .Ουτε ενδειξεις εχουν πανω ουτε τιποτα. Οταν ειχα αγορασει το μονο που εγραφαν ειναι ονομα και περιεκτικοτητα σε νικοτινη.

Αποσυνδεδεμένος TNT

  • **
  • 340
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά από oksmokey
« Απάντηση #23 στις: Μαΐου 31, 2012, 21:19 »
Ευχαριστώ greekn, μάλλον απορρίπτονται...δεν ήταν και ιδιαίτερα φθηνά...οπότε οκ..

Αποσυνδεδεμένος skopos

  • **
  • 485
  • Φύλο: Άντρας
    • Αερολεσχη Κομοτηνης
Απ: Υγρά από oksmokey
« Απάντηση #24 στις: Οκτωβρίου 01, 2012, 17:36 »
Ξεθάβω αυτο το θεμα για να πω και εγω μερικά για αυτα τα υγρα !


Ενας φιλος καπνιζε Golden Virginia καπνο και ειπε να δοκιμάσει το αντιστιχο υγρο


Εκανα εγω την παραγγελία και σημερα παρέλαβα προς μεγαλη μου έκπληξη ειδα οτι τα γραμματόσημα πανω στο φακελο ηταν
Ελληνικα και η αποστολη εγινε απο Ελλαδα !  Ποιος τα στέλνει  ? ? ?


Δεύτερη ερωτηση γιατι  πληρωσα 4,64 λιρες δλδ περιπου 5,80 ευρω μεταφορικα ο φακελος ειχε
πανω γραμματόσημα αξιας 3,20 ευρώ ? ? ?


Ας μην μιλήσω για το μπουκαλακι που δεν ηταν σφραγισμενο ,ουτε τι εχει μεσα γράφει πανω ουτε ημερομηνία λήξεως τιποτα ! !


Εχει ολογραμμα πανω παντος ανακουφίστηκα !


Ας μην μιλήσω για μια τριχαρα κατσαρή που ηταν κολλημενη στο ολογραμμα απο κατω  :angry_orange:


Οσο για την γευση μια χορταριλα και μιση καμια σχεση με το  Golden virginia

Αποσυνδεδεμένος D KAPNAS

  • **
  • 255
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά από oksmokey
« Απάντηση #25 στις: Οκτωβρίου 01, 2012, 17:47 »
Εχω αναφέρθη σε παλιοτερα  για το ok smokey είναι ενας αγγλος αντιπρόσωπος στην κρητη  που τα έπαιρνα υγρα και τσιγάρα  το συγκεκριμένο golden Virginia είναι από τα καλύτερα υγρα που εχω κανει ποτέ και σε ξενα φορουμ αυτό λενε  εχω και τα συστατικά που περιέχει θα αναφερθώ παλι για αυτούς σε μερικες μέρες

Αποσυνδεδεμένος angelosdes

  • ***
  • 531
  • Φύλο: Άντρας
  • MTL+flavour
Απ: Υγρά από oksmokey
« Απάντηση #26 στις: Οκτωβρίου 01, 2012, 17:47 »
..δυστυχως,,τα συγκεκριμενα,,υγρα ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ,,προσοχη,,,,θυμα καιγω,,παρασυρθηκα απο τη ποικιλια τους,,σε υποτιθεμενα υγρα στριφτων καπνων,,,

Αποσυνδεδεμένος Drunkyard

  • **
  • 221
  • Φύλο: Άντρας
  • Σύντομα θα ξεπροβάλλει.....
Απ: Υγρά από oksmokey
« Απάντηση #27 στις: Οκτωβρίου 01, 2012, 17:50 »
Ξεθάβω αυτο το θεμα για να πω και εγω μερικά για αυτα τα υγρα !


Ενας φιλος καπνιζε Golden Virginia καπνο και ειπε να δοκιμάσει το αντιστιχο υγρο


Εκανα εγω την παραγγελία και σημερα παρέλαβα προς μεγαλη μου έκπληξη ειδα οτι τα γραμματόσημα πανω στο φακελο ηταν
Ελληνικα και η αποστολη εγινε απο Ελλαδα !  Ποιος τα στέλνει  ? ? ?


Δεύτερη ερωτηση γιατι  πληρωσα 4,64 λιρες δλδ περιπου 5,80 ευρω μεταφορικα ο φακελος ειχε
πανω γραμματόσημα αξιας 3,20 ευρώ ? ? ?


Ας μην μιλήσω για το μπουκαλακι που δεν ηταν σφραγισμενο ,ουτε τι εχει μεσα γράφει πανω ουτε ημερομηνία λήξεως τιποτα ! !


Εχει ολογραμμα πανω παντος ανακουφίστηκα !


Ας μην μιλήσω για μια τριχαρα κατσαρή που ηταν κολλημενη στο ολογραμμα απο κατω  :angry_orange:


Οσο για την γευση μια χορταριλα και μιση καμια σχεση με το  Golden virginia
σκοπός τι διεύθυνση έχει επάνω;
Για  δείτε τι λέει πιο πάνω

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά από oksmokey
« Απάντηση #28 στις: Οκτωβρίου 01, 2012, 17:54 »
skopos, δεν εγραφε αποστολεα πανω ο φακελος? και αφου ηταν απο Ελλαδα, δεν ειχε αποδειξη μεσα?

τι περιεργο παντως...!

edit: Drunk με προλαβες :)

Αποσυνδεδεμένος skopos

  • **
  • 485
  • Φύλο: Άντρας
    • Αερολεσχη Κομοτηνης
Απ: Υγρά από oksmokey
« Απάντηση #29 στις: Οκτωβρίου 01, 2012, 18:26 »
Tωρα που το λετε πισω στο φακελο γραφει Αγιος Νικολαος Κρητη
Αποδειξη οχι δεν ειχε  :dontknow:
Οσο για την γευση μου θυμισε κατι Virginia Κινεζικα που ατμιζα  :yes:
Aλλα η γευση ειναι υποκειμενική δυο ατομα δεν μας αρεσε αν ειμασταν 5 μπορει να αρεσε στους αλλους 3  :dontknow:
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 01, 2012, 18:33 από skopos »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1102623 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176729 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 517 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 356 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22335 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285377 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209558 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68729 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315724 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15605 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126896 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95258 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem