vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

76 επισκέπτες, 7 χρήστες
infernity, zakyn8inos, tapantari, Doubt, Jorge, I.P, manoslykos

Twitter

ΕGO-W - Προβλήματα, συντήρηση, καθαρισμός.

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕGO-W - Προβλήματα, συντήρηση, καθαρισμός.
« Απάντηση #30 στις: Μαρτίου 10, 2012, 23:29 »
ναι.. τους ξερω κ αυτους.
χρησιμοποιει η γυναικα μου 2 εδω κ μια βδομαδα, χωρις προβληματα ομως.
δοκιμασε να σηκωσεις λιγακι εκεινο το καπακι που εχει κατω απο το επιστομιο.
να μπαινει πιο πολυς αερας δλδ. κ κανε του κ κανενα φυσημα, να ξεμπλοκαρει λιγο ο αγωγος.
μολις τραβηξα μια τζουρα τωρα εδω κ μπορω να σου πω οτι παιζει αψογα.
δοκιμασε κ μου λες.

Απ: ΕGO-W - Προβλήματα, συντήρηση, καθαρισμός.
« Απάντηση #31 στις: Μαρτίου 10, 2012, 23:42 »
Σήμερα το μεσημέρι άλλαξα ατμοποιητή και τώρα δεν βλέπω πουθενά το φιτίλι! δηλαδή τι φιτίλι !!

Αποσυνδεδεμένος Vapörhead

  • **
  • 181
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕGO-W - Προβλήματα, συντήρηση, καθαρισμός.
« Απάντηση #32 στις: Μαρτίου 10, 2012, 23:44 »
Αυτός δεν είναι Ego-F ?

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕGO-W - Προβλήματα, συντήρηση, καθαρισμός.
« Απάντηση #33 στις: Μαρτίου 10, 2012, 23:52 »
Σήμερα το μεσημέρι άλλαξα ατμοποιητή και τώρα δεν βλέπω πουθενά το φιτίλι! δηλαδή τι φιτίλι !!
δυο μαυρακια  που εχει χαμηλα στη βαση τα βλεπεις? δυο τρυπουλες.
εκει μεσα ειναι το φυτιλι κ η αντισταση.
κανε αυτο που σου ειπα. να μπει λιγος αερας μεσα για να εχει πιο καλη ροη το υγρο προς τη φυτιλοαντισταση.

Αποσυνδεδεμένος nikolakis26

  • **
  • 438
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕGO-W - Προβλήματα, συντήρηση, καθαρισμός.
« Απάντηση #34 στις: Μαρτίου 11, 2012, 00:16 »
Αυτός δεν είναι Ego-F ?
κ εγω ετσι ξερω,οτι αυτοι ειναι Ego-F.

Απ: ΕGO-W - Προβλήματα, συντήρηση, καθαρισμός.
« Απάντηση #35 στις: Μαρτίου 11, 2012, 02:14 »
eGo-W γράφει πάντως στο κουτί και είναι απέξω αλλά είδα και ίδια ακριβώς σε κατάστημα στη Πάτρα.
Μάλιστα 1 βδομάδα τώρα το έχω στα χέρια μου και χω πετάξει 2 ατμοποιητές. Η συσκευασία είχε 5 μέσα! Κάτι θα ήξεραν φαίνεται ...

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕGO-W - Προβλήματα, συντήρηση, καθαρισμός.
« Απάντηση #36 στις: Μαρτίου 11, 2012, 02:27 »
εκανες καμμια προσπαθεια απο αυτα που σου ειπα?
παλευω εναν τωρα, εδω κ 2 ωρες κ παιζει αριστα τραβοντας λιγο επανω το καπακι που εχει εκει που βαζουμε υγρο.

Απ: ΕGO-W - Προβλήματα, συντήρηση, καθαρισμός.
« Απάντηση #37 στις: Μαρτίου 11, 2012, 02:32 »
Οχι δεν έκανα γιατί τους έχω πετάξει  ;D ;D
Αυτός είναι σημερινός αλλά δεν το ξέχασα αυτό που είπες και θα σε ενημερώσω. προς το παρών αυτός είναι οκ από Τρίτη κλαίμε  :'( :'(

Αποσυνδεδεμένος psychologos

  • **
  • 224
  • Φύλο: Άντρας
  • DUM SPIRO SPERO
Απ: ΕGO-W - Προβλήματα, συντήρηση, καθαρισμός.
« Απάντηση #38 στις: Μαρτίου 11, 2012, 19:51 »
Γεια σας. Εγω εχω ατμο ego-w με tank των 2ml, χρησιμοποιω υγρο με βαση pg+vg και νικοτινη 16mg, αλλα χτυπημα δεν εχω καταλαβει ποτέ και στα 3 atomizer που εχω αλλαξει μεχρι τωρα. Μηπως τελικα ο ego-w δε δινει χτυπημα; Δε μπορει να μου βγηκανε και οι 3 με προβλημα. Γινεται κατι ή πρεπει να αλλαξω ειδος ατμοποιητη;                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Αποσυνδεδεμένος dimitris20vt

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕGO-W - Προβλήματα, συντήρηση, καθαρισμός.
« Απάντηση #39 στις: Μαρτίου 12, 2012, 14:55 »
Καλησπερα σε ολους/Λοιπον επειδη και εγω ειμαι καινουργιος εδω περα και εχω ενα ego-w εδω και μια βδομαδα.ειμαι ευχαριστημενος αρκετα μπορω να πω και απο σκασιμο και απο γευση μεχρι που σημερα μου εβγαλε γευση καμενου...μπηκα λοιπον και εγω να δω για ποιο λογο το κανει ακολουθησα τις συμβουλες αναποδο φυσιγμα και τραβιγμα λιγο το καπακι και ολα καλα.ευχαριστω για τις συμβουλες σας.ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕGO-W - Προβλήματα, συντήρηση, καθαρισμός.
« Απάντηση #40 στις: Μαρτίου 12, 2012, 15:00 »
να ξερεις οτι ο W ειναι κ επισκευασιμος ευκολα.
μεχρι να τον βαρεθεις κ να τον αλλαξεις (οπως εγω δλδ :)) )
καλως ορισες.

Αποσυνδεδεμένος pinelos

  • **
  • 188
  • Φύλο: Άντρας
  • Do good, feel good.........!!!!!!!!!
Απ: ΕGO-W - Προβλήματα, συντήρηση, καθαρισμός.
« Απάντηση #41 στις: Μαρτίου 13, 2012, 17:14 »
καλησπερα και απο μενα !παρελαβα σημερα 2 w απο clever store γεμιζω και μου ερχεται γευση πλαστικου!!τι μπορει να φταει?8ελει κανα ξεπλυμα  κανα βρασιμο κανα ξεματιασμα ;D   η στρωνει μετα απο καπιες τζουρες? :hmmm: :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος AIOLOS65

  • **
  • 275
  • Φύλο: Άντρας
  • CARPE-DIEM
Απ: ΕGO-W - Προβλήματα, συντήρηση, καθαρισμός.
« Απάντηση #42 στις: Μαρτίου 13, 2012, 17:19 »
Φυσιολογικά σε λίγο θα στρώσει.

Αποσυνδεδεμένος nikolakis26

  • **
  • 438
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕGO-W - Προβλήματα, συντήρηση, καθαρισμός.
« Απάντηση #43 στις: Μαρτίου 13, 2012, 17:21 »
Καλησπέρα pinelos,τις περισσότερες φόρες που είχα αυτό το πρόβλημα ήταν απο τα πιπάκια.
Βγάλε το λαστιχένιο πιπάκι βράσε λίγο νερό κ βάλτο μέσα για 1-2 λεπτά,αυτό έκανα εγώ κ ήταν όλα οκ. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος pinelos

  • **
  • 188
  • Φύλο: Άντρας
  • Do good, feel good.........!!!!!!!!!
Απ: ΕGO-W - Προβλήματα, συντήρηση, καθαρισμός.
« Απάντηση #44 στις: Μαρτίου 13, 2012, 18:35 »
 το εβρασα το πιπακι 3 φορες με αλλαγη νερου....η ιδια γευση πλαστικου το αποτελεσμα..τορα το εχω βαλει σε ασετον!!! >:(
 πρασαρμοσα πανω στο w ενα πιπακι απο want με λιγο αλουμιναχαρτο για να δοκιμασω τη γευση..δεν εχει γευση απο πλαστικο(εφυγε εντελως) αλλα εντελως διαφορετικη και απο τον τιταν και απο τον  ego c joyetech !! ατμιζω το cuban supreme flavor art ..κατα τη γνωμη μου μακραν καλιτερος σε γευση και χυπημα ο ego c joyetech...λυπαμαι που το λεω αλλα 8α πανε για αποσυρση ι προς ανταλλαγη ι προς ποληση μαζι με κατι υγρα που εχω...ευχαριστω πολυ για τισ συμβουλες

καλα ατμισματα και πειραματα σε ολους μας και μακρια απο κ.τ


τελικα το να πετυχεις καλο ατμο καλο χτυπημα καλη γευση ειναι σαν να παιζεις λοττο...το μονο που πετυχαινεις ειναι :wall: :wall: :wall: :wall: :)) ;D :laugh1:


κανα καλο drip tip gia w??δε φυεγει ι πλαστικιλα με τπτ απο το μαμισιο!!! :wall: :wall:8α προτιμουσα αν υπαρχει σε μεταλικο φλατ..


συγχώνευση συνεχόμενων ποστ
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 14, 2012, 00:18 από petra »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 182 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 162 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20689 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281337 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207913 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65837 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174512 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312829 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14176 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124791 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93546 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4187 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix