vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

252 επισκέπτες, 7 χρήστες
athmichalop, GeorgeGTS, ΨΗΛΟΣ, Buliwyf, gfilip, tibolaso, bloodlessz

Twitter

Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Άντε Μανώλη επιστήμονα, γεια τώρα, χαρήκαμε που τα είπαμε ε?

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Αυτες οι πολιτικες συζητησεις του καφενε με ξεπερνανε, ολοι λεμε λεμε λεμε κ ξαναλεμε, μας χοροΠηδανε κανονικοτατα κ μεις αντι να τα βαζουμε μαζι τους κανοντας κ κατι, καθομαστε κ σκοτωνομαστε αναμεταξυ μας, θα ηταν πρωτιμοτερο να μη γινει αλλος ενας καφενες εδω μεσα χωρις κανενα νοημα, οσο για τις πολιτικες πεποιθησεις του καθενος καλυτερα να τις αφησουμε εκτος φορουμ.

Αποσυνδεδεμένος manolis2016

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
Αυτες οι πολιτικες συζητησεις του καφενε με ξεπερνανε, ολοι λεμε λεμε λεμε κ ξαναλεμε, μας χοροΠηδανε κανονικοτατα κ μεις αντι να τα βαζουμε μαζι τους κανοντας κ κατι, καθομαστε κ σκοτωνομαστε αναμεταξυ μας, θα ηταν πρωτιμοτερο να μη γινει αλλος ενας καφενες εδω μεσα χωρις κανενα νοημα, οσο για τις πολιτικες πεποιθησεις του καθενος καλυτερα να τις αφησουμε εκτος φορουμ.
απο σεβασμό σε εσένα  σταματάω να ασχολούμαι με το α..νιστοειδή
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 17, 2016, 17:04 από manolis2016 »

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Μπράβο ρε Μανώλη, δείξε ανωτερότητα.

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Τελικά δοξάζω τόν θεό Βάκχο και το Ψυχιατρείο στο οποίο κατοικώ ,αφού εδώ όλοι είμαστε σχεδόν ίσοι ,αν και σκοτωνόμαστε μερικές φορές για στρατηγικές κλπ ΕΥΤΙΧΩΣ πολιτικολογίες ,δέν παίζουν .

..Εχθές πήγε να μου την πεί ο Αλέκος ,αλλά τόν έστειλα με την Βοναπάρτια τακτική μου .
Ρεεεεεε του λέω τον Ναπολέων τόν πιάνεις ΕΕΕ Αλεξανδρούλη? ..
Τσουυυ ρε Λέων μου λέει ( έτσι με φωνάζουν μόνο οι φίλοι ) .
Εγώ έφτασα μέχρι τα Μήλα τών σκύλων ( τα μετέπειτα γνωστά σαν Γαβ Γαβ Μηλα ) , και Ινδία και Σελήνη..
Εσύ πού πήγες? εγώ ρε Ρούλη ( του λέω ) έφτασα ίσα με εκεί πού δεν έχει γυρισμό .
Και πώς βρέθηκες εδώ τότε ? ( ρώτηξε ο Αλεξ )

Τετραγώνισα τόν κύκλο ,και βρήκα είσοδο απο μιά γωνία του είπα και τόν έσβησα...

Υ.γ Ειρήνη ,αγάπη ,σεβασμό... και Σεβασμός...Μέτά όλα βρίσκονται , εκτός την γέφυρα απο ένα δόντι μου ...Βρε $%%^&^&  200 τόσα ευρόπουλα , πάνε...Τώρα με Φέρυ Μποτ περνάει ο κεφτές από το ένα μου δόντι στο άλλο....πάει η γεφυρούλαμμμμ πάει..




  ΚΑΙ     ...Καλό βράδυ.



Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Έπεσε ο δύστυχος σε ταυτόχρονη βάρδια Modivin και Atoner! Πάει αυτός... :laugh1: :laugh1: :laugh1:


Αποσυνδεδεμένος skilouros

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
Αντε κανα χρονο υπομονη λεβεντες .... μετα θα ερθει η δεξια με τον Κυριακο και θα μπορουμε να ατμιζουμε παντου και δεν θα εχει φορο στα υγρα και θα ντουμανιαζουμε μερα νυχτα παντου κ παντα....... οκ τωρα? Κυριε Μανωλη ..... και ζησαν αυτοι καλα και εμεις καλυτερα ......

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Έχω την εντύπωση ότι ο αγαπητός "συνατμιστής", θα κάτσει να διαβάσει, να δει το κλίμα του φόρουμ, το πως απαντάμε στα μέλη, και μέχρι τότε, δεν θα ξαναγράψει.

Ας ηρεμήσουμε λοιπόν αμφότεροι.

Επιστροφή σε κατάσταση επιφυλακής, κίτρινο!! :yes: :laugh1:

Ξαναγυρνάμε στην κανονική ροή του νήματος! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Δεν θα ξαναγράψει γενικά.  :ban6:


Αποσυνδεδεμένος caros

  • *****
  • 1707
  • Φύλο: Άντρας
Θετικοτατα τα αποτελεσματα της συγκεκριμενης ερευνας. Θα ανεβει ποστ καποια στιγμη αργοτερα με περισσοτερες λεπτομερειες επι των δεδομενων της. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Αν κατάλαβα καλά, το πρωτότυπο είναι αυτό
Το νέο της έρευνας είναι στο ότι οι μετρήσεις έγιναν όχι στη συγκέντρωση των βλαβερών ουσιών στο υγρό ή στον ατμό, αλλά στον οργανισμό.
Και ναι, αφορά μακροχρόνια χρήση.
Περιμένουμε τη μετάφραση του caros, διότι το "μια νέα μικρή βρετανική επιστημονική έρευνα" δεν είναι και το καλύτερο...

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Θετικοτατα τα αποτελεσματα της συγκεκριμενης ερευνας. Θα ανεβει ποστ καποια στιγμη αργοτερα με περισσοτερες λεπτομερειες επι των δεδομενων της. :thumpup:
:thumpup: Αναμένουμε, να μπει και στο κύριο θέμα με τις έρευνες.


Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog

Πολύ ενδιαφέρον! Φαίνεται ότι αρχίζουν και άλλοι επιστήμονες να εμπλέκονται στη συζήτηση (αλλά και την έρευνα) για το άτμισμα. Μόνο θετικό είναι αυτό διότι ένας κούκος... κλπ, κλπ. :thumpup:


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92729 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 03:53
από Tem
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 230 63492 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 14:35
από Ελένη Π
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3826 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1070 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172742 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 278132 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15524 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14192 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9552 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43787 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 488 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36537 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex