vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

198 επισκέπτες, 7 χρήστες
Sergios, Giannis.B, manoslykos, bloodlessz, camber, lounik, gfilip

Twitter

ΠΟΣΟ ΒΟΛΙΚΟ Η ΑΒΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ Η.Τ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΕΛΚΟΜΕΝΑ ΤΟΥ,ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΣΑΣ?

Αποσυνδεδεμένος tibolaso

  • **
  • 482
  • Φύλο: Άντρας
Όλα καλά και στο γραφείο. Έχω μαζί μου ότι έχω γενικώς μαζί μου (2 twist 650άρες, 2 crystal και ένα mini vivi και ένα φορτιστή usb) και δεν έχω κάποιο πρόβλημα ή έλλειψη.
Στο γραφείο συνήθως δεν ατμίζω γιατί προτιμώ να σηκωθώ και να κάνω και διάλειμμα.

Αποσυνδεδεμένος Pseiras

  • ****
  • 1222
  • Chi_you+ΙΑΤΤΥ-Orion 2.1-GGTS+UFS-GGSlim+MARK-T
Τα ιδια με τον φιλο chriscorfu88 , σε τραπεζα και εγω αντιμετωπιζοντας τα ιδια θεματα.
Τις τζουρες τις ριχνω κατω απο το γραφειο αλλα οπως βγαινουν , φαινεται σαν να εχουμε παρει φωτια   ;D

Αποσυνδεδεμένος kiltsikis21

  • **
  • 338
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπάρχει πάντα ένας τρόπος εάν είσαι αποφασισμένος
Επειδη ειμαι τις περισσοτερες ωρες της ημερας στην δουλεια ολος ο ατμιστικος μου θησαυρος ειναι στο μαγαζι και δεν υπαρχει προβλημα.Το προβλημα ειναι στο σπιτι αλλα και αυτο λυνεται λογω των 100 μετρων αποσταση  μαγαζιου-σπιτιου

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απορια.......εδω ποσταρουν μονο οι έχοντες εργασία? :'( :'( :'( :'(
Τεσπα οταν δουλευα δεν με ενοχλουσε τπτ ακομα και οταν κουβαλουσα τα παντα μαζι μου.
Οδηγος σε φορτηγακι  ;D
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 04, 2012, 11:54 από SEB »

Αποσυνδεδεμένος Ares

  • **
  • 228
  • Φύλο: Άντρας
Η δικιά μου δουλειά με κρατάει 10-12 ώρες την ημέρα στο αυτοκίνητο και είχα βαρεθεί να κουβαλάω μπαταρίες φορτιστες καλώδια κλπ αλλά τη λύση την έδωσε ο ΣΕΒ ( Βαγγέλης) με το OTR και μου έλυσε τα χέρια. Τώρα έχω τη μπαταρία του αυτοκίνητου σύμμαχο και όλα είναι απλά. Τα σεβη μου μάστορα. :D

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Πολύ πιο βολικό σε σχέση με το η.τ.
Δουλεύοντας εντός κι εκτός γραφείου, μπορεί να χρειάζεται να έχω περισσότερα αντικείμενα απλωμένα στο γραφείο, την τσάντα ή την τσέπη, αλλά αυτό δε συγκρίνεται με τίποτα με την έλλειψη της μπόχας, τα γεμάτα τασάκια, τη δυνατότητα ατμίσματος σε μέρη που απαγορεύεται το κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος dimitra78

  • ***
  • 793
  • Φύλο: Γυναίκα
Απορια.......εδω ποσταορυν μονο οι έχοντες εργασία? :'( :'( :'( :'(
Τεσπα οταν δουλευα δεν με ενοχλουσε τπτ ακομα και οταν κουβαλουσα τα παντα μαζι μου.
Οδηγος σε φορτηγακι  ;D
οχι και αυτοι που ειχαν,οπως εγω παραδειγμα :thumpdown:

Αποσυνδεδεμένος tsourakos

  • *
  • 25
  • Φύλο: Άντρας
προβλημα στην εργασια δεν αντιμετωπιζω κανενα... ισα ισα που πολλα κ.τ. πηγαιναν ακαφτα ή στο μεσον τα εσβηνα λογω υποχρεωτικης εργασιας... τωρα δυο τζουρες η.τ. στην τσεπη μεσα παλι βουρ στην δουλεια... αν εχω χρονο το εχω και  :baby: ...

Αποσυνδεδεμένος Δημήτρης Νίκη

  • **
  • 116
  • Φύλο: Γυναίκα
  • e_High ατμιστής
Πολλή βολικότερο από το κτ.Ατμίζω χωρίς να ενοχλώ τους μη καπνιστές΄το VMAX έχει γίνει το κλού όλοι μου λένε ΜΠΡΑΒΟ καπνιζα 2,5 πακέτα.

Για μενα ειναι λιγο αβολο γιατι θελουν να δοκιμαζουν τις γευσεις, και καποιες φορες ξεχναω extra drip tip  :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Εγώ συνταξιούχος είμαι :D (πιθανώς από τους τελευταίους τυχερούς-για όσο καιρό βέβαια θα μου δίνουν και αυτή τη
λίγη σύνταξη που απέμεινε) ;D αλλά  θάθελα να πω τη γνώμη μου.

Πιστεύω πως το η.τ. και ιδιαίτερα σε αυτούς που δουλεύουν σε γραφείο η κλειστό χώρο είναι όχι απλώς βολικό αλλά
η καλίτερη λύση. :yes:
Θυμάμαι όταν δούλευα οι συνάδελφοι δίπλα που δεν κάπνιζαν να μου γκρινάζουν συνέχεια.
Άνοιγα το παράθυρο αλλά πάλι μου γκρίνιαζαν το χειμώνα γιατί έμπαινε κρύο το καλοκαίρι ζέστη άστα να πάνε
και δίκιο είχαν.

Αυτό πιστεύω ότι είναι και ένας από τους καλίτερους διαφημιστικούς λόγους για το η.τ.

Αποσυνδεδεμένος Δερεκοπουλος νικολαος

  • ***
  • 691
  • Φύλο: Άντρας
  • monta πρωην καπνιστης νυν ατμιστης και υγιης
Οι επιβατες δεν ρωτανε τι ειναι τουτο κλπ?
Δεν εχω κανενα προβλημα με ρωτανε και τους εξηγω  και τους λυνω οτι αποριες μπορει να εχουν ;) ;) ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Σαν ιδιοκτήτης γραφείου, έχω το ελεύθερο να αποφασίζω τι είναι βολικό και τι όχι.

Ξέχωρα από την πλάκα, όντως, σε θέμα βολικότητας, γράφει ιστορία.

Τώρα, αν ασχολούμουν με επισκευάσιμους και με βλέπανε οι πελάτες μου να στρίβω φυτιλοαντιστάσεις, δεν μπορώ να προβλέψω την αντίδρασή τους!

Αποσυνδεδεμένος zantos

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
ειναι πολυ βολικο.εμενα ατμιζουν στο γραφειο 2 υπαληλοι μου,και οι πελατες τους ρωτανε τι ειναι αυτο;η μια μαλιστα εχει μοντ με 18650 :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Τώρα, αν ασχολούμουν με επισκευάσιμους και με βλέπανε οι πελάτες μου να στρίβω φυτιλοαντιστάσεις, δεν μπορώ να προβλέψω την αντίδρασή τους!

:))
στον επισκευασιμο το φτιαχνεις απο το σπιτι... δεν θα κατσεις μεσα στο γραφειο για τετοια δουλεια..
Παντως οσο ειχα επισκευασιμο, παντα και ενας εργοστασιακος στην τσεπη.. μην γινει οτιδηποτε... ;)
(εστω dripper στο μικρο τσεπακι του τζην )

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 11971 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:38
από Sergios
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4688 499539 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 01, 2024, 11:00
από Xameno_Skli
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 257 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7379 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20935 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194801 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1680 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4833 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1109535 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 180930 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 2087 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1472 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos