vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

58 επισκέπτες, 6 χρήστες
Buliwyf, gioupi, Jorge, Tazz, tibolaso, yorgoss

Twitter

Aspire Atlantis

Αποσυνδεδεμένος terymix

  • **
  • 164
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Atlantis
« Απάντηση #285 στις: Δεκεμβρίου 21, 2014, 00:24 »
Εγινε να σαι καλα !

Αποσυνδεδεμένος Ntoumani

  • *
  • 55
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Atlantis
« Απάντηση #286 στις: Δεκεμβρίου 21, 2014, 02:43 »

Καλημέρα συνατμιστές, σκέφτομαι να κάνω το παρακάτω σετ...

1) 1x Αtlantida: https://www.fasttech.com/products/1982800
2) αντιστάσεις Αtlantidas: https://www.fasttech.com/products/2022701
3) 2x μπαταρίες: MXJO 26650 http://www.fabvape.gr/index.php?route=product/product&path=24_33_192&product_id=904
4) φορτιστής: https://www.fasttech.com/products/1756401
5) ηλεκτρονικό σωληνάτο VW mod ews 35W. το x-man 35W είναι καλό?

πως βλέπετε τις επιλογές μου?
με προβληματίζει το γεγονός ότι πρέπει να τα παραγγείλω από πολλά διαφορετικά site καθώς και το ότι δεν γνωρίζω από που μπορώ να αγοράσω αξιόπιστα το X-MAN 35W!


« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 21, 2014, 12:16 από Ntoumani »

Αποσυνδεδεμένος Zarko27

  • ***
  • 758
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Atlantis
« Απάντηση #287 στις: Δεκεμβρίου 22, 2014, 11:26 »
Ξέχνα το X-Man 35 έχει πολλά προβλήματα. Αν πέσεις σε κομμάτι που σου βγάζει το μήνυμα "too Hot", δεν θα μπορείς να το δουλέψεις με τίποτα, κάθε λίγο και λιγάκι θα σου σταματάει να δουλεύει.

Το δικό μου δεν έχει το πρόβλημα του "too Hot" αλλά έχει άλλα προβλήματα, σβήνει κάποιες φορές από μόνο του χωρίς λόγο, ξεκολλάει ολόκληρο το επάνω καπάκι του κεντρικού πόλου, δεν κάνει καλό διάβασμα στις μπαταρίες, διαβάζει όλες τις αντιστάσεις πάνω από τα 1,4Ω λάθος κατά +0,3Ω κτλ.

Απλά ξέχνα το, κάνει μόνο σαν εφεδρικό mod για χρήση στο σπίτι αν αποδεχτείς όλα του τα κουσούρια, αλλά όχι για να είναι το μοναδικό σου mod. Τα θετικά του στοιχεία είναι ότι παίζει πολύ δυνατά στα 35W με την Ατλαντίδα και ότι μπορεί να διαβάσει πολύ χαμηλά, ακόμα και στα 0,2Ω (δεν το έχω δοκιμάσει).

Αποσυνδεδεμένος ChRiS82

  • ***
  • 817
  • Φύλο: Άντρας
  • Που είναι το VaporShark μου;
    • Personal Website
Απ: Aspire Atlantis
« Απάντηση #288 στις: Δεκεμβρίου 22, 2014, 19:05 »
Κατα την άποψη μου,το μοντάκι πρέπει να δέχεται 18650 και μόνον.Οι 18350 είναι
σχεδόν αδιάφορες,τις θεωρώ καθαρά λεζάντα και τίποτα παραπάνω.Αποψη μου,απο
αρκετές οπτικές γωνίες,έτσι όπως το βλέπω εγώ πάντα.Υπάρχουν άπειρα μοντ σε 18650
και δεν χρειάζεται να πας σε 26650.Η αγορά κινείται κατα το 80% τουλάχιστον σε 22"
διάμετρο,είτε ατμοποιητών είτε απο μοντ.Προσωπικά,χωρίς να θέλω να σε παρασύρω
αυτές θα ήταν/είναι οι επιλογές μου.

Υ.Γ. Προσοχή φίλτατε,δεν λέω τι είναι σωστό ή λάθος,παρα μόνο η ταπεινή μου άποψη και μόνο.


Φιλικά :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος swtos

  • *
  • 82
  • Φύλο: Άντρας
  • Geekvape B100 - Pico 21700 - Zeus X
Απ: Aspire Atlantis
« Απάντηση #289 στις: Δεκεμβρίου 22, 2014, 21:33 »
Να πω και εγώ τη δικιά μου γνώμη,
χρησιμοποιώντας εδώ και είκοσι μέρες καθημερινά την Ατλαντίδα με το Cloupor T5, έχω να πω ότι η Ατλαντίδα είναι αχόρταγη ισχύ και επομένως η μια 18650 κρίνεται ανεπαρκής για τροφοδοσία της Ατλαντίδος.
Χρειάζεται mod οπωσδήποτε με 2 Χ 18650 ή 1 Χ 26650.
Εγώ καταναλώνοντας 6ml στα 25W χρειάζομαι οπωσδήποτε δύο μπαταρίες την ημέρα (18650).

Αποσυνδεδεμένος Ntoumani

  • *
  • 55
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Atlantis
« Απάντηση #290 στις: Δεκεμβρίου 22, 2014, 23:40 »
Τελικά ποιο είναι το ΚΑΛΥΤΕΡΟ 26650 mod για την Ατλαντίδα???

Αποσυνδεδεμένος ChRiS82

  • ***
  • 817
  • Φύλο: Άντρας
  • Που είναι το VaporShark μου;
    • Personal Website
Απ: Aspire Atlantis
« Απάντηση #291 στις: Δεκεμβρίου 23, 2014, 02:59 »
Να πω και εγώ τη δικιά μου γνώμη,
χρησιμοποιώντας εδώ και είκοσι μέρες καθημερινά την Ατλαντίδα με το Cloupor T5, έχω να πω ότι η Ατλαντίδα είναι αχόρταγη ισχύ και επομένως η μια 18650 κρίνεται ανεπαρκής για τροφοδοσία της Ατλαντίδος.
Χρειάζεται mod οπωσδήποτε με 2 Χ 18650 ή 1 Χ 26650.
Εγώ καταναλώνοντας 6ml στα 25W χρειάζομαι οπωσδήποτε δύο μπαταρίες την ημέρα (18650).


Να σου παραθέσω λίγο παλαιότερες απόψεις,λίγο πριν πέσω με τα μούτρα σε μηχανικό και kayfun ότι κάποιοι μου
έλεγαν: (Α,εγώ κουβαλάω 4x18350 μαζί μου και είμαι αρχηγός).Ξαφνικά τι έγινε; Μας πειράζει να έχουμε
μια έξτρα 18650 μαζί μας; (Ρητορικη ερωτηση).Απο την άλλη θα σου πω πως,αν είσαι all day cloud chasing
με την ατλαντίδα,πιστεύω ΔΕΝ πρέπει να είσαι απο αυτούς που είχαν στα κύρια στάνταρ τους την αυτονομία όταν
επέλεξαν αυτό τον ατμοποιητή.Απο την άλλη,αν θέλεις εφφέ ομίχλης,υπάρχουν και άλλες συσκευές αλλα προσωπική
μου πάντα άποψη,η ατλαντίδα δεν είναι για all day vaping.




@Ntoumani πιστεύω πως η ερώτηση είναι πολύ γενική και ίσως λίγο λάθος,στον τρόπο που την κάνεις.Αναζήτησε αν θέλεις
γενικότερα mod που παίρνουν 26650,μια έρευνα αγοράς κοινός,αυτό που θα σου καλύπτει τις ανάγκες για τον ατλάντις,
με αντιστάσεις 0,5Ω,με μπαταρίες ασφαλείας και αρκετά αμπέρ,με έναν καλό φορτιστή κλπ.

« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 23, 2014, 03:05 από ChRiS82 »

Αποσυνδεδεμένος chillo

  • *****
  • 1638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Atlantis
« Απάντηση #292 στις: Δεκεμβρίου 23, 2014, 09:16 »
ανακοίνωση της Aspire σχετικά με τα υλικά λέει  των αντιστάσεων.... χαμπάρι δεν πήραμε; πάντως γίνεται πόλεμος, αυτό ειναι σίγουρο

Αποσυνδεδεμένος Ntoumani

  • *
  • 55
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Atlantis
« Απάντηση #293 στις: Δεκεμβρίου 23, 2014, 20:14 »

@Ntoumani πιστεύω πως η ερώτηση είναι πολύ γενική και ίσως λίγο λάθος,στον τρόπο που την κάνεις.Αναζήτησε αν θέλεις
γενικότερα mod που παίρνουν 26650,μια έρευνα αγοράς κοινός,αυτό που θα σου καλύπτει τις ανάγκες για τον ατλάντις,
με αντιστάσεις 0,5Ω,με μπαταρίες ασφαλείας και αρκετά αμπέρ,με έναν καλό φορτιστή κλπ.


παιδιά έχω κατασταλάξει στα πάντα εκτός από το Mod...η ερώτηση είναι ποιος ηλεκτρονικός 26650 mod κατά τη ΔΙΚΗ ΣΑΣ γνώμη είναι ο καλύτερος για την Ατλαντίδα μας..


Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Aspire Atlantis
« Απάντηση #294 στις: Δεκεμβρίου 24, 2014, 00:49 »
http://forum.aspirecig.com/viewtopic.php?f=15&t=16958
Η ανακοίνωση της εταιρείας.
Λίγο στα σχόλια που προχώρησα, διάβασα περί βλαβερών υλικών στις αντιστάσεις τους. Τι είναι τούτο; Νέο φρούτο;

Αποσυνδεδεμένος Zarko27

  • ***
  • 758
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Atlantis
« Απάντηση #295 στις: Δεκεμβρίου 26, 2014, 13:20 »
Με αφορμή την κυκλοφορία των νέων, ενισχυμένων AW, σκέφτηκα να κάνω ένα μίνι συγκριτικό ανάμεσα στις καλύτερες και ισχυρότερες μπαταρίες 18350 αυτή τη στιγμή στην αγορά, και να δω τι μπορούν να κάνουν όταν έχουν να ταΐσουν την Ατλαντίδα σε ένα ηλεκτρονικό μοντ ρυθμισμένο στα 35W. Εδώ οι πρωταγωνιστές μας, συγκεντρωμένοι όλοι μαζί επί σκηνής.  :)





Το setup της δοκιμής
Στο μεγάλο E-Holly ρυθμισμένο πάντα στα 35W, με την δεύτερη Ατλαντίδα μου γεμάτη με Umami Frosty Peach, μπήκαν και οι τρεις μπαταρίες φορτισμένες 100% στα 4,2V και το πρώτο πράγμα που κοίταζα, ήταν να δω εάν η τάση που έδιναν στο βολτόμετρο, ανταποκρινόταν σε αυτήν που έγραφε στην οθόνη του ότι έδινε το E-Holly. Εδώ βλέπετε μία δοκιμή με την ολόφρεσκια AW των 800mAh. Το E-Holly γράφει στην οθόνη του 4,34V και το βολτόμετρο τα πιστοποιεί, δείχνοντας 4,30V.




Αμέσως μετά, το βολτόμετρο έφευγε από τη μέση, και με ανοιγμένο το ρολόι των Windows στο pc μου, ξεκίνησα και σημείωνα τον αριθμό από τις τζούρες που έπαιρνα σε μια κόλλα χαρτί. Φρόντιζα όλες οι τζούρες να είναι όσο πιο κοντά γινόταν στα 4 δευτερόλεπτα η καθεμία, ούτε περισσότερο αλλά ούτε και λιγότερο. Οι τζούρες ήταν πάντα μεμονωμένες, δηλαδή ποτέ συνεχόμενες, και με μεγαλύτερη από ένα λεπτό χρονική απόσταση μεταξύ τους, για να προλαβαίνουν να ανασάνουν οι μπαταρίες και να μου δώσουν το μέγιστο δυνατόν. Πάμε να δούμε το πώς απέδωσαν, και με τη σειρά κατάταξης στο τεστ.


AW 800mAh (12A)




Αγοράστηκε από το replacesmoke στα 9,90 ευρώ με ΦΠΑ. Η ολόφρεσκια AW είναι η πρώτη 18350 μπαταρία πιστοποιημένη στα 12Α. Σε συνδυασμό με τα 800mAh χωρητικότητα, είχα μεγάλες προσδοκίες από αυτήν και με δικαίωσε σε μεγάλο βαθμό, τερματίζοντας με σχετική άνεση στην πρώτη θέση του τεστ. Μου έδωσε 60 μετρημένες τζούρες των τεσσάρων δευτερολέπτων με την Ατλαντίδα στα 35W. Τόσο φορτισμένη στο 100%, όσο και όταν είχε πέσει στο 60% φόρτιση στην οθόνη του E-Holly, μπορούσε να δίνει με άνεση στο βολτόμετρο με μεγάλη ακρίβεια τη σωστή τάση. Βέβαια, και οι τρεις μπαταρίες του τεστ το κατάφεραν αυτό στο 60% φόρτιση, παρακάτω ζόρισε η κατάσταση.

Η ολοκαίνουρια AW, πέρα από το ότι απέδωσε τις περισσότερες τζούρες, έχω την αίσθηση ότι έπαιζε και ένα κλικ ισχυρότερα από τις άλλες δύο 18350. Δεν μπορώ να είμαι απολύτως σίγουρος, μια και είμαι μανιακός των μετρήσεων,  :)) και ο εγκέφαλός μου θα είχε την τάση και προδιάθεση να περιμένει από την AW να αποδώσει καλύτερα από τις άλλες δύο μπαταρίες, μια και έχει τα ισχυρότερα τεχνικά χαρακτηριστικά.

Η AW μου έδινε σταθερότατες τζούρες, μέχρι τη στιγμή που η φόρτισή της στην οθόνη του E-Holly έπεσε στο 32%.



MXJO 700mAh (10.5A)




Αγοράστηκε από το zerobacco στα 6,70 ευρώ με ΦΠΑ. Η value for money μπαταρία του τεστ. Τερμάτισε δεύτερη, αλλά κυνηγούσε μέχρι τέλους την AW, κυριολεκτικά σε απόσταση αναπνοής. Μου έδωσε 55 τζούρες των τεσσάρων δευτερολέπτων, πριν πέσει στο 35% φόρτιση στην οθόνη του E-Holly, σημείο πέρα από το οποίο αδυνατούσε πλέον να δώσει σταθερή τζούρα στα 35W με την Ατλαντίδα.

Επίσης σταθερή σαν βράχος και στο βολτόμετρο στο 60% φόρτιση. Εξαιρετική μπαταρία για τα λεφτά που ζητάει.



Μωβ Efest 700mAh (10.5A)




Αγοράστηκε από το fabvape στα 7 ευρώ με ΦΠΑ. Η μωβ Efest τερμάτισε τρίτη και καταϊδρωμένη, και σε κάποια απόσταση από τις άλλες δύο μπαταρίες. Μου έδωσε 46 τζούρες των τεσσάρων δευτερολέπτων, πριν πέσει στο 45% φόρτιση στην οθόνη του E-Holly, σημείο πέρα από το οποίο αδυνατούσε πλέον να δώσει σταθερή τζούρα. Η μωβ Efest μου έδειξε από τις πρώτες τζούρες ότι θα χάσει από τις άλλες δύο μπαταρίες, επειδή έπεσε από το 100% φόρτιση στην οθόνη του E-Holly μόλις στη τζούρα, ενώ αντίστοιχα η AW έπεσε στην 11η και η MXJO στη 10η τζούρα.


Συμπερασματικά
Αυτό το μικρούλι τεστ, έδειξε κατά την ταπεινή μου άποψη πάντα, ότι αυτή τη χρονική στιγμή η ολόφρεσκια AW των 12Α και 800mAh είναι ο ισχυρότερος παίκτης της κατηγορίας. Αν θέλετε το απολύτως καλύτερο και ισχυρότερο, την αγοράζετε με κλειστά μάτια. Στα 9,90 ευρώ τιμή βέβαια, είναι πολύ ακριβή, αλλά στην περίπτωσή της κυριολεκτικά ότι πληρώνεις, παίρνεις.  ;)

Αν τσιγκουνεύεστε την τιμή της AW, η αμέσως καλύτερη επιλογή είναι η MXJO, μια πολύ τίμια αγορά, ενώ η μωβ Efest δεν φαίνεται να δικαιολογεί την πολύ καλή φήμη που ακολουθεί τη συγκεκριμένη σειρά μπαταριών. Οι διαφορές βέβαια δεν είναι μεγάλες, αλλά σκεφτείτε ότι μία τετράδα από 18350 μωβ Efest θα δώσει σχεδόν τις ίδιες τζούρες με την Ατλαντίδα στα 35W, όσο μία τριάδα από 18350 AW.

Θα μου πείτε βέβαια τώρα, ότι τέσσερις μωβ Efest κοστίζουν το ίδιο όσο τρεις από τις νέες AW, οπότε θα έχετε κι εσείς δίκιο με τη σειρά σας...  ;D



Σημεία που χρειάζονται προσοχή
Όσον αφορά ειδικά τις 18350 AW, μεγάλη προσοχή παιδιά, μην τις μπερδέψετε με τις παλιές κόκκινες 18350 AW των 700mAh που είναι πιστοποιημένες στα 6Α μόλις. Καμία μπαταρία από την παλιά σειρά των κόκκινων AW δεν μπορεί να παίξει σωστά με την Ατλαντίδα στα 35W, ούτε καν η 18650 των 2000mAh και 10Α, την δοκίμασα στο E-Holly και αδυνατούσε να δώσει σταθερή τζούρα, ακόμα και φορτισμένη στο 100%. Όταν μιλάμε λοιπόν για την Ατλαντίδα και 35W, εννοούμε αποκλειστικά την νέα ενισχυμένη σειρά των κόκκινων AW.

Επίσης, το ότι παίζει το E-Holly στα 35W μια χαρά με την Ατλαντίδα με τις 18350 μπαταρίες, δεν σημαίνει ότι θα κάνουν το ίδιο και όλα τα ηλεκτρονικά μοντς της αγοράς. Σε δοκιμές που κάναμε στο CrazyVaper, το Elevator V2 αδυνατούσε να παίξει στα 30W με την Ατλαντίδα, τόσο με την καινούρια 18350 AW όσο και με την 18350 μωβ Efest. Αντίθετα, στα 25W έπαιζε κανονικά, χωρίς πρόβλημα, και με τις δύο μπαταρίες. Προφανής ιδιοτροπία της πλακέτας της Εβόλβ.  :dontknow:

Ένα τρίτο σημείο προσοχής είναι το εξής: όταν λέμε ότι η Ατλαντίδα παίζει μια χαρά με τις 18350 μπαταρίες στα 35W, δεν σημαίνει ότι σκοτώνει κιόλας ή ότι πιάνει το 100% της απόδοσής της. Σαφέστατα και παίζει πιο υποτονικά, από ότι θα έπαιζε στο ίδιο ηλεκτρονικό μοντ, π.χ. με την Sony VTC5. Που και αυτός ο συνδυασμός (Sony VTC5) και 4,4V περίπου με το E-Holly, είναι σαφέστατα πιο υποτονικός με την Ατλαντίδα, από ότι π.χ. το Χ-Man 35 με τη θηριώδη 26650 MXJO των 35Α, που βλέπει μόνιμα την Ατλαντίδα σαν 0,6Ω αντίσταση και την πυροβολάει συνέχεια με 4,6V!  ;)

Αποσυνδεδεμένος swtos

  • *
  • 82
  • Φύλο: Άντρας
  • Geekvape B100 - Pico 21700 - Zeus X
Απ: Aspire Atlantis
« Απάντηση #296 στις: Δεκεμβρίου 27, 2014, 11:45 »
Μετά την αγορά της Ατλαντίδος στις 29/11/2014 και μετά από περίπου 100ml μαζί της σήμερα έγινε η πρώτη αλλαγή της αντίστασης αφού η παλιά έδινε συνεχώς καμένο. Πιστεύω αρκετά καλά, η δικιά σας ???

Αποσυνδεδεμένος dimitrisd

  • **
  • 159
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Atlantis
« Απάντηση #297 στις: Δεκεμβρίου 27, 2014, 14:22 »
Με το elevator 2 παιζει η ατλαντιδα στα 30w?  Εμενα με καλες μπαταριες σβηνει.Μεχρι 22w παει με το ζορι :angry_orange: ι
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 27, 2014, 14:29 από dimitrisd »

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4512
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Aspire Atlantis
« Απάντηση #298 στις: Δεκεμβρίου 27, 2014, 14:45 »
Καλησπέρα συνατμιστές,
 μου κάνει τρομερή εντύπωση που δεν έχει ασχοληθεί ακόμη κάποιος με το συγκεκριμένο mod το οποίο φοράει 26650! μπαταρία και προφανώς σηκώνει και τον Aspire Atlantis!

Το πλεονεκτήματα  που βλέπω εγώ είναι πως:
1) 1 x 26650 με όλα τα υπέρ της αυτονομίας της!
2) διαβάζει αντιστάσεις από 0.2ohm και πάνω
3) σηκώνει άνετα πάνω από 30-35W για την Ατλαντίδα
4) το καπάκι για τη μπαταρία είναι με μαγνητάκια (δίνουν και ανταλλακτικά μαγνητάκια)
5) έχει CPU temperature control system (εδώ θα ήθελα περισσότερες λεπτομέρειες για το αν είναι απλά ενημερωτικό η αν κόβει την παροχή)

Αυτό το mod θα έπρεπε να είναι Best Seller!!
Η παγίδα που είναι?

http://www.cloupor.com/cloupor-t6-100-watts-26650-battery-box-mod-for-sale
&
https://www.fasttech.com/products/1907000
  • 510 threaded connector (adjustable center pin)
  • Variable Wattage from 7W-100W in .1 watt increment
  • Body is made of aluminum alloy
  • OLED display shows battery percentage, watts, ohms, puffs, battery charging state, volts and CPU temperature
  • Powered by single 26650 battery (battery sold separately)
  • Micro-USB charging port
  • Compatible with 0.2ohm~4.0ohm atomizers
  • Input voltage/current: 3.2-4.3V/1.5-7A
  • Output voltage/current: 3-9.5V/15A
  • IC board comes with self-heat dissipation system
  • Reverse polarity protection
  • CPU temperature control system
  • Magnet back cover, no need to use screwdriver, more convenient to use
  • 5 times click to turn on/off
  • Please note: We have received complaints from customers that the wattage cannot reach 100W

Νtoumani  φιλε μου , ερωτηση .

Γιατι δηλαδη θα πρεπει να δουλεψει ο Atlantis υποχρεωτικα στα 35 + Watts ??? ???


Με 10 Watts δηλαδη δεν δουλευει ο ατμ/της;;;


Δεν κραζω , απλα μια ερωτηση κανω.   :)

Μεταφορά από εδώ
Εισαγωγή παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 27, 2014, 21:58 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος ChRiS82

  • ***
  • 817
  • Φύλο: Άντρας
  • Που είναι το VaporShark μου;
    • Personal Website
Απ: Aspire Atlantis
« Απάντηση #299 στις: Δεκεμβρίου 27, 2014, 14:49 »
Σε review τον έχω δει να δουλέυει άψογα στα 9 watt πάνω σε rDNA40.Και για να πω την αλήθεια
το Review δεν το έβλεπα για την ατλαντίδα,αλλά για το rDNA :-[

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 292 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 229 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21507 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 282622 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208392 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66951 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175333 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 314013 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14872 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125587 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 94427 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4561 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix