vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

65 επισκέπτες, 7 χρήστες
manoslykos, yorgoss, Milarepa, Buliwyf, Jorge, pngtszs1976, tibolaso

Twitter

Καλυτερος ατμοποιητης κατα τη γνωμη σας (Αντοχη, Χτυπημα, Γευση κλπ) ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ

Αποσυνδεδεμένος striker

  • **
  • 202
  • Φύλο: Άντρας
Χρησημοποιω 510 dual coil lr, κατα γενικη ομολογια και προσωπικη δοκιμη IATTY!!!

Αποσυνδεδεμένος matsakonas

  • ****
  • 1410
  • Φύλο: Άντρας
οντως και παλι εχουμε επισκευασιμους και μη στην ιδια λιστα, λιγο αστοχο :)

Αποσυνδεδεμένος smartmedia

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας
Εγώ δεν έχω μεγάλη πείρα, EGO-T - 510 dual LR, και σίγουρα επιλέγω EGO-T με διαφορά. Απ' οτι έχω ακούσει ο EGO-C είναι ακόμα καλύτερος.

Αποσυνδεδεμένος hotcarver1

  • *
  • 90
  • Φύλο: Άντρας

Αποσυνδεδεμένος zakis

  • **
  • 258
  • Φύλο: Άντρας
Ποιά η γνώμη σας για τόν EGO-W ? Αυτόν παράγγειλα..

Αποσυνδεδεμένος ioannis

  • **
  • 104
  • Φύλο: Άντρας
e go-c και τα μυαλα στα γκαγκελα!!!!!!ειναι η μονη μου εμπειρια με ατμο.και νομιζω οτι δεν θα τον αλλαξω ποτε!!!!αλαζεις τα καπακια των τανκ με σιλικονης και βουαλα,ουτε διαροες ουτε γλεκερινες και ντουμανι ο ατμος!!!!!!(δεν εχω δοκιμασει κανενα αλλο)αλλα προς το παρον το βλεπω χαμενα λεφτα να ψαχνω κατι αλλο,οταν εχω αυτα τα αποτελεσματα με τον e go-c!!!!!!!!!!!!lλιγο μεγαλυτερο τανκ και θα ηταν ολα τελεια.(ρουφαει το ατιμο)!!!!

Αποσυνδεδεμένος Leo

  • *
  • 359
  • Φύλο: Άντρας
  • Customizing is my hobby
Έχω γενικώς φάει κόλλημα με το ΗΤ και ιδιαίτερα με τους ατμοποιητές. Εκτός από τους επισκευάσιμους που δεν έχω αποκτίσει ακόμα, έχω δοκιμάσει ότι κυκλοφορεί στην αγορά. Γιατί εκτός τους ατμ. που δίνονται με τα πακέτα, ορισμένα ψαγμένα μαγαζιά εισάγουν διάφορα είδη που κυκλοφορούν από εργοστάσια της Κίνας. Ε! τα έχω δοκιμάσει σχεδόν όλα. Με τα χρήματα που έχω δόσει θα είχα αγοράσει δυο Iatty και τρείς Α2. Το καλλήτερο άτμισμα το πέτυχα με driping σε 510 και 306. Επειδή όμως είναι μπελαλίδικος τρόπος, επέστρεψα στον πρώτο μου ατμ. e go-T. είναι ότι καλύτερο έχει βγεί. Εξάλου έχει τον ίδιο τρόπο ατμίσματος με τον Α2 Τ. Βέβαια μην ξεχνάμε ότι παράγονται από Κίνα, και όπως μου έχει συμβεί επανειλημένα δυο ίδιοι δεν έχουν το ίδιο άτμισμα. Παράδειγμα ανάμεσα σε 4 e go w που αγόρασα οι δυο ήταν καλοί και οι άλλοι δυο άχριστοι.
Όσον αφορά τους επισκευάσιμους, πιστεύω ότι είναι θέμα σεταρίσματος και προτημίσεων του ιδιοκτήτη.

Αποσυνδεδεμένος nektarios1974

  • **
  • 258
  • Φύλο: Άντρας
Oι καλύτεροι ατμοποιητές κατά τη γνώμη μου είναι οι επισκευάσιμοι ( ΙΑΤΤΥ, Α2). Ποτέ δεν μένεις απο ατμοποιητή, ποτέ καμένο ποτέ διαρροές ..ποτε, ποτέ ποτέ :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:
Και μακροπρόθεσμα, γλυτώνεις και φράγκα  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Για ερωτηση "περι ατμο Hybrid" μπορεις να δεις και να κανεις ερωτημα εδω

Αποσυνδεδεμένος blackjack

  • *
  • 55
  • Φύλο: Άντρας
Από τους "κοινούς" 4075 με διαφορά.

Αποσυνδεδεμένος niktwo

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας

Αποσυνδεδεμένος DjLouiS

  • **
  • 280
  • Φύλο: Άντρας
Ego Ego Ego istaaa hehehe
Ego-C :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος geo

  • **
  • 289
  • Φύλο: Άντρας
Από τους εμπορίου (κινέζικους), ο Giant. Και έχω δοκιμάσει πολλούς.

Αποσυνδεδεμένος dimosthenis

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας

με  μια  650 μπαταρια  ειχα  τον   Titan DCT V2 3.5ml   1.5  αντισταση   καλος  σε  αποδοση γευσης  καλο  χτυπημα   

τωρα  ειμαι  με  τον  ego-c  της joyetech  που  ειναι  μαλλον  με  2.2 αντισταση 

μακραν  καλυτερος   δινει  το  υγρο  στο  99 %  και  σε  γευση  αλλα  και  επιγευση   ιδιο  χτυπημα  πολυ δυνατο 

καλυτερος  λοιπον  ο   ego-c  της joyetech

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 292 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 229 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21510 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 282634 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208399 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66961 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175350 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 314036 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14878 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125597 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 94438 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4565 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix