vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

49 επισκέπτες, 7 χρήστες
Parolos, manoslykos, treloneritis, stsoulos, Mimhsdr, camber, Jorge

Twitter

ΕΛΠΙΖΟΝΤΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΟΤΙ ΑΠΟΣΚΟΠΩ ΝΑ ΔΙΑΣΠΕΙΡΩ ΖΙΖΑΝΙΑ

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Φιλε μου με το καλο, ολα να τα ξεπερασεις !!! Και μακαρι να βρεις τι φταιει, που ελπιζω να μην εινε το ΗΤ.

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Όλα να πάνε καλά και περαστικά και από εμένα :)
Την κατανάλωση που κάνεις στα υγρά δεν νομίζω οτι είναι υπερβολική, μάλλον για κανονική την βλέπω.
Πολύ καλά έκανες και είπες τη γνώμη σου εδώ, η νικοτίνη όντως είναι γνωστή για αυτά που ανέφερες.
Τώρα αν έχει συμβάλλει περισσότερο στο πρόβλημα που σου προέκυψε με τη χρήση της στο Η.Τ. ή απλά έτυχε τη συγκεκριμένη χτονική στιγμή, νομίζω κανείς δεν μπορεί να πει με σιγουριά.
Πάντως περαστικά και πάλι και το σίγουρο είναι οτι η νικοτίνη είναι καταστρεπτική για κάθε οργανισμό και στο Κ.Τ. και στο Η.Τ. :yes:

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Ναι ...δεν αντιλέγω σε αυτό που λές ...Νομίζω όμως οτι άλλο είναι να τραβάς τζούρα 20mg και άλλο 4 mg ....(προσωπική άποψη πάντα)
kαταλαβα,συγκνωμη δεν τα προσεξα τα 4mg
εγω σκεφτομαι να παραγκειλω 0% και να ατμιζω high μετα το φαγητο,η με τον καφε(τις ευαισθητες ωρες δηλαδη) ;)

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Παιδια οπως το διαβασα, μηπως γινετε ενα λαθος οτι αφορα τα ml με mg ; Δηλ απ'οτι ειδα ο Κυριακος λεει 3mg την ημερα (μαλλον εννοει ml) ποσα ομως mg νικοτινης ;

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Οταν ενημερωσα τον διαβητολογο μου οτι ατμιζω πια , μου ειπε πως παρακολουθει το θεμα του ητ και πως εκανα παααρααα πολυ καλα . Μου συνεστησε πως ακομα καλυτερα θα ηταν να κοψω καποια στιγμη κι αυτο με βασικοτερο λογο τον εθισμο . Απο τοτε εχω χασει 5+ κιλα κανω 3-5 χιλιομετρα διαδρομο σχεδον καθημερινα . Δωστε εμφαση στο περπατημα παιδια . Ειναι το καλυτερο φαρμακο !!!

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
με 1.20 ευρα το εισιτηριο στα ΜΜΜ,εννοειτε περπατημα καργα

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Όλα να πάνε καλά και περαστικά και από εμένα :)
Την κατανάλωση που κάνεις στα υγρά δεν νομίζω οτι είναι υπερβολική, μάλλον για κανονική την βλέπω.
Πολύ καλά έκανες και είπες τη γνώμη σου εδώ, η νικοτίνη όντως είναι γνωστή για αυτά που ανέφερες.
Τώρα αν έχει συμβάλλει περισσότερο στο πρόβλημα που σου προέκυψε με τη χρήση της στο Η.Τ. ή απλά έτυχε τη συγκεκριμένη χτονική στιγμή, νομίζω κανείς δεν μπορεί να πει με σιγουριά.
Πάντως περαστικά και πάλι και το σίγουρο είναι οτι η νικοτίνη είναι καταστρεπτική για κάθε οργανισμό και στο Κ.Τ. και στο Η.Τ. :yes:
δεν το βαζω σιγουρο οτι φταιει το ητ
αλλα αυτη η επιδεινωση μεσα σ,ενα χρονο δεν θα επρεπε να με προβληματισει
απο την στιγμη που δεν εκανα τοσες κρεπαλες που να την
δικαιολογουν....

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
φταιει και το στρεςς που περασε ο Καπετανιος.Αρε Ευστρατιε,στο πατο να πας  :thumpdown:

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Οταν ενημερωσα τον διαβητολογο μου οτι ατμιζω πια , μου ειπε πως παρακολουθει το θεμα του ητ και πως εκανα παααρααα πολυ καλα . Μου συνεστησε πως ακομα καλυτερα θα ηταν να κοψω καποια στιγμη κι αυτο με βασικοτερο λογο τον εθισμο . Απο τοτε εχω χασει 5+ κιλα κανω 3-5 χιλιομετρα διαδρομο σχεδον καθημερινα . Δωστε εμφαση στο περπατημα παιδια . Ειναι το καλυτερο φαρμακο !!!
εχεις δικηο για το περπατημα
μου συνεστησαν οταν τελειωσουν ολα,1 ωρα τουλαχιστον την ημερα ταχυ βαδην,και κατα προτιμηση σε χωρο που να μην αποσπατε η προσοχη σου και σταματας

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Παντως πιστευω οτι ενα απο τα ΜΕΙΟΝ του ητ ειναι οτι δεν μπορεις να ελενξεις την χρηση του ,κατι που μπορεις να το κανεις με το κτ

Αποσυνδεδεμένος aiwnios_foithths

  • ***
  • 578
  • Keep Vaping
δεν το βαζω σιγουρο οτι φταιει το ητ
αλλα αυτη η επιδεινωση μεσα σ,ενα χρονο δεν θα επρεπε να με προβληματισει
απο την στιγμη που δεν εκανα τοσες κρεπαλες που να την
δικαιολογουν....
Περαστικα σου κ απο μενα.................σιδερενιος.
Η νικοτινη, τα αρωματα, η γλυκερινη κ ολα αυτα επιβαρυνουν τον οργανισμο κ σιγουρα ειναι καλυτερα να τα σταματησουμε ολα, αλλα μηπως το προβλημα ειχε ηδη δημιουργηθει απο τις καταχρησεις τοσων χρονων κ δεν φταιει αποκλειστικα η χρηση e-cig?

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Περαστικα σου κ απο μενα.................σιδερενιος.
Η νικοτινη, τα αρωματα, η γλυκερινη κ ολα αυτα επιβαρυνουν τον οργανισμο κ σιγουρα ειναι καλυτερα να τα σταματησουμε ολα, αλλα μηπως το προβλημα ειχε ηδη δημιουργηθει απο τις καταχρησεις τοσων χρονων κ δεν φταιει αποκλειστικα η χρηση e-cig?
μπορει....
απλως οπως ειπα εκαν εξετασεις πριν 1,5 χρονο και ολα ειτα σχεδον νορμαλ
και παλι επαναλαμβανω δεν προσπαθω να επιβαλλω αποψεις
ουτε κι,εγω δεν ειμαι απολυτα σιγουρος...

Αποσυνδεδεμένος aiwnios_foithths

  • ***
  • 578
  • Keep Vaping
μπορει....
απλως οπως ειπα εκαν εξετασεις πριν 1,5 χρονο και ολα ειτα σχεδον νορμαλ
και παλι επαναλαμβανω δεν προσπαθω να επιβαλλω αποψεις
ουτε κι,εγω δεν ειμαι απολυτα σιγουρος...
Οχι οχι δεν ειπα κατι τετοιο κ πολυ καλα εκανες κ ξεκινησες αυτο το θεμα.
Κανεις δεν ειναι σιγουρος για τπτ ολοι μας υποθεσεις κανουμε.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 08, 2011, 21:34 από aiwnios_foithths »

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
δεν το βαζω σιγουρο οτι φταιει το ητ
αλλα αυτη η επιδεινωση μεσα σ,ενα χρονο δεν θα επρεπε να με προβληματισει
απο την στιγμη που δεν εκανα τοσες κρεπαλες που να την
δικαιολογουν....
Σίγουρα προβληματίζει και μάλιστα στα καλά καθούμενα :(
Σε εμένα έχει βελτιώσει όλους τους δείκτες των εξετάσεων η διακοπή του Κ.Τ.
Τι να πω, κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός :yes:

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Καπετάνιο, περαστικά και απο εμένα, εύχομαι γρήγορη ανάρρωση.


Αυτό που είπε ο γιατρός δηλ. ότι είναι επικίνδυνη η παράλληλη χρήση η.τ. και κ.τ. πρόσεξέ το, υπάρχει σαν αυστηρή προειδοποίηση και στα
προϊόντα νικορέτ, ότι παράλληλη χρήση κτ και προιόντων νικοτίνης είναι πολύ επικίνδυνη.
Καλό είναι αν μπορείς να σταματήσεις εντελώς το κ.τ και ίσως και τη νικοτίνη στο ητ ή τουλάχιστον να την ελαττώσεις.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 277 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 220 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21361 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 282401 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208224 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66810 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175154 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313656 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14818 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125352 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 94035 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4456 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix