vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

51 επισκέπτες, 4 χρήστες
ZoeM, manoslykos, camber, karasarinis

Twitter

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος cobolt

  • **
  • 329
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #75 στις: Μαΐου 05, 2011, 19:52 »
   Γεια σας και από μένα. Είμαι ο Άγγελος, 35 ετών, και είμαι στρατιωτικός. Κάποια από τα χόμπι μου είναι το ποδήλατο, η μουσική (ακρόαση-σύνθεση).
   Καπνίζω περίπου απο τα 17 μου, με τον πήχη να βρίσκεται αυτή τη στιγμή περίπου στα 15 γρ καπνού την ημέρα.
   Ο λόγος που "ψάχτηκα" με το ΗΤ είναι αποκλειστικά για να κόψω το ΚΤ. Μέχρι τώρα έχω κάνει μια ακόμα προσπάθεια στο παρελθόν, χωρίς υποκατάστατα, και τα κατάφερα για περίπου 4 μήνες.
   Η εμπειρία μου με το ΗΤ είναι μηδενική, και το πρώτο μου κιτ είναι ένα κλασικό (μάλλον) 510, το οποίο είναι καθ' οδόν.
   Δυστυχώς, δεν ήξερα το φόρουμ σας, πριν κάνω την πρώτη μου παραγγελία, και πιθανόν να μην έκανα την καλύτερη επιλογή συσκευής (από άποψη αυτονομίας). Τώρα όμως που σας βρήκα είμαι σε φάση εντατικής μελέτης, και κάθε μέρα μαθαίνω και κάτι παραπάνω.
   Επόμενο ποστ με τις πρώτες εμπειρίες, όταν παραλάβω τη συσκευή μου. Ως τότε, καλή συνέχεια σε όλους. 

Αποσυνδεδεμένος 0030salvador

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #76 στις: Μαΐου 05, 2011, 21:34 »
Καλησπέρα από Χανιά!
είμαι ο Σωτήρης είμαι οδοντίατρος και νεοσύλλεκτος στους χρήστες ΗΤ.Γνώρισα το ΗΤ πρίν απο δυό μέρες και μάλλον θα γίνω φανατικός μιας και δεν βρωμάει το σπίτι,μπορώ να "καπνίσω" στο ιατρείο και το Κτσιγάρο  δεν μου λείπει καθόλου!
σαν οδοντίατρος έχω να προσθέσω στα υπέρ του ΗΤ την έλλειψη θερμότητας του καπνού στην στοματική κοιλότητα που στεγνώνει το σαλιο με αποτέλεσμα ούλα και δόντια να είναι ευαίσθητα στην μικροβιακή χλωρίδα.
χαιρομαι που ήρθα στην παρέα και ελπίζω να τα λέμε!

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #77 στις: Μαΐου 05, 2011, 21:38 »
Και εγω εδω κανω την παρατυπια (και συγνωμη Atmos) και σε καλωσοριζω μαζι μας. Και χαιρομε ιδιαιτερα που σιγα σιγα θα εχουμε (πιστευω) απο ολες τις ιατρικες ειδικοτητες εδω  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος greekn1c

  • **
  • 422
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #78 στις: Μαΐου 06, 2011, 14:09 »
Γεια σας και απο μενα απο Κρητη.
Ειμαι ο Νικος 41 ετων ,καθηγητης Αγγλικων και καπνιστης απο τα 18.
Μολις εκλεισα μηνα με το ΗΤ τσιγαρο και τελευταια αρχισα να ψαχνομαι για φορουμ οπου μιλανε για το ΗΤ (νεα μοντελα,τροποι καθαρισμου ,e-liquid) και διαβαζα συχνα απο ξενα φορουμ, μεχρι που τυχαια βρηκα αυτο το φορουμ και πραγματικα εντυπωσιαστηκα .
Συγχαρητηρια σε ολους εσας που ιδρυσατε και συμβαλετε σε αυτο το φορουμ.
Χαιρομαι σας βρηκα και καλο ατμισμα!!

Αποσυνδεδεμένος makk

  • **
  • 116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #79 στις: Μαΐου 06, 2011, 16:03 »
Χαίρετε! Ονομάζομαι Σωτήρης, είμαι 39 ετών, καπνίζω από τα 19 μου και ατμίζω εδώ και 2 μέρες! Είμαι εξαιρετικά ενθουσιασμένος καθώς ξεφορτώθηκα εύκολα το κτ από το πρώτο άτμισμα (αν και είναι ακόμη πολύ πολύ νωρίς για να πανηγυρίσω και το ξέρω...).
Ένας από τους λόγους που είμαι ενθουσιασμένος, είστε και όλοι εσείς γιατί χάρι στο υπέροχο googlάκι, έπεσα στο φόρουμ σας και ανακουφίστηκα αρκετά ψάχνοντας για υποστηρικτές αφού από το περιβάλλον μου άρχισαν οι μομφές για το κατά πόσο το ητ είναι υγειές ή όχι...
Δυστυχώς... είμαι πολυλογάς! Φοβάμαι πως θα με διαβάζετε αρκετά  :-[

Το ητ το "έμαθα" μέσω ενός περιστασιακού συνεργάτη. Με έβαλε σε σκέψεις και προχθές ...ένιωσα πως είχε έρθει η ώρα. Να διευκρινίσω εδώ ότι τα τελευταία 2 χρόνια χρησιμοποιούσα μια συσκευή που κατασκεύασε ο αείμνηστος Γιώργος Γκιόλβας (αν θέλετε να πω κάτι περισσότερο γι αυτόν παρακαλώ ζητήστε το...).
Φυσικά δεν θα πω φίρμες κτλ ούτε και αν "έκανε δουλειά". Η αίσθησή μου ήταν πάντως ότι πράγματι, βοηθούσε... Μόνο που για να την χρησιμοποιώ, έπρεπε να αγοράσω ολόκληρη κούτα με τσιγάρα και να τα επεξεργάζομαι σε αυτή τη συσκευή ώστε να έχω έξτρα πακέτα μαζί μου αν ξέμενα...
Προχθες λοιπόν, ήταν ημέρα αγοράς κούτας. Και το δίλλημα ήταν αν έπρεπε να δώσω 40€ για την κούτα ή κάτι περισσότερο για το ητ.
Το ίδιο απόγευμα άτμιζα μανιωδώς... Το πακέτο που είχα επάνω μου, περιείχε μερικά τσιγάρα (PRINCE light) και έναν στριμωγμένο αναπτήρα. Το κράτησα ως ενθύμιο. Ανοίγω το ντουλάπι και του χαμογελάω πονηρά, απολαμβάνοντας άλλο ένα άτμισμα βανίλιας...

Υ.Γ. Συγχωρήστε μου ερωτήσεις «στραβαδιού» γιατί αυτό είμαι - και σκοπεύω να σας κάνω πολλές ρε παιδί μου... Κι ελπίζω να μην σας κουράζω γράφοντας τόσο πολλά...

Αποσυνδεδεμένος Eizomar

  • ***
  • 910
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #80 στις: Μαΐου 07, 2011, 21:46 »
Καλησπερα και απο μενα. Ειμαι απο Ηρακλειο Κρητης και ειμαι ο Ακης, 39 ετων. Καπνιστης απο τα 17 μου, προσφατα δυο συναδελφοι απο τη δουλεια κρατουσαν απο ενα Ego-T ο καθενας και απλα ρωτησα.....τα υπολοιπα ηταν ευκολα, ψαξιμο στο ιντερνετ πρωτο απο ολα, καποια παιδια ισως εχουν δει καποια μηνυματα μου σε θεματα που αφορουν την PG. Εχω αρκετες αποριες ακομα σχετικα με υγρα, συνθεσεις αλλα με τον καιρο θα τα μαθω οπως ολα τα αλλα παιδια. Το κυριο χαρακτηριστικο μου ειναι οτι, παντα ξεκιναω κατι ψαχνοντας τα αρνητικα του σημεια ωστε να βρω γρηγοροτερα τα θετικα. Οποτε ετοιμαστειτε για πολλες ερωτησεις ευχομαι να μην σας αφησω σε ησυχια...... :)
Μετα απο 7 μερες χωρις κτ....και μετα απο 22 χρονια καπνισματος ισως σημερα ανεβηκα την σκαλα του σπιτιου μου λες και δεν υπηρχε...
Προχτες ομως με αφησε απο μπαταρια το ητ οποτε δανειστηκα 3 τσιγαρα απο συναδελφο για να καλυψω την νικοτινη που μου ελειπε. Τα ειδα σκουρα......δεν περιμενα οτι θα μπουκωνα τοσο......Η αποφαση λοιπον ειναι οριστικη....μια δοκιμη θα πεισει πολλους εστω για μια μερα........και οπως καποιος καλος φιλος μου ειπε καποτε......Δεν μπορω να σε πεισω για τιποτε Ακη.....Εσυ θα το πιστεψεις μονος σου....Ναι το πιστευω, το βλεπω, το νοιωθω, το σωμα ξυπναει....απεξαρτητοποιειται απο το ΚΤ ....Δεν θελει να το μυριζει πια......οπως ολοι σας ειπατε βλεπετε αμεσως την διαφορα.
  Το site το βρηκα ψαχνοντας για ενα υγρο και μου το βγαλε στην αναζητηση το γοογλε. :Ρ Καπως ετσι σας βρηκα. :-)
  Νοιωθω οτι σας ζαλισα καπως. Θα πω μονον  Καλως σας βρηκα παιδια και ευχομαι το καλο  κλιμα να συνεχιστει στο φορουμ. Καλα ατμιζματα σε ολους μας!!!!

Αποσυνδεδεμένος mple

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #81 στις: Μαΐου 09, 2011, 21:19 »
καλησπερα !!λεγομαι Σιμος ειμαι απο βυρωνα το επαγγελμα μου ειναι εικονοληπτης . Εδω και μια εβδομαδα εχω κοψει το το ΚΤ και καπνιζω αποκλειστικα ΗΤ. Εβαλα στο κλιμα και αλους δυο συναδελφους ! ελπιζω να μεινουν στο ΗΤ .. μπραβο για το το φορουμ ειναι πολυ καλο !!    Υ.Γ Εχω ενα eGO T της Νobbaco μεχρι στιγμης ειναι πολυ καλο .

Αποσυνδεδεμένος tzougas

  • *
  • 38
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #82 στις: Μαΐου 09, 2011, 22:15 »
καλησπερα λεγομαι γιωργος και ειμαι απο κρητη .ασκω το επαγγεμα του τυπογραφου και εδω και 3 εβδομαδες ατμιζω με ενα ego-t nobacco.μετα απο 12 χρονια κτ αισθανθηκα οτι ηρθε η ωρα να δωσω ενα τελος σε αυτο και απλα το εκανα πραξη..ενα μπραβο στους διμιουργους του site, καλα ατμισματα σε ολους

Αποσυνδεδεμένος mikeegr

  • **
  • 104
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #83 στις: Μαΐου 10, 2011, 00:07 »
Γεια σε ολους και καλως σας βρηκα,

Λεγομαι Μιχαλης, 33 ετων απο αθηνα. και ειμαι τεχνικος στην κινητη τηλ, αποφασισα να παρω ενα τ-EGO τώρα είναι κάτοχος ενος GGTS-AVS και εχω να καπνισω 4 μηνες δεν πιστεβα οτι μετα απο τοσα μα τοσα χρονια καπνισματος επιτελους το εκοψα.

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 10, 2011, 00:56 από mikeegr »

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #84 στις: Μαΐου 10, 2011, 01:11 »
....μολις εφτασεει  !!!!
Με λενε Γιαννη απο θεσσαλονικη και εκανα ενα πακετο για 20 χρονια.
Το μειωσα σε 10 κτ το τελευταιο 6μηνο...και 8 και 6...αλλα ως εκει !
Θελω να μπορω να καπνιζω - ατμιζω χωρις να ειμαι ενοχληση για τους γυρω μου και να μην αποτελει λογο αντικοινωνικης συμπεριφορας...."παω εξω να κανω τσιγαρο κλπ."  !!!!
Στα μαγαζια η απαγορευση σε περιθοριοποιει η' δεν πας καθολου...εγω τουλαχιστον .....τελος και κυριοτερο η υγεια ειναι ενα καλο κινητρο για αλλαγη συμπεριφορας προς το ατμισμα που ελπιζω να με κερδισει...παρα το γεγονος πως με οσους το συζητω και ξερουν ειναι αρνητικοι και απογοητευμενοι απο την ποιοτητα γενικα του ατμισματος που ετυχε να δοκιμασουν......χμ :hmmm:
Ελεγα για την υγεια τωρα που την εχω δοξα τον Βουδα !!!!
...αλλα και την υγεια της οικογενειας μου που δεν υπαρχει λογος να γινονται παθητικοι καπνιστες εξαιτιας μου  :thumpdown:
....αλλωστε σαν γονιος δεν θελω να γινω προτυπο ενος ακομα αυριανου καπνιστη....μου αρεσει η θαλασσα και οτι εχει σχεση με αυτη !!!!......κανω surf στα κυματα οποτε εχω χρονο στην υπεροχη ασπροβαλτα !!!!
.....μουσικη απ' ολα εκτος σκυλαδικα και τωρα τελευται λεω να παρω και ενα καλο skateboard που το εχω αχτι απο τα παιδικα μου χρονια....ασε που ειναι εφευρεση των surfer για προπονηση,
τις ημερες που δεν εχει κυμα  :'(
....basket,τρεξιμο και οτι εχει να κανει με αθληση ειναι στις προτεραιοτητες  - οποτε βεβαια υπαρχει χρονος !!!
...πανω- κατω λιγα πραγματα για μενα - αντε σειρα σας  :D


Αποσυνδεδεμένος ambalos

  • *
  • 23
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #85 στις: Μαΐου 10, 2011, 09:58 »
Καλησπερα σε ολους τους συνατμιστες

Ειμαι ο Γιαννης 32 ετων , κατοικος Πειραια ιδιωτικος υπαληλος. Πρωην καπνιστης 30 τσιγαρων ημερησιως και χρηστης ΗΤ περιπου 5 μηνων.
Καπνιζα απο 19 χρονων και εχω δοκιμασει τα παντα για να κοψω το τσιγαρο (βελονισμους ,τσιχλες, φαρμακα κτλ) χωρις επιτυχια ομως.
Με την χρηση ομως ΗΤ ειμαι ακαπνος 5 μηνες γεγονος που σημαινει οτι το ΗΤ ειναι η καλυτερη μεθοδος διακοπης καπνισματος χωρις ιδιαιτερες παρενεργειες και συνεχιζω!!!!


Αποσυνδεδεμένος oko

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #86 στις: Μαΐου 10, 2011, 22:16 »
Καλησπερα σε ολη την παρεα και καλως σας βρηκα.
Ειμαι ο Γιωργος απο Χαλκιδα καπνιστης 25 χρονια (με ενα διαλειμμα 2 ετων), και ειναι η ωρα οπως ολα τα καλα; να τελειωσει. Μου συστησανε το ηλεκτρονικο τσιγαρο ως λυση και ψαχνωντας βρηκα αυτο εδω το site το οποιο μεσα σε 2 μερες το εχω φαει. Ενα μεγαλο μπραβο πολυ καλη δουλεια παιδες.
Τωρα ειμαι στην φαση αναζητησης συσκευης μεσω των αφθονων πληροφοριων που υπαρχουν εδω, ωστε να μπορεσω κι εγω να βαλω αυτο το ωραιο μπανερ κατω απο τα μυνηματα μου.

Αποσυνδεδεμένος Λιάκουρας

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
  • smoke no more. vape no more. είμ' ελεύθερος!
    • Παραδοσιακά Προϊόντα "Κάμπου Γεύσεις"
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #87 στις: Μαΐου 12, 2011, 00:16 »
Καλησπέρα συμφορουμάδες και συμφορουμάδησες!
Λέγομαι Ηλίας, Πολ/κός μηχ/κός. Είμαι 37 χρονών, παντρεμένος με διδυμάκια 13 μηνών και ζω στην επαρχία.

Καπνίζω από τα 16, φτάνοντας τα 4 πακέτα για ένα διάστημα πέρσι και ποτέ κάτω από τα δύο. Έχω καπνίσει, σε πρόχειρη εκτίμηση, τριακόσιες χιλιάδες κ.τ και έχω ξοδέψει, σε σημερινά λεφτά, κάπου σαρανταπέντε χιλιάδες ευρώ, αλλά τα κατάφερα - ζορίζομαι να ανεβώ μια σκάλα, είμαι συνέχεια νευρικός, ούτε τολμάω να πάω για κέτσαπ τσεκάπ.


Η γυναίκα μου μου είχε πει για τα η.τ, αλλά μου είχε πει πως τα πουλάνε τα φαρμακεία και κάνουν κοντά στα 100 ευρώ. Φαντάστηκα πως θα ήταν κάτι σαν τις τσίχλες ή τα επιθέματα, μου φάνηκε και πανάκριβο και δεν ασχολήθηκα. Τον προηγούμενο μήνα όμως, σερφάροντας στο DX, ανακάλυψα τα φτηνά e-cig που πουλάει εκεί και αποφάσισα να παραγγείλω. Περνούσαν οι μέρες, δεν έφταναν όμως, και παράγγειλα το starter kit R-Evo της Esmoke. Έφτασε πριν 12 μέρες και κατευθείαν έπεσα από τα 35 στα 12 ημερησίως, παρόλο που ήταν με 0mg (στην παραγγελία, μου είπαν πως απαγορεύεται η πώληση e-liquid με νικοτίνη στην Ελλάδα). Μου είπε κάποιος όμως για ένα μαγαζί εδώ (μένω στην επαρχία) που έχει τέτοια πράγματα, οπότε πετάχτηκα και πήρα μια γεύση με 18mg και απογειώθηκα. Την άλλη μέρα, ψώνισα από αυτόν και ένα eGo , συν ένα ακόμα μπουκαλάκι. Ω ρε φίλε, αυτό είναι τσιγάρο. Το πέταξα το R-Evo.

Είμαι ακόμα στα 12 κ.τ τη μέρα. Περιμένω τώρα να φτάσουνε διάφορες παραγγελίες από liquid - από κίνα, αγγλία και ελλάδα - και σκοπεύω να το μειώσω κι άλλο μέχρι μηδενισμού. Έχω στρατολογήσει και την μάνα μου, και σκοπεύω να παρασύρω και άλλους στο (απ' ότι φαίνεται αδίκημα) του ατμίζειν. Ήδη η διαφορά στον οργανισμό μου φαίνεται: τρεις όροφοι χωρίς λαχάνιασμα; Ποιος, εγώ;;;

Επίσης, περνάω περισσότερο χρόνο με τα παιδιά μου, και μπορώ να παίζω και σαν άνθρωπος το EVE Online (απλά, το απόλυτο MMORPG). Ως τώρα κανένας δεν με ήθελε στον στόλο του, κάθε δέκα λεπτά πεταγόμουν στο μπαλκόνι για τσιγάρο...
Βγήκα προχτές και για ένα τσίπουρο μέσα σε μαγαζί... (Διαφωνώ με την φασιστική επιβολή του μη καπνίζειν, αλλά σέβομαι τους καταστηματάρχες που παραφυλάνε για ρουφιάνους...)

Το φόρουμ το βρήκα γκουγκλάροντας: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΦΟΡΟΥΜ. (αλήθεια!)
Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ για την δουλειά που κάνετε. Ελπίζω να βοηθήσω και γω (όταν ξεστραβωθώ λίγο).
Άντε, και καλό άτμισμα!

Αποσυνδεδεμένος makll

  • *
  • 33
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #88 στις: Μαΐου 12, 2011, 10:54 »
Καλημερίζω την ΗΤ παρέα
Είμαι καπνιστής ΚΤ πολλά χρόνια απο τα 16 χρόνια μου και εδώ και 2 εβδομάδες δεν έχω βάλει τσιγάρο στο στόμα μου και αυτό το οφείλω σε ένα OVALE EGO-t το οποίο δεν γνωριζα ότι υπήρχε. (εχω κανει και μια προσπαθια με ενα ΗΤ Gammuci αλλα αποτυχία).
Έτσι αποφάσισα να γραφτώ και εγώ στο e-kapnisma.gr να ανταλλάξουμε απόψεις και πάνω απο όλα να ενημερωθώ απο εσάς του εμπειρους του ΗΤ.
Είμαι ο Μάνος είμαι στρατιωτικός 34 ετών και ζω στην Αθήνα αλλά η πατρίδα μου ειναι τα Χανιά.
Κάνω ποδήλατο και snowboarding και ασχολούμε με ΗΥ.

Αποσυνδεδεμένος geozn8

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #89 στις: Μαΐου 14, 2011, 18:25 »
Καλησπερα σε ολη την φαν ΗΤ παρεα!!!Ειμαι ο γιωργος 31 ετων ειμαι υπαλληλος εχω γεννηθει και μενω στην Αθηνα αλλα ειμαι απο Καλαβρυτα!!
Καπνιζω τουλαχιστον 10 χρονια αλλα το τελευταιο καιρο το εχω ελλατωσει αρκετα.Απο εναν φιλο εμαθα για το ηλεκτονικο τσιγαρο και το forum το βρηκα τυχαια καθως ειμαι μελος και σε αλλα forum που εχω χομπι με αυτοκινητα,κινητα κλπ και ετσι με λιγο ψαξιμο στο google σας βρηκα!!!
Απο χτες ειμαι ενας ευτυχισμενος κατοχως ενος joytech ego-t (αυτο με τον ατμοποιητη της ovale).Ελπιζω να εκανα καλη αγορα γιατι ειμαι ασχετος αλλα οτι αποριες και αν εχω πιστευω θα με βοηθησετε!!!Σαν πρωτη εντυπωση αν και ειναι λιγο ζορι ειναι πολυ καλη!!!Οντως σε βοηθαει αρκετα αν και πιστευω οτι ολα ειναι θεμα μυαλου!!!Ευχομαι καλη συνεχεια και μακαρι ολοι μας το κανονικο τσιγαρο να μην το ξαναβαλουμε ποτε στο στομα μας!!! :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 285 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 226 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21452 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 282518 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208326 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66882 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175250 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313896 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14850 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125495 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 94282 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4511 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix