vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

134 επισκέπτες, 5 χρήστες
vasim, Sergios, lagoudakis, Jorge, maprix

Twitter

ΤΙ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΤΜΙΣΤΗΣ

Αποσυνδεδεμένος t@sos

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΤΜΙΣΤΗΣ
« Απάντηση #120 στις: Απριλίου 14, 2016, 12:11 »
εβαλα το φοβοι για την υγεια μου,γιατι λιγο πριν αρχισω το ατμισμα ειχα φτασει σε σημειο να μην μπορω να κοιμηθω το βραδυ απο τον βηχα γιατι ημουν σε φαση σαν να καπνιζα και στον υπνο μου.ηθελα την μερα 2 πακετα καπνους και αν ημασταν και με παρεα και μπυριτσες ακομα χειροτερα.αυτο που με βοηθησε επισης στο να παραμεινω ατμιστης ειναι οτι πια το ητ ειναι σε ενα επιπεδο(μπαταρια-ατμοποιητης-υγρα)που με καλυψε τελειως απο την αρχη  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Tazz

  • **
  • 137
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΤΜΙΣΤΗΣ
« Απάντηση #121 στις: Απριλίου 14, 2016, 12:12 »
Στην αρχή η οικονομία με τρία πακέτα rothmans την ημέρα είχε παραγίνει το κακό
μετά άρχισε να μου αρέσει συν το ότι σαν κατσαβιδας από κούνια κόλλησα μετά από χρόνο + 
στους επισκευασημους  και μου έγινε και Hobby

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΤΜΙΣΤΗΣ
« Απάντηση #122 στις: Απριλίου 14, 2016, 12:47 »
Η Fasttech  :lotpot:

Αποσυνδεδεμένος Tazz

  • **
  • 137
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΤΜΙΣΤΗΣ
« Απάντηση #123 στις: Απριλίου 14, 2016, 12:58 »
Δεν εχεις και άδικο  :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος BlaCkMamba

  • **
  • 113
  • Φύλο: Άντρας
  • VTC+Pico, CloudOne V3, Kayfun L+, Vaporesso Gemini
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΤΜΙΣΤΗΣ
« Απάντηση #124 στις: Απριλίου 14, 2016, 13:05 »
Αν μπορουσαμε να βαλουμε παραπανω απο 3 θα βαζα σιγουρα κι αλλα.
Οι φιλοι μου οι ατμιστες, που με βαλαν στο τρυπακι του ΗΤ φέτος στα 27 μου, μιας και πριν το χλευαζα.. δεν ηξερα καν οτι υπαρχει νικοτινη στο ΗΤ.. το 'χα συνδιασει στο μυαλο μου με τον ναργιλε.
Η υγεια! Οπου ηθελα να απαλλαγω απο την βαρια αναπνοη (οντας ασθματικος και καπνιστης πολλα χρονια η αναπνοη μου ηταν βαρια και δεν αντεχα πλεον να την ακουω), η ασχημη αναπνοη, η αισθητα μειωμενη οσφρηση, κτλ κτλ κτλ. για να μην αναφερθω στα χειροτερα που δεν φαινονται και ερχονται στο μελλον (σοβαρες ασθενειες).
Οι επισκευασιμοι. Καθε φορα που πρεπει να κανω νεο στησιμο η ολη διαδικασια μου αρεσει σαν μικρο παιδακι.
Το κοστος, που αν εξεραισουμε τα λεφτα που εδωσα στην αρχη για ολα τα καλουδια, το κοστος των αναλωσιμων ειναι απλα γελειο, οταν την ιδια στιγμη σε στριφτα ήθελα κανα 80αρι το μηνα.
Γενικα η ψυχολογια ολη, οτι πλεον δεν εισπνεω καρκινο.
Δεν ξαναγυριζω στο Κ.Τ. ο κόσμος να χαλάσει.
Ήταν να μην το πάρω απόφαση.
Και μακάρι να κόψω και το άτμισμα στο μέλλον.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 14, 2016, 15:48 από BlaCkMamba »

Αποσυνδεδεμένος nas1

  • **
  • 391
  • Φύλο: Άντρας
  • Vaping.gr Blacksheep
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΤΜΙΣΤΗΣ
« Απάντηση #125 στις: Απριλίου 14, 2016, 13:08 »
η σκατο γευση που πηρα μετα απο τρεις μηνες που πηρα να κανω κ.τ ...

Αποσυνδεδεμένος alldaynews

  • ***
  • 629
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΤΜΙΣΤΗΣ
« Απάντηση #126 στις: Απριλίου 14, 2016, 13:13 »
Τα παιδιά μου και ο εαυτός μου που δεν θέλει να ξανακούσει όχι να ξανακάνει κ.τ

Αποσυνδεδεμένος Lobotomizer

  • *
  • 79
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΤΜΙΣΤΗΣ
« Απάντηση #127 στις: Απριλίου 14, 2016, 13:15 »
Το οτι το είδα σαν χομπυ,αν ηταν μονο σε φαση starter kit δε νομιζω να ημουν ατμιστης.Επισης ο καπνος-ατμος είναι η παρεα μου λογο οτι περναω πολλες ωρες μονος με εναν υπολογιστη,αρα αν υποθεσουμε οτι το ατμισμα για καποιο λογο απαγορευτει εγω θα ξαναπαω στο κανονικο,επειδη αυτο το σεναριο ομως νομιζω δεν θα υπαρξει ειμαι τυχερος που εχω το ηλεκτρονικο και αποφευγω της βλαβερες ουσιες του τσιγαρου.

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΤΜΙΣΤΗΣ
« Απάντηση #128 στις: Απριλίου 14, 2016, 13:15 »
Ο Κος Σαμπτάνκ Μίνι του Κάνγκερ :thumbup_move_3:

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΤΜΙΣΤΗΣ
« Απάντηση #129 στις: Απριλίου 14, 2016, 13:42 »
Αν και διαβαίνω τον έκτο μόλις μήνα στο άτμισμα και δεν το θεωρώ επαρκές διάστημα για ασφαλή συμπεράσματα,
πιστεύω οτι πρωτίστως με βοηθά η επιθυμία μου να μην γυρίσω στο τσιγάρο, η γυναίκα μου και το παιδί μου, πολύ μεγάλη βοήθεια έχω πάρει
στο να μάθω να περπατώ στα μονοπάτια του ατμού απο όλα τα παιδιά εδώ στο φόρουμ, οι γεύσεις....

Αποσυνδεδεμένος asterw

  • *
  • 71
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΤΜΙΣΤΗΣ
« Απάντηση #130 στις: Απριλίου 14, 2016, 15:27 »
Η απαγόρευση του ΚΤ ήταν η αφορμή να γίνω ατμίστρια, όχι να μείνω, οπότε δεν το ψήφισα.

Αυτό που με βοήθησε ήταν η καλή μπαταρία που δεν με πρόδωσε ποτέ (μεγάλη ανασφάλεια στην αρχή!), αλλά κυρίως το γεγονός ότι μία εβδομάδα μετά από μένα ξεκίνησαν δύο πολύ κοντινά μου πρόσωπα. Η αλληλοϋποστήριξη ήταν σημαντικότατη τις πρώτες μέρες και ειδικά κάποιες ώρες που το ητ δεν μας φαινόταν αρκετό (πχ με τον πρωινό καφέ ή μετά το φαγητό).

...Και το γεγονός ότι σε χρόνο dt το σπίτι μου καθάρισε από την μυρωδιά του τσιγάρου και τις στάχτες!

Αποσυνδεδεμένος panpan267

  • *
  • 79
  • Φύλο: Άντρας
    • Panagioths Panagiotou
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΤΜΙΣΤΗΣ
« Απάντηση #131 στις: Απριλίου 28, 2016, 16:21 »
το οτι μπορω και ανεβαινω σκαλες και ο ναυτιλος

Αποσυνδεδεμένος vamaxin

  • ****
  • 1203
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΤΜΙΣΤΗΣ
« Απάντηση #132 στις: Απριλίου 28, 2016, 16:42 »
Η fasttech, o yaeliq και τα DIY υγρά αναπλήρωσης 8) 

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΤΜΙΣΤΗΣ
« Απάντηση #133 στις: Απριλίου 28, 2016, 16:56 »
Η γεύση του κανονικού τσιγάρου :))

Αποσυνδεδεμένος Estella11

  • **
  • 172
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Tilemahos!!!
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΤΜΙΣΤΗΣ
« Απάντηση #134 στις: Απριλίου 28, 2016, 17:00 »
Η απουσια της τσιγαριλας απο τα ρουχα , τα μαλλια μου και το σπιτι μου , το οτι ξυπνουσα και μπορουσα να αναπνευσω καλυτερα και χωρις πονο , καλυτερευσα την αντοχη μου στο γυμναστηριο ,  επαιρνα την νικοτινη και το χτυπημα με πολυ ωραιες γευσεις και φυσικα τελος οι καλυτερες συσκευες ατμοποιησης και μοντ-μπαταριων σε σχεση με  το 2011 οπου με ειχαν κρατησει μονο για κανενα 2μηνο μακρυα απο τον κ.τ. 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20082 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 192608 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1126 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4237 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1107323 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 179076 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 1547 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1143 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 24147 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 288201 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 211407 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 70703 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro