vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

156 επισκέπτες, 2 χρήστες
Milarepa, lagoudakis

Twitter

ΤΙ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΤΜΙΣΤΗΣ

Αποσυνδεδεμένος danys620

  • **
  • 265
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΤΜΙΣΤΗΣ
« Απάντηση #105 στις: Οκτωβρίου 27, 2013, 03:53 »
FOROUM :respect: και μετα ολα τα αλλα ...HYBRID nobacco.. φτηνα καρτο (kalafan... :thumpup:  healthcabin)
 

Αποσυνδεδεμένος Lorentzo

  • *
  • 71
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΤΜΙΣΤΗΣ
« Απάντηση #106 στις: Νοεμβρίου 10, 2013, 23:36 »
Ο πρώτος λόγος ήταν πως εξ αρχής μου άρεσε η γεύση στο η.τ και η εναλλαγή των γεύσεων , που είναι ανύπαρκτες στο κ.τ.
Ο δεύτερος λόγος ήταν το φόρουμ που έμαθα κ μαθαίνω δεκάδες πράγματα απο τους συνατμιστές και έτσι κατανοώ κ αγαπώ περισσότερο αυτό που με απάλλαξε απο το κ.τ.
Ο τρίτος λόγος ήταν η ανέλπιστη βελτίωση της φυσικής μου κατάστασης.

Μαζί με αυτούς τους βασικούς λόγους συνυπολογίζεται το οικονομικό, η καθαριότητα στο σπίτι,στα ρούχα,η κατάργηση των σταχτοδοχείων που βρωμοκόπαγαν,το γλύτωμα του τρεξίματος κ της τσαντίλας να βρούμε ανοιχτό περιπτερο όταν ξεμέναμε απο κ.τ. και γενικά η ποιοτική αναβάθμιση της ζωής που έχει κάποιος που απαλλάσσεται απο το κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος st.mel

  • **
  • 470
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΤΜΙΣΤΗΣ
« Απάντηση #107 στις: Νοεμβρίου 11, 2013, 00:09 »
Θα ηθελα να ειχα αλλη μια επιλογη,αλλα αφου δεν την εχω την γραφω εδω.Αυτη ειναι φυσικα το φορουμ!
Οι αλλες 3 ειναι τα DIY που σε συνδυασμο με επισκευασιμο ατμοποιητη μου δινουν τις γευσεις που θελω, και η καταληλη μπαταριοθηκη η οποια στεκεται στο χερι μου οπως το κομπολόι στο χερι ενος που προσπαθει να κοψει το τσιγαρο!

Αποσυνδεδεμένος hondasapien

  • **
  • 344
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΤΜΙΣΤΗΣ
« Απάντηση #108 στις: Νοεμβρίου 15, 2013, 02:16 »
Η ανάγκη να βρω έναν τρόπο να σταματήσω το κ.τ. γιατί την δύναμη να το κόψω μαχαίρι δεν την είχα
και με το η.τ. βρήκα αυτόν τον τρόπο.
Αυτό είναι που με κρατάει και μου δίνει δύναμη να συνεχίσω.

Αποσυνδεδεμένος Pouf

  • ***
  • 605
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΤΜΙΣΤΗΣ
« Απάντηση #109 στις: Δεκεμβρίου 13, 2013, 08:22 »
Η βιομηχανική νικοτινη.O έθισμός στό καπνικό τσιγάρο οφέιλεται στήν νίκοτινη.
Συμφωνώ απολύτως και απορώ που δεν υπάρχει στις υπάρχουσες επιλογές της δημοσκόπησης (η επιλογή «άλλο» νομίζω ότι δυσανάλογη της σημασίας της νικοτίνης).

Υποθέτω ότι για πολλούς ατμιστές, ισχύει το «no nikotini no party».  :bye:

Αποσυνδεδεμένος 30SmokingYears

  • *****
  • 1731
  • Φύλο: Άντρας
  • Everything you can imagine is real (Pablo Picasso)
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΤΜΙΣΤΗΣ
« Απάντηση #110 στις: Δεκεμβρίου 13, 2013, 11:27 »
Πρωταρχικά, η συνειδητοποίηση του τι κακό έκανα τόσα χρόνια μέσα στο ίδιο μου το σπίτι. Έχω 3 παιδιά. Σίγουρο εισιτήριο γιά τις παραστάσεις "Ωκεανός τύψεων" και "Πόσο ανόητος ήσουν, πατέρα".

Κατόπιν, ο φόβος γιά την δική μου υγεία μετά από 30 χρόνια συστηματικού καπνίσματος. Θα μου πεις, τώρα σε έπιασε ο πόνος? 30 χρόνια τι έκανες?

Τέλος, το οικονομικό. Απορώ που υπάρχουν γύρω μου άνθρωποι οι οποίοι ξοδεύουν 200 - 250 ευρώ τον μήνα γιά τσιγάρα, ακόμη. Αδυνατώ να το πιστέψω.

Σε καμμία περίπτωση δεν υποτιμώ το φόρουμ, του οποίου ο ρόλος ήταν καθοριστικός. Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλα τα μέλη, που ανιδιοτελώς συνεχίζουν να προσφέρουν τις πολύτιμες γνώσεις τους.

Αποσυνδεδεμένος xristoskap11

  • *
  • 75
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΤΜΙΣΤΗΣ
« Απάντηση #111 στις: Δεκεμβρίου 13, 2013, 11:46 »
Μου αρεσει πολυ η ολη διαδικασια  του ητ η δοκιμες υγρων και γενικα εχω κολλησει πολυ ασχημα πολυ περισσοτερο απο οτι απολαμβανα το κτ ;D 

Αποσυνδεδεμένος maraza

  • *
  • 8
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΤΜΙΣΤΗΣ
« Απάντηση #112 στις: Μαρτίου 03, 2014, 19:42 »
Μου αρέσει πιο πολλή απο κτ :laugh1: 


Αποσυνδεδεμένος VAPOR TRAIN

  • **
  • 133
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΤΜΙΣΤΗΣ
« Απάντηση #113 στις: Μαρτίου 03, 2014, 20:08 »
Tα δυο μου παιδακια που θελουν και πρεπει να εχουν μπαμπα!!!

Αποσυνδεδεμένος georgedr

  • *
  • 57
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΤΜΙΣΤΗΣ
« Απάντηση #114 στις: Μαρτίου 03, 2014, 20:31 »
γιατί δεν μου άρεσε που μύριζαν όλα τσιγαριλα, λαχανιαζα εύκολα και ήθελα να το κόψω αλλά δεν τα κατάφερα 3 φορές μέχρι που ψάχνοντας εφτασα εδώ και είπα να δοκιμάσω. στο κόλπο έβαλα την μάνα μου και την θεία μου χρόνια καπνίστριες και έχουμε όλοι να καπνίσουμε 3 μήνες.... μου λέει η θεία τι ατμοποιητής είναι αυτός λέω η σοφία ρουφάει μια ετοιμάζεται και λέει πάμε να πάρω μια και εγώ? :wall: :wall: :hmmm: :hmmm: :)) :))

Αποσυνδεδεμένος ditse66

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
  • Τέλος το ρημαδοτσίγαρο
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΤΜΙΣΤΗΣ
« Απάντηση #115 στις: Μαρτίου 03, 2014, 20:35 »
Η υπόσχεση που έδωσα στον πατέρα μου, λίγο πριν τον χάσω, η βοήθεια που πήρα από το φόρουμ και η βοήθεια από ένα κατάστημα στην περιοχή μου, που με καθοδήγησαν σωστά

Αποσυνδεδεμένος dioliv

  • **
  • 226
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΤΜΙΣΤΗΣ
« Απάντηση #116 στις: Μαρτίου 06, 2014, 01:27 »
Χωρίς να θέλω να κόψω το τσιγάρο απλώς γιατί είναι καθαρό καπνίζω παντού και έτσι κόλλησα 15 μήνες τώρα,!!!

Vape Maniac


Αποσυνδεδεμένος StefPasc

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
  • Ad astra per aspera
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΤΜΙΣΤΗΣ
« Απάντηση #117 στις: Μαρτίου 06, 2014, 09:26 »
το Tribeca.....  :))

Αποσυνδεδεμένος WishmasteR

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΤΜΙΣΤΗΣ
« Απάντηση #118 στις: Μαρτίου 09, 2014, 23:57 »
παντα μ'αρεσε η γευση του τσιγαρου μεχρι που δοκιμασα ΗΤ. απλα η εντυπωση μου περι γευσεων απογειωθηκε.
βαλε και το οτι ηθελα να σταματησω το ΚΤ λογω φοβου για την υγεια μου.
αλλα τα φορουμ, η κοινοτητα των ατμιστων και η εξελιξη της τεχνολογιας των ΗΤ με βοηθησε στο να μεινω φανατικος ατμιστης και να μην κοιταω ποτε πισω στο ΚΤ.

Αποσυνδεδεμένος arxiloxos

  • ***
  • 524
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα αγαθα κο(λ)ποις κτωνται
    • arxiloxos.simplesait.com
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΤΜΙΣΤΗΣ
« Απάντηση #119 στις: Απριλίου 14, 2016, 12:03 »
Το φόρουμ ο Ρενος και οι γεύσεις.Κατα σειρα.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1867 246390 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:05
από Buliwyf
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572277 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1948 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8084 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1122118 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 711 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 422 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326900 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8653 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 298083 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827697 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511879 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios