vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

87 επισκέπτες, 2 χρήστες
manoslykos, amdnikos

Twitter

Innokin Lea Kross

Αποσυνδεδεμένος anima

  • **
  • 104
  • Φύλο: Γυναίκα
  • DD+Iatty--------super little choco..-)
Innokin Lea Kross
« στις: Ιανουαρίου 29, 2012, 08:11 »
Μια που δεν εχει αναφερθει..και μια που ειμαι και λιγο τεμπελα....ετοιμα reviews απο αλλους... ::) :tongue_smilie:
Προσωπικα το παω τεστ ντραιβ συνεχομενα απο εψες που μου το δωσαν τα παιδια στο Υπ ατμον....σαν γευση ειναι μετριο αλλα σαν χτυπημα παει απο χτες με χιλια... :respect:
Νομιζω ειναι μια καλη λυση για νεους ατμιστες..και οικονομικο..

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CWCgu32fxjA[/youtube]

www.whitestagvapor.com/innokin-lea-kross-review/[d-4/p;

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Innokin Lea Kross
« Απάντηση #1 στις: Ιανουαρίου 29, 2012, 17:05 »
Αναμένουμε το δικό σου review, Κατερίνα.
Με φωτό και εντυπώσεις.

Αποσυνδεδεμένος anima

  • **
  • 104
  • Φύλο: Γυναίκα
  • DD+Iatty--------super little choco..-)
Απ: Innokin Lea Kross
« Απάντηση #2 στις: Ιανουαρίου 30, 2012, 09:49 »
Ορίστε λοιπόν…να καταστρέψω το μύθο της τεμπέλας.. :tongue_smilie:και να ευχαριστήσω και τα παιδιά στο Υπ ατμόν που μου δώσανε το πακέτο να το δοκιμάσω.. :respect:
Δυστυχώς όμως η φωτογραφική μου έχει κάποια θέματα τελευταία οπότε έβαλα έτοιμες εικόνες κι επιφυλάσσομαι αν βρω κάποιον να με βοηθήσει να τις αντικαταστήσω αργότερα.. :-[



Η κασετίνα περιλαμβάνει
1 μπαταρία 650mAh
5 dual coil κάρτο
1 καπάκι στυλό
3 αντάπτορες
1 usb φορτιστή

Βγαίνει σε 5 χρώματα:



Μπαταρία:Η μπαταρία του συγκρινόμενη με την 650 του ego είναι πιο λεπτή και πιο μακρυά.( 153mm μαζί με το καπάκι του passthrough).Παραδόξως δε είναι και αρκετά πιο ελαφριά.Βγάζοντας το καπάκι στο πίσω μέρος μπορεί να φορτίζει passthrough.Πολύ βολικό αν είσαι μπροστά σε ένα κομπιούτερ.Γλιτώνεις πολλά φορτίσματα.Είναι η πρώτη φορά από τότε που ξεκίνησα το άτμισμα που δεν είχα άγχος αν θα με φτάσουν οι μπαταρίες.
Η μπαταρία έχει κλείδωμα στα 3 κλικ που προσωπικά μου είναι πολύ πιο εύχρηστο από τα 5 του ego.Όταν είναι φουλ φορτισμένη το λαμπάκι της ανάβει σε πράσινο χρώμα,όταν φτάσει κάπου στα μισά υπολογίζω το λαμπάκι γίνεται πορτοκαλί και προς το τέλος αρχίζει και γίνεται κόκινο.Βοηθάει στο να υπολογίζεις πόσο χρόνο έχει να σου δώσει ακόμα.Προσωπικά μου κρατάει κανα τετράωρο αλλά με το passthrough σώζεται η κατάσταση.Για κάποιον που θα ξεκινήσει όμως έχοντας μόνο το πακέτο αυτό θα χρειαστεί σίγουρα και μια δεύτερη.
Το καπάκι στυλό που διαθέτει βιδώνει πάνω στην μπαταρία και μπορεί να βοηθήσει στην εύκολη μεταφορά του.

Ατμοποιητής:



Οι ατμοποιητές είναι dual coil κάρτο  με 510 σπείρωμα με διαστάσεις 55mm.Έρχονται σε αυτό το απαίσιο αντιαισθητικό χρωματάκι, αλλά ευτυχώς με μεγάλη ευκολία αφαιρείται το αυτοκόλητο και μένει η μεταλική επιφάνεια.Το άσπρο καπάκι σιλικόνης αφαιρείται επίσης εύκολα και μπορεί να μπει ένα επιστόμιο.Χωράει γύρω στα 2 ml και γεμίζει όπως κάθε άλλος κάρτο..
Επειδή μου έκανε εντύπωση το χτύπημα του έβαλα έναν μαύρο και το μέτρησε με πολύμετρο.Παίζει στα 1.2-1.3 όταν συγκριτικά ο ego παιζει στα 1.6-1.7.
Αν και προσωπικά δεν με ενδιαφέρει για κάποιον που του αρέσει βγάζει  και πολύ καλή ποσότητα ατμού.
Απότι μου είπαν η διάρκεια ζωής του είναι γύρω στη βδομάδα οπότε στα χεράκια μου υπολογίζω να βγάλει μετα βίας 5 μέρες.Ευτυχώς όμως το κόστος του είναι μικρό οπότε δεν προβληματίζει.Απότι είδα νομίζω κοστίζει 8 ευρώ η πεντάδα.

Αντάπτορες:
Στο πακέτο υπάρχουν 3 αντάπτορες.Αντιγράφοντας από το μάνουαλ ..
Ο πρώτος ταιριάζει σε NJOY NPRO, RN4081, Greensmoke, κτλ
Ο δεύτερος σε Vapor4Life, KR808D, Smoke 51 DUO, κτλ
Ο τρίτος σε European Cigar_Clean..

Φορτιστής:


Φορτιστής usb γύρω στα 15 εκατοστά.Για κάποιον που αγαπημένο του χόμπι είναι να μπέρδευει καλώδια , ο τρόπος που είναι φτιαγμένος ώστε να τραβάς το καλώδιο και όποτε το αφήνεις να μαζεύεται μόνο του στη βάση είναι σωτήριος…

Γενικές εντυπώσεις.
Σε θέμα γεύσης νομίζω οτί αποδίδει μέτρια σε επίπεδο ίσως ego.Σε θέμα χτυπήματος όμως δεν είχα βρει τέτοιο χτύπημα ούτε στον ego ούτε στον mist ούτε σε drip.Λαμβάνοντας υπόψιν το κόστος σε σχέση με την απόδοση θα το σύστηνα ανεπιφύλακτα σε κάπιοιον που θέλει να ξεκινήσει το άτμισμα.
Σημ.Την πρώτη μέρα χρησιμοποίησα 4 από τους 5 ατμοποιητές του πακέτου γιατί ήθελα να δω τη γεύση που μου δίνει σε διάφορα υγρά.Από χτες όμως κράτησα τον έναν μόνο και προσπαθώ να ατμίζω σχεδόν αποκλειστικά αυτόν μόνο για να δω χρονικά πότε θα με χαιρετήσει ο ατμοποιητής.

Αυτά για την ώρα…Δεδομένου των συνθηκών έκανα ότι μπορούσα καλύτερο…





Αποσυνδεδεμένος sirkonsta

  • **
  • 424
  • 20-1-12
Απ: Innokin Lea Kross
« Απάντηση #3 στις: Ιανουαρίου 30, 2012, 09:54 »
Εύγε Κατερίνα

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Innokin Lea Kross
« Απάντηση #4 στις: Ιανουαρίου 30, 2012, 09:57 »
Καλημέρα  :)

Πολύ όμορφη η παρουσιάση σου!!!!!  :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Edit: Έχω μια απορία   :-[ :-[ Τι επιστόμιο βάζεις? δλδ όπως τα παλιά που είχαμε στους 510 ατμοποιητές?

Αποσυνδεδεμένος anima

  • **
  • 104
  • Φύλο: Γυναίκα
  • DD+Iatty--------super little choco..-)
Απ: Innokin Lea Kross
« Απάντηση #5 στις: Ιανουαρίου 30, 2012, 10:05 »
Στους δυο εβαλα κατι παλια που ειχα απο 510..ναι
και στον εναν για να τον ξεχωρισω να τον παω μονοτερμα μεχρι να σβησει βουτηξα κι ενα καινουριο...


το τελευταιο διαφανο με λιλα...εχω παρει δε το γκρι χρωμα ητ, ατμοποιητής χωρίς το χαζό αυτοκόλλητο σε μεταλικο χρωμα και στο τελος η τσαχπινιά.... ::) :tongue_smilie:

ουφ....και περιμενα να εμφανιστει κανενας τζεκε και να με πει παλι τεμπελα...σωσατε τη φημη μου τα δυο σας... 8) ::) :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Innokin Lea Kross
« Απάντηση #6 στις: Ιανουαρίου 30, 2012, 10:08 »
Είναι τέλεια αυτά τα επιστόμια!!! Τέλεια  :yes: :yes: :yes:
 Τεμπέλης είναι αυτός που ζεί στην χώρα  του........" δεν κάνω τίποτα"!!!! Άρα εσύ δεν είσαι!!!  ;) ;) ;) ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: Innokin Lea Kross
« Απάντηση #7 στις: Ιανουαρίου 30, 2012, 18:13 »
παντος το εβαλε σε λαθος ενότητα αυτο πρεπει να παει στις Ειδικές κατασκευές  ;D ;D να πω οτι σκοτονει το καρτο σε 1.2 ομ ψεματα να πω ο μαυρος  ??? ;D ;D αν και απο γευση ειναι επιπεδου εγκο τ απο χτύπημα και ατμο  :baby: :love_hearts: ειναι τουμπανο για αρχικο πακετο

Αποσυνδεδεμένος anima

  • **
  • 104
  • Φύλο: Γυναίκα
  • DD+Iatty--------super little choco..-)
Απ: Innokin Lea Kross
« Απάντηση #8 στις: Ιανουαρίου 31, 2012, 08:57 »
Τριτη μερα....ο ατμοποιητης συνεχιζει και πυροβολαει...

Καινουρια διαπιστωση 1.....Τελικα σε σχεση με τη μπαταρια και το φωτακι...στο πρωτο 1/3 της μπαταριας λειτουργει στο πρασινο, στο 2/3 στο πορτοκαλι, στο 3/3 στο κοκινο και μετα απλα σβηνει....

Καινουρια διαπιστωση 2...Επειδη παιζει στα 1.2 αν κουμπωθει πανω σε ego μπαταρια παιρνεται την ego στο χερι.....

Καινουρια διαπιστωση 3....Εαν ειστε ξεροκεφαλοι και πεισματαρηδες και βαλετε και δευτερη ego μπαταρια, παιρνετε 2 μπαταριες ego στο χερι... :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος anima

  • **
  • 104
  • Φύλο: Γυναίκα
  • DD+Iatty--------super little choco..-)
Απ: Innokin Lea Kross
« Απάντηση #9 στις: Φεβρουαρίου 04, 2012, 15:10 »
στα 1.6-1.7.

Απότι μου είπαν η διάρκεια ζωής του είναι γύρω στη βδομάδα οπότε στα χεράκια μου υπολογίζω να βγάλει μετα βίας 5 μέρες.Ευτυχώς όμως το κόστος του είναι μικρό οπότε δεν προβληματίζει.Απότι είδα νομίζω κοστίζει 8 ευρώ η πεντάδα.

Που πηγε η τροποποιηση οεο????

Λοιπον....μιας και περασα σημερα...γραψτε λαθος στη τιμουλα...12 ευρω ειναι η πενταδα...
Και ο ατμοποιητης αφου εκλεισε 5 μερες λειτουργιας στα χερακια μου και συνεχιζει ακομα...ταβγαλε τα λεφτακια του... δεν μας ενδιαφερει πλεον οποτε και να παραδωσει πνευμα;)

Αποσυνδεδεμένος timeco

  • **
  • 256
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Innokin Lea Kross
« Απάντηση #10 στις: Φεβρουαρίου 05, 2012, 20:06 »
Επειδή, είχα ζηλέψει της Κατερίνας και τόχα δοκιμάσει και στη συνάντηση, τό πήρα χθές. Καταρχήν να ευχαριστήσω την Κατερίνα που την έπρηξα στο κινητό μέχρι να βρώ το μαγαζί και τον Μιχάλη greekvapes για τα επιστόμια που μου χάρισε :thumpup: :thumpup:
Η συσκευασία είναι πάρα πολύ προσεγμένη, η μπαταρία η καλύτερη που έχω δεί σε φινίρισμα, το σύνολο είναι οπτικά πολύ ωραίο, λεπτό, ελαφρύ και το κυριότερο βγάζει πολύ ντουμάνι!! Όπως ειπε και ο atmomixani πιο πάνω, για αρχικό πακέτο είναι τούμπανοοο! Μη πώ και για πρώτο και για δεύτερο και τρίτο...
Επίσης επειδή μέτρωγε, έβαλα τον ατμοποιητή πάνω σε μια μπαταρία mist 900 και μια ego1000. το αποτέλεσμα..... ακόμα πιο πολύ ατμός.
Δεν ξέρω, έχω δοκιμάσει διάφορα μέχρι τώρα, από απλά ego μέχρι  συνθετα και ακριβα mods, αλλά είναι από τις λίγες φορές στην ατμιστική πορεία μου που είμαι ικανοποιημένος χωρίς νάχω σκάσει ένα τσουβάλι χρήματα!
 Εννοείται πως όλα αυτά είναι υποκειμενικά, γιατί όπως θάχετε καταλάβει όλοι στο άτμισμα δεν υπάρχουν αντικειμενικότητα και κανόνες!! :bye:
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 05, 2012, 20:31 από timeco »

Αποσυνδεδεμένος Πετρογαλη

  • *
  • 9
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Innokin Lea Kross
« Απάντηση #11 στις: Φεβρουαρίου 06, 2012, 21:35 »

Μολις χαρηκαμε για την αναλυση, μας τα χαλασες λιγο
στο τελευταιο. Τελος παντων, 2.5 ευρω ανα 5ημερο δεν ειναι πολλα.
Και το καρτο ειναι καλοοο!!!!

 :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος roula_

  • *
  • 9
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Innokin Lea Kross
« Απάντηση #12 στις: Φεβρουαρίου 27, 2012, 13:53 »
Θα το έχω υπόψιν μου αυτό....και τα επιστόμια " ροκάκι " στυλ , μου αρέσουν  :) :)

Αποσυνδεδεμένος timeco

  • **
  • 256
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Innokin Lea Kross
« Απάντηση #13 στις: Φεβρουαρίου 27, 2012, 14:30 »
roula_ είναι από τα πολύ καλά "αρχικά"! Για driptips, φθηνά κοίτα και στο cleverstore! :bye:

Αποσυνδεδεμένος koloky8anos

  • ***
  • 694
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Innokin Lea Kross
« Απάντηση #14 στις: Απριλίου 19, 2012, 01:43 »
Μετά το πρώτο review προϊόντος της innokin εδώ, ας καταθέσω την αποψή μου και για το LeaKross που είχε ήδη παρουσιαστεί και δοκίμαζα παράλληλα.

Επέλεξα να το δοκιμάσω μαζί με το ΑΙΟ γιατί ήταν παρόμοιας φιλοσοφίας, με ατμοποιητή cartomizer. Το LeaKross μου ήρθε κι εμένα από την εταιρία στη γνωστή του θήκη, η οποία είναι σκληρή με λαστιχο-βελούδινη επένδυση εξωτερικά και υποδοχές για τα εξαρτήματά του εσωτερικά.



Το αρχικό πακέτο αποτελείται από μια μπαταρία 510 που έχει και εξωτερικό σπείρωμα για το pen style ασορτί καπάκι της (tip: στα σπειρώματα αυτά μπορεί να κουμπώσουν και εξαρτήματα τύπου ego), χωρητικότητας 650 mAh, "τύπου" passthrough, 5 άδεια cartomizer, τον φορτιστή usb και τους 3 αντάπτορες, όπως έχει προαναφερθεί. Η ποιότητα κατασκευής της θήκης μεταφοράς είναι άνω του μετρίου, χωρίς όμως να είναι και ιδιαίτερα δεκτική σε καταπονήσεις, ενώ μου έκανε εντύπωση πως όσο και να προσπάθησα δε μπόρεσα να την ανοίξω σε γωνία 90 μοιρών ώστε να βγάζω πιο άνετα το περιεχόμενό της.

 




 Η μπαταρία με το καπάκι της μου ήρθαν στο πολύ εντυπωσιακό και ποιοτικό χρώμα barbera red. Ούτε οι φωτογραφίες, ούτε η περιγραφή μου μπορούν να αποδώσουν το πολύ ωραίο, ιριδίζον και παιχνιδιάρικο κοκκινάκι της.Τα 650 mAh της τα δίνει πολύ ωραία, με πτώση της απόδοσής της μόνο στα "κόκκινα". Κλειδώνει με 3 κλικ και το φωτάκι γύρω απ' το κουμπί κατά την εκφόρτιση αλλάζει από πράσινο σε κίτρινο και κόκκινο τελικά. Με πρόχειρους υπολογισμούς, παραμένει πράσινο για περίπου το 80% της διάρκειάς της, κίτρινο για 15% και κόκκινο για ελάχιστες τζούρες που θα ήθελα να αντιστοιχούν σε 5% για να "βγαίνουν" οι μπακάλικες εκτιμήσεις μου. Παίζει λίγο χαμηλότερα στα βολτ απ' ότι οι γνωστές ego μπαταρίες, αλλά πολύ πιο σταθερά. Παραπάνω την αποκάλεσα "τύπου" passthrough για το λόγο πως όταν αυτή αδειάσει και δοκιμάσει κανείς να ατμίσει με τη μπαταρία συνδεδεμένη, μπορεί στις πρώτες τζούρες να την αδειάσει και πάλι.

Τα cartomizer που συνοδεύουν το πακέτο είναι αρκετά καλής ποιότητας, με την κεντρική τους τρύπα του αέρα να είναι λίγο μεγαλύτερη από άλλα της αγοράς και την αντίστασή τους περίπου στα 1.5 Ω. Ο λόγος που δεν είμαι ιδιαίτερα ενθουσιασμένος μαζί τους, παρά τον ζεστό ατμό και το ικανοποιητικό χτύπημά τους, είναι πως το πρώτο καρτο που χρησιμοποίησα απ' το πακέτο μου βραχυκύκλωνε μετά τη 2η μέρα χρήσης. Σε σύγκριση με τα μικρά καρτο της innokin θα έλεγα πως είναι μια σκάλα πιο κάτω, καθώς "κλείνουν" γρηγορότερα και δεν έχουν την ίδια απόδοση, αν και lr. Από άποψη φινιρίσματος και εξωτερικής εμφάνισης, αποδείχθηκαν λίγο καλύτερα από εκείνα του ΑΙΟ.

Το πακέτο συνολικά είναι αρκετά προσεγμένο από άποψη ποιότητας κατασκευής σε σχέση με τα κλασικά κιτ που κυκλοφορούν.


[Φυσικά και εδώ χρωστάω καλύτερες φωτογραφίες και βίντεο, που αυτή τη στιγμή αδυνατώ να παρέχω]


Συνοψίζοντας, τέλος, για το LeaKross η προσωπική μου εντύπωση κωδικοποιημένη είναι η εξής:


Ποιότητα κατασκευής:  8/10
Όμορφες λεπτομέρειες και προσεγμένα μέρη, στα μείον η αντοχή της θήκης και το ερωτηματικό που μου γεννήθηκε για τα cartomizer.

Μέγεθος: 8/10
H μπαταρία λεπτότερη και λίγο μακρύτερη από την αντίστοιχη ego, γενικά το μέγεθος δεν προβληματίζει.

Εμφάνιση: 9/10
Πολλές και όμορφες λεπτομέρειες στις άκρες του ητ, λογότυπα, γραμματάκια, το πολύ όμορφο κουμπί, το ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ χρώμα, όλα στα υπέρ. Κύριο μειονέκτημα για μένα στο θέμα της εμφάνισης ο σχεδιασμός του για λειτουργία μόνο με καρτο, κάτι που, προσωπικά, δε μου αρέσει οπτικά.

Ευκολία-εργονομία: 8/10
Κύριος λόγος για τη βαθμολογία η ύπαρξη cartomizer, που μπορεί να ξενίσει αρχάριους χρήστες, όπως έχω αναφέρει και αλλού. Κατά τα άλλα, το "passthrough" με το ευκολότερο κλείδωμα και το καπάκι pen style στα υπέρ.

Διάρκεια-μέγεθος μπαταρίας:  7/10
Την έκανα για 900άρα όταν την πρωτοάδειασα, καθώς η διάρκειά της είναι κάπως μεγαλύτερη άλλων 650 λόγω μικρότερης τάσης λειτουργίας. Δεν είναι άσχημη για κάποιον με "μέτριες" ανάγκες, προσωπικά όμως θα χρειαζόμουν σχεδόν 3 τέτοιες για να βγάλω τη μέρα με τα εργοστασιακά καρτο.

Ποιότητα cartomizer: 7/10
Το βραχυκυκλωμένο, που μπορεί να ήταν και αστοχία κατασκευής (αν και δούλεψε αρκετή ώρα), σε συνδυασμό με τον μεγάλο ανταγωνισμό των καρτο της ίδιας εταιρίας στο ΑΙΟ δε μπορούν παρά μόνο να το φτάσουν μέχρι κάπου εδώ.

Σχέση απόδοσης-τιμής: 7/10
Οι τιμές του LeaKross στην αγορά κυμαίνονται μεταξύ 30-40€. Ακόμη κι έτσι, είναι ένα αρκετά τίμιο και από όσο φαίνεται αξιόπιστο, πολύ όμορφο κιτ.


Συνολικά: λίγο πάνω από 7.5/10
Ένα πολύ όμορφο ητ, με πολύ καλή ποιότητα κατασκευής και απόδοση. Αν κάποιος είναι φίλος των cartomizer, είναι μια καλή επιλογή που δίνει τη δυνατότητα και για πολυμορφία, με τους αντάπτορες και το συμβατό σπείρωμα της μπαταρίας.



Έχοντας προνοήσει και από το προηγούμενο review, έκανα ερώτηση και για ενδεικτική τιμή μαζικής παραγγελίας του LeaKross. Για 50 τεμάχια ανέρχεται στα $ 16.8 ανά σετ, τιμή που θεωρώ εξαιρετική και θα ανέβαζε τον αντίστοιχο δείκτη σε τουλάχιστον 9/10.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 55 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20303 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 280024 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207770 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65110 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173826 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312341 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13580 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124387 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93397 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4115 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1395 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro