vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

171 επισκέπτες, 6 χρήστες
Tem, camber, Milarepa, manoslykos, nXtLs, itinenkoaz

Twitter

Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.

Αποσυνδεδεμένος ellada

  • **
  • 444
  • Φύλο: Άντρας
  • ΤΙΠΟΤΑ :)
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #495 στις: Δεκεμβρίου 29, 2011, 19:51 »
                                                                    :hmmm:

                                                             ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!

Λείπαμε πολύ το ότι με αναγκάζει το forum να βλέπω διαφημίσεις,πως πατώντας να προχωρήσω σελίδα με πετάει σε διαφημίσει  :wall:κανοντας να μπω στο φόρουμ πάλι τα ίδια :wall: ΑΠΑΝΤΗΣΗ σε πμ πάλι τα ίδια  :wall:

Πιστεύω ειναι απαράδεκτο το αναγκαστικό μεταφέρσιμο σε διαφημίσει  :idiot1:καταλαβαίνω το κάνετε για να μπορείτε να συντηρείτε το φόρουμ αλά οχι κ ετσι  >:(

τωρα θα πεσετε να με φατε ολοι το ξερω αλα εγω το ειπα κ ξαλαφροσα  ;)

Αποσυνδεδεμένος L.G.

  • **
  • 217
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+IATTY+RAM + ΟΔΥΣΣΕΑΣ + KILLER 705 = <3
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #496 στις: Δεκεμβρίου 29, 2011, 19:55 »
Συνατμιστα μου κατα πασα πιθανοτητα εχεις προβλημα με τον browser σου ,
Εγω με τελευταιο firefox δεν εχω κανενα τετοιο θεμα δεν μου πεταει καμεια διαφηση , οι μονες που βλεπω ειναι οι στατικες του φορουμ ( που κρατανε το φορουμ εν ζωη μην ξεχνιομαστε ! ;)) καμεια αλλη διαφημηση .. αλαξε browser η δες τα  privacy settings του ηδη browser .. δεν ειναι θεμα του φορουμ !

Αποσυνδεδεμένος tornado

  • **
  • 403
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #497 στις: Δεκεμβρίου 29, 2011, 20:05 »
προφανως ο ellada χρειαζεται ενα καλο σκαναρισμα....

Αποσυνδεδεμένος Teodor

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο τις 10 Δεκεμβριου 2011
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #498 στις: Δεκεμβρίου 29, 2011, 20:20 »
+1 στις συμβουλες για τον φιλο ellada.

Φιλε ειτε με firefox ειτε με IE, (Μολις δοκιμασα)....κανενα pop up, καμμια διαφημιση! Για κανε ενα scan τον υπολογιστη σου για malware και ενα τσεκαρισμα τυχον "προσθετα" στον περιηγητη (browser) σου.

Αποσυνδεδεμένος Yianni

  • **
  • 139
    • Από το τελευταίο μου τσιγάρο:
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #499 στις: Δεκεμβρίου 29, 2011, 20:53 »
Το ίδιο ακριβώς (κανένα πρόβλημα) με chrome και με safari (macintosh, iPad, iPhone).

Δοκίμασε AdAware σε πρώτη φάση, είναι free download!

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #500 στις: Δεκεμβρίου 29, 2011, 20:56 »
Ακριβως. Και μιας και ολοι λετε τη γνωμη σας, να πω και εγω τη δικη μου. Πρωτα ρωταμε φιλους η μη (Chat, pm ) αν τους παρουσιαζεται ενα οποιοδηποτε προβλημα και μετα γραφουμε. Τεκμηριωμενα πραγματα και απλα παιδια.

Αποσυνδεδεμένος NewHolborn

  • **
  • 439
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #501 στις: Δεκεμβρίου 30, 2011, 00:22 »
Παιδια αν και νεος στο φορουμ αλλα αρκετα συχνος επισκεπτης τον τελευταιο 1-1 μιση μηνα θα τολμησω να κανω μια προταση. Δεν ξερω κατα ποσο ειναι υλοποιησιμο βεβαια. Επειδη βλεπω αυτο το chat απο κατω και λυπαμαι που καποιες φορες μπαινει καποιος νεος στο chat να κανει καποια ερωτηση και δεν εχει πολλες φορες αμεση απαντηση μηπως υπαρχει η δυνατοτητα να μπαινει η ωρα διπλα απο το ονομα αυτου που γραφει? Ξερω οτι εμφανιζετε αν βαλω τον δεικτη απο πανω αλλα ειναι βαρετο να το κανεις αυτο καθε φορα. Η εστω για μηνυματα που ειναι πιο προσφατα να ειναι σε αλλο χρωμα. Ετσι μπας και ζωντανεψει κι αυτο λιγο.. τοσο κοσμο εχετε και ειναι κριμα.

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #502 στις: Δεκεμβρίου 30, 2011, 02:19 »
                                                                    :hmmm:

                                                             ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!

Λείπαμε πολύ το ότι με αναγκάζει το forum να βλέπω διαφημίσεις,πως πατώντας να προχωρήσω σελίδα με πετάει σε διαφημίσει  :wall:κανοντας να μπω στο φόρουμ πάλι τα ίδια :wall: ΑΠΑΝΤΗΣΗ σε πμ πάλι τα ίδια  :wall:

Πιστεύω ειναι απαράδεκτο το αναγκαστικό μεταφέρσιμο σε διαφημίσει  :idiot1:καταλαβαίνω το κάνετε για να μπορείτε να συντηρείτε το φόρουμ αλά οχι κ ετσι  >:(

τωρα θα πεσετε να με φατε ολοι το ξερω αλα εγω το ειπα κ ξαλαφροσα  ;)

Έχεις κάποιο κακόβουλο πρόγραμμα στο PC σου, φίλε μου, που σου τα κάνει αυτά. Το φόρουμ μας δεν έχει κανένα popup παράθυρο με διαφημίσεις.

Παιδια αν και νεος στο φορουμ αλλα αρκετα συχνος επισκεπτης τον τελευταιο 1-1 μιση μηνα θα τολμησω να κανω μια προταση. Δεν ξερω κατα ποσο ειναι υλοποιησιμο βεβαια. Επειδη βλεπω αυτο το chat απο κατω και λυπαμαι που καποιες φορες μπαινει καποιος νεος στο chat να κανει καποια ερωτηση και δεν εχει πολλες φορες αμεση απαντηση μηπως υπαρχει η δυνατοτητα να μπαινει η ωρα διπλα απο το ονομα αυτου που γραφει? Ξερω οτι εμφανιζετε αν βαλω τον δεικτη απο πανω αλλα ειναι βαρετο να το κανεις αυτο καθε φορα. Η εστω για μηνυματα που ειναι πιο προσφατα να ειναι σε αλλο χρωμα. Ετσι μπας και ζωντανεψει κι αυτο λιγο.. τοσο κοσμο εχετε και ειναι κριμα.

Δυστυχώς δε γίνεται. Μόλις γίνει η μεταφορά σε νέο server, θα γίνει προσπάθεια για αλλαγή σε καλύτερο chat. 

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #503 στις: Ιανουαρίου 02, 2012, 16:10 »
Για τη ρύθμιση ώρας:
Προφίλ>Αλλαγή Προφίλ>Ρυθμίσεις εμφάνισης> Διαφορά ώρας (πιέστε αυτόματη ανίχνευση και θα μπεί "0")
Πιέστε και το "Αλλαγή Προφίλ" κάτω δεξιά,  για να σώσετε τη ρύθμιση.
Τέλος ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 02, 2012, 18:45 από Vangos »

Αποσυνδεδεμένος mixalis misa

  • *
  • 25
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #504 στις: Ιανουαρίου 02, 2012, 16:30 »
ευχαριστω!!!!!!!Ναξερες ποση ωρα ψαχνωμαι....... :

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #505 στις: Ιανουαρίου 02, 2012, 15:29 »
Ίσως χρειαστεί να ξανακάνεις τη ρύθμιση.
Μόλις ρυθμίστηκε σωστά η ώρα του server και μπορεί να θέλει ξανά πάτημα η αυτόματη ανίχνευση. Πιθανώς να γίνει και μόνη της κάποια στιγμή αλλά για άμεσο αποτέλεσμα κάνε ξανά κλικ εκεί.

Προφίλ>Αλλαγή Προφίλ>Ρυθμίσεις εμφάνισης> Διαφορά ώρας (πιέστε αυτόματη ανίχνευση και θα μπει "0")

Αποσυνδεδεμένος matsakonas

  • ****
  • 1410
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #506 στις: Ιανουαρίου 02, 2012, 15:35 »

Αυτό το μήνυμα φαίνεται ύποπτο στα φίλτρα SmartScreen.



μου βγαινει σε ολα  τα e-mail ειδοποιησης που μου ερχονται σημερα, ενω πριν δεν ειχα τετοιο προβλημα :confused1:

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #507 στις: Ιανουαρίου 02, 2012, 17:28 »
Τι μήνυμα;

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #508 στις: Ιανουαρίου 02, 2012, 17:36 »
ολα καλα με την ωρα πλεον, το μονο που δεν εχω ολη μερα σημερα ειναι ειδοποιηση στο μειλ μου... κανα δυο μονο μου ηρ8αν το μεσημερι, εκτοτε τιποτε.

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #509 στις: Ιανουαρίου 02, 2012, 18:22 »
Πηγαίνουν στα ανεπιθύμητα. Κοίταξε εκεί.
Πιστεύω να έχει διορθωθεί το θέμα μέχρι αύριο.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 347 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 264 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21831 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 283312 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209262 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 67932 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 176031 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 314796 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15042 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126171 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 94975 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4918 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix