vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

74 επισκέπτες, 3 χρήστες
infernity, SEB, camber

Twitter

Le Richelieu – Satin (RDA) by Volute Modz

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Le Richelieu – Satin (RDA) by Volute Modz
« Απάντηση #15 στις: Αυγούστου 25, 2016, 20:10 »
Το γνωρίζω φίλε το μαγαζί, απλώς είχα διάθεση να ειρωνευτώ λιγάκι. :-[

Αποσυνδεδεμένος Christos Ni

  • **
  • 128
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Le Richelieu – Satin (RDA) by Volute Modz
« Απάντηση #16 στις: Αυγούστου 26, 2016, 08:38 »
Μια διορθωση το vapstor.fr τον εχει 130 ευρω + 12 ευρω με απλο ή 25 με fedex....

Αποσυνδεδεμένος drakmor

  • ****
  • 1081
  • Φύλο: Άντρας
  • Flavor chasing
Απ: Le Richelieu – Satin (RDA) by Volute Modz
« Απάντηση #17 στις: Αυγούστου 26, 2016, 08:42 »
Όταν κράζεις κάποιον που είναι οικονομικά άνετος δεν τρέχει τίποτα αν κράξεις κάποιον με οικονομικές δυσκολίες χαμός... αυτό με ξεπερνάει και επίσης δεν μπορώ να καταλαβω όταν υπάρχουν μαγαζιά για όλα τα βαλαντια να κραζουμε το συγκεκριμένο αλλά όπως λέγανε και στο χωριό μου haters gonna hate...

Sent from my SM-G925F using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος THED

  • **
  • 160
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Le Richelieu – Satin (RDA) by Volute Modz
« Απάντηση #18 στις: Αυγούστου 26, 2016, 09:42 »
Μια διορθωση το vapstor.fr τον εχει 130 ευρω + 12 ευρω με απλο ή 25 με fedex....

Οπότε παραγγελία από Γαλλία ( μιας και από τον μισθό μου έκοψαν άλλα 96€ γεγονός που ορισμένοι στην Ελλάδα αρνούνται να κατανοησουνε. Δεν είναι θέμα οπαδών η όχι του οποιοδήποτε καταστηματαρχη. Είναι θέμα οικονομικό πλέον. )


Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Le Richelieu – Satin (RDA) by Volute Modz
« Απάντηση #19 στις: Αυγούστου 26, 2016, 11:37 »
@drakmor

Για να προλάβω καταστάσεις και μόνο, αν και ξέρω ότι δεν χρειάζεται δικηγόρο, ο Ribot δεν έκραξε. Το λέει και στο δεύτερο μήνυμά του. Δόξα να χει ο γιαραμπής, έχουμε άφθονα νήματα στα οποία ενίοτε πέφτει ένα περιποιημένο κράξιμο γενικώς! Το συγκεκριμένο κατάστημα, είναι γνωστό, ξέρουμε που απευθύνεται και δεν υπάρχει νόημα να το συζητήσουμε.

Παραμένουμε λοιπόν σε αυτό το πανέμορφο εργαλείο με την τιμή για έμφραγμα...

Αποσυνδεδεμένος drakmor

  • ****
  • 1081
  • Φύλο: Άντρας
  • Flavor chasing
Απ: Le Richelieu – Satin (RDA) by Volute Modz
« Απάντηση #20 στις: Αυγούστου 26, 2016, 12:17 »
Κράξιμο ειρωνια διαλέγεις και παίρνεις,  δεν θέλω να δώσω προφανώς έκταση στο θέμα αλλά όλα αυτά τα βρίσκω άσκοπα οπότε το σταματώ εδώ.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Le Richelieu – Satin (RDA) by Volute Modz
« Απάντηση #21 στις: Αυγούστου 26, 2016, 12:29 »
                                                              .....ΕΙΡΗΝΗ.....
:peace1:

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Le Richelieu – Satin (RDA) by Volute Modz
« Απάντηση #22 στις: Αυγούστου 26, 2016, 12:38 »
Δεν κατάλαβα drakmor, λογοκρισία θα μας κάνεις? Όπως ειρωνεύομαι τη μπουτίκ του Λουί Βιτόν στο Κολωνάκι που πουλάει  ένα χιλιάρικο το τσαντάκι, έτσι μπορώ να ειρωνευτώ και τη μπουτίκ του ατμού, δικαίωμά μου είναι.
Δεν έκραξα κανένα μέλος του φόρουμ, ούτε ζήτησα τα ρέστα από όποιον έχει να δώσει τα ποσά που ζητάει η μπουτίκ για τα προϊόντα της. Χιούμορ με ειρωνική διάθεση έκανα αλλά δεν το κατάλαβες, κρίμα!

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Le Richelieu – Satin (RDA) by Volute Modz
« Απάντηση #23 στις: Αυγούστου 26, 2016, 12:44 »
Μ' αρέσει που ήθελα να προλάβω και καταστάσεις...

Λήξις!

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Le Richelieu – Satin (RDA) by Volute Modz
« Απάντηση #24 στις: Αυγούστου 26, 2016, 12:48 »

:tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Le Richelieu – Satin (RDA) by Volute Modz
« Απάντηση #25 στις: Αυγούστου 26, 2016, 14:45 »
[justify]Καλησπέρα σε όλους τους φίλους.[/justify]
[justify]Πιστεύω πως αυτό που πρέπει να κρατήσουμε είναι πως μιλάμε για έναν εξαιρετικό ατμοποιητή, (που να εμφανιστεί και το τιτάνιο δηλ...), σαφώς υπάρχουν και καλύτεροι και πολύ ακριβότεροι (άσχετα αν αξίζουν ή όχι το καρτελάκι τιμής τους). Πολλές φορές διαβάζουμε για: απίστευτη γεύση, σπουδαία ποιότητα, μοναδικός, τρέλα, κ.λπ. κ.λπ. Καλώς ή κακώς, υπάρχουν αρκετοί ατμοποιητές όπου θέλοντας και μη θα πληκτρολογήσεις τους παραπάνω χαρακτηρισμούς. Έτσι είναι. Προσωπικά, το άτμισμα θέλω να το βλέπω σαν επιβράβευση διακοπής καπνίσματος, όσο μπορώ, σαν γιορτή.[/justify]

[justify][Τέλος, να συμπληρώσω κι εγώ στο εκτός θέμα. Οι καλοί φίλοι drakmor και Ribot, έχουν δείξει άριστα δείγματα γραφής, οπότε εγώ περισσεύω για να πω το οτιδήποτε, απλώς, σχόλια “εκτός νήματος” χωρίς “εντός”, είναι κάπως παρεξηγήσιμο. Όσο αφορά την αφεντιά μου, ειλικρινά, όποτε έβαζα ένα θέμα το έκανα με τεράστια χαρά, μέσα σε ένα υπέροχο φόρουμ. Άγνωστος είμαι όπως πολλοί άλλοι, φρεσκότατος ατμιστής και διόλου πονηρούλης (θέλω να πιστεύω), παρ' όλα αυτά, ομολογώ πως κάποιες φορές βλέπω πως είμαι σε μία πλευρά η οποία δεν είναι καθόλου συμπαθής. Αν πρέπει να σκάσω κι εγώ θα το κάνω με χαρά.] [/justify]

Αποσυνδεδεμένος drakmor

  • ****
  • 1081
  • Φύλο: Άντρας
  • Flavor chasing
Απ: Le Richelieu – Satin (RDA) by Volute Modz
« Απάντηση #26 στις: Οκτωβρίου 11, 2016, 14:17 »
δεν άντεξα Joe σε ακολούθησα είναι απλά καταπληκτικός.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος pugsang

  • *****
  • 1972
  • Φύλο: Άντρας
  • Riding the line between hobby and mental illness
Απ: Le Richelieu – Satin (RDA) by Volute Modz
« Απάντηση #27 στις: Οκτωβρίου 11, 2016, 15:07 »
Φυτιλιές μας βάζετε και έιναι και πανάκριβος ο άτιμος. Για τον Mazarin που είναι και σε promo και είναι παρόμοιας φιλοσοφίας έχουμε άποψη?
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 11, 2016, 15:13 από pugsang »

Αποσυνδεδεμένος drakmor

  • ****
  • 1081
  • Φύλο: Άντρας
  • Flavor chasing
Απ: Le Richelieu – Satin (RDA) by Volute Modz
« Απάντηση #28 στις: Οκτωβρίου 11, 2016, 15:30 »
και ο richelieu είναι σε promo στο vapersboutiqye;-)

Sent from my SM-G925F using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Le Richelieu – Satin (RDA) by Volute Modz
« Απάντηση #29 στις: Οκτωβρίου 11, 2016, 15:33 »
[justify]@drakmor, καλησπέρα και καλοάτμιστος! Δεν ξέρω τι γνώμη θα σχηματίσεις μετά απ' τον κατάλληλο χρόνο μαζί του, όμως εδώ άρχισα να κόβω ταχύτητα στο μάταιο κυνήγι της γεύσης. Κάτι από ευρωπαϊκή κουλτούρα με σημαντικούς εκπροσώπους, είτε μας ενοχλεί είτε όχι, σαν γεγονός ή σαν άποψη. Κάπου εκεί λοιπόν είδα κι αυτόν. Ένας Hurricane παραμένει ατμιστικό στάτους, ένας Taifun επιλέγεται με κλειστά μάτια, ένας Phenomenon δείχνει την ανθρώπινη ευφυΐα, ένας SQuape την άμεση απόδοση ποιότητας, ένας Vaponaute, σχεδιαστής μηχανικής τέχνης, ένας Eviva η δική μας περηφάνια, ένας Cloud σχολείο ολόκληρο, ασφαλώς, ένας Kayfun σπουδαίος οδηγός, και πολλοί ακόμα που δυστυχώς δεν γνωρίζω ή παραγνωρίζω. Εδώ, ο Richelieu, ο επίσημος δοκιμαστής τού βασιλιά. Δεν έριξε τον Hurricane, όμως είναι αυτός που μου έδωσε το καλύτερο αποτέλεσμα μέχρι σήμερα. [/justify]

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 60 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20323 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 280055 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207784 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65124 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173831 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312348 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13588 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124396 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93405 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4122 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1400 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro