vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

83 επισκέπτες, 7 χρήστες
camber, lounik, bloodlessz, Doubt, Milarepa, manoslykos, Tem

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες

Αποσυνδεδεμένος hiroshi

  • *
  • 53
  • Φύλο: Άντρας
Και γω σαν πρωτη σκεψη θα ελεγα ειτε atmos(watermelon) ειτε liqua.Προφανως θα υπαρχουν πολυ περισσοτερα.

Αποσυνδεδεμένος nikos_chalandri

  • *
  • 29
  • Φύλο: Άντρας
Ευχαριστώ και τα 2 παιδιά. Θα κοιτάξω κάτι θα βρω. Να σα σται καλα

Αποσυνδεδεμένος alkistis83

  • *
  • 17
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Fight Or Flight!
Καλημερα!Θα ηθελα να ρωτησω αν το καλοκαιρι πρεπει να βαζουμε τα υγρα στο ψυγειο ή αν αρκει να τα εχουμε στο ντουλαπι..Εχω την εντυπωση οτι το relax της eliquid france ειναι λιγακι θολο μετα απο 1 μηνα που το εχω ανοιξει..

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Καλημέρα! Αρκεί να τα συντηρείς σε ντουλάπι σκοτεινό. :bye:

ένα και ένα :thumpup:

Φίλτατε καλησπέρα και πάλι! Μιας και μου απάντησες την τελευταία φορά και μου πρότινες κάτι που κυριολεκτικά κούμπωνε με τα γούστα μου.Μήπως έχεις να μου προτείνεις και κάτι πιο οικονομικό; Φρουτένιο και high-VG για ντουμανοκαταστάσεις; Σε ευχαριστώ!

Αποσυνδεδεμένος goran

  • **
  • 202
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπέρα στους συνατμιστές.

Προσπαθώ να φτιάξω έναν κλώνο και δεν μπορώ να βρω το άρωμα Hangsen  Flue Cured. Ξέρει κανείς που θα μπορούσα να το προμηθευτώ? Έστω και από άλλη εταιρία.

Ευχαριστώ πολύ....

Αποσυνδεδεμένος kostasmoke

  • *****
  • 1606
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωη ειναι ενα αγγουρι......δικο σας!!!
απο ελλαδα αποτι ειδα με μια γρηγορη ματια μονο το atomiser.gr εχει αυτα τα αρωματα αλλα το συγκεκριμενο μαλλον ειναι το μονο που δεν υπαρχει...μονο απο εξωτερικο μετα

Αποσυνδεδεμένος panostxc

  • *
  • 88
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπέρα παιδιά, 2 ερωτήσεις έχω. 
Το ποσοστό του αρώματος το 10% επί του συνόλου δεν πρέπει να ειναι πάντοτε; 
Παίζει ρόλο κακής ποιότητας του κατασκευασμένου υγρού να εχει πρόβλημα ο ατμόποιητης; 

σαν τι προβλημα να εχει???το πολυ πολυ να σου βρωμισει η αντισταση ποιο γρηγορα

Αποσυνδεδεμένος kostasmoke

  • *****
  • 1606
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωη ειναι ενα αγγουρι......δικο σας!!!
η καθε εταιρια εχει διαφορετικη συμπυκνωση αρωματων.δεν ειναι ολα 10% μεσο ορο..πχ τα tpa ειναι καπου εκει που λες.απτην αλλη τα fa ειναι στο 3-4%.παντα σε καθε αρωμα να συμβουλευεσαι τι προτεινει ο κατασκευαστης του αρωματος ως προτεινωμενη διαλυση..οταν λες κακη ποιοτητα????

Αποσυνδεδεμένος panostxc

  • *
  • 88
  • Φύλο: Άντρας
Το έθεσα λάθος. Να μν τα πολυλογώ ο ατμοποιητης τον τελευταίο μήνα μ κανει κόλπα. Από εκεί π εμφανίζει την αντίσταση 0.5 ω μπορεί να παει στο 1, 1,5..... Κλπ.
Σκέφτηκα οτι ίσως το υγρό να ήταν παχύρευστο η να μν είχα κανει σωστά.
(Κάποιοι μου είπαν οτι ίσως χάλασε η πλακέτα) 

Ενδέχεται το υγρό να έκανε όλες αυτές τις ζημιές; 

Αποσυνδεδεμένος kostasmoke

  • *****
  • 1606
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωη ειναι ενα αγγουρι......δικο σας!!!
μπα δεν φταιει το υγρο..2 προβληματα μπορει να παιζουν.1 η κεφαλη(αντισταση)δεν εχει βιδωσει καλα και κανει κολπα η 2 να φταιει η πλακετα.αυτο διαπιστωνεται με την εφαρμογη ενως αλλου ατμο.αν κανει τα ιδια εχει θεμα το μοντ.αν οχι φταιει κατι στον ατμο

Αποσυνδεδεμένος panostxc

  • *
  • 88
  • Φύλο: Άντρας
Με άλλο ατμόποιητη λειτουργεί τέλεια. Με αυτόν που έχω και αντίσταση έχω αλλάξει κ τον έχω καθαρίσει πάντα τα ίδια κανει. Όταν ξεκίνησα να γράφω αυτο το μνμ ήταν στα 1.1ω και τωρα που τελείωσα πήγε 2ω

Αποσυνδεδεμένος kostasmoke

  • *****
  • 1606
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωη ειναι ενα αγγουρι......δικο σας!!!
αρα κατι παιζει στον ατμο..το μοντ ειναι μια χαρα.δοκιμασε να τον λυσεις να τον καθαρισεις σχολαστικα και να τον δεσεις σωστα.τσεκαρε και τα οριγκακια με ενα φακο μηπως εχει φαγωθει κανενα κ δεν παταει καλα η αντισταση

Αποσυνδεδεμένος panostxc

  • *
  • 88
  • Φύλο: Άντρας
Τι ειναι οριγκακια; Μεσα το λαστιχάκι εχει φθαρεί λίγο αλλα ειναι εδω κ καιρο

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4688 499415 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 01, 2024, 11:00
από Xameno_Skli
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 212 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7343 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20902 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194693 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1643 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4801 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1109363 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 180736 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 2054 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1453 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 25453 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy