vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

74 επισκέπτες, 3 χρήστες
infernity, SEB, camber

Twitter

V.I.R. (προεπισκόπηση)

Αποσυνδεδεμένος joyeman

  • *****
  • 1208
  • Φύλο: Άντρας
Απ: V.I.R. (προεπισκόπηση)
« Απάντηση #45 στις: Οκτωβρίου 08, 2014, 19:12 »
Να μιλησω για μενα..

Το ποστ μου ηταν χιουμοριστικο, μιας και δεν νοείται προεπισκόπηση σε ενα βιντεο...
Οπως ειπα, ας βγει με το καλο και μετα βλεπουμε τι θα πουν οι αγοραστες...

Φιλε Babi, αν δεν θελεις να διαβαζεις αηδιες, μπορεις να μπεις οπουδηποτε  αλλου θέλεις στο ιντερνετ και να διαβασεις ενδιαφεροντα πραγματα....
Οσο για τα σχολια για γατακια, θα σου ελεγα να γραφεις πιο "σεμνα" προς ατομα που δεν γνωριζεις, γιατι δεν γνωριζομαστε και ολοι απο χθες....

Καλη συνεχεια....

Στάλθηκε από το GT-P5110 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: V.I.R. (προεπισκόπηση)
« Απάντηση #46 στις: Οκτωβρίου 08, 2014, 19:14 »
Igate, καταρχην, δεν γραψαμε κατι, ουτε εγω ουτε οι προηγουμενοι απο μενα, ως moderators, με πρασινα γραμματα.
Το οτι εθελοντικα διαθετουμε λιγο απο το χρονο μας για να διατηρουμε το φορουμ σε μια ταξη και μια οργανωση, ωστε να ειναι ευκολο να το χειριζονται οι χρηστες του, δεν αναιρει την ιδιοτητα μας ως απλα μελη.
Ετσι κι εγω εξεφρασα την προσωπικη μου αποψη. Αν καποιος θελει να την ακουσει, την ακουει, αν δε θελει, υπαρχουν δεκαδες ακομα.
Επισης δε νομιζω να προσεβαλα ουτε το προιον ουτε τον κατασκευαστη, λεγοντας ανακριβειες, δυσφημιζοντας ή χλευαζοντας το.
Το δεδομενα που μας εδωσε παρεθεσα και εβγαλα ενα συμπερασμα. Προσωπικο μου συμπερασμα.

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: V.I.R. (προεπισκόπηση)
« Απάντηση #47 στις: Οκτωβρίου 08, 2014, 19:20 »
Συγνώμη κιόλας, αλλά δεν είμαστε υποχρεωμένοι να ευλογήσουμε τα γένια οποιουδήποτε κατασκευαστή μόνο και μόνο επειδή είναι Ελληνας.
Tη γνώμη μας λέμε και μάλιστα οι παλιοί που έχουμε δει πολλά και έχουμε λόγους να ξέρουμε πόσο σημαντικό είναι να υπάρχουν καλές ΚΑΙ ασφαλείς συσκευές, μόνο όφελος δεν έχουμε να εκφράσουμε τις επιφυλάξεις μας.

Αλλά, νήματα προσκυνήματος δεν υπάρχουν σ΄αυτό το φόρουμ.
Εδώ και μέρες που βγήκε το eleaf, οι μισοί που γράφουν έπεσαν να το φάνε. Πολύ καλά κάνουν. Διάλογος + διαφωνία + επιχειρήματα = εποικοδομητική συζήτηση.


Οσο για τον BABIS, διευκρινίζοντας ότι ΔΕΝ έχω πρόβαρι, να σου θυμίσω ότι η provape είναι στο στάδιο όπου έχουν δοθεί για δοκιμές δείγματα από το νέο της της μοντέλο και πλέον συζητάμε όχι στο τι ΘΑ κάνει, αλλά στο τι κάνει. Η τελευταία παρουσίαση (του camber) ανέφερε πολλά αρνητικά, χωρίς κάποιος να πέσει να τον φάει.
Πολλάκις έχει συζητηθεί και η αδυναμία του dna για μεγάλο step down, επίσης χωρίς παρατράγουδα και χωρίς αναφορές επί προσωπικού.


Αραγε γιατί μόνο σε ενός κατασκευαστή τα νήματα, αν γράψει κάποιος κάτι αρνητικό ή εκφράσει επιφύλαξη, θα δεχτεί πολλές "τσιμπιές;"


Ελεος πια!!! Σ΄αυτό το φόρουμ ο καθένας είναι ελεύθερος να πει τη γνώμη του με επιχειρήματα και δεν θα γίνουν ανεκτές επιθέσεις εναντίον των μελών που το κάνουν. Αντεπιχειρήματα ναι! Αλλά ειρωνείες και υπονοούμενα ότι έχει θέματα με τον κατασκευαστή ή τα προιόντα του ή οτιδήποτε άλλο, σταματούν στο προηγούμενο ποστ.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: V.I.R. (προεπισκόπηση)
« Απάντηση #48 στις: Οκτωβρίου 08, 2014, 19:22 »
Είμαστε όμως Έλληνες με τα όλα μας! Δημοσιεύτηκε ένα βίντεο, power point με μουσική μάλλον, το οποίο λέει ότι θα βγει κάτι που θα κάνει κάποια πράγματα. Οι Χ φωνάζουν "Γιούπι" και οι Ψ "στην πυρά". Καθίστε να βγει και μετά μιλάμε. Χωρίς να θέλω να πάρω θέση, καθώς τα προϊόντα gg δεν είναι το φόρτε μου, παρομοιάζω από τις υποσχέσεις του vir με τα Windows 7: φτιαγμένα για κόσμο με χαμηλη αυτοπεποίθηση.

Στάλθηκε από το C1905 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: V.I.R. (προεπισκόπηση)
« Απάντηση #49 στις: Οκτωβρίου 08, 2014, 19:32 »
 :sign_sygnomi: για το offtopic αλλά μάλλον τα Windows 8 εννοείς, τα 7 μαμουν χρόνια τωρα.

Αποσυνδεδεμένος micron

  • ***
  • 658
  • Φύλο: Άντρας
Απ: V.I.R. (προεπισκόπηση)
« Απάντηση #50 στις: Οκτωβρίου 08, 2014, 19:33 »
Μου αρεσει αυτη η συζυτηση, αλλα νομιζω δεν εχει καμια σχεση με το... V.I.R.


Και για να επαναφερω την συζήτηση στο V.I.R. ας πω και εγω την αποψη μου, οσον αφορα την παρουσιαση θα πω οτι ειναι μακροσκελης και με κουρασε. Οσον αφορα το ιδιο το προιον θα πω "επιφυλάσσομαι", αλλα... α) δεν μου αρεσε αυτο με τα συρματα γιατι με περιοριζει, και β) δεν προκειται ποτε να αγορασω μία εξτρα συσκευη που θα την κοτσαρω πανω σε καποιο μηχανικο μοντ, μου φαινεται αντιαισθητικο. Αλλωστε εδω και καιρο παιδευομαι γενικοτερα (και νομιζω οχι μονο εγω) να μικρύνω οσο γινεται το μοντ, δεν σκοπευω λοιπον να γυρισω σε "κουμοτσοκαταστασεις" για να ατμισω.

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: V.I.R. (προεπισκόπηση)
« Απάντηση #51 στις: Οκτωβρίου 08, 2014, 19:51 »
 :hmmm:
Ευτυχώς που έχω κόψει και το άτμισμα γιατί με όσα διάβασα ότι θα κάνει αυτό το μηχανάκι,φοβήθηκα
λιγάκι και μπορεί να το γύριζα πάλι στο τσιγάρο..

Δηλαδή χρειάζονται όλα αυτά για να λέει κάποιος ότι είναι ασφαλές το άτμισμα. :-\ :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: V.I.R. (προεπισκόπηση)
« Απάντηση #52 στις: Οκτωβρίου 08, 2014, 19:59 »
Τα αυτόματα μέτρα ασφαλείας δεν κάνουν κακο, ίσα ίσα θα έλεγα. Αυτό που εμένα με βρίσκει αντίθετο είναι να μην έχω επιλογή να κλείσω κάποια η όλα, η να αλλάξω τις ρυθμισεις τους. Δεν θέλω να αποφασίζει το μοντακι μου για μένα, αλλά προφανώς δεν ανήκω στο target group για το οποίο σχεδιάστηκε.

Απ: V.I.R. (προεπισκόπηση)
« Απάντηση #53 στις: Οκτωβρίου 08, 2014, 20:22 »
Εγώ έχω μια απορία και αν θέλει κάποιος να μου την απαντήσει... υπήρχε ποτέ στο παρελθόν κάποιο ηλεκτρονικό GG Mod?




Αποσυνδεδεμένος BABIS1098

  • *****
  • 1981
  • Φύλο: Άντρας
Απ: V.I.R. (προεπισκόπηση)
« Απάντηση #54 στις: Οκτωβρίου 08, 2014, 20:24 »
 :nope:

Απ: V.I.R. (προεπισκόπηση)
« Απάντηση #55 στις: Οκτωβρίου 08, 2014, 20:26 »
Ευχαριστώ πολύ, δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο κύριε Πρόεδρε...

Αποσυνδεδεμένος xsad

  • **
  • 241
  • Φύλο: Άντρας
Απ: V.I.R. (προεπισκόπηση)
« Απάντηση #56 στις: Οκτωβρίου 08, 2014, 20:29 »
Εγώ έχω μια απορία και αν θέλει κάποιος να μου την απαντήσει... υπήρχε ποτέ στο παρελθόν κάποιο ηλεκτρονικό GG Mod?
Γιατί θα υπάρχει στο μέλλον;

Αποσυνδεδεμένος BABIS1098

  • *****
  • 1981
  • Φύλο: Άντρας
Απ: V.I.R. (προεπισκόπηση)
« Απάντηση #57 στις: Οκτωβρίου 08, 2014, 20:32 »

δεν χρειαζεται αρκει ενα και καλο........... 8)

Αποσυνδεδεμένος xsad

  • **
  • 241
  • Φύλο: Άντρας
Απ: V.I.R. (προεπισκόπηση)
« Απάντηση #58 στις: Οκτωβρίου 08, 2014, 20:48 »
Ναι βρε BABIS αλλά το γράμμα σου στον imeo για το vir http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,14388.0.html έχει φύγει από το Νοέμβριο του 2012 κι ακόμη να φτάσει.
 



Αποσυνδεδεμένος geosurv

  • *
  • 85
  • Φύλο: Άντρας
Απ: V.I.R. (προεπισκόπηση)
« Απάντηση #59 στις: Οκτωβρίου 08, 2014, 20:49 »
Εγω βρε παιδια ειμαι νεος στο φορουμ και αντιλαμβανομαι ενα πολεμο, ενα μισος, κακια να το πω, ζηλια προς τα GG η το VIR οπως θελετε πειτε το. Αλλα δε νομιζω να τιμα το φορουμ αυτη η συμπεριφορα και ο χλευασμος προς το κατασκευαστη η το προιον, που μαλιστα ειναι κατι ελληνικο. Και εννοειται μιλαω για τους moderators. Κανεναν δε γνωριζω ουτε απο τους moderators ουτε απο τους GG fans. Αλλα μια με το τηλεμαχο μια με το VIR απλα εκφραζω την απορια μου προς τι αυτο το μισος? :bye:
Ζήτω το πρόβατο!!!!ζήτω το dna!!!ζήτω το το εβολβι!!!φωτιά και τσεκούρι στα gg και στο elevator!!!

Φιλέ μου igatos τα ειπές ολα

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 60 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20323 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 280055 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207784 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65124 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173831 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312348 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13588 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124396 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93405 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4122 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1400 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro