vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

89 επισκέπτες, 7 χρήστες
azografos, Jorge, manoslykos, johnath, bloodlessz, Mimhsdr, Tem

Twitter

Eviva By Atmistique

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Eviva
« Απάντηση #1065 στις: Ιανουαρίου 07, 2016, 23:57 »
...και έχει  αφήσει  πολλούς πολυδιαφημισμενους ατμοποιητες ελληνικούς  και μή  στο συρτάρι.

Υπάρχει περισσότερο διαφημισμένος ελληνικός ατμοποιητής από τον Eviva? :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος tkr11

  • *
  • 66
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eviva
« Απάντηση #1066 στις: Ιανουαρίου 08, 2016, 00:09 »
Και βέβαια.by leo-atmomixani-gus και άλλα. Μου κάνει εντύπωση  πάντως  που ένας  Έλληνας   παρουσιαστής δεν μας έχει  δείξει  τον εβιβα,ενώ για άλλους  μας δείχνουν παρουσίαση μέχρι και για ένα νέο τανκακι του!Τέλος πάντων, ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά του Atmistique για όλα όσα  κάνουν και ΕΒΙΒΑ μας.

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Eviva
« Απάντηση #1067 στις: Ιανουαρίου 08, 2016, 00:18 »
Συγγνώμη αλλά εγώ στο φόρουμ, τον Eviva βλέπω ως πιο διαφημισμένο και αψεγάδιαστο. Για όλους τους άλλους έχουν επισημανθεί και τα κουσούρια τους. Αν μιλάς πάλι για διαφήμιση εκτός φόρουμ, ε εκεί είναι και πόσα λεφτά σπρώχνεις για να διαφημίσεις το προϊόν σου, εκτός κι αν οι διαφημιστές το κάνουν για την ψυχή της μάνας τους :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος Ntinlanden

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eviva
« Απάντηση #1068 στις: Ιανουαρίου 08, 2016, 00:22 »
@ tkr11 οχι δεν χρησιμοποιω πρωτη φορα ss. Γιατι κανετε κατι διαφορετικο με το ss σε σχεση με τα αλλα συρματα?

Την εβιβα ναι ομως πρωτη φορα και την εστησα και τις δυο φορες με ss ανοικτες σπειρες (παντα ανοικτες σπειρες κανω στους επισκευασιμους ποτε δεν εχω δοκιμασει microcoil γενικα) Δυο στησιματα εχω κανει ολα κι'ολα οποτε δεν εχω σημειο αναφορας με kanthal.

(Εχουμε μπλεχτει και εμεις και τοσα συρματα εκει εξω, εχω μαζεψει ενα σωρο καρουλακια με ss, ti, ni200 και ξεχασαμε το kanthal.)

Θα δοκιμασω με kanthal την επομενη φορα.

Αποσυνδεδεμένος niknith

  • **
  • 184
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eviva
« Απάντηση #1069 στις: Ιανουαρίου 08, 2016, 00:34 »
Και βέβαια.by leo-atmomixani-gus και άλλα. Μου κάνει εντύπωση  πάντως  που ένας  Έλληνας   παρουσιαστής δεν μας έχει  δείξει  τον εβιβα,ενώ για άλλους  μας δείχνουν παρουσίαση μέχρι και για ένα νέο τανκακι του!Τέλος πάντων, ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά του Atmistique για όλα όσα  κάνουν και ΕΒΙΒΑ μας.
Πραγματικα πολυ περιεργο.Ελληνικο προιον και κανενας "αντικειμενικος"!!!!! παρουσιαστης δεν τον εχει δειξει.

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Συγχαρητηρια παντως.Δεν χρειαζεται διαφημιση.Διαφημιστες ειμαστε εμεις οι ιδιοι.Ειναι οτι καλυτερο εχω ατμισει μεχρι σημερα.

Αποσυνδεδεμένος tkr11

  • *
  • 66
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eviva
« Απάντηση #1070 στις: Ιανουαρίου 08, 2016, 00:37 »
Δεν μιλάω  για το συγκεκριμένο  φόρουμ  αλλά  γενικά.Καλά  που υπάρχει και αυτό  το φόρουμ και μπόρεσα  να μάθω πέντε πράγματα για τον εβιβα  και να τον αποκτήσω.(λόγω επαρχίας)Βέβαια  έβαλε και η petra  το χεράκι της! :thumbsup_move_1:
Και κάτι τελευταίο για να κλείσω  το προηγούμενο θέμα..Και εγώ ατμιζα μόνο με ni200 αλλά  από τότε που πήρα τον εβιβα το γύρισα πάλι στο kanthal. Με έχει κάνει να αναθεωρήσω  πολλά πράγματα στο ηλεκτρονικό τσιγάρο ο συγκεκριμένος ατμοποιητης.

Αποσυνδεδεμένος mankar72

  • ****
  • 1240
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eviva
« Απάντηση #1071 στις: Ιανουαρίου 08, 2016, 00:44 »
Είμαστε λίγο offtopic αλλά θα το γράψω. Νομίζω ότι ο κάθε κατασκευαστής επιλέγει από μόνος του σε ποιόν παρουσιαστή-reviewer θα στείλει τα προϊόντα του για παρουσίαση, είτε στην Ελλάδα είτε στο εξωτερικό. Θα έλεγα ότι σε αυτόν τον τομέα ο λιγότερο διαφημισμένος είναι ο GUS αλλά μάλλον είναι επιλογή του. Προϊόντα Atmistique, by leo, atmomixani, GG έχω δει σε πολλούς "πρωτοκλασσάτους" Αμερικάνους και Άγγλους reviewers.

Αποσυνδεδεμένος tkr11

  • *
  • 66
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eviva
« Απάντηση #1072 στις: Ιανουαρίου 08, 2016, 00:49 »
@ tkr11 οχι δεν χρησιμοποιω πρωτη φορα ss. Γιατι κανετε κατι διαφορετικο με το ss σε σχεση με τα αλλα συρματα?

Την εβιβα ναι ομως πρωτη φορα και την εστησα και τις δυο φορες με ss ανοικτες σπειρες (παντα ανοικτες σπειρες κανω στους επισκευασιμους ποτε δεν εχω δοκιμασει microcoil γενικα) Δυο στησιματα εχω κανει ολα κι'ολα οποτε δεν εχω σημειο αναφορας με kanthal.

(Εχουμε μπλεχτει και εμεις και τοσα συρματα εκει εξω, εχω μαζεψει ενα σωρο καρουλακια με ss, ti, ni200 και ξεχασαμε το kanthal.)

Θα δοκιμασω με kanthal την επομενη φορα.
Το ss δεν μου έχει  κάτσει  καλά γενικά   απ την αρχή και το παράτησα.Όχι ότι ξέρω  και πολλά  για το  ss,αλλά  ότι και να έκανα πάντα  ήταν υποτονικα.
Κάνε  μια δοκιμή με kanthal ή με ni200  5 με 6 σπείρες max.Και αν θες να βγει περισσότερα ohm δοκίμασε με μικρότερα σύρματα.
Υγρό ναι μαζεύει στο κάτω μέρος του ντριπ τιπ αλλά δεν μου έχει έρθει το παραμικρό στο στόμα.(Ίσως βοηθάει σε αυτό ότι έχω  και ντριπ τιπ της ίδιας εταιρίας που είναι σχεδιασμένα ώστε να κρατάν το υγρό και να μην έρχεται στο στομα)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 08, 2016, 01:03 από tkr11 »

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4512
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eviva
« Απάντηση #1073 στις: Ιανουαρίου 08, 2016, 05:03 »
...........παω τωρα στο facebook να κανω ομαδες Atmistiqακιδων , Atermonακιδων και Evivaκιδων.......... ;D :))

Αποσυνδεδεμένος commander

  • **
  • 126
  • Φύλο: Άντρας
  • ΕΙΜΑΙ ΜΠΕΛΑΣ !!!!!
Απ: Eviva
« Απάντηση #1074 στις: Ιανουαρίου 08, 2016, 07:01 »
 :sign_kalooo: :sign_kiallo:

Αποσυνδεδεμένος niknith

  • **
  • 184
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eviva
« Απάντηση #1075 στις: Ιανουαρίου 08, 2016, 08:48 »
Είμαστε λίγο offtopic αλλά θα το γράψω. Νομίζω ότι ο κάθε κατασκευαστής επιλέγει από μόνος του σε ποιόν παρουσιαστή-reviewer θα στείλει τα προϊόντα του για παρουσίαση, είτε στην Ελλάδα είτε στο εξωτερικό. Θα έλεγα ότι σε αυτόν τον τομέα ο λιγότερο διαφημισμένος είναι ο GUS αλλά μάλλον είναι επιλογή του. Προϊόντα Atmistique, by leo, atmomixani, GG έχω δει σε πολλούς "πρωτοκλασσάτους" Αμερικάνους και Άγγλους reviewers.
[/quote


αν ειναι ετσι παω πασο.απλως εχω ακουσει απο reviewers "μας το ζητησατε και σας το δειχνουμε".τελος παντων.ας το κλεισουμε αυτο γιατι ειναι μεγαλη κουβεντα.]

Αποσυνδεδεμένος tkr11

  • *
  • 66
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eviva
« Απάντηση #1076 στις: Ιανουαρίου 08, 2016, 11:28 »
...........παω τωρα στο facebook να κανω ομαδες Atmistiqακιδων , Atermonακιδων και Evivaκιδων.......... ;D :))
Κανε κανε!Και μην  ξεχασεις των Atermonaκιδων ε!Μπας και ξαναβγει νεα παρτιδα γιατι θελω εναν 23ρι αλλα ειναι εκτος αποθεματος εδω και καιρο! :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Lazy Dog

  • ***
  • 693
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eviva
« Απάντηση #1077 στις: Ιανουαρίου 08, 2016, 12:32 »
Ατέρμων(ανανεωμένο) θα έχουμε ξανά σε λίγο καιρό :)

Αποσυνδεδεμένος tkr11

  • *
  • 66
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eviva
« Απάντηση #1078 στις: Ιανουαρίου 08, 2016, 12:35 »
Εχουμε παραπανω πληροφοριες; :D
Εγω πιστευω παντως πως αν θα εχουμε ανανεωσεις θα ειναι πολυ μικρες και θα εχουνε να κανουν κυριως με τον ρυθμιστη αερα.Στον ατερμωνα ισως να φυγει εντελως ο ρυθμιστης αερα,ωστε να μικρυνει και σαν μεγεθος.
(ανανεωση δειχνει και ο αρκετος καιρος που δεν υπαρχει αποθεμα ενω στον εβιβα ξεπουλησαν και σε 2 εβδομαδες ξαναηρθε καινουργεια παρτιδα).Στον εβιβα πιστευω οτι δυσκολα θα υπαρξουν αλλαγες.Καλο θα ηταν να βγει μια εκδοση ομως που θα περιλαμβανει ολα τα εξτρα καλουδια(driping tube-clear tube-ss cup και ενα drip-tip της σειρας σε μια οικονομικοτερη τιμη σαν συνολικο πακετο).
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 08, 2016, 14:24 από tkr11 »

Αποσυνδεδεμένος Micha3L

  • **
  • 491
  • Φύλο: Άντρας
  • IT ℑℑ by ℠
    • vaping ... 8years
Απ: Eviva
« Απάντηση #1079 στις: Ιανουαρίου 08, 2016, 12:36 »
... νομίζω θα υπάρξει ανανέωση και στον Eviva

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 168 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 151 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20624 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281230 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207887 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65748 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174428 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312773 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14111 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124754 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93513 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4178 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix