vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

66 επισκέπτες, 5 χρήστες
grag, camber, Jorge, Doubt, manoslykos

Twitter

Έτοιμα Υγρά και Αρώματα T-Juice

Απ: Έτοιμα Υγρά και Αρώματα T-Juice
« Απάντηση #165 στις: Ιουλίου 16, 2014, 19:07 »
Δοκίμασα και εγώ σήμερα 6-7 έτοιμα υγρά της T-juice και μπορώ να πω ότι εντυπωσιάστηκα από  την σύνθετη γεύση τους. Πολύ αξιόλογα, γκουρμέ υγρά θα τα έλεγα. Ξεχώρισα όμως 3, τα οποία και αγόρασα σε αρώματα...


Το Primo Verde το οποίο μου θύμισε την γεύση του τσιγάρου (όχι καπνού ή στριφτού) χωρίς την χορταρίλα που έχουν τα αντίστοιχα υγρά άλλων εταιρειών. Όλοι ξέρουμε πόσο δύσκολο είναι να αντιγραφεί η γεύση του ΚΤ οπότε το προτείνω σε όποιον ψάχνει κάτι τσιγαρίσιο και όχι αρωματικό καπνικό που άλλωστε υπάρχουν πολλά αξιόλογα καπνικά στην αγορά υγρών ΗΤ.


Το Red Astaire έντονο και ιδιαίτερο μου άρεσε εξίσου αν και είμαι περισσότερο ατμιστής καπνικών γεύσεων.
 

Τέλος το Java το οποίο μου άρεσε περισσότερο από όλα και ήταν η ευχάριστη έκπληξη για μένα. Επιτέλους βρήκα υγρό με γεύση καφέ που να  μου κάνει κλικ. Απίστευτα γκουρμεδιάρικο υγρό θα το ατμίζω από το πρωί μέχρι αργά το απόγευμα.


Όλα τα υγρά τα έφτιαξα με ποσοστό αρώματος  10% και χρησιμοποιώντας βάσεις Traditional της FA.


Είχα ανάγκη για κάτι καινούργιο στο άτμισμα  και νομίζω το βρήκα. T-Juice δαγκωτό λοιπόν.  :))

Αποσυνδεδεμένος takis.kan

  • *
  • 27
  • Φύλο: Άντρας
  • ελπιζω να φανω ανταξιος....ατμιστης
Απ: Έτοιμα Υγρά και Αρώματα T-Juice
« Απάντηση #166 στις: Ιουλίου 28, 2014, 11:40 »
Colonel custard.Μακραν το καλυτερο υγρο creme.Να θες να το φας μαζι με το μπουκαλι. :laugh1: :bye:

Απ: Έτοιμα Υγρά και Αρώματα T-Juice
« Απάντηση #167 στις: Ιουλίου 28, 2014, 13:06 »
Κρέμα βανίλιας δηλαδή? Μήπως βγάζει όμως πολύ γαλακτίλα?

Αποσυνδεδεμένος takis.kan

  • *
  • 27
  • Φύλο: Άντρας
  • ελπιζω να φανω ανταξιος....ατμιστης
Απ: Έτοιμα Υγρά και Αρώματα T-Juice
« Απάντηση #168 στις: Ιουλίου 28, 2014, 23:41 »
Οχι φιλε μου εχει πολυ ισσοροπημενη γευση και το πηρα σε αρωμα οχι σε ετοιμο υγρο και αντι για 15% αρωμα επειδη μου φανηκε πολυ το εκανα με 12.5% και μου βγηκε  :thumpup:

Απ: Έτοιμα Υγρά και Αρώματα T-Juice
« Απάντηση #169 στις: Ιουλίου 28, 2014, 23:49 »
Θα το δοκιμάσω σύντομα και αυτό  :thumpup: ...όπως και άλλες γεύσεις της T-Juice πχ τη φράουλα που έχει αφήσει καλές εντυπώσεις στο φόρουμ. Η πιπίλα δεν σταματά με αυτά τα υγρά, πολύ πετυχημένες γεύσεις.

Αποσυνδεδεμένος globalzero

  • ***
  • 685
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα Υγρά και Αρώματα T-Juice
« Απάντηση #170 στις: Ιουλίου 29, 2014, 00:37 »
USA Reds τραγικό υγρό λες και άτμιζα κολόνια γαρύφαλλο. :wall:


Άντε να δούμε το Primo verde μήπως μας κάτσει για το βραδινό ποτάκι.

Αποσυνδεδεμένος filikos4

  • **
  • 118
  • Φύλο: Άντρας
  • I find your lack of faith disturbing
Απ: Έτοιμα Υγρά και Αρώματα T-Juice
« Απάντηση #171 στις: Ιουλίου 29, 2014, 01:57 »
Δώστε μια δοκιμή στο ΤΥ4 . Όλα τα λεφτά . Έχει γίνει το καθημερινό μου σε dripper . Ry4 με υποψία ξηρών καρπών , δεν με κουράζει καθόλου .

Αποσυνδεδεμένος Vasilis R.

  • *
  • 61
  • Φύλο: Άντρας
  • Joyetech evic vtc/phenomenon lite by gus/iatty
Απ: Έτοιμα Υγρά και Αρώματα T-Juice
« Απάντηση #172 στις: Ιουλίου 29, 2014, 10:35 »
Primo verde πολυ καλο καπνικο κλασσικη καπνικη γευση χωρις γλυκες και πολυ εντονα αρωματα.
Στα 10μλ 6 στ και εισαι πρωτος!!! ;)

Αποσυνδεδεμένος alexaegean

  • *
  • 48
  • Φύλο: Άντρας
  • το ατμίζειν εστί φιλοσοφείν
Απ: Έτοιμα Υγρά και Αρώματα T-Juice
« Απάντηση #173 στις: Ιουλίου 31, 2014, 17:09 »
Εχει παρατηρήσει κανείς αυξημένα κατάλοιπα με τα T-Juice? Πριν 5 μέρες έλυσα, έπλυνα τον Kayfun, έστησα καινούργια αντίσταση με βαμβάκι και έβαλα Red Astaire. Κάτι δεν μου πήγαινε καλά απο χθες, οπότε τον άνοιξα σήμερα και τα πάντα μέσα ήταν κατάμαυρα (βάση, καμπάνα, εσωτερικό drip tip). Οχι απλά μάκα, μαύρίλα σαν το μπουρί της σόμπας. Είναι δυνατόν να προέρχεται από το υγρό?

Αποσυνδεδεμένος micron

  • ***
  • 658
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα Υγρά και Αρώματα T-Juice
« Απάντηση #174 στις: Ιουλίου 31, 2014, 17:17 »
Εγω το εχω μονιμο πανω σε εναν Αερο kanger και δεν αφηνει τιποτα!!


Ελπιζω να μην εχεις καμια σκουρια :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος TheGodfather

  • *
  • 86
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα Υγρά και Αρώματα T-Juice
« Απάντηση #175 στις: Ιουλίου 31, 2014, 22:32 »
Το αντίθετο έχω παρατηρήσει με το Red Astaire καθόλου κατάλοιπα εώς ελάχιστα  ακόμα και μετα από πολλές μέρες, καμία σχέση με όσα έχω χρησιμοποιήσει . Ίσως κάτι έκανες λάθος Alexaegean.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 31, 2014, 23:43 από TheGodfather »

Αποσυνδεδεμένος christoforos

  • *
  • 58
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα Υγρά και Αρώματα T-Juice
« Απάντηση #176 στις: Αυγούστου 01, 2014, 00:34 »
jack the ripple. apistefto igro alla o atmopoiitis theli pola mpanakia gia na valis alo igro kai na min mirzi akoma jack

jack the ripple. Απίστευτο υγρό αλλά ο ατμοποιητής θέλει πολλά μπανάκια για να βάλεις άλλο υγρό και να μην μυρίζει ακόμα jack.


Προφανώς τα greeklish οφείλονταν σε κεκτημένη ταχύτητα...
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 01, 2014, 00:43 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος alexaegean

  • *
  • 48
  • Φύλο: Άντρας
  • το ατμίζειν εστί φιλοσοφείν
Απ: Έτοιμα Υγρά και Αρώματα T-Juice
« Απάντηση #177 στις: Αυγούστου 01, 2014, 10:00 »
Το αντίθετο έχω παρατηρήσει με το Red Astaire καθόλου κατάλοιπα εώς ελάχιστα  ακόμα και μετα από πολλές μέρες, καμία σχέση με όσα έχω χρησιμοποιήσει . Ίσως κάτι έκανες λάθος Alexaegean.

Κάτι δεν πήγε καλά με το βαμβάκι μάλλον. Περίεργα πράγματα  :confused1:

Απ: Έτοιμα Υγρά και Αρώματα T-Juice
« Απάντηση #178 στις: Αυγούστου 08, 2014, 00:50 »
Σήμερα έφτιαξα DIY άλλα 4 νέα άρωματα από T-Juice. Cherry Choc, Colonel custard, TY4, Vamp vape.
Τελικά έχω φάει απίστευτο κόλλημα με αυτή την εταιρεία και δεν μου κάνει αίσθηση να ατμίσω τίποτα άλλο πλεον.


ΤΥ4 ο "ορισμός" της καμμένης ζάχαρης... μεγάλη έκπληξη για μένα που μου αρέσει πολύ το Tribeca και τα RY4.
Δοκιμάστε το οπωσδήποτε!!


Colonel custard η καλύτερη βανίλια και η μόνη που μου αρεσε από όσες έχω δοκιμάσει μέχρι σήμερα.


Vamp Vape νοστιμότατη καραμέλα (και αυτή από τις καλύτερες που έχω δοκιμάσει) μαζί με άλλα γευστικά στοιχεία που σίγουρα θέλουν ωρίμανση λίγων ημερών για να δώσουν το τελικό αποτέλεσμα. "Ψαγμένο" υγρό πάντως και πολύ γκουρμέ.


Cherry Choc καταλαβαίνω περισσότερο το κεράσι, η σοκολάτα κάπου υπάρχει και μάλλον θέλει και αυτό το χρόνο του.


Όλα πετυχημένα και άκρως εθιστικά, μια δοκιμή θα σας πείσει  :bye:




Αποσυνδεδεμένος tearsforfear

  • **
  • 134
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα Υγρά και Αρώματα T-Juice
« Απάντηση #179 στις: Αυγούστου 08, 2014, 01:02 »
φιλε τι αναλογιες εβαλες στα πιο πανω?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 195 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 169 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20737 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281424 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207922 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65915 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174607 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312872 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14225 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124812 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93573 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4202 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix