vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #840 στις: Νοεμβρίου 25, 2014, 22:04 »
Ενα βιντεακι με το Bending Adaptοr για το iStick.


Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9598
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #841 στις: Νοεμβρίου 25, 2014, 22:14 »
Mε αφορμή το παραπάνω video.....πολύ καλός ο συνδυασμός του istick με τον Emow της Kanger.

Αποσυνδεδεμένος Mpatz

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #842 στις: Νοεμβρίου 25, 2014, 22:25 »
Περασα σημερα απο το καταστημα της nobacco που το πηρα εγω και μου ειπε αν στο μελλον παθει κατι η μπαταρια(μονο για μπαταρια μιλησαμε, για πλακετα και οτι αλλο γινει δεν ξερω τι γινεται)  το στελνουμε στην nobacco και με 10€ την αλλαζουν!! Δεν ξερω  κατα ποσο συμφερει αυτο, αλλα για μενα προσωπικα που δεν εχω τις γνωσεις να βαλω μονος μου αλλη μπαταρια πιστευω οτι με συμφερει..!

Αποσυνδεδεμένος mastoras79

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #843 στις: Νοεμβρίου 25, 2014, 22:31 »
Να και το δικό μου με την ΣΟΦΙΑ και το slim tank ο ποιο όμορφος συνδυασμός που έχω δοκιμάζει

Αποσυνδεδεμένος giorgosxk

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #844 στις: Νοεμβρίου 25, 2014, 22:37 »
Εκανα την ερώτηση για το σέρβις και την αλλαγή μπαταρίας στο νήμα της joytech service (θυγατρική ή συνεργαζόμενη της ecig) Απάντηση περιμένω ακόμη δυστυχώς.


Αλλά σε ανάλογη ερώτηση συνατμιστή είχαμε απάντηση από κατάστημα. Αυτό που είχα πει πριν λίγες μέρες, ότι δεν μπορεί να υπάρχει μέριμνα για αλλαγή μπαταριών μόνο στη nobacco και την ecig.

Παράθεση από: vapeClub.gr στις Σήμερα στις 15:18<blockquote>Καλησπέρα σας.
Εγγύηση 2 μηνών καλής λειτουργίας,και σέρβις για αλλαγή μπαταρίας οταν παρουσιαστεί ανάγκη υπάρχει.
Ο τεχνικός μας κάνει την αλλαγή με μόνη χρέωση το κόστος της μπαταρίας.Τα μεταφορικά για αλλαγή μπαταρίας επιβαρύνουν τον αγοραστή.
Ευχαριστώ πολύ,και για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζι μας στα τηλέφωνα που βλέπετε και στο e-shop μας.
vapeclub.gr</blockquote>


Petra μια ερώτηση...  γιατί εγγύηση 2 μηνών καλής λειτουργίας αφού το κοντακιά έχει 6 μίνες εγγύηση;


Διορθωση παραθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 25, 2014, 22:41 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #845 στις: Νοεμβρίου 25, 2014, 22:38 »
Καλησπερα σας.Μολις εβγαλα τον l+ να τον γεμισω κ στο βιδωμα (ενω ειχε κλειδωσει το μοντ iStick eleaf) μου εβγαλε θεμα στον πολο,δεν διαβαζει κανεναν ατμοποιητη κ μετα απο προσπαθειες να σηκοσω τον πολο ενω παιζει η μετριση της αντιστασης γινετε μιδενικη κ περνω error τυπου ''atomizer short or low'' .Δεν ξερω τι μπορει να εχει συμβει κ το ψαχνω,ιδωμεν.

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #846 στις: Νοεμβρίου 25, 2014, 22:42 »
Petra μια ερώτηση...  γιατί εγγύηση 2 μηνών καλής λειτουργίας αφού το κοντακιά έχει 6 μίνες εγγύηση;
Ο καθε Εμπορος εχει την δικη του πολιτικη για τους δικους του λογους.
θα προτεινω να ρωτησεις στον πινακα του τον ιδιο τον Εμπορο που ειναι και ο μονος αρμοδιος φυσικα να απαντησει στην ερωτηση σου.

Αποσυνδεδεμένος giorgosxk

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #847 στις: Νοεμβρίου 25, 2014, 22:57 »
δεν με ενδιαφέρει για αγορά γιατί έχω ήδη το Mas από NBACCO με 6 μήνες εγγύηση...απλά είχα μείνει με την εντύπωση ότι όλα έχουν 6 μήνες εργοστασιακή!

Αποσυνδεδεμένος mastoras79

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #848 στις: Νοεμβρίου 25, 2014, 23:30 »
Καλησπερα σας.Μολις εβγαλα τον l+ να τον γεμισω κ στο βιδωμα (ενω ειχε κλειδωσει το μοντ iStick eleaf) μου εβγαλε θεμα στον πολο,δεν διαβαζει κανεναν ατμοποιητη κ μετα απο προσπαθειες να σηκοσω τον πολο ενω παιζει η μετριση της αντιστασης γινετε μιδενικη κ περνω error τυπου ''atomizer short or low'' .Δεν ξερω τι μπορει να εχει συμβει κ το ψαχνω,ιδωμεν.
Το ιδιο έπαθα και εγώ ειχε κοπεί το λαστιχάκι του πόλου και το άλλαξα μόνος μου θελει πολλή προσοχή και άνοιγμα απο πάνω

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #849 στις: Νοεμβρίου 25, 2014, 23:36 »
Ναι κατι τετοιο παρατηρησα κ γω τελικα,θα του βαλω κ γω ενα χερακι κ ειδωμεν,νασε καλα σε ευχαριστω για την απαντηση σου :)

Αποσυνδεδεμένος velix

  • *
  • 43
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #850 στις: Νοεμβρίου 26, 2014, 00:13 »
Το ιδιο έπαθα και εγώ ειχε κοπεί το λαστιχάκι του πόλου και το άλλαξα μόνος μου θελει πολλή προσοχή και άνοιγμα απο πάνω




το ίδιο έπαθα και εγώ το Σαββάτο σήκωσε το πόλο και βάλε ενα κομμάτι λαστιχάκι να κάνεις την δουλειά σου... 5 λεπτά είναι να το αλλάξουν όταν το πας

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #851 στις: Νοεμβρίου 26, 2014, 00:23 »
Το εκανα ηδη παιδια κ ολα οκ προς το παρον δλδ,σας ευχαριστω.

Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #852 στις: Νοεμβρίου 26, 2014, 01:37 »
Ρε παιδια λεω να παρω κ γω το istick!Το δουλευει κανεις με kanger emow η genitank?Επισης να πω οτι απο μια απλη ego με εναν Τ2 λεω να παω σ αυτα που εγραψα!

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #853 στις: Νοεμβρίου 26, 2014, 01:49 »
αναλογος ποσο καιρο ατμιζεις φιλε μου ... αν αρχισες τωρα οχι να μη το παρεις να μεινεις σε αυτα και να καταλαβεις μονος ποτε πρεπει να περασεις καπου αλλου οταν δεν θα σε καλυπτουν αυτα που χρησιμοποιεις...αν αρχισεσ τωρα ποτε προλαβεσ να καταλαβεις αν σε καλυπτουν η οχι ? ρητορικα ? γιατι τοση πρεμουρα δε το καταλαβαινω?

Αποσυνδεδεμένος mondelos22

  • *
  • 76
  • Φύλο: Άντρας
Απ: iStick by Eleaf (Nobacco Mas - eCig eBox)
« Απάντηση #854 στις: Νοεμβρίου 26, 2014, 01:53 »
Καλησπερα παιδια απο ποσα ωμ παιζει το istik

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4688 499477 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 01, 2024, 11:00
από Xameno_Skli
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 231 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7360 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20919 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194735 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1663 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4814 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1109434 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 180820 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 2070 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1461 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 25492 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy