vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

246 επισκέπτες, 11 χρήστες
I.P, goran, Sergios, Jorge, tibolaso, Buliwyf, ZoeM, Mimhsdr, manoslykos, Olga68, Milarepa

Twitter

Βοήθεια στην επιλογή ηλεκτρονικού mod, συγκρίσεις

Αποσυνδεδεμένος Ksp

  • ****
  • 1276
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπουκάλι είναι μισογεμάτο...
Απ: Βοήθεια στην επιλογή ηλεκτρονικού mod, συγκρίσεις
« Απάντηση #345 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2015, 19:14 »
Ναι η αλήθεια είναι ότι για τον κλώνο rdna 40 βρίσκω καλύτερα σχόλια από το γνήσιο.
Και μου δίνει και εγγύηση...

Αποσυνδεδεμένος netsplit

  • ****
  • 1358
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Βοήθεια στην επιλογή ηλεκτρονικού mod, συγκρίσεις
« Απάντηση #346 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2015, 19:20 »
εγώ φίλοι μου δεν είμαι πληρωμένος top reviewer .


Ρωτήσατε γνώμη και επειδή η γνώμη μου είναι διαφορετική από την δική σας με ειρωνεύεστε.
Καλοάτμιστο λοιπόν το μηχανάκι.
Πληροφορίες εδώ στο φόρουμ θα βρείτε και για κλόουν πολλές.
Αξιοποιήστε τις.

Αποσυνδεδεμένος Chrisnik

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Βοήθεια στην επιλογή ηλεκτρονικού mod, συγκρίσεις
« Απάντηση #347 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2015, 19:22 »
@Ksp η απαντηση μου δεν πηγαινε σε εσενα!! Προφανως και βρισκεις καλυτερα σχολια για πολλους κλωνους γτ ισχυει... ;) αν επιτρεπεται που βρισκεις κλωνους εδω;; Αν απαγορευεται δημοσια στειλε μου πμ  :)

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4514
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Βοήθεια στην επιλογή ηλεκτρονικού mod, συγκρίσεις
« Απάντηση #348 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2015, 19:27 »
Παιδες , γιατι να παρω κλωνο απο τη στιγμη που το IPV D2 εχει 36€ στη Fasttech ???


Μπορει καποιο αλλο να ειναι καλυτερο , αλλα σε τι τιμη ;;;


Με τα CC υπαρχει τροπος να βαλεις λεφτα στο pay pal.


Tον ξερουν πολλοι απο 'δω μεσα και μπορουν να σου πουν αν θελεις.

Αποσυνδεδεμένος Chrisnik

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Βοήθεια στην επιλογή ηλεκτρονικού mod, συγκρίσεις
« Απάντηση #349 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2015, 19:28 »
εγώ φίλοι μου δεν είμαι πληρωμένος top reviewer .


Ρωτήσατε γνώμη και επειδή η γνώμη μου είναι διαφορετική από την δική σας με ειρωνεύεστε.
Καλοάτμιστο λοιπόν το μηχανάκι.
Πληροφορίες εδώ στο φόρουμ θα βρείτε και για κλόουν πολλές.
Αξιοποιήστε τις.

Δε σε ειρωνευτικα σε προκαλεσα εμεσα να αποδειξεις οτι λες... Γιατι το "μακρυα" η "μονο για αστειο" ειναι σχετικα βαρυ και λιγο παραπληροφοριση την στιγμη που "οι ακριβοπληρωμενοι" reviewers συγκρινουν ακομα και με τα καθεαυτου mods... Οπως και στα φορουμ χρηστες οπως εγω κ εσυ δε νομιζω να εχουν λογο να πουν κατι που δεν ισχυει... Φιλικα σου μιλαω.

Αποσυνδεδεμένος Ksp

  • ****
  • 1276
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπουκάλι είναι μισογεμάτο...
Απ: Βοήθεια στην επιλογή ηλεκτρονικού mod, συγκρίσεις
« Απάντηση #350 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2015, 19:36 »
Φίλε shadockan μακάρι να ήταν έτσι τα πράγματα αλλά και να ξεπεράσω την διαδικασία cc πράγμα το οποίο ακόμα δεν προσπάθησα.
Έχω ξεμείνει και το θέλω επειγόντως...
Άμα ήταν αλλιώς τα πράγματα δεν θα κοίταγα αλλού πέραν της Fasstech

Αποσυνδεδεμένος netsplit

  • ****
  • 1358
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Βοήθεια στην επιλογή ηλεκτρονικού mod, συγκρίσεις
« Απάντηση #351 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2015, 19:37 »
Ζητώ ταπεινά συγνώμη  :bow:


Δεν θεωρώ αναγκαίο να αποδείξω πως οι κλόουν, με ελάχιστες ίσως εξαιρέσεις, εκτός του ότι ζημιώνουν τους σωστούς κατασκευαστές κατά κανόνα είναι σκουπίδια.


 

Αποσυνδεδεμένος mindtrapper

  • ****
  • 1374
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Βοήθεια στην επιλογή ηλεκτρονικού mod, συγκρίσεις
« Απάντηση #352 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2015, 19:43 »
Το rDNA clone 40/50/60w με chip της SXK πάντως τα σπάει. Διαλέγεις και coefficient και παίζεις TC με όποιο σύρμα το υποστηρίζει. Πολύ καλό mod.

Η εξαίρεση που επιβεβαιώνει τον κανόνα μάλλον.

Αποσυνδεδεμένος Ksp

  • ****
  • 1276
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπουκάλι είναι μισογεμάτο...
Απ: Βοήθεια στην επιλογή ηλεκτρονικού mod, συγκρίσεις
« Απάντηση #353 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2015, 19:45 »
Ναι mindtrapper για αυτό το rdna πάω κι εγώ...
Αξίζει δλδ?

Αποσυνδεδεμένος Chrisnik

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Βοήθεια στην επιλογή ηλεκτρονικού mod, συγκρίσεις
« Απάντηση #354 στις: Σεπτεμβρίου 03, 2015, 19:45 »
Το rdna 60w tc clone ειναι σκουπιδι;; Ποια η γνωμη σου;


Αποσυνδεδεμένος ambient

  • **
  • 417
  • Φύλο: Άντρας
  • Δημήτρης
Απ: Βοήθεια στην επιλογή ηλεκτρονικού mod, συγκρίσεις
« Απάντηση #356 στις: Νοεμβρίου 18, 2015, 00:24 »
Joyetech eVic VTC mini, Kanger SUBOX Mini ,Eleaf iStick 40W TC
Νέος στο σπορ και θέλω να πάρω ένα από τα τρία.Θα θελα να το χρησιμοποιήσω με έτοιμες αντιστάσεις γιατί δεν είμαι σε φάση για κατασκευές.Επίσης θα ήθελα και μια πρόταση για ένα καλό ατμοποιητή που θα μπορούσα να βάλω επάνω χωρίς πολλά πολλά αξιόπιστο και με ανταλλάξιμες κεφαλές και να παίρνει τουλάχιστον 3 ml .Υπ όψιν ότι ατμίζω ένα μήνα και δεν γνωρίζω και πολλά πράγματα. Αυτή τη στιγμή χρησιμοποιώ μια απλή μπαταρία της Nobacco 1100mAh με ατμοποιητή Aspire K1 BVC glassomizer .Η μπαταρία δεν με φτάνει για ολόκληρη μέρα και έχω άλλες 2 650 mAh eGo-T που τις πήρα πακέτο και χρησιμοποιώ και μια ακόμη συνοδευτικά.Μου λείπει η ένταση του ατμίσματος, και η ποσότητα ατμού που θα ήθελα. Τα συγκεκριμένα τα διάλεξα γιατί μου άρεσαν έχουν δυνατότητες και πιστεύω ότι για αρκετό διάστημα δεν θα ξαναασχοληθώ.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)

Από συγχώνευση
 
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 18, 2015, 10:58 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος sergor

  • ****
  • 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • Τώρα σε ρώτανε πότε θα κόψεις το άτμισμα.
    • http://e-kapnisma.gr/userbanners/banner_details_form.php
Απ: Βοήθεια στην επιλογή ηλεκτρονικού mod, συγκρίσεις
« Απάντηση #357 στις: Νοεμβρίου 18, 2015, 00:38 »
1.Joyetech (κορυφη σαν εταιρια).
2.subtank mini.
Κανε και μια προσπαθεια για κανα επισκευασιμο.

Αποσυνδεδεμένος teo77

  • ****
  • 1450
Απ: Βοήθεια στην επιλογή ηλεκτρονικού mod, συγκρίσεις
« Απάντηση #358 στις: Νοεμβρίου 18, 2015, 00:47 »
εχοντας το πρωτο μοντ αλλα και το istick 30.
γνωμη μου παντα το vtc ειναι απο τα μοντακια που ισως τα κανει ολα και συμφερει.ελεγχο με 3 τυπους συρματος,την ανωτερη οθονη απ οτι εχω δει στην τιμη αυτη παντα ξεκουραστη και ευκρινεστατη χωρις πολλα κλικ κλικ,καλα ρευματα συμφωνα με πολλους εμπειρους ατμιστες που το εχουν δουλεψει,λειτουργια μηχανικου αμισματος ισως κομματακι ψαρωτικο αυτο αλλα εμενα μου αρεσε.
δεν εχει για μενα την τρομερη ποιοτητα κατασκευης,ελαφρος βαρη στο χερι και ενα θεματακι με το tc για πολλους που αν διαβασεις στο νημα θα πληροφορηθεις καλυτερα.
το istick ειναι παναπαλφρο οτι πρεπει για everyday use,η αφη του ειναι ενα επιπεδο μονο του για μενα το 40ραρι ομως!επισης  ειναι απο τα πιο ομορφα μοντακια που εχουν υπαρξει για την τιμη που διαθετει.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 18, 2015, 00:53 από teo77 »

Αποσυνδεδεμένος Kikas

  • ****
  • 1037
  • Φύλο: Άντρας
  • Έχω ξεφύγει λέμε..!
Απ: Βοήθεια στην επιλογή ηλεκτρονικού mod, συγκρίσεις
« Απάντηση #359 στις: Νοεμβρίου 18, 2015, 00:55 »
Από τις επιλογές που έθεσες για μοντάκι Joyetech evic VTC mini.
Αν θες ποσότητα ατμού, δηλαδή ντουμάνι Kangertech subtank mini. Παίρνει εργοστασιακές κεφαλές και επίσης σου δίνει την δυνατότητα να παίξει με επισκευάσιμη, δηλαδή 2 σε 1.
Για περισσότερες λεπτομέρειες διάβασε το θέμα του καθενός και θα βρεις μπόλικες πληροφορίες.


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1102625 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176729 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 517 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 356 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22335 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285377 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209558 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68729 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315724 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15605 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126896 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95258 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem