vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

295 επισκέπτες, 10 χρήστες
Tem, Jorge, camber, trabaman, zerom, tapantari, Ηρακλης, manoslykos, Buliwyf, Mimhsdr

Twitter

Abyss Shake & Vape by paragon

Αποσυνδεδεμένος st2anger

  • **
  • 358
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Abyss Shake & Vape by paragon
« Απάντηση #15 στις: Φεβρουαρίου 21, 2018, 11:11 »
Προφανώς εννοείς οτι θέλει ντιπερ γιατί αεράτους τον Le Concorde και τον Entheon δεν τους λες
Ναι αερατοι δεν ειναι αλλα σε συγκριση με τον prime μπορεις να τους πεις. :D

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Abyss Shake & Vape by paragon
« Απάντηση #16 στις: Φεβρουαρίου 23, 2018, 20:56 »
Αύριο θα βρίσκομαι στην εκδήλωση απο το πρωί με τον Φουρτούνη και τον Χάλαρη, όποιος γουστάρει ατμοκαφεδιά μέσα στην hiend-ιλα και να πάρει τα δωράκια του ας προσέλθει



Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Apospol

  • ***
  • 547
  • Φριτέζας
Απ: Abyss Shake & Vape by paragon
« Απάντηση #17 στις: Φεβρουαρίου 23, 2018, 23:18 »
Παίζει να περασω μια.

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Abyss Shake & Vape by paragon
« Απάντηση #18 στις: Φεβρουαρίου 24, 2018, 13:51 »
Ωραία αφίσα :yes:

Αποσυνδεδεμένος ZEEK

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Abyss Shake & Vape by paragon
« Απάντηση #19 στις: Φεβρουαρίου 24, 2018, 15:43 »
δεν ερχομαι,τα φοβαμαι τα zobby

Αποσυνδεδεμένος Apospol

  • ***
  • 547
  • Φριτέζας
Απ: Abyss Shake & Vape by paragon
« Απάντηση #20 στις: Φεβρουαρίου 25, 2018, 00:23 »
Έπρεπε να πήγαινα απόγευμα που πήγε και ο πρόεδρας μάλλον.

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: Abyss Shake & Vape by paragon
« Απάντηση #21 στις: Φεβρουαρίου 25, 2018, 10:54 »
Δίκιο έχεις αλλά δώρον άδωρον θα ήταν.
Με πλακώσανε στα μικρόφωνα και στις συνεντεύξεις και δεν θα προλάβαινα...

Να φανταστείς δοκίμασα ΜΟΝΟ 432 υγρά. Αίσχος ρε φίλε...

Αποσυνδεδεμένος FML

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Abyss Shake & Vape by paragon
« Απάντηση #22 στις: Φεβρουαρίου 27, 2018, 01:38 »
Hounds of Hell:

Το 2015 άτμιζα mtl με Subtank Mini. Απ΄ότι θυμάμαι 0,28mm kanthal, 6 σπείρες, 2 ή 2.5mm πυρήνας, αντίσταση κάπου στο 1.36ohm, στενά & ψηλά τσιγαρίσια ss drip tips, watt 10-13. Μακράν από τις καλύτερες γεύσεις που έχω πάρει (εκείνη την περίοδο είχα ατμίσει > 200 διαφορετικά υγρά). Σε σύγκριση με Apollo, Taifun GT III, Phenomenon/Unfollow, Hussar... στα ίδια επίπεδα, παίζει και παραπάνω από κάποιους (ανάλογα και το υγρό). Στην τελική, τι είναι ο Subtank Mini; Ένας εύχρηστος Hussar με μικρότερο deck (βασικά ο Hussar είναι ένας Subtank Mini με μεγαλύτερο deck, δύσχρηστο deck και επίσης δύσχρηστη αναπλήρωση υγρών, ά και 8-10 φορές ακριβότερος σε τιμή). Άμα ο Subtank Mini στη mtl χρήση που του έκανα δεν σε έκαιγε το στόμα ακόμη και σε χαλαρή χρήση (καλά στις απανωτές κόλαση, αν και ο Hussar με έκαιγε εξίσου) και ήταν λιγότερο θορυβώδες, δεν θα είχα ασχοληθεί πότε και με κανέναν άλλο ατμοποιητή.

Το 2015 ξεκίνησα να ατμίζω με το παλιό ορθόδοξο Castle Long. Και συνέχισα να το ατμίζω, παράλληλα με άλλα υγρά. Μετά από κάποιες μαρτυρίες και ευλαβικό πειραματισμό και δειγματισμό (αραίωση από 10 εως 100% σε 10 διαφορετικά δείγματα) συνειδητοποίησα πως το Castle Long 12 ή 18mg αραιωμένο με 100% 0mg βάση (είτε vg70/pg30 είτε vg50pg50) το απολάμβανα μακράν περισσότερο από το original. Το Burbon υποχωρούσε και έβγαινε απολαυστικά ευχάριστη γλυκάδα με το αλκοόλ να ακολουθεί όσο στρογγυλεμένο πάει, χωρίς όμως να έχει υποχωρήσει στο background. Μιλάμε ήταν ο ορισμός του "στρογγυλέματος". Εκείνη την επόχη btw όλη η "παρέα" κάναμε αυτό το υγρό και μάλιστα πολλοί νέοι ξεκινούσαν -ευχαριστημένοι- με αυτό. Με το υγρό αυτό ήταν και η μόνη φορά που άτμιζα τον Subtank Mini στις 2 μεγάλες τρύπες αέρα (ενώ συνήθως είμουν στις 2 μεσαίες ή κάποιες φορές στις 2 μικρές που ήταν ο ορισμός του "γευσάτου" - αν κατάφερνες να τις ατμίσεις/συνηθίσεις). Ο αυξημένος αέρας σε συνδιασμό με τη γλυκάδα του αραιωμένου Castle Long ήταν... όνειρο.

Η γεύση που έπαιρνα τότε και έχει μείνει έντονα χαραγμένη στο μυαλό μου είναι η γεύση που παίρνω και τώρα. Hounds of Hell 12mg 5 ημερών vg50/pg50 (νομίζω έφτιαξα 55ml αντί για 60ml) σε Skyline με το μεγαλύτερο -10ο- airdisk, fused clapton 6 σπείρες, κάπου στα 0,53ohm, 18-20W, με το 1 από τα 2 slots αέρα full ανοιχτό. Μακράν ό,τι πιο κοντά έχω δοκιμάσει στο 100% αραιώμενο Castle Long που λάτρευα. Θα 'θελα να γράψω πως είναι ίδιο, δεν θα το γράψω, αλλά ουσιαστική διαφορά δεν μπορώ να διακρίνω. Άνετα αν υπήρχε και το άτμιζα παλιότερα σε blind test θα έλεγα αραιωμένο Castle Long. Το μόνο που επιφυλάσσομαι και προσεύχομαι να μην συμβεί, είναι να μην χάσει αυτό το χαρακτήρα στις επόμενες μέρες (μιας που ο κατασκευαστής προτείνει 15 μέρες ωρίμανση). Πως αποδίδει σε άλλους ατμοποιητές/στησίματα δεν μπορώ να γνωρίζω, παρά μόνο σε δείγμα που έφτιαξα για φίλο με 1mg, στην 3η μέρα σε Kayfun V5 full αεράτο με fused clapton 5 σπείρες, κάπου στα 0,42ohm, 18-20W ήταν πολύ μπροστά η καρύδα (το ρούφηξε όλο εκείνη τη μέρα, οπότε δεν ξέρω αν στις 5 μέρες θα αποκτούσε τον ίδιο χαρακτήρα με του δικού μου που είχε γίνει με 12mg). Του παρήγγειλα πάντως ένα φρέσκο μπουκάλι να του φτιάξω 60ml, οπότε σύντομα θα μπορέσω να διαπιστώσω πως αποδίδει η 1mg έκδοση μετά από 4-5 μέρες (και αν δεν βαριέμαι θα τεστάρω και σε smm & pharaoh mini).

In the end, είχα καιρό να βιώσω τέτοια εμπειρία/συγκίνηση από υγρό , θα συνεχίσω να το παίρνω και να το παρακολουθώ (τι εξέλιξη θα 'χει, μήπως απλά έτυχε σε μένα, μήπως αλλάξει/μεταλλαχτεί στην πορεία κτλ.) και όλο αυτό μάλιστα σε έναν ατμοποιητή που στα περισσότερα υγρά (όχι πολλά) που δοκίμασα δεν είχε ικανοποιητική απόδοση. Σα να βρήκε ο Skyline το υγρό του...





EDIT:

Έχω φτιάξει και το Sweet Darkness VG50/PG50 12mg (55ml αντί για 60). 5 μέρες ορίμανση σε kayfun V5 3η τρύπα μεγάλη με fused clapton 5 σπείρες, κάπου στα 0,42ohm, μέχρι τα 18W με χάλασε, βγαίνει πάρα πολύ το RY (και παστουρμαδίλα). Μετά τα 20w και κάπου στα 22-24 το ρούμι βγαίνει αρκετά έντονο και στρογγυλεμένο με το καπνικό στοιχείο, οπότε κάπως έτσι θα την παλέψω. Ποτέ δεν είμουν των καπνικών, οπότε δεν έχω κάτι ιδιαίτερο να γράψω. Για το ρούμι το πήρα, ρούμι καταλαβαίνω, οπότε κάτι είναι κι' αυτό.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 27, 2018, 02:00 από FML »

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Abyss Shake & Vape by paragon
« Απάντηση #23 στις: Μαρτίου 16, 2018, 15:28 »
Abyss Blood n’ Pain


"...A delicious smoothie with strawberries and bananas. Whether you are fan of fruits or not, this juice can be definitely become an ADV..."


Blood n’ Pain. Γιατί Blood n’ Pain ρε αδέλφια; Και η φάτσα του Φουρτούνη φάτσα κάρτα με κερατάκια και κόκκινα μάτια! Ατμιστές είμαστε ρε διάολε, όχι τίποτα φευγάτοι σαδομαζοχιστές! Χάθηκε να βάλετε μια μπάρμπι, έναν ντάμπο, άντε κάνα χελωνονιντζάκι για τους πιο της δράσης; Εφιάλτες μου δημιούργησε αυτή η συσκευασία. Είδα στο όνειρο μου ότι ήρθε ο Φουρτούνης την ώρα που κοιμόμουνα και μου έπινε όχι το αίμα αλλά τα υγρά μου. Καλύτερα να μου έπινε το αίμα! >:(

Ξέρω τι θα λέει τώρα αυτός ο τύπος που δε με χωνεύει αλλά τι άλλο να γράψω γι’ αυτό το υγρό; Φράουλα-μπανάνα είναι και τέλος! Υπέροχη φράουλα-μπανάνα αλλά πάντως φράουλα-μπανάνα! Φράουλα-μπανάνα στην εισπνοή, φράουλα-μπανάνα στην εκπνοή, φράουλα-μπανάνα ως επίγευση, όλα φράουλα-μπανάνα. Ακόμα και στην ρινική εισπνοή, που μόλις έμαθα να κάνω  8)  , πάλι φράουλα-μπανάνα πήρα. Εμένα βέβαια οι μπανάνες (άλλες λίγο, άλλες περισσότερο) μου βγάζουν κάτι το ψευτοκαπνικό αλλά μετά πάλι με την φράουλα-μπανάνα έμεινα. Δεν το λέω ως ατμιστικό παράπονο αλλά ως δημοσιογραφικό. Θα μπορούσε να έχει και κάτι περίεργο μέσα να ψαχνόμαστε λίγο, να γκρινιάζουμε λίγο περισσότερο και τελικά να γεμίζαμε τις σελίδες εύκολα και άκοπα. Τώρα πρέπει να γράψω καμιά εκατοστή φορές ‘φράουλα-μπανάνα’ για να συμπληρώσω τις απαραίτητες λέξεις! Επί τη ευκαιρία, είπα ότι το υγρό το βρίσκω υπέροχο; Το είπα αλλά θα το ξαναπώ και φυσικά θα το ξαναγοράσω (παρόλο που πρέπει να τρέχω στην Κηφισιά που δεν βρίσκω ποτέ να παρκάρω). Είναι ένα υγρό χωρίς ρίσκο αν φυσικά δεν τρέφει κάποιος απέχθεια για την μπανάνα ή την φράουλα ή τον συνδυασμό τους. Και είναι και σε καλή τιμή!  :thumpup:

Είπα ότι το υγρό είναι φράουλα-μπανάνα;  :hmmm:


ΥΓ. Πολύ το συμπαθώ αυτό το παιδί τον [member=17746]paloukaros[/member]. Ο λογιστής μου, όχι τόσο. Ειδικά από τότε που άρχισα να τον πληρώνω όχι με ευρώ αλλά με ml διαφόρων υγρών, θεωρεί τον παλούκαρο αποκλειστικά υπεύθυνο. Εντάξει, δεν βοηθάει και πολύ το γεγονός πως δεν είναι ατμιστής (ο λογιστής...) αλλά και πάλι τον βρίσκω λίγο υπερβολικό. Μπορεί να έχω ξοδέψει κάνα χιλιαρικάκι παραπάνω από τότε που άρχισε ο παλούκαρος τις παρουσιάσεις αλλά κάπου αλλού θα τα ‘χα φάει τα φράγκα και όχι σε σένα κύριε λογιστά, να είσαι σίγουρος!  :yes:


Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Abyss Shake & Vape by paragon
« Απάντηση #24 στις: Μαρτίου 17, 2018, 00:10 »
Η περιγραφή σου, είναι ακριβέστατη!

Και επιμένω, ότι σε σχέση με τα άλλα τρία, αυτό είναι το χειρότερο της σειράς!

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Abyss Shake & Vape by paragon
« Απάντηση #25 στις: Μαρτίου 21, 2018, 17:46 »
Abyss Dead n’ Gone

Μοβόρικα πολύ τα ονόματα των υγρών της Abyss αλλά τα υγράκια (τουλάχιστον αυτά που δοκίμασα μέχρι τώρα) δεν χρειάζεται να τα φοβάστε. Ούτε δηλητήριο κροταλία περιέχουν, ούτε αίμα κροκόδειλου, ούτε τα ζωτικά υγρά του πλάσματος του δόκτορα Φράνκενσταϊν. Το Blood n’ Pain είναι φράουλα-μπανάνα και το Dead n’ Gone κάποια ψημένη ζύμη με ζάχαρη και κανέλα (τα άλλα δεν ξέρω – δεν τα αγόρασα...). Το δεύτερο, με το οποίο και θα ασχοληθώ σήμερα, μου θυμίζει πολύ το kasai (εδώ η συνταγή του kasai) που είχα δοκιμάσει προ καιρού αλλά δυστυχώς δεν μου έχει περισσέψει καθόλου για να τα δοκιμάσω δίπλα-δίπλα, οπότε αρκούμαι στην μνήμη μου (που δεν είναι και για βραβείο...). Είναι ευχάριστο υγρό αλλά δεν τρελάθηκα κιόλας, όπως με το Blood n’ Pain το οποίο έχω ήδη αρχίσει να στοκάρω για να εξασφαλίσω τα γεράματα μου. Έχω την εντύπωση επίσης πως και το kasai μου άρεσε περισσότερο – ίσως να ήταν λίγο πιο έντονο. Το υγρό το έφτιαξα στην νικοτίνη που ατμίζω συνήθως αλλά μοιάζει να έχει πιο δυνατό χτύπημα από άλλα με τα ίδια mg. Αυτό ίσως να οφείλεται στην κανέλα ή στα αυξημένα βατ που ατμίζω σήμερα ή και στα δύο. Είναι βέβαια πρώτη μέρα με το Dead n’ Gone ακόμα και πολύ συχνά μετά από συνεχή χρήση ενός υγρού για μερικές ημέρες αλλάζει η αίσθηση του, είτε προς το καλύτερο είτε προς το χειρότερο (συνήθως το δεύτερο). Σίγουρα πάντως είναι από τα υγρά στα οποία βάζω θετικό πρόσημο και δεν θα με οδηγούσε πίσω στο τσιγάρο όπως κάτι άλλα ξύδια τα οποία δεν θα κατονομάσω φυσικά για να είμαι αρτιμελής να μπορέσω να πάω στην γιορτή της αποφοίτησης της κόρης μου απ’ το λύκειο.
Δεν ξέρω αν θα το ξαναγοράσω το υγρό. Αυτό που σίγουρα θα κάνω είναι να ξαναφτιάξω το kasai και να τα συγκρίνω με ίδιους ατμοποιητές και ίδια στησίματα. Το γενικό προφίλ μου αρέσει. Μένει να δω ποιο από τα δύο υγρά θα με κερδίσει...

Αυτά με το Dead n’ Gone αλλά δεν τελείωσα ακόμα. Θέλω να μοιραστώ και κάτι που θα μοιάσει εντελώς off topic αλλά δεν είναι τόσο. Σήμερα το μεσημέρι που λες πήγα επίσκεψη στο νοσοκομείο σε έναν φίλο που έκανε μια μικρή επέμβαση. Του πήρα λοιπόν από ένα μαγαζί Leonidas ένα κουτί σοκολατάκια και δύο κουτιά μπισκότα, αυτά στην φωτο. Τα μπισκότα αυτά είναι ‘δεν υπάρχουν’ που λεει κι ο μουσικόφιλος! Τραγανά (χωρίς να κινδυνεύεις να σπάσεις κάνα δόντι παππού) και λεπτά μπισκότα καφέ με αμύγδαλα και cranberries και από πάνω μία στρώση λευκή σοκολάτα! Ονειροφαντασία! Τα έφαγα όλα βέβαια και μετά αναγκάστηκα να ξαναπάω στο μαγαζί να πάρω κι άλλα για τον φίλο μου που δεν πρόλαβε να τα δοκιμάσει καν. «A crispy thin biscuit with almonds and cranberries, dipped in a delicious white chocolate!». Μη μου πείτε ότι δεν θα αγοράζατε ένα ατμιστικό υγρό με αυτή την περιγραφή;!!! Οι σεφ διαβάζουν; Η κυρία Ηλιάκη (που αρέσκεται στις σοκολάτες γενικά) ακούει; Εμπρός λοιπόν! Πεδίον της δόξης λαμπρό!  :delicious:




« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 21, 2018, 19:28 από cpbaroque »

Αποσυνδεδεμένος gorge

Απ: Abyss Shake & Vape by paragon
« Απάντηση #26 στις: Απριλίου 18, 2018, 14:19 »
Γεια σας. Αγορασα το hounds of hell και το εφτιαξα με 3αρα νικοτινη και 60-40 αναλογια με pink mule βασεις. Το αφησα μονο 2-3 μερες να ωριμασει με αρκετες ανακινησεις και αρχισα να κανω. Μου αρεσε παρα πολυ μεχρι που εκανα τα πρωτα 30μλ και μετα χαθηκε πληρως ολη του η γευση και το αρωμα. Βγαζω την πιπετα του μπουκαλιου και το μυριζω και δεν μου μυριζει σχεδον καθολου. Και οταν ατμιζω, παιρνω ελαχιστη γευση στην 1η με 2η τζουρα. Δοκιμασα αλλο συρμα και βαμβακι και τιποτα. Επισης καθε φορα πριν γεμισω τανκακι, ανακινουσα καλα, οποτε δεν πηρα ολη την γευση στα πρωτα ml. Τι μπορει να συμβαινει; Ευχαριστω 

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Abyss Shake & Vape by paragon
« Απάντηση #27 στις: Απριλίου 18, 2018, 14:49 »
Η δεν το ανακάτεψες τόσο καλά όσο λες και πήρες το περισσότερο άρωμα στην αρχή ή έπαθες κορεσμό γεύσης.
Δοκίμασε να κάνεις ένα άλλο υγρό και ξαναγύρνα σε αυτό μετά απο μερικές μέρες.Αν σου φανεί άτονο ξανά ισχύει το όχι καλό ανακάτεμα.

Αποσυνδεδεμένος gorge

Απ: Abyss Shake & Vape by paragon
« Απάντηση #28 στις: Απριλίου 18, 2018, 15:15 »
Μα το ανακατεψα γενικα πολυ καλα. Και καθε φορα πολυ καλο κουνημα πριν βαλω. Κορεσμο γευσης σε 15-20 μλ? Παιζει να φταιει κατι αλλο; Μου κανει εντυπσωση οτι δεν μου μυριζει και το μπουκαλακι οταν το μυριζω. Δεν κατηγορω την εταιρεια προφανως. 

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Abyss Shake & Vape by paragon
« Απάντηση #29 στις: Απριλίου 19, 2018, 00:55 »
Να σου πω σε αυτό το σημείο ότι έχω μπουκαλάκια φτιαγμένα από το Δεκέμβριο, με όχι πολύ υγρό να έχει μείνει μέσα στο καθένα, και όλα δουλεύουν μια χαρά... Οπότε τείνω να συμφωνήσω με τον [member=17746]paloukaros[/member].

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 15 8157 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 25, 2024, 21:40
από KORG N364
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33842 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534438 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59664 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237110 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 520 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 14008 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136062 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084997 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35263 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9990 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 478613 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy