vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

270 επισκέπτες, 1 χρήστης
Jorge

Twitter

Για τους λάτρεις της φράουλας

Αποσυνδεδεμένος estrifan

  • *****
  • 1546
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Για τους λάτρεις της φράουλας
« Απάντηση #60 στις: Οκτωβρίου 24, 2016, 19:12 »
Θα ήθελα να καταθέσω και εγώ τη γνώμη μου για ένα υγράκι φράουλα που μου έχει κάνει εντύπωση τις τελευταίες τρείς μέρες.
Πρόκειται για το fragola της Vaporart.
Είναι το μόνο έτοιμο υγρό που μου άρεσε η φράουλα, δεν συζητάω για DIY γιατί κάποιοι φτιάχνουν εξαιρετική, χωρίς να ξέρω λεπτομέριες όμως γιατί εγώ δεν ασχολούμαι με το σπορ. Είναι σκέτη φράουλα και αυτός είναι και ένας απο τους λόγους που μου έκανε τόσο μεγάλη εντύπωση, γιατί όλα μου τα υγρά είναι πολυσύνθετα. Τη μεγαλύτερη εντύπωση όμως μου την έκανε η γεύση του. Μόλις το δοκίμασα ένιωσα σαν να είχα δαγκώσει πραγματική φράουλα. Στη δική μου στοματική κοιλότητα αφήνει, κατά την εκπνοή κυρίως, αυτή την αίσθηση που αφήνει η φρέσκια φράουλα και την οποία δεν μπορώ να περιγράψω με λόγια. Ένα χρόνο περίπου έψαχνα μια ωραία φράουλα και αυτή με ενθουσίασε και μάλιστα χωρίς πολλά πολλά!  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος vimana

  • **
  • 332
  • Φύλο: Άντρας
    • UCA coin
Απ: Για τους λάτρεις της φράουλας
« Απάντηση #61 στις: Νοεμβρίου 11, 2016, 22:18 »
Από το Σάββατο ξεκίνησα το Whipped Dreamz της Coil Glaze. Εξαιρετικό υγρό, με έχει ξετρελάνει. Είναι κέικ με κρέμα φράουλας και σιρόπι φράουλας. Έχει πολύ ωραία γεύση, έντονη και με σύσταση 80/20 VG/PG βγάζει πλούσιο ντουμάνι (ίσως πιο πλούσιο από ότι θα ήθελε κάποιος για κλειστό χώρο αλλά είναι νόστιμο :tongue_smilie:). Γλυκό υγρό με έντονη τη φράουλα, που δεν σταματάς να ατμίζεις. Λογικά τα 60ml της συσκευασίας θα τελειώσουν πιο γρήγορα από ότι συνήθως μου κρατάνε τα 60ml.
Άσχετο με τη φράουλα, αλλά σχετικό με τη συγκεκριμένη εταιρία: δοκίμασα το Honney Bunz και ξετρελάθηκα!!! Απίστευτα ρεαλιστική γεύση γλυκιάς αφράτης ζύμης με μέλι και κανέλα (η τελευταία είναι ανεπαίσθητη) όπως ακριβώς μου την περιέγραψε ο φίλος πωλητής. Όταν δίνεις 25 € για 60 ml τέτοιου αριστουργήματος, είναι επένδυση. (και σόρρυ για το μικρό οφ τόπικ)

Αποσυνδεδεμένος SpyroT

  • *
  • 23
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Για τους λάτρεις της φράουλας
« Απάντηση #62 στις: Φεβρουαρίου 14, 2017, 03:21 »
Milkshake απο Blackout! Απλά απίστευτο.

Αποσυνδεδεμένος Bpapanik

  • *
  • 74
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Για τους λάτρεις της φράουλας
« Απάντηση #63 στις: Φεβρουαρίου 14, 2017, 03:32 »
Strawberry ice cream απο egoist!Όπως ακριβώς στην περιγραφή.Αξίζει!

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Για τους λάτρεις της φράουλας
« Απάντηση #64 στις: Φεβρουαρίου 14, 2017, 08:31 »
inawera strawberry shisha...Την στάζω στο Goon και το μισό μαγαζί με ρωτάει τι ατμίζω.Τρομερή φράουλα,απίστευτη μυρωδιά που αφήνει στον χώρο...

Αποσυνδεδεμένος Kliman

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Για τους λάτρεις της φράουλας
« Απάντηση #65 στις: Φεβρουαρίου 14, 2017, 11:24 »
Και η γεύση είναι ανάλογη της μυρωδιάς? 

Αποσυνδεδεμένος Kωστας Τ.

  • **
  • 295
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Για τους λάτρεις της φράουλας
« Απάντηση #66 στις: Φεβρουαρίου 14, 2017, 11:25 »
choops creamy streawberry απο u.s vaping.εξαιρετικο για τα γουστα μου.




Αποσυνδεδεμένος arxiloxos

  • ***
  • 524
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα αγαθα κο(λ)ποις κτωνται
    • arxiloxos.simplesait.com
Απ: Για τους λάτρεις της φράουλας
« Απάντηση #67 στις: Φεβρουαρίου 14, 2017, 11:57 »
Από το Σάββατο ξεκίνησα το Whipped Dreamz της Coil Glaze. Εξαιρετικό υγρό, με έχει ξετρελάνει. Είναι κέικ με κρέμα φράουλας και σιρόπι φράουλας. Έχει πολύ ωραία γεύση, έντονη και με σύσταση 80/20 VG/PG βγάζει πλούσιο ντουμάνι (ίσως πιο πλούσιο από ότι θα ήθελε κάποιος για κλειστό χώρο αλλά είναι νόστιμο :tongue_smilie:).

Γλυκό υγρό με έντονη τη φράουλα, που δεν σταματάς να ατμίζεις. Λογικά τα 60ml της συσκευασίας θα τελειώσουν πιο γρήγορα από ότι συνήθως μου κρατάνε τα 60ml.
Εμενα παλι απο την αλλη παραλιγο το συγκεκριμενο να μου καψει το στομαχι.Πολυ βαρυ ο σκυλακος παραλιγο να χασει την καμπανα του επειδη επιασε κατι σαν γλίτσα εσωτερικα που ευτυχως την καθαρισα με μπατονετα και οινοπνευμα.Καουρες στο στομαχι.Το δουλευω με πολυ αραιωση για να το ατμισω .Παντως το εχω σε δευτερη μοίρα μην πω τριτη οσο αφορα τις φραουλες.

Αποσυνδεδεμένος pugsang

  • *****
  • 1972
  • Φύλο: Άντρας
  • Riding the line between hobby and mental illness
Απ: Για τους λάτρεις της φράουλας
« Απάντηση #68 στις: Φεβρουαρίου 14, 2017, 12:40 »
Δεν νομίζω οτι το συγκεκριμένο έιναι για Doggystyle και λοιπούς τσιγαρίσιους. Είναι υγρό για dripper με χοντρά σύρματα και πολλά βατ

Αποσυνδεδεμένος tzifos_f1

  • ***
  • 874
  • Φύλο: Άντρας
  • ζωή ποδήλατο
Απ: Για τους λάτρεις της φράουλας
« Απάντηση #69 στις: Φεβρουαρίου 14, 2017, 12:51 »
Δοκίμασα και μου άρεσε το creamy strawberry pancakes της εταιρίας after-8. Αρκετή φράουλα που συνδυάζεται πολύ ωραία με κρέμα και ζύμη.

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Για τους λάτρεις της φράουλας
« Απάντηση #70 στις: Φεβρουαρίου 14, 2017, 12:55 »
Και η γεύση είναι ανάλογη της μυρωδιάς?
πάρα πολύ ωραία.Ούτε πολύ γλυκιά να σε μπουχτίζει ,ούτε αδιάφορη .Αν έχεις κάνει ποτε ναργιλέ φράουλα,σκέψου το αυτός ακριβώς

Αποσυνδεδεμένος Kliman

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Για τους λάτρεις της φράουλας
« Απάντηση #71 στις: Φεβρουαρίου 14, 2017, 18:41 »
paloukaros ευχαριστώ πολύ.

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Για τους λάτρεις της φράουλας
« Απάντηση #72 στις: Φεβρουαρίου 14, 2017, 21:25 »
Δοκίμασα και μου άρεσε το creamy strawberry pancakes της εταιρίας after-8. Αρκετή φράουλα που συνδυάζεται πολύ ωραία με κρέμα και ζύμη.
Αν το αφήσεις να ωριμάσει πολύ καιρό (μιλάμε να το ξεχάσεις ότι το έχεις φτιάξει - πάνω από δύο μήνες) θα πάθεις πλάκα μετά! Τύφλα να 'χουν τα gourmet υγρά... :yes:

Ενδιαφέρον επίσης άρωμα είναι το milky way της pink mule. Λιγότερο έντονο και στην αρχή δεν σου κάνει ιδιαίτερη εντύπωση. Αλλά μετά από λίγο συνειδητοποιείς πως το χέρι σου όλο εκεί (στον ατμο που το περιέχει δηλαδή) πάει. Ολοήμερο υγρό άνετα!

« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 14, 2017, 21:31 από cpbaroque »

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
Απ: Για τους λάτρεις της φράουλας
« Απάντηση #73 στις: Φεβρουαρίου 14, 2017, 21:30 »
τέτοια πες νου....τέτοια πές μου....έφυγα πρωί - πρωί ...να προλάβω για το πασχα... :)

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Για τους λάτρεις της φράουλας
« Απάντηση #74 στις: Φεβρουαρίου 14, 2017, 21:34 »
Να ξέρεις Νικόλα πως είναι έντονο, τουλάχιστον για μένα που δεν είμαι των πολύ έντονων υγρών. Τώρα να φανταστείς το έχω βάλει σ' έναν όχι πολύ αναλυτικό ατμοποιητή (δεν θα πω ποιον - δεν θα ξεκινήσω τώρα καυγά για ατμοποιητές στο νήμα της φράουλας...) γιατί μπούχτισα λίγο... :)


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1686 180293 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:40
από Tem
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8264 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33896 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534601 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59707 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237214 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 545 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 14038 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136090 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085151 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35310 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10089 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12