vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

282 επισκέπτες, 2 χρήστες
manoslykos, Jorge

Twitter

Επισκευάσιμοι ατμοποιητές για τους λάτρεις της σφιχτής "τσιγαρίσιας" τζούρας!

Αποσυνδεδεμένος kostasmoke

  • *****
  • 1606
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωη ειναι ενα αγγουρι......δικο σας!!!
εχω καιγω την ενσταση μου φιλε  jelakos.μονο για το κουστουμακι βασικα(τανκ)μην το παρεις χρωματιστο.σε 20 μερες θα ξεβαψει και θα ξενερωσεις πολυ.παρε ενα διαφανο τανκ που θαναι εκει για πολυ καιρο αρτιο

Αποσυνδεδεμένος JeLaKos

  • *
  • 72
  • Φύλο: Άντρας
Ωχ εννοεις αυτο εδω οτι θα ξεβαψει το μαυρο?
https://www.fasttech.com/products/1987503

Αποσυνδεδεμένος karmakoma

  • *****
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Reboot: 8/9/15
Δεν είναι σίγουρο αλλά έχει πολλές πιθανότητες. Το πλαστικό είναι κάπως έτσι:

Αποσυνδεδεμένος JeLaKos

  • *
  • 72
  • Φύλο: Άντρας
Δεν το λες ασχημο...Μια χαρα ειναι.

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Μ αρέσει το νήμα, μη σταματάτε την ενημέρωση :D

Αποσυνδεδεμένος karmakoma

  • *****
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Reboot: 8/9/15
Δεν το λες ασχημο...Μια χαρα ειναι.

Και σε μέγεθος... pico

Αποσυνδεδεμένος JeLaKos

  • *
  • 72
  • Φύλο: Άντρας
 Μιας και δεν ειναι ακριβα θα παρω και αυτο που μου αρεσε και το πλαστικο και σε περιπτωση που φυγει το χρωμα του φοραω το πλαστικο.Οποτε μενουν το συρμα και το βαμβακι απο τα οποια ειμαι τελειως μα τελειως ασχετος :) Και πειτε αν χρειαστω κατι αλλο οπως κατσαβιδακια το αλλο το σιδερακι για να φτιαχνεις τις αντιστασεις η οτιδηποτε αλλο.Ευχαριστω.

Αποσυνδεδεμένος karmakoma

  • *****
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Reboot: 8/9/15
Η σειρά είναι αυτή που εγώ νομίζω πως θα σου ταιριάζει:

1) SS 0,25 mmKanthal 0,3 mm
2) MujiKoh Gen Do
3) Σπάνιο απόκτημα. μόνο εσύ θα το έχεις
4) Πολυαξονάκι   Εναλλακτικά: Kuro Koiler. Δεν κατάφερα ποτέ να το χρησιμοποιήσω επιτυχώς αλλά χρησιμοποιώ τα αξονάκια για να στρίβω με το χέρι... :tongue_smilie:
5) Προαιρετικά εργαλεία που κάνουν τη ζωή πιο εύκολη: Κοφτάκι,   Κεραμικό μυτοτσίμπιδο που συμπιέζει αντιστάσεις, στρώνει βαμβάκι & ξεβιδώνει εύκολότερα σφηνωμένους ατμοποιητές.
Καλά στριψίματα...

Αποσυνδεδεμένος JeLaKos

  • *
  • 72
  • Φύλο: Άντρας
Παιδια κατι ακομα ο kayfun και ο fodi f2 εχουν βγαλει καποιο προβλημα στα πολυ πυχτα η στα πολυ νερουλα υγρα?

ποιος καιφουν απο ολους???το προβλημα ειναι στα παχυρευστα για θεματα υποτροφοδοσιας.στα νερουλα δεν εχει θεμα κανενας

Αποσυνδεδεμένος JeLaKos

  • *
  • 72
  • Φύλο: Άντρας
αυτον που σκεφτομαι να φτιαξω με την βαση την monster v2

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων

Απλα λεω στα νερουλα μηπως μπουκωνη καποιος γιατι ο ce5 στα πυχτα δουλευε πολυ καλα στα νερουλα εκανε μπουλμπουλιθρες :D

Αποσυνδεδεμένος ati

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
Παιδια κατι ακομα ο kayfun και ο fodi f2 εχουν βγαλει καποιο προβλημα στα πολυ πυχτα η στα πολυ νερουλα υγρα?

O Fodi f2 δεν έχει πρόβλημα ακόμα και σε υγρό 100% VG όπως δεν έχουν πρόβλημα όλοι οι ατμοποιητές αυτού του τύπου, δηλαδή τύπου Genesis, αλλά και με τον Klp με υγρα 30/70 πρόβλημα δεν είχα.

Αποσυνδεδεμένος stairous

  • *
  • 48
  • Φύλο: Άντρας
Επιβεβαιωνω κι εγω για τον klp οτι σε υγρα 70/30 vg/pg δεν ειχα κανενα προβλημα τροφοδοσιας.

Αποσυνδεδεμένος kakalos2

  • **
  • 305
  • Φύλο: Άντρας
  • Άγγελος
παιδιά έχει δοκιμασμένο  κάνεις κλονους απο Gearbest 
http://m.gearbest.com/vapor-styles-c_12116/
για γεύση και σφιχτή τζούρα; 
είχα παρει τον kayfun mini v3 (απο Fasttech) και στην προσπάθεια μου να φτιάξω τη τζουρα και μετα απο 5-6 ξεβιδωβιδωματα έλιωσε η 510 Contact Screw και δεν μου κανει επαφή πλέον (βέβαια μου στείλανε ανταλλακτικό. ειναι on the way)

Αποσυνδεδεμένος zamanf

  • **
  • 117
  • Φύλο: Άντρας
παιδιά έχει δοκιμασμένο  κάνεις κλονους απο Gearbest
http://m.gearbest.com/vapor-styles-c_12116/
για γεύση και σφιχτή τζούρα;

Τον kfl monster τον έχω πάρει, πολύ καλός αλλά για τσιγαρίσιες τον ξεχνάς. Ποιο πολύ προς Taifun σε βλέπω η τον κλασικό kayfun lite

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1686 180295 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:40
από Tem
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8264 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33896 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534604 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59707 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237217 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 545 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 14038 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136090 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085153 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35310 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10090 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12