vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

516 επισκέπτες, 6 χρήστες
dkostas, bloodlessz, camber, Tazz, manoslykos, Jorge

Twitter

eGo AIO by Joyetech

Αποσυνδεδεμένος AstraLgr

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eGo AIO by Joyetech
« Απάντηση #45 στις: Απριλίου 01, 2016, 20:36 »
Παιδιά χτες το παρέλαβα το αγόρασα πιο πολύ για να το έχω στην δουλειά  το θέμα είναι ότι μου βγάζει τον ατμό πολύ ζεστό με τις 0.6 αντιστάσεις  :-\ θα δοκιμαστώ και την 1.0 από το cubis που έχω μήπως και είναι καλυτερα για να δούμε, αλλιώς αναγκαστικά από 2 μιση δευτερόλεπτα τζούρας θα γίνει 1  :eyesplash: :eyesplash: :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος akpe

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eGo AIO by Joyetech
« Απάντηση #46 στις: Απριλίου 01, 2016, 22:59 »
Πρώτα σχόλια μετά από λίγα γεμίσματα:



- Στιβαρό, πανέμορφο, εξαφανίζεται στο χέρι μου

- Τζούρα τσιγαρίσια, σφιχτή αλλά όχι σφιχτή a'la Ναυτίλο βέβαια. Άνετα κάνω τσιγαρίσιες και μου αρέσουν, δεν είναι αυτό το θέμα, αλλά όποιος θέλει μπορεί να κάνει (περιορισμένη) πνευμονική με τον αέρα τέρμα και το διάφανο επιστόμιο! Δε σχεδιάστηκε για αυτές όμως. Συγκριτικά με τις 0.6 στον Cubis (για όποιον έχει δοκιμάσει) έχω την εντύπωση πως είναι ελάχιστα πιο σφιχτός, ίσως λόγω μικρότερης εισαγωγής;

- Κατανάλωση δεν ήξερα τι να περιμένω με το SS, μέχρι τώρα από το μεσημέρι έχω γεμίσει τρεις φορές. Δεν ατμίζω πιπίλα, αλλά λόγω του ενθουσιασμού μου ατμίζω πιο συχνά απ'ότι συνήθως. Η μπαταρία ακόμα να πέσει κάτω από το 60%, πράγμα που μου φαίνεται περίεργο.

- Ζεστός ατμός αλλά όχι καυτός. Σε εμένα το επιστόμιο δεν ζεσταίνεται πολύ, ούτε στο «κανονικό» (για εμένα) άτμισμα, ούτε και σε κάποιες παρατεταμένες τζούρες (μαξ ~4-5 δευτερόλεπτα) που δοκίμασα.

- Καμία διαρροή η σκάσιμο/spitback. Πάντα μετά το γέμισμα έχω λίγες μπουρμπουλήθρες οι οποίες εξαφανίζονται μετά τις πρώτες τζούρες. Τελευταία φορά που γέμισα απλά το άφησα λίγο στην άκρη και μετά όταν δοκίμασα δεν είχα καμία μπουρμπουλήθρα. Οπότε δεν ξέρω αν παίζει ρόλο το χρονικό διάστημα από την αναπλήρωση μέχρι τη πρώτη τζούρα.

- Πρέπει να ανέβω λίγο σε νικοτίνη μου φαίνεται γιατί είχα συνηθίσει μόνο πνευμονικές. Ευτυχώς είχα κάπου ένα 9ρι υγρό, γιατί με το 3ρι μου δεν καταλάβαινα και πολλά από χτύπημα, αλλά βέβαια αυτό δεν είναι θέμα του ατμοποιητή ;)

Για οτιδήποτε ξέχασα θα επανέλθω  8)

Αποσυνδεδεμένος Clark_G

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eGo AIO by Joyetech
« Απάντηση #47 στις: Απριλίου 02, 2016, 12:03 »
Θα συμφωνήσω με τα καλά που προαναφέρθηκαν. Κομψότατη συσκευή, όντως η μπαταρία κρατάει περισσότερο από όσο θα περίμενα. Ωραία γεύση, πολύ ωραία τζούρα.

Τα αρνητικά του: To drip tip και η ρύθμιση αέρα μετά από 2 τζουρες 4-5 δευτερολέπτων καίει. Με το γυάλινο που χρησιμοποιώ κανένα πρόβλημα. Με το πλαστικό drip tip μετά από συνεχόμενες τζουρες γίνεται λίγο πιο αναιμικό το άτμισμα, ίσως αυτο το ελικοειδές στο εσωτερικό του να μειώνει την πίεση που δημιουργείται στην αντίσταση και να εισέρχεται λιγότερο υγρό με αποτέλεσμα να υπάρχει λίγο υποτροφοδοσία. Με το γυάλινο δεν είχα τέτοιο θέμα.

Εσωτερικά είναι επινικελωμένος μπρούτζος. Στην καμπάνα του μάλιστα έχει φθαρεί ενα κομματάκι και φαινεται το χαρακτηριστικό κοκκινωπό καφέ χρώμα του μπρούτζου. Δεν θα περίμενα και 304 ατσάλι σε αυτή την τιμή, αλλά προσωπικά αν ήταν ατσάλι και έκανε 60 ευρώ εγώ θα το προτιμούσα γιατί γενικότερα το σύνολο είναι άψογο.

Αποσυνδεδεμένος Δερεκοπουλος νικολαος

  • ***
  • 691
  • Φύλο: Άντρας
  • monta πρωην καπνιστης νυν ατμιστης και υγιης
Απ: eGo AIO by Joyetech
« Απάντηση #48 στις: Απριλίου 02, 2016, 12:24 »
Aυτο με τον επινικελωμενο μπρουντζο δεν ειναι και οτι καλλιτερο για την υγιεινη 
του ατμισματος και ειδικα στην καμπανα εγω προσωπικα θα το απεφευγα αλλα 
ειναι η προσωπικη μου αποψη αν βγει ss κατασκευη πολυ ευχαριστως αλλα ετσι δεν :nope: :nope:

Αποσυνδεδεμένος akpe

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eGo AIO by Joyetech
« Απάντηση #49 στις: Απριλίου 02, 2016, 22:39 »
Δοκιμάζοντας τη δεύτερη συσκευή που πήρα (που θα δοθεί σε φίλο) έβγαλα τα εξής συμπεράσματα:

- Αυτή για κάποιο λόγο όντως ζεσταίνεται στο επάνω μέρος και στο επιστόμιο! Λίγο βέβαια, σε καμία περίπτωση δε φτάνει σε σημείο να μη μπορώ να ατμίσω, αλλά αισθητά περισσότερο από την πρώτη.

- Έχω πολύ περισσότερες μπουρμπουλήθρες μετά το γέμισμα οι οποίες ευτυχώς ξαφανίζονται μετά τις πρώτες τζούρες. Ίσως αυτό να είναι και θέμα κεφαλής.

Γενικά, ίσως το βλέπω λάθος, αλλά θα ζητήσω από τον φίλο μου μετά από λίγες ημέρες χρήσης να μου πει κάποια σχόλια, τι του άρεσε, τι όχι, κάτι σαν ένα «άτυπο» review. Από καθαρή περιέργεια κυρίως, για να δω και το πως τη βλέπει ένας εντελώς νέος, μιας και η συσκευή προορίζεται για νεοεισερχόμενους, και όσοι είμαστε ήδη ατμιστές να ξέρουμε λίγο-πολύ τυχόν προβλήματα που μπορεί να προκύψουν και τις λύσεις τους, 8)

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: eGo AIO by Joyetech
« Απάντηση #50 στις: Απριλίου 02, 2016, 23:39 »
Προσοχή: Ακολουθεί σεντόνι, μαζί με την παπλωματοθήκη.
Οι μομπάϊλ ρίντερς παρακαλούνται να αναβαθμίσουν τον εξοπλισμό τους ή να παλουκωθούν στο πι σι τους.


Αρχικά θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους του ριβγιούερς, Έλληνες και βαρβάρους, που έδωσαν τα πολύτιμα φώτα τους στην ανθρωπότητα (και τώρα αναγκάζονται να ζήσουν με λυχνάρια), και με τα πολύπλευρα ταλέντα τους χάραξαν το δρόμο που εμείς οι κοινοί θνητοί ακολουθούμε με περισσή θρασύτητα και ευκολία.
Επίσης θα ήθελα να τους ζητήσω ταπεινά συγγνώμη εκ των προτέρων,
επειδής κυρίες και κύριοι ακολουθεί
H ΜΗΤΕΡΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΡΙΒΓΙΟΥΣ.

Τίτλος:
ΣΟΚ & ΔΕΟΣ!
ΤΟ ΣΤΙΚΑΚΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!
ΑΙΔΩΣ ΑΧΡΕΙΟΙ! ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ! ΛΕΧΡΙΤΕΣ!
(ευχαριστώ εδώ τον κ. Στέφανο Χίο για τα μαθήματα δεοντολογίας)

Εισαγωγή
Πριν λίγες ημέρες η Τζόιτεκ κυκλοφόρησε το Έϊάϊόου (με τρεις τόνους) ή άιο όπως πολύ σωστά και ανερυθρίαστα το λένε οι εγχώριοι ριβγιούερς (για συντομία ΑΙΟ). Το μπλιμπλίκι αυτό δεν είναι μοντάκι, δεν είναι ατμοποιητής, δεν είναι το φιδάκι ο Διαμαντής, είναι ένα «Όλα-σε-ένα» πράγμα, που μας δείχνει προς τα πού πάνε τα πράγματα μετά την νέα Κοινοτική Οδηγία που θα επικυρωθεί στις 26 Μαΐου, και θα εφαρμοστεί στην Ελλάδα λίγο πριν τους Ολυμπιακούς Αγώνες του 2024 που θα γίνουν στην Ρώμη (αυτό δεν έχει αποφασιστεί ακόμα, αλλά άμα το παίξετε στο στοίχημα από τώρα θα κάνετε την τύχη σας).

«Και γιατί αυτό;» Θα ρωτήσουν οι εξυπνάκηδες.
Διότι κυρίες και κύριοι, ενσωματώνει όλους τους κανονισμούς της Κοινοτικής Οδηγίας, όπως:
α) Χωρητικότητα υγρού αναπλήρωσης: max = 2ml
β) Σύστημα αποφυγής διαρροών (στο χωριό μου το λέμε «μασίφ»
γ) Είναι τσάιλντ προυφ: το βλαστάρι σας δεν μπορεί να το ανοίξει και να κάνει πάρτυ με τους φίλους του πίνοντας κρυφά το τριμπέκα σας.
δ) Δεν περιέχει μενθόλη.
ε) Για νικοτίνη δεν το συζητάμε καν.

Κυρίως θέμα
1.α. Συσκευασία
Η συσκευασία είναι πολύ ωραία. Σαν τις άλλες.

1.β. Εσωτερικά της συσκευασίας
Έχει διάφορα πράγματα του διαβόλου και επίσης έχει και το Έϊάϊόου (για συντομία ΑΙΟ).
Σκόνες δεν έχει. Χαρτιά με αγγλικά γράμματα έχει.

1.γ. Από κάτω από τη συσκευασία
Είναι το γραφείο μου.
Πάμε να το δούμε από κοντά και πάλι εδώ:


Λεζάντα: Το γραφείο μου

2.α. Μέγεθος
Το μέγεθος του ΑΙΟ δεν σου γεμίζει το μάτι. Σου γεμίζει άνετα όμως μια θήκη μπαταρίας από σιλικόνη και περισσεύει και λίγο από πάνω.
Οι διαστάσεις του είναι:
Διάμετρος: 19 μιλιμέτρς
Ύψος: 118 κόμα μηδέν πέντε μιλιμέτρς
Οι μετρήσεις έγιναν με αυτό το επιστημονικό όργανο που παρέλαβα από το βιβλιοχαρτοπωλείο «Φιλομάθεια» προχθές, μέσω Sweden Post (δεν περιείχε μπαταρίες).



Το βάρος του είναι:
Μικρό (με το υγρό)
Ακόμα πιο μικρό (χωρίς το υγρό)

Για μεγαλύτερη κατανόηση του μεγέθους (επειδή μετράει) δημοσιεύω -για πρώτη φορά στην ιστορία των ριβγιούζ- πλήθος εικόνων που θα σας βοηθήσουν να κατανοήσετε πόσο μεγάλη θα την έχετε (τη χαρά της επένδυσής σας). Με κλικ ή πλατς πάνω στις εικόνες, αυτές μεγενθύνονται (!!!) και τις βλέπετε σε μια νέα καρτέλα του περιηγητή σας.

   

   

   

   

   

   

   



Η φωτογράφηση πραγματοποιήθηκε σε επικίνδυνες συνθήκες από επαγγελματία (εμένα).
Ντοντ τράι δις ατ χόμ!

2.β. Μπαταρία
Η μπαταρία του δεν φαίνεται.
Ανώνυμες πηγές αναφέρουν ότι είναι 1500 μιλιαμπερώρια, αλλά εγώ ξέρω από πρώτο χέρι ότι ουσιαστικά είναι μόνο . Χαουέβερ η διάρκειά της είναι εξωπραγματική για το μέγεθός της (που δεν φαίνεται). Με χρήση μπορεί να διαρκέσει ίσαμε καμιά πεντέξι ώρες. Με λελογισμένη (σ.σ. χρήση) ίσαμε και δυο μερόνυχτα.

2.γ. Αντιστάσεις
Το ΑΙΟ δεν έρχεται με καμία αντίσταση μέσα! Αλήθεια.
Μετά από πολύ ψάξιμο βρήκα δύο μαυριδερά μπλίστερ χωμένα κάπου στο κουτί του, και κατάλαβα από μόνος μου ότι περιέχουν αντιστάσεις. Ημίθεος. Αφού έκανα ένα τρίωρο να καταλάβω πως θα την διαποτίσω (λεξάρα, ε; Οι άλλοι λένε «διαβρέχω»...) ανακάλυψα πάλι από μόνος μου ότι διαποτίζονται από την πλευρά που βιδώνονται στην βάση του καπακίου, και ουχί από τις δύο τρύπες των 0,6 νανομέτρ που βρίσκονται από την άλλη πλευρά, εκτός αν είστε σε φάση μεντιτέισον και βαριέστε να πάτε σε συνεδρία γιόγκα.

Οι αντιστάσεις αυτές είναι 0,6Ω και είναι καλά στην υγεία τους. Πολλοί άλλοι τρόφιμοι εδώ μέσα έχουν αναφέρει πως οι αντιστάσεις του Cubis του ταιριάζουν, όπως ταιριάζουν επίσης και με τις κουρτίνες μου. Έτσι προμηθεύτηκα την 1Ω και την 1,5Ω (από το συρτάρι μου που έχω τα αναλώσιμα του Cubis) και τις άτμισα όλες. Η γεύση τους δεν είναι πολύ ωραία. Προσπάθησα να τις μασήσω κιόλας αλλά τίποτα. Η γεύση των υγρών από την άλλη, ώ του θαύματος, ήταν θαυμάσια. Δηλαδή, όχι ακριβώς σαν του Λε Μαζιστέγ μπάι Βαπονό (άντε να ξεστραβώνεστε και με την γνήσια προφορά) με αντίσταση από ανθρακόνημα που την έπλεξαν 72 παρθένες στα μπουτάκια τους, πλην όμως υπέρ του δέοντος τίμιες.

Το πιστεύετε δεν το πιστεύετε, η 0,6Ω είναι η καλύτερη μπάι φαρ. Και το λέω εγώ που για να κάνω αντίσταση κάτω από 1,2Ω πρέπει να με σημαδεύεις με πυρωμένο σίδερο στο κούτελο.
Αποδίδει τη γεύση του υγρού όσο πιο τίμια μπορεί, που σημαίνει περίπου 65-75% πιστότητα σε σχέση με την αυθεντική γεύση. Η 1Ω αντίσταση από την άλλη έχει μια απόδοση της τάξης του 55-65%, ενώ η 1,5Ω έχει μια άλλη απόδοση.
Τις δοκίμασα και τις τρεις με πολλά διαφορετικά υγρά, αφού στο ενδιάμεσο έπλενα το τανκάκι (και όχι ταγκάκι που λένε οι ριβγιούερζ) με διαλογισμό και τηλεπάθεια, μιας και κάθε άλλος τρόπος αποκλείεται. Τα υγρά που δοκίμασα για να καταλήξω στα συμπεράσματά μου ήταν (με αλφαρηθμιτική σειρά) τα:
  • Γκραντμάστερ της Φάιβ Πόουνς
  • Μπερμούντα της Θερτίνθ Φλορ Ελεβέιπορς
  • Ιντζόι της Ι-Λίκουιντ Φρανς
  • Μπλακ Χορς της Μπεν Νόρθον
  • Γιούνικορν Μιλκ της Κάτγουντ, και
  • Γουίσκι με κοακόλα της Φέιμους Γρκάουζ και της 3Ε
Μετά το τελευταίο, έκανα ένα αναγκαστικό διάλλειμα από το ριβγιού και από άλλες υποχρεώσεις μου και συνέχισα αργότερα.

2.δ. Ποιότητα κατασκευής
Η ποιότητα κατασκευής του ΑΙΟ είναι εκπληκτική.
Δεν το γρατσούνισα, δεν προσπάθησα να το χαράξω με κατσαβιδάκι Φίλιπς, δεν μου έπεσε μόνο του κάτω, δεν μου έπεσε ούτε με παρέα, δεν το πέταξα στον τοίχο, δεν το στρίμωξα πουθενά μαζί με τα κλειδιά μου, δεν το έβαλα στο συρτάρι με τα μαχαιροπήρουνα, δεν το πέταξα στον σκύλο μου να πάει να μου το φέρει, και ΠΑΡ’ ΟΛΑ ΑΥΤΑ το ΑΙΟ δεν έπαθε απολύτως τίποτα. Έχω μείνει άφωνος (έχω μείνει επίσης και στα Πατήσια για κανα δυο χρόνια).

3.α. Τιπς εντ Τρικς
Ι. Το σαμιαμίδι έχει και ρύθμιση αέρα. Άμα καταφέρετε να την ρυθμίσετε τη ρύθμιση εμένα να μου καεί το πλέιστέισον. Αλλά ακόμα κι αν μου καεί σιγά μην μείνει εκεί η ρύθμιση για παραπάνω από 20 λεπτά.
ΙΙ. Να πα να πάρετε αντιστάσεις 0,6Ω να ‘χετε να σας βρίσκονται. Οι εξυπνάκηδες του Cubis διαβάζουν κι εκείνοι αυτό εδώ το νήμα.
ΙII. Για τσιγαρίσιες τζούρες προτιμήστε το επιστόμιο που φοράει εξαπαρχής. Για ημιτσιγαρίσεις προτιμήστε το άλλο. ΠΡΟΣΟΧΗ μην τα μπερδέψετε! Το ένα είναι στο χρώμα του ΑΙΟ και το άλλο διαφανές, οπότε θέλει ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ!
ΙV. Για μόνιμους τροφίμους Μπουρναζίου και φίλους του Μήτρογλου ή του Νικ Κύργιου συνίσταται η χρήση του λεντ που είναι κρυμένο πίσω από το φάιαρ μπάτον. Για τους υπόλοιποι ξεχάστε ακόμα και ότι το έγραψα. Δεν σας ξέρω δεν με ξέρετε. Τίμια πράγματα.
V. Φορτίζει κιόλας. Από πίσω.
VI. Έρχεται (μόνο του) σε ποικιλία χρωμάτων. Επειδής αυτοί οι καραγκιόζηδες στο κατάστημα που το προμηθεύτηκα δεν μου έδιναν όλα τα χρώματα για το ριβγιού, βρήκα –ξανά- από μόνος μου λύση ΚΑΙ σε αυτό το πρόβλημα:




Επίλογος
Συμπεράσματα
Το ΑΙΟ φτιάχτηκε για αυτό που είναι και έτσι ακριβώς όπως είναι.
Ένα πολύ τίμιο, πολύ προσιτό και πολύ διακριτικό «Όλα-σε-ένα» μπλιμπλίκι.
Θα σας αποζημίωσει με τη διακριτικότητά του στη βραδινή σας έξοδο με τουαλέτα και χωρίς σουτιέν, θα σας κοστίσει λιγότερο κι από το τρεντ των ημερών, και θα σας τα κάνει καρπούζια με την αυτονομία της μπαταρίας του.

Ακόμα πιο αυθαίρετα συμπεράσματα
Οι νερντς της Τζόιτεκ δεν είναι κουτόφραγκοι.
Η έκδοση ΑΙΟ 2 θα έχει στοπ στην ρύθμιση του αέρα και βάριαμπλ βολτάζ.
Η έκδοση ΑΙΟ 2 Mini θα έχει πάχος 9 μιλιμέτρς και θα έρχεται μέσα σε πακέτο Μάρλμπορο.
Η έκδοση ΑΙΟ 3 Stealth θα κυκλοφορήσει χωρίς λεντ.
Η έκδοση AIO 4 Extreme θα ενσωματώνει τον επίχρυσο πόλο του Καϊφούν Λάιτ Πλας, στην επαφή της μπαταρίας που δεν φαίνεται, για ακόμα πιο πλούσια γεύση.

Το ΑΙΟ ήρθε για να μείνει!

ΥΓ 1: Φάε τη σκόνη μου @microchip που θες να κάνεις και ριβγιού τρομάρα σου...
ΥΓ 2: Οποιαδήποτε ομοιότης με πρόσωπα που πιθανώς θίγονται είναι απολύτως ενορχηστρωμένη.
ΥΓ 3: Παρακαλείται η Διαχείρηση να μαζέψει τα κοινόχρηστα επιτέλους.
ΥΓ 4: Αν σας άρεσε αυτό που διαβάσατε κάντε ένα Λάικ όπου να ‘ναι, και επίσης χρήζετε ψυχιατρικής παρακολούθησης. Στενής.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 10, 2023, 00:52 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος akpe

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eGo AIO by Joyetech
« Απάντηση #51 στις: Απριλίου 02, 2016, 23:44 »
Κλαίω! Απίθανο ριβιού! :D

Στάλθηκε από το HTC One μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: eGo AIO by Joyetech
« Απάντηση #52 στις: Απριλίου 02, 2016, 23:48 »
Αυτό το childproof δεν το έχω καταλάβει είναι η αλήθεια... αφού ξεβιδώνει κανονικά (χωρίς πάτημα δηλαδή) κρατώντας το από το επιστόμιο  :dontknow: :hmmm: :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος Δερεκοπουλος νικολαος

  • ***
  • 691
  • Φύλο: Άντρας
  • monta πρωην καπνιστης νυν ατμιστης και υγιης
Απ: eGo AIO by Joyetech
« Απάντηση #53 στις: Απριλίου 02, 2016, 23:52 »
Ενα ολοκληρωμενο rewie.....επιτελους.... μπραβο :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος akpe

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eGo AIO by Joyetech
« Απάντηση #54 στις: Απριλίου 03, 2016, 00:27 »
Αυτό το childproof δεν το έχω καταλάβει είναι η αλήθεια... αφού ξεβιδώνει κανονικά (χωρίς πάτημα δηλαδή) κρατώντας το από το επιστόμιο  :dontknow: :hmmm: :idiot1:
Στα δικά μου και στα δύο αν δεν πιέσεις δεν ξεβιδωνει :/

Στάλθηκε από το HTC One μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος microchip

  • ****
  • 1436
  • Φύλο: Άντρας
  • 11/01/2013 18:30
Απ: eGo AIO by Joyetech
« Απάντηση #55 στις: Απριλίου 03, 2016, 00:51 »
Μέτρησε κι εμένα στους πεσμένους ο Tazz.
Και είμαι τέρας ψυχραιμίας εγώ!



  :sign_trelaaa:    και    :eleos:    σε συσκευασία   :bow:

Αποσυνδεδεμένος Thorin13

  • ***
  • 837
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eGo AIO by Joyetech
« Απάντηση #56 στις: Απριλίου 03, 2016, 00:52 »
Νταξ'... Αγκαλιά με το πάτωμα και με ασύστολους λυγμούς δακρύων!  :NevraKlama: :NevraKlama: :NevraKlama:

Με ΠΕ-ΘΑ-ΝΕΕΕΣ, κακούργε!!!  :lotpot:

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: eGo AIO by Joyetech
« Απάντηση #57 στις: Απριλίου 03, 2016, 02:29 »
Ναι, θα ομολογήσω ότι αυτό είναι ριβΓιού!
Εστω και χωρίς βίνδεον!  :laugh1:
Να περιμένεις αντεπίθεση του μικρού Τσιπ! Μαλλί με μαλλί σας βλέπω να πιάνεστε..  :popcorn: :popcorn:

Ερωτήσεις σχετικές: 
Αν το δικό σου ήταν η μητέρα όλων των ριβΓιού, ποιος ήταν ο πατέρας τους; Δεν μπορεί να είναι αγνώστου πατρός όλα τα ριβΓιού. 
Πόσων χρονών είναι το κοριτσάκι σου;  Ξέρει ότι τον χρησιμοποιείς για εργαλεία του διαβόλου;
Φωτό σε άλλα χρωματάκια να περιμένουμε;

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
Απ: eGo AIO by Joyetech
« Απάντηση #58 στις: Απριλίου 03, 2016, 02:34 »
ρησπέκτ η-σπάι .....ρησπέκτ  :respect: :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Απ: eGo AIO by Joyetech
« Απάντηση #59 στις: Απριλίου 03, 2016, 03:00 »
 Είσαι παλαβός :respect:


 
-Μου το πούλησε ρε σου λέω
-Ποιος ρε ?
-Ο Σπύρος ο ριβγιούερ.

:respect: :respect: :respect: :respect: :respect:


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 17 8319 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:56
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180603 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33961 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536228 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59780 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237446 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 583 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15612 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136127 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085319 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35411 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10239 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12