vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

259 επισκέπτες, 8 χρήστες
manoslykos, giorgos1999, Micha3L, Ηρακλης, grag, Jorge, vag21, toliss

Twitter

Eleaf iStick TC 100W

Αποσυνδεδεμένος Thorin13

  • ***
  • 837
  • Φύλο: Άντρας
Eleaf iStick TC 100W
« στις: Φεβρουαρίου 11, 2016, 23:40 »
Χαρακτηριστικά:

*Μέγεθος: 52mm*23mm*94mm

*Τύπος πόλου: 510 σπείρωμα

*Τύπος μπαταριών: μπαταρίες 18650 υψηλής αποφόρτισης (25Α minimum)

*Έξοδοι λειτουργίας: VW/Bypass/TC(Ni/Ti/SS/TCR-M1,M2,M3)

*Εύρος ισχύος: 1W-100W

*Εύρος αντιστάσεων: 0.05ohm-1.5ohm (TC modes)
0.1ohm-3.5ohm (VW/Bypass)

*Εύρος θερμοκρασίας: 100-315℃ / 200-600℉ (TC modes)

*Χρώματα: γκρι, μαύρο, λευκό

*Αναβαθμίσιμο λογισμικό

*Με την χρήση μίας μπαταρίας, μας επιτρέπεται να φτάσουμε στα 75 watt.  Με την χρήση δύο μπαταριών, φτάνουμε στα 100 watt.



Σημερινή παραλαβή λοιπόν, σε χρώμα γκρι, με το γνωστό κουτάκι της
Eleaf αλλά με κάποια νέα σχέδια απ' έξω.



Το κάτω μέρος του κουτιού με την ένδειξη του μοντέλου "iStick TC 100W".



Το πίσω μέρος του κουτιού με μια μικρή περιγραφή της συσκευής, των περιεχόμενων του κουτιού, καθώς και το γνωστό scratch & check για την γνησιότητα της συσκευής.



Ανοίγοντας το κουτάκι, συναντούμε το mod, ένα καλώδιο USB σε micro USB και το εγχειρίδιο χρήσεως.



Η μπροστινή όψη της συσκευής.



Η πίσω όψη, με τρύπες διαφυγής αερίων στο πάνω μέρος, το σήμα της Eleaf και το λογότυπο "iStick TC 100W" στο κάτω μέρος του mod.



Η άνω πλευρά του mod, με τον 510 αυτορυθμιζόμενο πόλο, καθώς και το κλείδωμα του fire button.



Ανοίγοντας το ένα πορτάκι της μπαταρίας, διακρίνουμε το "κρυφό" fire button, όπου είναι και μαγνήτης και συγκρατεί το πορτάκι.



Η κάτω πλευρά του mod, όπου βρίσκουμε κι άλλες τρύπες διαφυγής αερίων, καθώς και την θύρα USB για τις αναβαθμίσεις της συσκευής (αλλά και για την -μη προτεινόμενη- φόρτιση).



Εδώ, με δύο μπαταρίες και τα δύο μεταλλικά πορτάκια-καλύμματα του mod.



Το πώς "δένει" ΑΠΟΛΥΤΑ χρωματικά με τον Kayfun 3.1 που είναι στην γκρι ματ απόχρωσή του.



Άλλη μία φωτό με τον Kayfun και αναμμένη την οθόνη.



Και για το τέλος, ένα συγκριτικό μεγεθών σε σχέση με τα eVic VT και eVic VTC Mini.








Λειτουργία του μενού και των κουμπιών:

*Πατώντας 5 φορές το fire button, ανάβει ή σβήνει η συσκευή.

*Λειτουργία stealth on/off: Με αναμμένη την συσκευή, πατάμε ταυτόχρονα το fire button και το "+" για 2 δευτερόλεπτα.

*Κλείδωμα/ξεκλείδωμα κουμπιών "+" και "-": Με αναμμένη την συσκευή, πατάμε ταυτόχρονα το "+" και το "-" για 2 δευτερόλεπτα.

*Κλείδωμα fire button: Με το μηχανικό κουμπάκι στην πάνω πλευρά, το σύρουμε στο ανάλογο εικονίδιο για κλείδωμα ή ξεκλείδωμα.

*Περιστροφή οθόνης 180 μοίρες: Με την συσκευή σβηστή, πατάμε ταυτόχρονα το "+" και το "-" μέχρι να αλλάξει η οθόνη.

*Εναλλαγή λειτουργιών VW/Bypass/TC(Ni/Ti/SS/TCR-M1,M2,M3): Με αναμμένη την συσκευή, κρατάμε το κουμπί "menu" μέχρις ώτου να βλέπουμε την αλλαγή στην επιθυμητή λειτουργία.

*Άυξηση/μείωση watt σε Power Mode: Με το κουμπί "+" αυξάνουμε τα watt, με το κουμπί "-" μειώνουμε τα watt.

*Ρύθμιση τιμής TCR: Με την συσκευή σβηστή,πατάμε και κρατάμε ταυτόχρονα τα κουμπιά fire button και "+" μέχρι να εμφανιστεί το μενού του TCR.
Πατώντας το "+" ή το "-" επιλέγουμε μεταξύ των μνημών Μ1, Μ2 και Μ3.
Πατώντας μία φορά το fire button, πηγαίνουμε στην ρύθμιση της τιμής TCR. Με τα κουμπιά "+" και "-", αυξάνουμε ή μειώνουμε την τιμή TCR.
Για να αποθηκεύσουμε τις ρυθμίσεις μας, πατάμε το fire button για 10 δευτερόλεπτα (και λιγότερο θα πω εγώ).

*Ρύθμιση watt (TC): Με αναμμένη την συσκευή, πατάμε το κουμπί "menu" και το "+" ταυτόχρονα για να αυξήσουμε τα watt. Για να τα μειώσουμε, πατάμε το "menu" και το "-" ταυτόχρονα πάλι.

*Ρύθμιση θερμοκρασίας: Για να αυξήσουμε την θερμοκρασία, πατάμε το κουμπί "+". Για να την μειώσουμε, πατάμε το κουμπί "-".

*Κλείδωμα/ξεκλείδωμα αντίστασης (TC): Για να κλειδώσουμε την αντίσταση για σωστή λειτουργία του ελέγχου θερμοκρασίας, το κάνουμε όταν ο ατμοποιητής μας και το mod είναι κρύα (θερμοκρασία δωματίου) και πατάμε ταυτόχρονα τα κουμπιά fire button και "+" μέχρι να εμφανιστεί το σύμβολο με το λουκετάκι αντί για το "Ω".

*Ένδειξη τάσης μπαταρίας: Με σβηστή την συσκευή, πατάμε και κρατάμε τα κουμπιά fire button και "-" ταυτόχρονα μέχρι να εμφανιστεί η ένδειξη της τάσης της μπαταρίας.

*Ένδειξη εσωτερικής θερμοκρασίας της συσκευής: Με σβηστή την συσκευή, πατάμε 10 φορές το fire button σχετικά γρήγορα και με σταθερό ρυθμό.

*Ένδειξη έκδοσης λογισμικού (firmware): Με σβηστή την συσκευή, πατάμε 20 φορές το fire button σχετικά γρήγορα και με σταθερό ρυθμό.


Προστασίες:

*Κόφτης 10 δευτερολέπτων με την ένδειξη "over 10s".

*Προστασία βραχυκυκλώματος ατμοποιητή με την ένδειξη "atomizer short".

*Προστασία χαμηλής τάσης: Όταν η τάση της μπαταρίας (ή των μπαταριών) πέσει στα 3,3V θα εμφανιστεί η ένδειξη "lock" και κλειδώνει η συσκευή.
Το ξεκλείδωμα της συσκευής γίνεται με αλλαγή της μπαταρίας ή με φόρτιση της στο mod.

*Προστασία θερμοκρασίας συσκευής: Αν η συσκευή μας φτάσει τους 70℃, η συσκευή θα σβήσει αυτόματα και θα βγεί η ένδειξη "device too hot".
Περιμένουμε λίγη ώρα να κρυώσει και μετά την χρησιμοποιούμε πάλι
κανονικά.

Περαιτέρω πληροφορίες (π.χ. στα αγγλικά) θα βρείτε στη σελίδα της Eleaf, εδώ: http://www.eleafworld.com/istick-tc100w-firmware-upgradable/

Το εγχειρίδιο χρήσεως (όχι στα ελληνικά), μπορείτε να το βρείτε εδώ:
http://www.eleafworld.com/wp-content/themes/searchlight/rar-files/eleaf_iStick_TC100W_User_Manual.zip



Στο δια ταύτα...

Κάποια ιδιαίτερα σχόλια να κάνω και να πω, δεν έχω ακόμα. Γιατί αυτήν την παρουσίαση, είναι η 2η φορά που την γράφω, γιατί την πρώτη την έχασα από βλακεία μου (πάτησα κατα λάθος backspace και χάθηκαν όλα) και η 2η βλακεία μου (που δεν το σκέφτηκα εξ' αρχής) ήταν ότι δεν την έγραψα πρώτα σε notepad (κάτι που έκανα σε αυτήν εδώ), οπότε και δεν είχα και γενικά σήμερα πολύ χρόνο να ασχοληθώ με το mod...

Μερικές μικρές παρατηρήσεις μοναχά...
1) Η μέτρηση της αντίστασης, παίζει να είναι και λίγο χειρότερη από το eVic VTC Mini (διαβάζει κανα δυο υποδεκαδικά ψηφία περισσότερα).
2) Πολύ στιβαρή κατασκευή και κάθεται πολύ ωραία στο χέρι κι ας είναι κάπως μεγαλύτερο σε σχέση με κάποια άλλα.
3) Σχεδιασμός του αγαπημένου μου iStick 50W (και τα δύο που είχα με είχαν βγάλει ασπροπόσωπο μέχρι που τα άλλαξα για το (VTC Mini).
4) Η πλακέτα του νομίζω πως έχει πολλά ίδια χαρακτηριστικά με του Wismec Releaux RX 200.
5) Παρ' όλο που η ρύθμιση των watt στο TC γίνεται σαν του iStick TC 60W (ίσως και του RX 200?) με ταυτόχρονο πάτημα των κουμπιών "menu" και "+" ή "-", εμένα δεν με παιδεύει ιδιαίτερα όπως είδα να λένε σε άλλα reviews.
6) Έστησα τον Bellus, τον έβαλα πάνω και μου έβγαλε "atomizer short" (βραχυκύκλωμα/επαφή κλπ). Βάζοντάς τον στα άλλα δύο mod, λειτουργούσε μια χαρά. Ξαναβάζοντάς τον στο iStick δούλευε κι εκεί μια χαρά μετά.
(Ίσως να ήταν και θέμα του πόλου του Bellus που τον ξεβίδωσα λιγάκι για να βγεί πιο έξω...)
7) Έφτιαξα ζευγάρι τις δύο ΗΕ4 που ήρθαν κι αυτές σήμερα, μόνο και μόνο για να παίζουν σε αυτό το mod και μόνο.
(Οι Efest στην φωτό ήταν για την παρουσίαση μοναχά...)
8) Χαίρομαι που λειτουργεί σε παράλληλο κύκλωμα τις μπαταρίες για παραπάνω διάρκεια.

Αυτά τα ολίγα. Εδώ θα είμαστε και ό,τι άλλη παρατήρηση έχω (αν έχω), θα την γράψω...

Καλή αρχή λοιπόν και για όποιον/όποια άλλο/άλλη φίλο/φίλη το αγοράσει με το καλό...   :D

(Υ.Γ.: Σας το είχα πεί στο νήμα με τα "Ηλεκτρονικά Μοντ-Νέες Κυκλοφορίες" ότι εγώ θα γινόμουν το πρώτο "πειραματόζωο" του forum για το iStick TC 100W...  :))
Και με μεγάλη μου χαρά φυσικά!  :) )

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: Eleaf iStick TC 100W
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουαρίου 11, 2016, 23:48 »
Γνωρίζουμε βάρος και με τις δύο μπαταρίες αλλά και με την μία μόνο;
ΣΤο site τους δεν γράφει, εκτός αν τα έχω τσούξει και δεν το ξέρω...

Αποσυνδεδεμένος Thorin13

  • ***
  • 837
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eleaf iStick TC 100W
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουαρίου 11, 2016, 23:54 »
Δυστυχώς, δεν έχω κι εγώ ζυγαριά να το ζύγιζα μια στιγμούλα...
Με ένα γρήγορο ψάξιμο όμως, είδα ότι η GearBest το δίνει ως 190 γρ. και η FastTech ως 193 γρ. ...
Οπότε βάλε και άλλα 40-45 γρ. την κάθε 18650 μπαταρία και υπολόγισε ότι βγαίνει κοντά στα 280 συνολικά (5 πάνω, 5 κάτω χονδρικά πάντα)...

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Eleaf iStick TC 100W
« Απάντηση #3 στις: Φεβρουαρίου 12, 2016, 00:07 »
Υπέροχη και αναλυτικότατη παρουσίαση.
Αν και μέχρι τώρα δεν έχει τύχει να δουλέψω κάποιο μοντάκι από Eleaf, ήταν απ' τα πρώτα ποιοτικά ονόματα που έμαθα μόλις μπήκα στον ατμιστικό χώρο. 

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Eleaf iStick TC 100W
« Απάντηση #4 στις: Φεβρουαρίου 12, 2016, 00:29 »
Μπράβο Χρήστο! Εξαιρετική παρουσίαση. Όποιος αγοράσει το μοντάκι δεν χρειάζεται να δει τίποτε άλλο πέρα της δικής σου παρουσίασης. Στην ουσία αυτό που έκανες είναι το πρώτο ΕΛΛΗΝΙΚΟ εγχειρίδιο χρήσης της eleaf. Συγχαρητήρια και πάλι!  :thumpup:

 

Αποσυνδεδεμένος Thorin13

  • ***
  • 837
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eleaf iStick TC 100W
« Απάντηση #5 στις: Φεβρουαρίου 12, 2016, 00:38 »
Κι αυτό ακριβώς ήταν που ήθελα να κάνω, Κωνσταντίνε μου!  :thumpup:


Όσο να 'χει, είναι λογικό (και όχι αυτονόητο) να μην γνωρίζει όλος ο κόσμος αγγλικά...  :D

Αποσυνδεδεμένος johnkrv7

  • **
  • 145
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eleaf iStick TC 100W
« Απάντηση #6 στις: Φεβρουαρίου 12, 2016, 00:47 »
Ωραία παρουσίαση!!! επειδή το περιμένω να φτάσει και σε μένα μήπως τυχόν γνωρίζει κανείς αν παίζει τίποτα σε θήκη σιλικόνης??γιατί είμαι και λιγο άτσαλος ρε γ@#ώτο!! :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Thorin13

  • ***
  • 837
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eleaf iStick TC 100W
« Απάντηση #7 στις: Φεβρουαρίου 12, 2016, 00:51 »
Δεν έχει βγεί ακόμα δυστυχώς...  :-\


Ήταν το ΠΡΩΤΟ πράγμα που έψαχνα κι εγώ πώς και πώς!
(Είμαι πάντα λίγο "ψείρας" σε αυτά κι ας μην είμαι ΠΟΤΕ άτσαλος...  :tongue_smilie: )


Στην αναμονή λοιπόν! Φαντάζομαι ότι δεν θα αργήσει να βγεί...

Αποσυνδεδεμένος George_Skoyteris

  • *
  • 28
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eleaf iStick TC 100W
« Απάντηση #8 στις: Φεβρουαρίου 12, 2016, 09:37 »
Indeed ωραία παρουσίαση !!!

Αποσυνδεδεμένος gkon961

  • *
  • 93
  • Φύλο: Άντρας
  • Ε, πού πας; Είναι γκρεμός εκεί: - Ε, τότε καλά πάω
Απ: Eleaf iStick TC 100W
« Απάντηση #9 στις: Φεβρουαρίου 12, 2016, 11:54 »

Κάποια ιδιαίτερα σχόλια να κάνω και να πω, δεν έχω ακόμα. Γιατί αυτήν την παρουσίαση, είναι η 2η φορά που την γράφω, γιατί την πρώτη την έχασα από βλακεία μου (πάτησα κατα λάθος backspace και χάθηκαν όλα) και η 2η βλακεία μου (που δεν το σκέφτηκα εξ' αρχής) ήταν ότι δεν την έγραψα πρώτα σε notepad (κάτι που έκανα σε αυτήν εδώ), οπότε και δεν είχα και γενικά σήμερα πολύ χρόνο να ασχοληθώ με το mod...

Αν ξανατύχει, πατάς αμέσως μετά, το συνδυασμό Ctrl+Z (undo)
Εκτός και αν με το Backspace σε γύρισε πίσω εντελώς ο browser.

Πάντα μα πάντα όμως, την ώρα που γράφουμε και σε τακτά διαστήματα, Ctrl+A (επιλογή όλου τού κειμένου) και στη συνέχεια Ctrl+C (αντιγραφή στο πρόχειρο).
Οπότε, αν χαθεί για τον όποιο λόγο, ξαναξεκινάμε πατώντας επικόλληση μέσα στο πλαίσιο που γράφουμε.


Αντε γιατί ...τσαντίστηκα που σου έφαγε χρόνο από το να γνωρίσεις περισσότερο το μοντάκι, που με ενδιαφέρει για δεύτερο!

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Eleaf iStick TC 100W
« Απάντηση #10 στις: Φεβρουαρίου 12, 2016, 12:02 »
Ωραίος ο Thorin!

Να σου προτείνω κι εγώ, μιας κι έχω γράψει τη μάνα μου και τον πατέρα μου σε παρουσιάσεις - κριτικές, να μην γράφεις ποτέ απ' ευθείας. Εγώ γράφω σε Word και για να μην έχω θέμα με μορφοποίηση, τα περνάω πρώτα από ένα txt αρχείο και από εκεί αντιγράφω προς επικόλληση στο φόρουμ.

Με αυτό τον εφιάλτη, να γράφω με οίστρο και μετά να χάνονται όλα λίγο πριν το save, έχω ξυπνήσει ουρλιάζοντας "όοοοοοοοοχχχχχχχιιιιιιιιιιιιι"....

Αποσυνδεδεμένος juve11

  • *
  • 69
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eleaf iStick TC 100W
« Απάντηση #11 στις: Φεβρουαρίου 12, 2016, 14:23 »
πολυ ωραια παρουσιαση!
το μοντακι φαινεται τουρμπο!

Αποσυνδεδεμένος Thorin13

  • ***
  • 837
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eleaf iStick TC 100W
« Απάντηση #12 στις: Φεβρουαρίου 12, 2016, 17:45 »
Αν ξανατύχει, πατάς αμέσως μετά, το συνδυασμό Ctrl+Z (undo)
Εκτός και αν με το Backspace σε γύρισε πίσω εντελώς ο browser.
Πάντα μα πάντα όμως, την ώρα που γράφουμε και σε τακτά διαστήματα, Ctrl+A (επιλογή όλου τού κειμένου) και στη συνέχεια Ctrl+C (αντιγραφή στο πρόχειρο).
Οπότε, αν χαθεί για τον όποιο λόγο, ξαναξεκινάμε πατώντας επικόλληση μέσα στο πλαίσιο που γράφουμε.
Αντε γιατί ...τσαντίστηκα που σου έφαγε χρόνο από το να γνωρίσεις περισσότερο το μοντάκι, που με ενδιαφέρει για δεύτερο!


Όπως το 'πες... Γύρισε πίσω εντελώς ο browser!!!
Ειδάλλως, έτσι ΑΚΡΙΒΩΣ κάνω κι εγώ πάντα. Πρόχειρη αποθήκευση με Ctrl+A & Ctrl+C και μετά επικόλληση με Ctrl+V.
Και πάντα "undo" με Ctrl+Z. Τα γνωρίζω ήδη... :thumpup:


Ωραίος ο Thorin!
Να σου προτείνω κι εγώ, μιας κι έχω γράψει τη μάνα μου και τον πατέρα μου σε παρουσιάσεις - κριτικές, να μην γράφεις ποτέ απ' ευθείας. Εγώ γράφω σε Word και για να μην έχω θέμα με μορφοποίηση, τα περνάω πρώτα από ένα txt αρχείο και από εκεί αντιγράφω προς επικόλληση στο φόρουμ.
Με αυτό τον εφιάλτη, να γράφω με οίστρο και μετά να χάνονται όλα λίγο πριν το save, έχω ξυπνήσει ουρλιάζοντας "όοοοοοοοοχχχχχχχιιιιιιιιιιιιι"....


Τρύφωνα, εγώ χθες δεν έμεινα μόνο στο "όόόόόόόόόόχχχχχχχχχιιιιιιιιιιιιιι"... (Φαντάζεσαι τι άλλα μπορεί να έγιναν...  :tongue_smilie: )


Έτσι έκανα μετά κι εγώ. Το έγραψα πρώτα σε txt αρχείο στο notepad και μετά επικόλληση και τις όποιες τροποποιήσεις...  :yes:

Αποσυνδεδεμένος LemurVoice

  • **
  • 155
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eleaf iStick TC 100W
« Απάντηση #13 στις: Φεβρουαρίου 14, 2016, 14:51 »
Το παρήγγειλα αυτές τις μέρες...
Μειονεκτήματα λειτουργικά έχει;
Κάπου διάβασα πως όταν αρχίζουν να πέφτουν οι μπαταρίες δίνει ό,τι να 'ναι τάσεις. Το έχει παρατηρήσει κανείς;

Αποσυνδεδεμένος Thorin13

  • ***
  • 837
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Eleaf iStick TC 100W
« Απάντηση #14 στις: Φεβρουαρίου 14, 2016, 19:04 »
Ακόμα δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο ΕΓΩ προσωπικά...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 15 8188 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 25, 2024, 21:40
από KORG N364
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33853 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534493 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59684 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237141 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 525 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 14018 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136069 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085060 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35279 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10015 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 478657 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy