vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

288 επισκέπτες, 9 χρήστες
tasos1976, dkostas, manoslykos, kyrgiannis, Tazz, Nikrom, sakissalonika, taskol65, Jorge

Twitter

Yγρά Ben Northon

Αποσυνδεδεμένος johnaros

  • *
  • 98
  • Φύλο: Άντρας
Yγρά Ben Northon
« στις: Δεκεμβρίου 03, 2015, 17:03 »
Είπα να ανοίξω αυτό το θέμα μιας και δεν είδα κάποιο αντίστοιχο στο forum για τα συγκερκιμένα υγρά.
Τα παράγγειλα προχτές και σήμερα τα έχω σπίτι να τα δοκιμάσω.Παρασκευάζονται στην Γαλλία και είναι καπνικά και τα 5 της σειράς , με το καθένα να κινέιται σε διαφορετικά επιμέρους αρωματικά μονοπάτια . Τα ονόματά τους είναιGold Digger, Road Five , Black Horse, Doe Skin, Love Blond

Κυκλοφορούνε σ συσκευασία των 10 και 30 ml αντίστοιχα με τιμή 6 ευρώ για τα 10μελα και 14 ευρώ στα 30μελα. Εγώ προσωπικά αγόρασα 4 10μελα μιας και δεν είχε το 5ο σε συσκευασία των 10ml. Ωστόσο τα παιδιά από το κατάστημα μου στείλανε ένα δειγματάκι και του 5ου να το δοκιμάσω για να έχω μία ολοκληρωμένη εικόνα για τα υγρά .
Η νικοτίνη που μπορούμε να τα πάρουμε είναι 6, 11, και 16 mg . Εγώ πήρα να δοκιμάσω τα 16mg. Nα κάνω μια παρένθεση εδώ και να που πως απ ότι έχω δει αρκετές εταιρίες κυρίως από Γαλλία κυκλοφορούν τα υγρά τους σε τέτοιες ποσοότητες νικοτίνης. Η περιεκτικότητά τους σε PG-VG είναι 50-50

Πολύ θετική εντύπωση μου έκανε η συσκευασία τους . Τα μπουκαλάκια, γυάλινα έρχονται μέσα σε ένα χάρτινο κουτάκι το καθένα ξεχωριστά ,όπου επίσης το καθένα έχει και το δικό του σταγονόμετρο ,παρόλο που είναι 10ml, όπως θα δείτε και στις φώτο παρακάτω. Παρακάτω παραθέτω τις περιγραφές των καταστημάτων

Road Five  - 
Στεγνός ξανθός καπνός , Floral επιγεύσεις στην κορυφή και γήινα τελειώματα
"Η πόλη έχει θολό καιρό όπως παλιά. Μια απόχρωση ώχρας και ανεμελιάς στην πύρινη ζέστη του μεσημεριού και το τρέξιμο από ένα μαύρο άλογο που αντηχεί στο βορρά και το νότο, δεν υπάρχει κανένα εμπόδιο στο δρόμο του. Τότε, ξαφνικά, στην άκρη του δρόμου, ένας ήσυχος κάμπος με φυτεία καπνού. Από εκεί πήρε το πρώτο του άρωμα. Μια πικρή καπνική νότα, που δημιουργεί ένα εγκώμιο και σε ταξιδεύει στο δρόμο προς τη γη της επαγγελίας."

Gold Digger - Γλυκός ξανθός καπνός , χαρακτηρίζεται από μια λεπτή συναρμολόγηση των αρωμάτων και στο τέλος εξάγεται μια υποσημείωση ζάχαρης
"Εκεί ήταν μία τεράστια σιλουέτα που έκρυβε το χάραμα. Τα χέρια του τα είχε μέσα στο ρέμα, ψάχνοντας για ψήγματα και σκόνη χρυσού. Ήταν ένας πρώην ανθρακωρύχος και ερχόταν με το φτυάρι και την αξίνα του για να βρει νέα κοιτάσματα. Εκείνος μου δίδαξε την υπομονή και το αργό στέγνωμα του καπνού. Είχα κρεμάσει τα εργαλεία του στον τοίχο και είχα την ανάμνηση ενός θησαυρού που πότε δεν βρέθηκε και μιας φιλίας τόσο απρόσμενης."

Black Horse -
H απόλυτη γεύση καπνού .Μεστό και σαφές .
"Ταξίδευα με το άλογό μου σε ένα ιερό βουνό. Κατά τη διάρκεια της πρώτης μας βόλτας, φτάσαμε σε γνώριμα μέρη και... με πέταξε από τη σέλα. Είναι ένα άγριο και περήφανο καθαρόαιμο. Από τότε, δεν το έχω εξημερώσει ποτέ πραγματικά. Διασχίζουμε μαζί οροπέδια και κοιλάδες, ως ίσοι. Ο ρυθμός του έχει γίνει και δικός μου. Δημιούργησα μια επίγευση καπνού αφιερωμένη σε εκείνο. Μοιάζει με το τρίχωμά του. Είναι μαύρο και δυνατό."

Doe Skin -
Ήπιος καπνός, με πραγματική ταυτότητα . Δασώδης βάση με ένα άγριο άρωμα φρεσκοκομένου ξύλου
"Ένα ελάφι ευκίνητο το παρακολουθούσα συνέχεια χωρίς επιτυχία. Φαινόταν σαν να φτερουγίζει ανάμεσα στα βράχια και να εξαφανίζεται στα νερά των ποταμών. Τέλος, το βρήκα να κοιμάται πίσω από τα φυτά μου, ειρηνικά. Μου φάνηκε ανυπεράσπιστο. Φεύγοντας πήρα την εικόνα του για να φτιάξω αυτό τον καπνό... Μια ωδή στη ζωή και τη δύναμη."

Love Blond -
Τι να πω για αυτό το μαγευτικό μοντάζ .Η κορυφή των μίξεων πηγαίνει αρκετά με το πρότυπο των φρούτων και στους πρόποδες αναδύει ένα πολύ ευγενικό φουντούκι .
"Ένα ξηρό και άνυδρο βράδυ σε ένα σαλούν τα βλέμματα μας συναντήθηκαν. Η μυρωδιά των μαλλιών της ήταν σαν την ελεύθερη ομορφιά άγριας φύσης και το δέρμα της σαν ένα ελαφρύ άρωμα καπνού, ασταθές και χρυσό. Έφυγε μια νύχτα για άλλες προκλήσεις. Μερικές φορές τη θυμάμαι σαν το χάδι ενός άγριου αέρα. Το βλέμμα της, το άρωμα της, ο καπνός να βγαίνει από τα χείλη της. Μια ξανθιά που θα την αγαπώ για πάντα..."

Μέχρι στιγμής δοκίμασα το Doe Skin και το Road Five. Mόλις τα δοκιμάσω όλα και έχω μία πιο ολοκληρωμένη εικόνα θα επιστρέψω με λεπτομέρειες.
Παρακάτω και φώτο όπως τα παρέλαα


Αποσυνδεδεμένος Ksp

  • ****
  • 1276
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπουκάλι είναι μισογεμάτο...
Απ: Yγρά Ben Northon
« Απάντηση #1 στις: Δεκεμβρίου 03, 2015, 17:23 »
Να΄σαι καλά φίλε johnare!
Εγώ τα προμηθεύτηκα από Ελλάδα και δοκίμασα μόνο το love blond μέχρι στιγμής!
Αυτά που έχω να πω είναι πως η Tribecca είναι η απομιμησή του...
Γλυκό καπνικό άρωμα που δεν κουράζει σε ολοήμερη χρήση ούτε είναι έντονη η καπνίλα!
Ετοιμάζομαι για dark horse κι έπειτα Doe Skin...

Αποσυνδεδεμένος johnaros

  • *
  • 98
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yγρά Ben Northon
« Απάντηση #2 στις: Δεκεμβρίου 03, 2015, 17:38 »
Τίποτα φίλε! Ναι και γω από εδώ Ελλάδα τα πήρα! Το λον μπλοντ και μένα μέχρι στιγμής μου αρέσει πάρα πολύ ! Το ρόαντ 5 προς το παρον δεν το κάνω γιατί φορτίζω το μοντάκι  :wall:

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: Yγρά Ben Northon
« Απάντηση #3 στις: Δεκεμβρίου 03, 2015, 17:43 »
Το Love Blond μου κάνει σε ήπιο καπνικό τύπου RY ή Tribecca. Δεν κουράζει και δεν μπουχτίζει καθόλου, καλό για ολοήμερο υγρό, αφήνει μια ραφινάτη αίσθηση στο στόμα.
Το Road Five μου δίνει κάτι πιο πικάντικο, πιο κοντά σε εντονότερο RY με μια υποψία αρωματικού αλκοολικού στην εισπνοή. Απολαυστικό αλλά ίσως οι περισσότεροι να μην το θεωρήσουν ολοήμερο υγρό.
Και τα δυο ήταν φιλικότατα στις αντιστάσεις.

Α, να πω πως με εκνευρίζουν οι περιγραφές υγρών που αντί να σου δίνουν μια νύξη για το τι γευστικό αποτέλεσμα να περιμένεις σου πουλάνε ιστορίες. Σε αυτή την περίπτωση οι Γάλλοι επέλεξαν ιστορία γουέστερν με χαρακτήρα κάποιον καουμπόι ονόματι Μπεν Νόρτον. Η παρασκευάστρια εταιρία είναι η γαλλική Solevan και τα Ben Northon είναι μία από τις σειρές υγρών που βγάζει.

Αποσυνδεδεμένος Ksp

  • ****
  • 1276
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπουκάλι είναι μισογεμάτο...
Απ: Yγρά Ben Northon
« Απάντηση #4 στις: Δεκεμβρίου 03, 2015, 18:25 »
Μεγάλο φάουλ αντί να περιγράψει τα υγρά μας περιγράφει την άγρια Δύση...

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: Yγρά Ben Northon
« Απάντηση #5 στις: Δεκεμβρίου 03, 2015, 18:27 »
Είναι μόδα τελευταία αλλά πραγματικά ελπίζω να σταματήσει!
Πάντως τα υγρά αξίζουν και έχουν μπει στην λίστα των καπνικών μου.

Αποσυνδεδεμένος Ksp

  • ****
  • 1276
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπουκάλι είναι μισογεμάτο...
Απ: Yγρά Ben Northon
« Απάντηση #6 στις: Δεκεμβρίου 03, 2015, 18:35 »
Συμφωνώ απόλυτα αξίζουν στο έπακρο...

Αποσυνδεδεμένος johnaros

  • *
  • 98
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yγρά Ben Northon
« Απάντηση #7 στις: Δεκεμβρίου 03, 2015, 19:16 »
Και γω όταν τα είδα αυτή την περιγραφή της Αγριας Δυσης δεν με κάλυψε καθόλου. Πιστέυω το κάνουν για μάρκετινγκ και για να σε προδιαθέσουν στον κάθε ατμιστή που θα τα κάνει κάποια ψευδαίσθηση και δημιουργία εικόνων για να είναι πιο ολοκληρωμένη η γεύση.
 Μπήκα και σε Γαλλικά eshop που τα  έχουν και εκέι από τα λίγα Γαλλικά που ξέρω τις ίδιες περιγραφές έχουν , αλλά κατέλυξα να τα αγοράσω καθώς είδα αρκετά θετικά σχόλια για αυτά ,στα Γαλλικά eshop και ότι αξίζουν .
 Μεχρι στιγμής το λον μπλοντ το πάω πιπίλα. Είναι αυτο που είπαν και οι φίλοι πιο πάνω , ήπιο καπνικο που δεν κουράζει καθόλου. 

Αποσυνδεδεμένος johnaros

  • *
  • 98
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yγρά Ben Northon
« Απάντηση #8 στις: Δεκεμβρίου 05, 2015, 18:06 »
Αφού τα δοκίμασα αρκετά και τα 5 της σειράς ήρθε η ώρα να γράψω τις εντυπώσεις μου .

Doe Skin - Καπνικό με μια ξυλώδες γεύση που πριέχει και κάποιο μπαχαρικό ή αρωματικό, που δεν κατάλαβα τι είναι, σε μικρή ποσότητα . Δεν κουράζει ,πολύ ολοκληρωμένο, είναι υγρό για όλη μέρα , και από τα πέντε της σειράς είναι ότι πιο κοντά πιστεύω σε Κ.Τ. Σίγουρα θα το ξαναπάρω.

Road Five - To συγκεκριμένο είναι το πιο έντονο αρωματικά της σειράς. Καπνικό και αυτό, περιέχει γαρύφαλλο από ότι κατάλαβα και κάποια ακόμα μπαχαρικά . Σε κάποιους πιστεύω θα αρέσει ενώ σε κάποιους όχι λογω του γαρύφαλλου. Προσωπικά δεν τρελάθηκα με το υγρό.  Δεν είναι για όλη την μέρα λόγω ότι είναι κάπως έντονο.

Love Blont- Προσωπικά το υγρό που μου άρεσε περισσότερο μαζί με το Doe Skin από την σειρά, το βάζω στην κατηγορία των τριμπεκοειδών υγρών , αλλά είναι πολύ ανώτερο από τα περισσότερα που κυκλοφορούν και όπως είπε και ο φίλος σε περαπάνω ποστ αντάξιο του τριμπέκα και πρσωπικά μου άρεσε και περισσότερο . Σίγουρα θα το ξανατιμήσω .

Black Horse - To πιο ''βαρύ'' και πολύπλοκο γευστικά της σειράς.  Είναι ένα σύνολο γεύσεων καπνού , ξύλου , βύσσινο και σίγουρα κάτι ακόμα , το οποίο γεμίζει το στόμα με γεύσεις κατά την εκπνοή και κατά την εκπνοή . Δύσκολο υγρό για όλη μέρα , αλλά παρέα με καλό ουίσκι είναι ότι πρέπει (Δοκιμασμένο αυτό χτες βράδυ).

Gold Digger - Το συγκεκριμένο στις πρώτες τζούρες μου έφερε πολύ σε cuban cigar της liqua . Σιγά σιγά όμως άρχισε να ξεδιπλώνεται πιο καθαρά η γεύση καπνού που έχει καθώς και τα τελειώματα σε μικρό αθμο καραμέλας που έχει που ίσα ίσα ρίσκονται εκεί για να ''στρογγυλέψουν'' κάπως την εμπειρία . Πιο ολοκληρωμένο από το cuban cigar  και σίγουρα όχι τόσο μπουκωτικό . Υγρό κ αυτό για όλη μέρα.

Συμπέρασμα.
Εμεινα πολύ ευχαριστημένος από την σειρά ξεχωρίζοντας προσωπικά τα Love lond και Doe Skin που σίγουρα θα ξαναπάρω . Γενικά τα υγρά αυτά καλύπτουν πιστεύω πολύ μεγάλη γκάμα ατμιστών και πιστεύω αξίζουν μια δοκιμή. Eνας φίλος με ρώτησε αν είναι καλύτερα από τα wanted , αλλά δυστηχώς δεν έχω άποψη επί του θέματος γιατί τα τλευταία δεν έτυχε να τα δοκιμάσω ακόμα.

Αποσυνδεδεμένος alexvan

  • *
  • 25
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yγρά Ben Northon
« Απάντηση #9 στις: Δεκεμβρίου 07, 2015, 15:22 »
Δοκίμασα το Μαύρο Άτι. Πήρα ένα 10μελο και γέμισα 2 φορές το Ναυτίλο. Τέλος. Υποθεση 2 ημερών. Το άδειασα και πάω για 30μελο, καθότι το βρήκα ήπιο και ισσοροπημένο με αυτό το άρωμα βύσσινου να μου αφήνει μια όμορφη φρεσκάδα που σπάει την ξεραϊλα του καπνού.
Πραγματικά ιδιαίτερο. Το πήρα ψάχνοντας ένα νέο καπνικό να σπάσω λίγο το τριμπέκα και το βρήκα.
Την επόμενη φορά θα δοκιμάσω και τα υπόλοιπα. Φαίνονται καλά και ποιοτικά υγρά, φιλικά προς τις αντιστάσεις  και προς την τσέπη. Μπράβο στα παιδιά του Ατμιστίκ για την επιλογή να τα φέρουν και ιδιαίτερα στον Τάσο που μου το πρότεινε.

Αποσυνδεδεμένος fkatsa

  • **
  • 132
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yγρά Ben Northon
« Απάντηση #10 στις: Δεκεμβρίου 07, 2015, 15:37 »
2o 10μελο black Horse που τελειώνω..
Απλά υπεροχο καπνικό

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: Yγρά Ben Northon
« Απάντηση #11 στις: Δεκεμβρίου 07, 2015, 15:50 »
Road Five - To συγκεκριμένο είναι το πιο έντονο αρωματικά της σειράς. Καπνικό και αυτό, περιέχει γαρύφαλλο από ότι κατάλαβα και κάποια ακόμα μπαχαρικά . Σε κάποιους πιστεύω θα αρέσει ενώ σε κάποιους όχι λογω του γαρύφαλλου. Προσωπικά δεν τρελάθηκα με το υγρό.  Δεν είναι για όλη την μέρα λόγω ότι είναι κάπως έντονο.
Τζώναρε μήπως έγινε κάποιο μπέρδεμα;  :hmmm:
Κάποιο της σειράς θυμάμαι πως έχει γαρύφαλλό αλλά δεν είναι το Road Five.
Το λέω γιατί δεν το μπορώ το γαρύφαλλο ενώ το Road Five το ξέρω και το ατμίζω.
Εκτός κι αν διαφέρουν τόσο οι γεύσεις μας!  :D

Απ: Yγρά Ben Northon
« Απάντηση #12 στις: Δεκεμβρίου 07, 2015, 16:11 »
To road five δεν έχει γαρύφαλλο. Ίσως το doe skin η το black horse.

To road five φέρνει προς το cigarillos λίγο, μοιράζεται μία κοινή υπόξινη να το πώ επίγευση και λίγο ελαιώδη. Γενικά είναι πιό απαλό καπνικό.
Επίσης απαλό μου κάνει και το gold digger, το οποίο όμως έχει ένα άρωμα που μου θυμίζει λίγο γυναικεία κολώνια και δεν μου πολυάρεσε. Πολλοί θα γελάσουν βέβαια με αυτή την περιγραφή, καθώς μάλλον το τι θυμίζει στον καθένα θα είναι υποκειμενικό.
Το love blonde είναι virginia και εμένα τα virginia τουλάχιστον σκέτα μακρυά. 
Το black horse είναι αρκετά έντονο με μπαχάρια.
Το doe skin δεν το θυμάμαι αλλα δεν το είχα προτιμήσει.

Γενικά το road five στάζω που και που στον ντρίπερ. Εντωμεταξύ τα υγρά τα έχει κάνει review ένας σκοτσέζος στο youtube και είχε κολλήσει σχεδόν στο καθένα να λέει ότι του θυμίζει ένα South American leaf ποικιλία.  :laugh1: Έχει ενδιαφέρον γενικά το review του, άν όχι και μόνο για την προφορά.  ;D

[youtube]DSjjCOjiDpw[/youtube]

[youtube]ArR-zmqYgrI[/youtube]
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 07, 2015, 16:25 από Stathis1 »

Αποσυνδεδεμένος kristi

  • *
  • 26
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Yγρά Ben Northon
« Απάντηση #13 στις: Δεκεμβρίου 08, 2015, 10:11 »
Απ' οτι διαβαζω, μονο σε μενα φαινεται ελαφρυ το road five- με 11αρα νικοτινη-(αναφερομαι στο καπνικο του κομματι. Το αρωματικο, ειναι αρκετα πλουσιο και μου αρεσει). Βεβαια, το ατμιζω μολις 5 μερες - οσες και η αποχη μου απο το κ.τ- οποτε ισως η αποψη μου να μην ειναι και τοσο αντικειμενικη. Οσο για τα υπολοιπα της σειρας, το αρωματικο τους κομματι δεν με ενθουσιασε. Συμφωνω στο οτι ειναι φιλικο στις αντιστασεις.

Αποσυνδεδεμένος johnaros

  • *
  • 98
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yγρά Ben Northon
« Απάντηση #14 στις: Δεκεμβρίου 09, 2015, 03:09 »
Τζώναρε μήπως έγινε κάποιο μπέρδεμα;  :hmmm:
Κάποιο της σειράς θυμάμαι πως έχει γαρύφαλλό αλλά δεν είναι το Road Five.
Το λέω γιατί δεν το μπορώ το γαρύφαλλο ενώ το Road Five το ξέρω και το ατμίζω.
Εκτός κι αν διαφέρουν τόσο οι γεύσεις μας!  :D

Ουπςςς ναι μπερδευτηκα!!Kαι τα εγραψα ανάποδα!! Το doeskin έχει γαρύφαλλο .
Ηταν η πρώτη μου απόπειρα να παρουσιάσω υγρά και τα έκανα λίγο άνω κατω.
Την επόμενη θα είμαι πιο προσετικός!

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Απ' οτι διαβαζω, μονο σε μενα φαινεται ελαφρυ το road five- με 11αρα νικοτινη-(αναφερομαι στο καπνικο του κομματι. Το αρωματικο, ειναι αρκετα πλουσιο και μου αρεσει). Βεβαια, το ατμιζω μολις 5 μερες - οσες και η αποχη μου απο το κ.τ- οποτε ισως η αποψη μου να μην ειναι και τοσο αντικειμενικη. Οσο για τα υπολοιπα της σειρας, το αρωματικο τους κομματι δεν με ενθουσιασε. Συμφωνω στο οτι ειναι φιλικο στις αντιστασεις.

Δεν ξέρω εμένα μου φαίνονται κανονικά σε νορμάλ πλαίσια το χτύπημα από όλα που δοκίμασα αν και τα κάνω σε 16 νικοτίνη , 'οπου σε άλλα υγρά κάνω 18 . Ισως να είναι αυτό που λες
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 09, 2015, 03:16 από johnaros »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1685 180246 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 23:10
από tasos1976
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8253 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33878 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534568 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59696 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237186 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 535 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 14034 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136079 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085131 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35298 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10063 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12