vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

512 επισκέπτες, 6 χρήστες
thebull, dkostas, Jorge, manoslykos, Milarepa, th3ofilos

Twitter

Πόλεμος κατά του ΗΤ & ενεργοί ατμιστές: Νέα, ειδήσεις, επιχειρήματα, links

Αποσυνδεδεμένος Π. Γιούρσης

  • **
  • 492
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μή χείρον εστί βέλτιστον
Μήπως να κρατήσουμε ότι ασχέτως προθέσεων και επιχειρηματικών σχεδιασμών η PHILIP MORRIS είναι η πρώτη και η μόνη για την ώρα καπνοβιομηχανία με παγκόσμιο εύρος και παρουσία που ΔΕΝ καταφέρεται αρνητικά στο Ατμισμα.
η ΚΕΑ το είχε προύπει . Θα υπάρξουν εξελίξεις στο άτμισμα μέχρι το τέλος του 2019 εδώ στην Ελλάδα και παγκόσμια. Γιαυτό έπρεπε και πρέπει να είναι παρούσα και δυνατή.



Αποσυνδεδεμένος papcris

  • *
  • 82
  • Φύλο: Άντρας
Η Philip morris είναι η μόνη καπνοβιομηχανία που παράγει το δικό της ηλεκτρονικό τσιγάρο με αμπούλες. Απλά δεν κυκλοφορεί ακόμα στην Ελλάδα γιατί προετοιμάζει το έδαφος, με το νέο νομοσχέδιο. Κυκλοφορεί στην Αγγλία έναν τύπο στυλό και στην Ισπανία έναν άλλο με mesh.

Αποσυνδεδεμένος Π. Γιούρσης

  • **
  • 492
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μή χείρον εστί βέλτιστον
Προς το παρόν, ήτοι μέχρι σήμερα 22-4-2019. Αύριο όμως ?

Αποσυνδεδεμένος Ksp

  • ****
  • 1276
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπουκάλι είναι μισογεμάτο...


Αποσυνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2811
  • Φύλο: Άντρας
 2 περιπτώσεις που ισχυρίζονται 2 νεαρά άτομα, πως αντιμετώπισαν προβλήματα υγείας που οι ίδιοι αποδίδουν στη χρήση ηλεκτρονικού τσιγάρου. Καμία ιατρική γνωμάτευση, καμία τεκμηρίωση.
Έχουμε ξαναδεί τέτοια παλιότερα, ειδικά πνευμοθώρακα.
 Ο δεύτερος δεν ήταν καν καπνιστής και αναφέρεται και η μάρκα (JUUL). Καλή τύχη με τις αγωγές (όχι φαρμακευτικές, εννοώ τα δικαστήρια).

(γιατί διαβάζουμε για αμερικανάκια σε αυστραλέζικο site?)

Ο δρ. Φαρσαλινος σε ραδιοφωνική συνέντευξη σε σχέση με το θέμα που έχει δημιουργηθεί.

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2298
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Δημοσιοκάφροι!!! :wall: Το βίντεο ανέβηκε στις 7-9, ημερομηνία που δόθηκε η συνέντευξη η...9-9 & σήμερα έχουμε 8-9. :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος chkontog

  • ***
  • 688
  • Φύλο: Άντρας
ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΕΡΕΥΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ IEVA

H Πανευρωπαϊκή Ομοσπονδία των Ατμιστικών Ενώσεων στην ΕΕ (IEVA- Ανεξάρτητη Ευρωπαϊκή Συμμαχία για το Άτμισμα), διοργανώνει μια έρευνα σε ατμιστές προκειμένου να συγκεντρώσουμε το προφίλ τους και να υποβάλουμε ακολούθως τα αποτελέσματα στην Κομισιόν ενόψει της αναθεώρησης της TPD2 (προς το χείρον).
Η προεπιλεγμένη γλώσσα είναι τα γερμανικά αλλά μπορείτε πάνω δεξιά από το αναδυόμενο μενού να επιλέξετε ΕΛΛΗΝΙΚΑ
Γίνονται οι συμμετοχές ΑΝΩΝΥΜΑ και δεν πραγματοποιείται συλλογή ΕΥΑΙΣΘΗΤΩΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ.

https://www.surveymonkey.de/r/VapingEurope?lang=el%E2%80%8B


Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2380
  • Φύλο: Άντρας
Δεν έχουν όλοι Facebook,.........

Αποσυνδεδεμένος lounik

  • ***
  • 679
  • Φύλο: Άντρας
Εντύπωση μου κάνει γιατί μόλις το ολοκλήρωσα και δεν έχω fb.

Αποσυνδεδεμένος chkontog

  • ***
  • 688
  • Φύλο: Άντρας
Στην αρχή έβαλα link από fb

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος ΨΗΛΟΣ

  • **
  • 264
  • Φύλο: Άντρας
Καλημερα!!!
Κ εγω μολις το ολοκληρωσα χωρις χρηση facebook

Αποσυνδεδεμένος Ksp

  • ****
  • 1276
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπουκάλι είναι μισογεμάτο...
Κι εγώ το έκανα χωρίς να έχω fb!

Αποσυνδεδεμένος chkontog

  • ***
  • 688
  • Φύλο: Άντρας
Δεν χρειάζεται fb.Απλά στην αρχή έβαλα το link του fb, που είχε αναρτηθεί η έρευνα.

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 19 8478 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:26
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180894 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34121 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537305 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60021 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238060 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 620 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16296 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136258 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085532 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35561 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10422 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12