vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

507 επισκέπτες, 3 χρήστες
manoslykos, Jorge, th3ofilos

Twitter

Υγρά και αρώματα after-8

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1935 στις: Ιουνίου 25, 2015, 19:29 »
Το Αμβροσία με δυο λόγια είναι ένα BiteMe, σύν πορτοκάλι (ξύσμα φλούδας πορτοκαλιού καλύτερα).

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1936 στις: Ιουνίου 25, 2015, 21:30 »
Γιώργο, καμία σχέση!

Εκτός αν ο συνονόματός σου άλλαξε τη συνταγή, ή μπέρδεψε τα μπουκάλια και τις ετικέτες! Πράγμα που δεν το νομίζω!

Έχω στα χέρια μου άλλη μια εξάδα της εταιρείας την οποία και αναλύω, τα Green Ice, Smokey Caramel, Pure, Lemon Strawberry, Killer Strawberry και Lemango Loop. Λογικά, μέχρι τη Δευτέρα θα ανεβάσω review.

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1937 στις: Ιουνίου 25, 2015, 22:08 »
@ Cruiser
Αρχηγού παρόντος πάσα αρχή παυσάτο  :D
Γέμισα μισό KFL+ και έκανα Αμβροσία, και με αυτά τα λίγα, αυτό κατάλαβα.
Αλλά φυσικά δεν είμαι και για να κάνω αναλύσεις με αυτό το μικρό δείγμα.
Θα περιμένω τα review σου στα επόμενα, γιατί εκτός του Smokey Caramel που ξέρω και μ' αρέσει, τα άλλα δεν τα έχω δοκιμάσει.

Αποσυνδεδεμένος vladimirus

  • **
  • 413
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1938 στις: Ιουνίου 25, 2015, 22:21 »
Θα συμφωνήσω εν μέρει με τον Γιώργο... Η μπανάνα και η καρύδα που υπάρχουν και στα δύο υγρά , μάλλον ...
Βρίσκω το Ambrosia παρόμοιο αλλά και αρκετά πιο ελαφρύ .

Αναμένουμε περισσότερα  ;)

Αποσυνδεδεμένος Galileo

  • **
  • 179
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1939 στις: Ιουνίου 26, 2015, 07:57 »
Η δικιά μου άποψη: Αφού τέλειωσα ένα εικοσάμελο Bite me, ξεκίνησα ένα εικοσάμελο Ambrosia. Εξαιρετικά και τα δύο. Στο Bite me αναγνώρισα 2 κορυφές, τη μπανάνα και την καρύδα, ενώ κάπου στο βάθος «άκουσα» και κάποιο ποτό (μάλλον λικέρ). Στο Ambrosia δεν αναγνώρισα κορυφές (είναι στρογγυλότερο). Δεν κατάλαβα μπανάνα ή καρύδα, αλλά και σ’ αυτό, πάλι στο βάθος, κατάλαβα το ίδιο ποτό. Γι’ αυτό – και μόνο γι’ αυτό - το Ambrosia μου θύμισε το Bite me. Διαβάζοντας τον Cruiser΄(και τότε μόνο) αντιλήφθηκα και τη γεμιστή με κρέμα απροσδιόριστων φρούτων γκοφρέτα (είναι φοβερός ο Cruiser).

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1940 στις: Ιουνίου 26, 2015, 19:01 »
Παιδιά έχω έτοιμο και καθαρό ένα KFL+, και έτοιμα επίσης ,δοκιμή για πρώτη φορά το Pure, La Cremoso, The Jack, Green Ice... :D
Ποιό να ρίξω μέσα πρώτο? Ποιόοοοο?
Βασικά αυτό το Green Ice φοβάμαι περισσότερο, μη μου κάτσει σαν μοχίτο με ζαρζαβατικά, φοβάμαι τον δυόσμο που έχει μέσα.
Για πείτε...

Αποσυνδεδεμένος Galileo

  • **
  • 179
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1941 στις: Ιουνίου 26, 2015, 19:51 »
Το μόνο που έχω ατμίσει απ' αυτά είναι το The Jack. Είναι καπνικό με μέλι. Ωραίο είναι, αλλά θα το προτιμούσα με λιγότερο μέλι ή περισσότερο καπνό.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1942 στις: Ιουνίου 26, 2015, 20:30 »
Παιδιά έχω έτοιμο και καθαρό ένα KFL+, και έτοιμα επίσης ,δοκιμή για πρώτη φορά το Pure, La Cremoso, The Jack, Green Ice... :D
Ποιό να ρίξω μέσα πρώτο? Ποιόοοοο?
Βασικά αυτό το Green Ice φοβάμαι περισσότερο, μη μου κάτσει σαν μοχίτο με ζαρζαβατικά, φοβάμαι τον δυόσμο που έχει μέσα.
Για πείτε...

Άμα σου δώσω λεπτομέρειες, θα προδώσω το review μου... Αν κατά λάθος όμως σου πέσει μέσα στο τανκ το Green Ice, μην ανησυχήσεις και πολύ...  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1943 στις: Ιουνίου 26, 2015, 20:54 »
@Cruiser
Να πάρει...πρόλαβα κι έριξα άλλο... :(
Δεν πειράζει, την επόμενη φορά, τώρα ξαναγέμισα Αμβροσία, too know us better...  :yes:

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1944 στις: Ιουνίου 27, 2015, 19:20 »
Ετοίμασα 150ml smoke χθες το βράδυ, 13% άρωμα, 50/50 vg/pg και το είχα στην μαγνητική ανάδευση σε ερμητικά κλειστό μπουκάλι για 8 ώρες περίπου.
Αναμονή τώρα για 2-3 εβδομάδες και βλέπουμε.
Δεν άντεξα και το δοκίμασα στην 8η μέρα. Είναι ήδη φανταστικό, μάλλον στις 2 βδομάδες θα το ατμίζω full :)
Έχω άλλα 100ml με 10% για τη σύζυγο απο την ίδια μέρα και αφού δοκίμασε της φάνηκε πολύ καλό  :thumpup:
Θα παραγγείλω επιπλέον ποσότητα για να φτιάξω καμιά 300αριά ml να έχω στοκ για το καλοκαίρι.
Να σημειώσω ότι πλέον το ατμίζω αποκλειστικά στη sofia.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 27, 2015, 19:32 από thenetpoet »

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1945 στις: Ιουνίου 28, 2015, 13:54 »
Στη ΣΟΦΙΑ ε? By by drippers?  :) Τίποτα καλύτερο απο ένα καθώς πρέπει τανκ μάλλον!

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1946 στις: Ιουνίου 28, 2015, 16:09 »
 After 8’s Pure, 6mg, KF 3.1ES Clone, Kanthal D 0.28mm, 2.5mm MC, 2.02Ω, Nakamitchi

Καθαρή συνταγή με μια μόνο σταγόνα από το μυστικό συστατικό μας, απλά για να δώσει αυτή την έξτρα επίγευση. Η Νο.1 επιλογή της ομάδας μας, μια γεύση έκπληξη ιδανική για όλη μέρα.

Αυτά μας λέει ο κατασκευαστής για το υγρό και φυσικά το πρώτο που ιντριγκάρει τον αναγνώστη, είναι το μυστικό αυτό συστατικό. Ανοίγοντας το μπουκαλάκι, το οποίο σημειωτέον πρέπει να είναι ώριμο, η μυρωδιά είναι χαρακτηριστική: μαλλί της γριάς, ή αλλιώς Αιθυλική Μαλτόλη. Για να είμαι δίκαιος, αυτό είναι εμφανές σε όσους την έχουν χρησιμοποιήσει έστω και μια φορά στις ιδιοκατασκευές τους, οπότε μην στενοχωρηθείτε αν εσάς σας μυρίσει σκέτη βάση. Έβαλα υγρό στον ατμοποιητή και ξεκίνησα. Άγευστος ατμός που συμπεριφέρεται ατμιστικά σαν σκέτη βάση, με το «μυστικό» συστατικό να εμφανίζεται προς το τέλος της εισπνοής. Μια ελαφρά γλυκάδα, με στοιχεία καμένης ζάχαρης, που σε καμία περίπτωση δεν κουράζει και δεν λιγώνει. Στην εισπνοή από τη μύτη επιβεβαιώνεται η παρουσία της μαλτόλης, σε εξαιρετικά χαμηλό ποσοστό, ενώ κατά την εκπνοή από τη μύτη δεν υπάρχει κάτι έξτρα στο υγρό. Σαν ντουμάνι και χτύπημα, κινείται ακριβώς εκεί που θα περιμέναμε από ένα VG based υγρό με 6mg ενώ σαν επίγευση, υπάρχει αυτή η ζεστή γλύκα που δίνει το επιπλέον συστατικό. Το υγρό είναι λοιπόν ακριβώς αυτό που μας υπόσχεται: απλό, ελαφρύ, ιδανικό για όλη μέρα, χωρίς να κουράζει, με κάτι έξτρα ώστε να το διαφοροποιήσει από την σκέτη βάση. Δεν υπάρχουν γεύσεις, νότες και επίπεδα. Μόνο κάτι απλά ευχάριστο. Σαν υγρό, θα πρέπει να το βαθμολογήσω με 70/100, καθώς δεν έχει κάτι να αποδώσει. Σαν ιδέα και υπόσχεση, θα του έδινα 89/100. Στον πίνακά μου όμως, θα περάσω την πρώτη βαθμολογία.

Lemango Loop, 6mg, KF4 Clone, Ni200 0.28mm, 2.5mm MC, 0.18Ω, TC,  Nakamitchi
Παίρνεις αυτό που βλέπεις. Χυμός mango και λεμονιού σε τέλειο συνδυασμό.

Ενδιαφέρον συνδυασμός τον οποίο ήθελα από καιρό να δοκιμάσω. Δύο γεύσεις που ξεχωριστά τις γνωρίζω αλλά ποτέ σε συνδυασμό. Αντιθέτως, γνωρίζω το συνδυασμό mango και lime, καθώς το χρησιμοποιώ συχνά πυκνά ως μαρινάδα για ψητές γαρίδες, με εξαιρετικά αποτελέσματα μπορώ να ομολογήσω! Ανοίγοντας το μπουκαλάκι, η κυρίαρχη μυρωδιά είναι αυτή του γλυκού λεμονιού, σαν καραμέλα. Ταυτόχρονα, υπάρχει και μια γήινη αίσθηση η οποία σαφώς παραπέμπει σε mango με τον τρόπο που αυτό συνήθως αποδίδεται σε υγρά αναπλήρωσης. Έβαλα υγρό, ρύθμισα 225oC και 16W στο Snow Wolf (new toy!) και ξεκίνησα. Λεμόνι πλημμυρίζει το στόμα, με όλα τα επιμέρους στοιχεία του, πίκρα, οξύτητα και λίγη γλύκα, ενώ προς το τέλος της εισπνοής εμφανίζονται και τα στοιχεία του mango, καλυμμένα όμως από την ένταση του λεμονιού. Περιορίζονται σε μία αίσθηση πούλπας και στη γνωστή γήινη αίσθηση την οποία αποδίδουν συνήθως τα υγρά mango. Στην εισπνοή από τη μύτη το λεμόνι και πάλι κυριαρχεί και θέλει αρκετή προσπάθεια για να καταλάβει κανείς τι είναι αυτό το έξτρα το οποίο περιέχει το υγρό. Στην εκπνοή από τη μύτη όμως, το λεμόνι έχει εξασθενήσει αρκετά και διευκολύνει τον ατμιστή. Στο υγρό υπάρχει και μια κρυμμένη δροσιά, η οποία όμως δεν παραπέμπει σε κανένα από τα γνωστά συστατικά τα οποία δίνουν αυτή την αίσθηση, και έπ’ ουδενί σε μενθόλη. Είναι ελάχιστη, διακριτική και ευχάριστη. Η παραγωγή ατμού αναμενόμενη ενώ το χτύπημα κάπως πιο ανεβασμένο. Από θέμα επίγευσης, υπάρχει μια έντονη και ελαιώδης αίσθηση λεμονιού, η οποία εξαφανίζεται αργά σε κύματα οξύτητας και γλύκας. Έντονη γεύση, που συνοδεύει εξαιρετικά λευκά ποτά και ξανθές Weiss (ναι, το δοκίμασα), αλλά κουράζει ελαφρά και δεν θα το προτιμούσα για όλη μέρα. Μία πρόταση για τον κατασκευαστή, θα ήταν να αλλάξει το λεμόνι με lime και να αυξήσει την αναλογία του mango σε σχέση με το λεμόνι ή το lime. Ίσως να το βοηθούσε και μία δόση βανίλιας! 87/100

Smokey Caramel, 6mg, Erlkonigin Clone, Kanthal A1 0.25mm, 2.0mm MC, 1.78Ω, Βαμβάκι

Άλλο ένα καταπληκτικό καθημερινό υγρό. Με μια απαλή και πλούσια καπνική βάση και νότες καραμέλας και ξηρών καρπών.

Αυτά μας λέει ο κατασκευαστής για το υγρό. Ανοίγοντας το μπουκαλάκι, η μυρωδιά είναι υπέροχη και συγχρόνως τρομακτική για μένα: είναι σαν να ανοίγεις ένα μπουκάλι σιροπιού καραμέλας. Γιατί τρομακτική? Γιατί έτσι μυρίζουν όλες οι καραμέλες βουτύρου που έχουν βασανίσει αλύπητα το στόμα μου κατά καιρούς. Ταυτόχρονα, αναδύεται και μια καπνική μυρωδιά, που θυμίζει καθαρά τα άλλα υγρά της Smokey σειράς τα οποία έχω δοκιμάσει κάτι χρόνια πριν. Υγρό στον ατμοποιητή και ξεκίνησα. Επιτέλους! Μια καραμέλα με γεύση, άρωμα, πίκρα και γλυκάδα! Και χωρίς βούτυρο!!! Το στόμα γεμίζει με τις γεύσεις της καραμέλας ενώ το καπνικό στοιχείο χτυπάει κατευθείαν στον ουρανίσκο και στο λάρυγγα. Ξηρούς καρπούς δεν αναγνώρισα, εκτός αν είναι αυτό που δίνει μια καβουρντισμένη αίσθηση στο καπνικό στοιχείο, θεωρώ όμως ότι είναι κομμάτι του καπνικού στοιχείου. Στην εισπνοή από τη μύτη, γίνεται πιο καθαρό το καπνικό στοιχείο, το οποίο παραπέμπει σε σκούρα καπνά που μοιάζουν πουρίσια, ενώ στην εκπνοή από τη μύτη το καπνικό στοιχείο έχει εξασθενήσει αρκετά και αφήνει περισσότερο την γλυκιά αίσθηση καραμέλας. Σαν παραγωγή ατμού βρίσκεται στα αναμενόμενα επίπεδα, ενώ το χτύπημα παρουσιάζεται αυξημένο, ένεκα και ατμοποιητή. Η επίγευση είναι μέτριας διάρκειας, με καβουρντισμένα αρώματα καπνού και το στόμα να πλημμυρίζει από τη γλύκα της καραμέλας, και το τελικό μπέρδεμα αυτών των δύο να αφήνει τον ατμιστή αρκετά χαρούμενο. Πολύ ωραίο υγρό, ιδανική συνοδεία για καφέ και προβλέπω απήχηση στο ωραίο φύλο. 89/100

Killer Strawberry, 6mg, KF 3.1ES Clone, Kanthal D 0.28mm, 2.5mm MC, 2.02Ω, Nakamitchi
Φρέσκος, γλυκός και αναζωογονητικός χυμός φράουλας σε αυτή τη θανατηφόρα έκδοση. Μια αμαρτία στα κόκκινα.

Πράγματι, το άρωμα από το μπουκαλάκι είναι φανταστικό. Σαν να ανοίγεις ένα βάζο μαρμελάδα φράουλα. Έβαλα υγρό στον ατμοποιητή και ξεκίνησα. Και μετά από δύο περίπου τζούρες, αναγκάστηκα να καθαρίσω τον ατμοποιητή. Ένα κακό υγρό, που μοιάζει να ήρθε από άλλο κατασκευαστή, με τη φράουλα να θυμίζει κάτι σάπιο και σε ελεύθερη μετάφραση, sickly sweet. Δεν ξέρω αν φταίει καθαρά το άρωμα ή αν έχει μέσα τίποτα βούτυρα και μου δημιούργησε τέτοια αίσθηση, αλλά θεωρώ ότι δεν ατμίζεται. Χαίρομαι για την ύπαρξη του υγρού αυτού όμως καθώς αποτελεί την εξαίρεση που επιβεβαιώνει τον κανόνα. 10/100 μόνο για το άρωμα από το μπουκαλάκι.

Lemon Strawberry, 6mg, KF 3.1ES Clone, Kanthal D 0.28mm, 2.5mm MC, 2.02Ω, Nakamitchi
Αυτό είναι το αγαπημένο μου. Χυμός λεμόνι και μια δυνατή έκρηξη φράουλας. Ισορροπημένο, γλυκό και ξινό, ο τέλειος συνδυασμός για μένα.

Άλλος ένας διαφαινόμενος ενδιαφέρον συνδυασμός, που ξυπνά μνήμες παιδικής ηλικίας. Πράγματι, τα αρώματα που βγαίνουν από το μπουκαλάκι, θυμίζουν γρανίτες φράουλα λεμόνι όπως Algida Calippo (μόνο εγώ θυμάμαι τον ροζ σωλήνα γρανίτας με το λευκό κέντρο?) ή τα γνωστά Slush που πίναμε με καλαμάκι. Άλλη μια έξτρα μνήμη, η γρανίτα που σέρβιρε ο «Μαύρος Γάτος» στην Κέρκυρα, η οποία γινόταν στη φραπεδιέρα με σορμπέ φράουλας και Sprite! Έβαλα υγρό στον ατμοποιητή και ξεκίνησα. Το λεμόνι είναι αυτό που έρχεται πρώτο, με την οξύτητα και την πίκρα του να δίνουν το ρυθμό, ενώ προς το τέλος της τζούρας σκάει στο στόμα η γλύκα από τη φράουλα. Εδώ πρέπει να πω ότι η γεύση της φράουλας δεν είναι πολύ καλή και ίσως μια έρευνα από τον κατασκευαστή για κάποιας καλύτερης ποιότητας φράουλα, να αποτελεί καλή πρόταση. Η ρινική εισπνοή τονίζει ακόμα περισσότερο το πρόβλημα με τη φράουλα ενώ στην εκπνοή από τη μύτη το λεμόνι κυριαρχεί. Ατμός και χτύπημα στα απολύτως αναμενόμενα επίπεδα, ενώ η επίγευση είναι γλυκιά, μέτριας έντασης και γεμάτη αρώματα λεμόνι. Η ιδέα του υγρού και αυτό που προσπαθεί να μας δώσει ο κατασκευαστής, αποτελούν εξαιρετική σύλληψη και αν δεν υπήρχε η παραφωνία της συγκεκριμένης φράουλας, θα αποτελούσε και εξαιρετική υλοποίηση. Στην παρούσα φάση όμως, 62/100.

Green Ice, 6mg, KF4 Clone, Ni200 0.28mm, 2.5mm MC, 0.18Ω, TC,  Nakamitchi
Καλοκαιρινός συνδυασμός με καρπούζι, μήλο και δυόσμο.

Εδώ είμαστε! Υβρίδιο Mojito που μόνο και μόνο σαν ιδέα δημιουργεί έμπνευση για καλοκαιρινά ποτά. Ανοίγοντας το μπουκαλάκι, το μήλο είναι αυτό που ξεχωρίζει πάνω από όλα, ενώ ακολουθεί μια αίσθηση δροσιάς. Το καρπούζι άφαντο ενώ στην μύτη επίσης άφαντος είναι και ο δυόσμος. Γρήγορα υγρό στον ατμοποιητή και ξεκίνημα. Το στόμα γεμίζει με αρώματα μήλου και μια απροσδιόριστη γλύκα, ενώ κυκλοφορεί μια δροσιά πριν καθίσει στη γλώσσα για ελάχιστα δευτερόλεπτα η γεύση του δυόσμου. Αποφάσισα να ασχοληθώ εκτεταμένα με το θέμα ψάχνοντας το καρπούζι. Δεν το βρήκα πουθενά. Αντιθέτως, η γλύκα και η υφή που αφήνει το υγρό στο στόμα, θυμίζει περισσότερο συνδυασμό μήλο – αχλάδι. Ο δυόσμος ομολογώ ότι θα με δυσκόλευε στην αναγνώριση και περισσότερο θα έτεινα προς άνηθο και μενθόλη, ή horehound herb, αλλά τελικά μένει διακριτός και αποτελεί μια καινούρια πρόταση σε μίξη με φρούτα. Στην εισπνοή από τη μύτη και πάλι κυριαρχεί το μήλο μαζί με μια δροσιά, ενώ στην εκπνοή από τη μύτη μένει μια γλυκιά αίσθηση σαν βελούδο που ενισχύει ακόμα περισσότερο την ύπαρξη ώριμου αχλαδιού. Σαν ατμός και χτύπημα, είναι κάπως πιο ενισχυμένο αλλά έπ’ ουδενί δυσάρεστο, ενώ η επίγευση είναι γλυκιά και ταυτόχρονα όξινη, ελαιώδης και δροσερή και παραμένει για αρκετή ώρα στο στόμα. Θα ήθελα πιο διακριτή τη γεύση του καρπουζιού, όπως και να ανέβει το υγρό στη σελίδα του κατασκευαστή, μιας και αποτελεί την νεότερη προσθήκη στο οπλοστάσιό του. 89/100
 
Όλα τα reviews μου μπορείτε να τα βρείτε συγκεντρωμένα και στο http://cruiser79.blogspot.gr/

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1947 στις: Ιουνίου 29, 2015, 11:57 »
To Green Ice είναι πράγματι καλό  :) Τελικά μερικές φορές δεν πρέπει να με τρομάζουν τα συστατικά, αλλά το τελικό ατμιστικό αποτέλεσμα  :yes:

Αποσυνδεδεμένος chillo

  • *****
  • 1638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1948 στις: Ιουνίου 29, 2015, 12:45 »
Το cremoso είναι μεν μια απίθανη κρέμα , αλλά δεν νομίζω πως μπορεί να σταθεί μόνη στον ατμο, αλλά σαν συστατικό, ακόμα και σε μικρή αναλογία είναι αρκετά αποδοτικο

Αποσυνδεδεμένος frantic

  • *
  • 68
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #1949 στις: Ιουνίου 29, 2015, 13:20 »
μου αρεσε κι εμενα σαν κρεμα και ειπα να δοκιμασω ισα μερη με colonel custard και 1/4 μερους vcookies...σε 10-12 μερες θα εχω review για το Triple C (cremoso-colonel-cookies)  :tongue_smilie:


διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 29, 2015, 15:03 από spectrum »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8358 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180684 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33996 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536405 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59818 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237574 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 592 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15734 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136159 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085354 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35432 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10279 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12