vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

59 επισκέπτες, 3 χρήστες
ZoeM, camber, SEB

Twitter

Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει

Αποσυνδεδεμένος KatsikoSkulo

  • *
  • 70
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #885 στις: Νοεμβρίου 06, 2013, 11:21 »
-Mellow Sunset απο FlavourArt μάπα σαν οξύ σαν δηλητήριο σαν σαν ...πέταμα έφυγε ηδη!
Αλλά το λαβράκι μακράν είναι το εξής:
-Bacon απο FlavourArt.Η αηδία η ίδια.Ελεγα οτι θα μου ανοίγει την όρεξη οταν θ ατμίζω κτλ αλλά μια που τάνοιξα και μια που μου ρθε αναγούλα, το κλεισα καπάκι γιατι θα εκανα εμετό, χωρίς υπερβολές.Θές να σιχαθείς το μπέικον και γενικότερα τη ζωή σου την ίδια?Εδώ είσαι!Η ξιγκάρα η γουρουνάρα η ίδια.Αρνούμαι να το περιγράψω περεταίρω.
 :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #886 στις: Νοεμβρίου 06, 2013, 11:31 »
Για το Mellow Sunset, μόνο το είχα μυρίσει, και μου έβγαλε κάτι σε παστουρμά. Και επειδή αυτό το έχω συνδυάσει με τσίπουρο ή μπύρα, δεν αποπειράθηκα να το δοκιμάσω.

Τώρα για το Μπέικον, σε  :respect: ειλικρινά που έκανες την κίνηση να το δοκιμάσεις!!!

Αποσυνδεδεμένος KatsikoSkulo

  • *
  • 70
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #887 στις: Νοεμβρίου 06, 2013, 11:45 »
Διαγραφή άμεσης παράθεσης
χαχαχα ρε ρε!Ειλικρινά ήρωας.

Εν τω μεταξύ προσοχή αν θα χύσετε το μπέικον γιατί βρωμάει κολλάει η μυρωδιά και δε το θές αυτο για κανένα λογο.Προτείνω πέταμα/θαψιμο επιτόπιο το μπουκαλάκι οπως είναι και διαγραφή της μνήμης.Μετα εκτιμάς τα υγρά που έχεις ηδη.
 :tongue_smilie:
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 06, 2013, 12:27 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1935
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #888 στις: Νοεμβρίου 06, 2013, 11:47 »
Την επόμενη φορά, να δοκιμάσεις την ατζούγια από FA... Μπορεί να αλλάξεις γνώμη για το μπέικον!!!  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος KatsikoSkulo

  • *
  • 70
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #889 στις: Νοεμβρίου 06, 2013, 11:52 »
Εννοια σου και στο τσάκ ήμουνα και για την ατζούγια από FA.Απλά είπα ας δοκιμάσω μια επιτυχία τη φορά.Πλέον φοβάμαι  τι βασανιστήριο θα υποστεί ο οργανισμός πάλι με την ατζούγια.Πωπω μια επιτυχία υποδέχεται την άλλη.
 :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #890 στις: Νοεμβρίου 06, 2013, 12:29 »
Υπάρχει λόγος που στη σελίδα της τα έχει στην κατηγορία "brave flavors"...

Αποσυνδεδεμένος sylvester79

  • *
  • 52
  • Φύλο: Άντρας
  • όποιος νύχτα περπατεί..... μη τα λέμε πάλι......
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #891 στις: Νοεμβρίου 07, 2013, 00:08 »
χειροτερη για μενα το Virginia της FA. Πίκρα. Σκοτάδι και ομίχλη. Επίσης το πορτοκαλάκι της Ατμος που με οτιδήποτε κι αν το ανέμιξα, σε οποιαδήποτε αναλογία δεν σπάει με την καμία.

Αποσυνδεδεμένος Vasilis®

  • ****
  • 1185
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #892 στις: Νοεμβρίου 07, 2013, 00:12 »
Atmos Lab Agrinio. WTF??

Αποσυνδεδεμένος Lorentzo

  • *
  • 71
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #893 στις: Νοεμβρίου 07, 2013, 01:00 »
-Mellow Sunset απο FlavourArt μάπα σαν οξύ σαν δηλητήριο σαν σαν ...πέταμα έφυγε ηδη!
Αλλά το λαβράκι μακράν είναι το εξής:
-Bacon απο FlavourArt.Η αηδία η ίδια.Ελεγα οτι θα μου ανοίγει την όρεξη οταν θ ατμίζω κτλ αλλά μια που τάνοιξα και μια που μου ρθε αναγούλα, το κλεισα καπάκι γιατι θα εκανα εμετό, χωρίς υπερβολές.Θές να σιχαθείς το μπέικον και γενικότερα τη ζωή σου την ίδια?Εδώ είσαι!Η ξιγκάρα η γουρουνάρα η ίδια.Αρνούμαι να το περιγράψω περεταίρω.
 :tongue_smilie:

αχαχαχαχαχα :laugh1:
δεν το ξέρω το υγρό αλλά η περιγραφή σου τα σπάει αχαχαχαχα

Αποσυνδεδεμένος Nico

  • *
  • 68
  • Φύλο: Άντρας
  • I got 99 problems, but a smoke ain't one
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #894 στις: Νοεμβρίου 07, 2013, 01:40 »
French pipe - LIQUA

Κάτι σαν να πήρε το μάτι μου κάποιες καλές κριτικές εδώ κι εκεί. Μα είναι δυνατόν; Λέω κι εγώ να το παίξω Σέρλοκ, παίρνω το μπουκαλάκι, αγοράζω και αντιστασούλες και πάω σπίτι. Ιεροτελεστία, πλύσιμο-στέγνωμα-καθάρισμα ο evod, αντιστασούλα φρέσκια-φρέσκια, "χρακ" το μπουκαλάκι και άρωμα... λερωμένες κάλτσες σαν φορεμένες 4-5 μέρες σε άσκηση στο στρατό ένα πράμα! Μου ήρθαν όλα πάνω. "Ιδέα μου θα ναι", λέω. "Ρίξε πράμα στο διάκενο", σκέφτομαι, "Και το puros δεν μυρίζει στο μπουκάλι όπως όταν ατμίζεται". Εκείνη τη στιγμή μπαίνει η γυναίκα στο δωμάτιο. "Νίκο, μήπως έβγαλες τίποτε κάλτσες και τις πέταξες πουθενά; Κάτι μυρίζει εδώ"! Ωχ, ρε λες; Αλλά αν δε δοκιμάσω θα σκάσω! Παίρνω δυο-τρεις-τέσσερις στον αέρα να φύγει η πρώτη φυτιλίλα, άσε, ξαναπάτα, ρούφα... μου έφυγε ο ατμοποιητής από τα χέρια, θεός σχωρέσ'τον, δεν έφαγα εκείνο το μεσημέρι, είχα αναγούλες. Το μπουκαλάκι δεν το πέταξα όμως. Το κρατάω για την πρωταπριλιά. Θα το κάνω δώρο σε κανέναν για να σπάσουμε πλάκα. Ελπίζω να μην πάθει τίποτε σοβαρό

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9599
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #895 στις: Νοεμβρίου 07, 2013, 02:49 »
Από τα υποτιθέμενα καπνικά είναι μάλλον το χειρότερο. Αναφέρομαι στο French pipe της Liqua.

Αποσυνδεδεμένος atsirtsis

  • **
  • 270
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #896 στις: Νοεμβρίου 07, 2013, 08:28 »
Fresh breath από flavourland, γεύση ληγμένου στοματικού διαλύματος!  :thumpdown: :thumpdown:

Αποσυνδεδεμένος Pigeonaras

  • **
  • 109
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #897 στις: Νοεμβρίου 07, 2013, 08:50 »
Γούστα είναι αυτά...  Το French Pipe το θεωρώ ένα από τα καλύτερα της Liqua....  Το ρουφαω σε dripping.......    :)

Sent from me...


Αποσυνδεδεμένος kwstas10

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #898 στις: Νοεμβρίου 07, 2013, 11:10 »
oτι ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ που εχω κανει ειναι η βανιλια απο νεξτον!

Αποσυνδεδεμένος Obiwangr

  • *
  • 30
  • Φύλο: Άντρας
  • Are you Tripping???No i am Dripping!!!
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #899 στις: Νοεμβρίου 07, 2013, 13:52 »
Το χειροτερο Υγρο που εχω δοκιμασει ειναι το Mad Fruit απο FlavourArt 18mg(VelvetCloud).


1ον δεν εχει γευση αλλα ουτε και αρωμα!
2ον το μονο που κανει ειναι να σου καει τον λαιμο!(προσωπικα εγω κανω 6mg)!
αλλα και που το αραιωσα με σκετη VG παλι τα ιδια, μετα απο 3 τζουρες με πιανει πονοκεφαλος!!! :wall: :wall: :wall:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Αντιστάσεις και τοξικά μέταλλα Θέματα υγείας 8 5129 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:21
από WillieBrats
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4692 501061 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:25
από Sergios
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 3202 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2331 240940 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 00:39
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 0 221 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 04, 2024, 09:17
από chkontog
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 12582 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 02, 2024, 15:38
από Sergios
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 623 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7718 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 21376 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 195759 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2057 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 5208 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos