vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

66 επισκέπτες, 6 χρήστες
radios, Sergios, John K, Milarepa, Giannis.B, aragiannis

Twitter

Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.

Αποσυνδεδεμένος porto13

  • **
  • 363
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #570 στις: Νοεμβρίου 09, 2011, 18:46 »
Σήμερα δοκίμασα το 12αρι Tobacco Blend απο την Funstore..
Ε... με το ητ στο στόμα θα κοιμηθώ!!!Καταπληκτικοοοοοοοο!!!

Αποσυνδεδεμένος Blitzkri3g

  • *
  • 78
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #571 στις: Νοεμβρίου 09, 2011, 20:31 »
Οπως εγραψα και αλλου οι εμπειρια μου λεει τα εξης ως τωρα:

1.Dedacence Black Line Tobacco PG 18mg/ml = Τρελο throat hit,μετριο ντουμανι,γευση 10/10 για πρωην καπνιστη Μarlboro Lights.
2.Decadence Red Bull (Red Crow νομιζω το λεει η Alter Smoking) PG 18mg/ml = Τρελο throat hit,μετριο ντουμανι,γευση που σε μπουκωνει ευκολα.
3.Ecosig Fruit Intense Medium (VG 18mg/ml) = Throat Hit ανυπαρκτο σχεδον,τρελο ντουμανι και γευση πολυ καλη.
4.Ecosig Coconut Delight (VG 18mg/ml) = Throat Hit ανυπαρκτο σχεδον,τρελο ντουμανι και γευση που προσωπικα μου πεσε βαρεια λιγακι.
5.Funstore Virginia Tobacco High (VG 18mg/ml) = Hit καλο,ντουμανι καλο,αλλα επισης η γευση μου φανηκε δυνατη και ξερη.Βεβαια δε μ αρεσει ο virginia γενικα.

Ν.

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 12, 2011, 20:54
Επισης , πολυ καλο ειναι και το tobacco black label της decadent.

+1!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 12, 2011, 20:54 από Blitzkri3g »

Αποσυνδεδεμένος Kris

  • **
  • 291
  • Φύλο: Άντρας
  • Θέλω κάποια να μ’αγαπήσει για τα λεφτά της... ツ
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #572 στις: Νοεμβρίου 09, 2011, 22:48 »
Παράθεση
Παράθεση
Παράθεση από: Tem στις Νοέμβριος 05, 2011, 11:28
Eιδικά το Tribeca αλλάζει αρκετά με την ωρίμανση. Σε γενικές γραμμές στα συγκεκριμένα υγρά δίνουμε πάντα μια δεύτερη ευκαιρία αν δεν μας αρέσουν αρχικά. Βέβαια παίζει σημαντικό ρόλο και ο ατμοποιητής. Για παράδειγμα ένας μεγάλος dual coil θα σου δώσει πολύ έντονη τη γεύση του Tribeca ενώ ένας eGo-T θα σου δώσει μια πιο ισορροπημένη γεύση.

Οκ ευχαριστώ! τα έχω ανοίξει και τα δύο freedom k Tribeca από χθες το απόγευμα και σήμερα που τα μύρισα το freedom μου άρεσε σαν μυρωδιά το tribeca ακόμα με χαλάει...

θα τα ατμίσω αύριο και θα σας πω τις εντυπώσεις μου... ελπίζω να αναιρέσω την αρχική μου γνώμη...

Τελικά δεν με έπεισε το Tribeca..  :thumpdown:

πήρα από ΝΟΒΑCCO Virginia 16 mg και είμαι πολύ ικανοποιημένος αλλά η καλύτερη γεύση που έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα παίζει μεταξύ American Red (Marlborough) Black Label και Apple Premium από την Decadent   :thumpup:


Αποσυνδεδεμένος Blitzkri3g

  • *
  • 78
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #573 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 20:59 »
Δοκιμασα τελικα Latakia (Medium PG/VG) και Green Apple (Medium PG) απο Vapeshop.
Latakia (Medium PG/VG) = Καλη καπνιστική γευση με μετριο χτυπημα σε Type B.Καπνιζεται ανετα συνεχεια!
Green Apple (Medium PG) = Καλο αρωμα,οσο εντονο πρεπει,χτυπημα καλο λογω PG και γευση επισης καλη!
Πιστευω και τα δυο ειναι eliquids που θα παρω ξανα!
Ν.

Αποσυνδεδεμένος navy

  • ***
  • 530
  • Φύλο: Άντρας
  • PROVARI V2.5+GGTS+ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΙΑΤΤΥ-ΠΗΝΕΛΟΠΗ-SKYLINE
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #574 στις: Νοεμβρίου 17, 2011, 12:01 »
Σημερα παιδια δοκιμασα VANILLIA NOBACCO στα 16mg, πολυ καλο και σε πολυ καλη τιμη σε σχεση με το site της  NOBACCO απο τον αντιπροσωπο της στο Αιγαλεω :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Blitzkri3g

  • *
  • 78
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #575 στις: Νοεμβρίου 17, 2011, 17:24 »
Αυτο το  DECADENCE TOBACCO ICE E-LIQUID 10 ML με menthol τι λεει;!
Εχει δοκιμασει κανεις να μας πει για χτυπημα σε σχεση με το Black Line Tobacco;!
Ν.

***EDIT***
Δοκιμασα επιτελους το ΡΥ4 και το Tobacco 7 απο FlavourArt και ειλικρινα μαζι με το DECADENCE TOBACCO
νομιζω επιτελους κατεληξα στο θεμα υγρων.Μεχρι τεσπα να δοκιμασω επιτελους γευση καφε ή το ICE!
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 18, 2011, 20:27 από Blitzkri3g »

Αποσυνδεδεμένος soctap

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #576 στις: Νοεμβρίου 20, 2011, 14:42 »
Καλησπερα παιδια. Πηρa απο halo to tribeka και η αληθεια ειναι οτι μολις το ανοιξα πηγα να παθω κατι....  δοκιμαζω να ατμισω και ηταν απαισιο , το αφησα ανοιχτο οπως πολακις εχει υποθει στο forum και την επομενη μερα εφτιαξε λιγο, αλλα παλι δεν ελεγε, στην τριτη μερα σημερα εχει μεγαλη διαφορα απο την πρωτη μερα. Παντως αυτο ειναι απιστευτο που συμβαινει καθε μερα ειναι και καλυτερο, μαλλον στις 4 μερες το βαζω το οριο για tribeka.

Αποσυνδεδεμένος porto13

  • **
  • 363
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #577 στις: Νοεμβρίου 25, 2011, 20:46 »
Σημερα,μετα το μεσημβρινό φαγητο ειπα να δοκιμάσω το Coffee Cappuccino Flavourart απο την Funstore.Με ενθουσίασε, ξάπλωσα για ύπνο και 3 ώρες μετα, ειχα ακόμα την γεύση του στο στόμα και τα ρουθούνια μου!!! :respect:

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #578 στις: Νοεμβρίου 27, 2011, 07:50 »
χαιρετω  ;)

η δικη μου μικρη εμπειρια ειναι η εξης, εχω μπροστα μου 4 μπουκαλακια των 20ml 16mg της nobacco: to cigar εχει καλο χτυπημα, μετριο ντουμανι και εμενα τουλαχιστον μου βγαζει στο τελος μια γευση φουντουκι που δεν τη γουσταρω. RY3 που μου το εδωσε για antiHolborn και με απογοητευσε... λιγος καπνος και γευση απροσδιοριστη και οχι ευχαριστη. το RY2 ως παρεμφερες με το RY3 με λιγοτερο αρωμα ειναι μπορω να πω νορμαλ, με καλο χτυπημα και καλουτσικο ντουμανι...
αυτο που μ εχει κανει χαζο ομως ειναι το FPF(pipe) οντως λες και καπνιζεις πιπα με τρομερο αρωμα παρα πολυ καλο χτυπημα και παρα πολυ ντουμανι !!! εχω κολλησει μ αυτο τρομερα !!! το αρωμα του δεν σε χαλαει ουτε στο ποτακι ουτε στο φαγητο!!!

παντως το μονο σιγουρο ειναι ενα, οταν πηγαινετε ν αγορασετε μη νομιζετε πως το αρωμα που θα εχετε στη μυτη θα ειναι κ αυτο που θα βγαλει και ως ατμος, καμια σχεση πραγματικα...
αυτα απο εμενα  :bye:
   

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #579 στις: Νοεμβρίου 29, 2011, 11:34 »
Μολις μου ηρθε το tribeca halo κ επαθα ζημια!!! Τρομερο!!! Εχω κ freedom juise αλλα δεν το δοκιμασα ακομη...
Τα σπαει παντως κ τερμα τα ry 1-2-3-4-5-6-7-8-9... Ουυυυστ! Οποιος θελει χαριζω

Αποσυνδεδεμένος mmark

  • **
  • 123
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #580 στις: Νοεμβρίου 29, 2011, 15:35 »
1. Tribecca (Halo)
2. Torque 56 (Halo)
3. Freedom (Halo)
4. Desert ship (Nobacco)

Διάβασα για σκέτη VG, από ποιάν εταιρεία ρε παιδιά; Και πώς τη ζητάς;

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #581 στις: Νοεμβρίου 29, 2011, 15:38 »
Mark, το freedom ειναι πιο τσιγαρισιο απο το tribecca?

Αποσυνδεδεμένος mmark

  • **
  • 123
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #582 στις: Νοεμβρίου 29, 2011, 15:44 »
Όχι φίλε.
Το πλέον τσιγαρίσιο είναι το TORQUE 56, μακράν! Έχει όμως "κάτι" που ή σε κερδίζει ή όχι. Υπολόγισε επίσης ότι αφήνει άσχημη μυρωδιά για τους γύρω.
Τώρα το Tribecca είναι για μένα η κορυφή, πιο τσιγαρίσιο από το Freedom, κορυφαίο άρωμα, καλό ντουμάνι και σχεδόν άοσμο. Το Freedom είναι μάλλον πιο γλυκό, άοσμο και με λιγότερο ντουμάνι.
Ελπίζω να βοήθησα.

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #583 στις: Νοεμβρίου 29, 2011, 15:49 »
σ ευχαριστω φιλε !!!
τριμπεκα κανω αυτη τη στιγμη κ ειναι πολυ καλο στα 12μγ !!!
αν κ μ αυτο που εχω κολησει ειναι το τFPF  tης nobacco (PIPE) βεβαια ειναι αρωματικος, αν αρεσει η πιππα...

Αποσυνδεδεμένος mmark

  • **
  • 123
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #584 στις: Νοεμβρίου 29, 2011, 15:52 »
Να'σαι καλά Dio!
Κι εγώ το ίδιο ατμίζω τώρα! Όχι, δε νομίζω ότι θα με κάλυπτε ο ΡΙΡΕ, έχεις άποψη για οτιδήποτε πιο γλυκό, καφέ ή καραμέλα ή κάτι άλλο;

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 12174 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 02, 2024, 15:38
από Sergios
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4688 499728 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 01, 2024, 11:00
από Xameno_Skli
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 334 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7443 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20997 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194980 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1730 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4887 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1109922 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 181237 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 2144 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1499 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos