vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

177 επισκέπτες, 8 χρήστες
Mulder, xloupas, Tem, maprix, bloodlessz, gigelis78, tony1976, manoslykos

Twitter

Γεύση καμμένου απο ατμοποιητές γενικά και επιπτώσεις

Αποσυνδεδεμένος armados

  • **
  • 404
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γεύση καμμένου απο ατμοποιητές γενικά
« Απάντηση #15 στις: Μαρτίου 22, 2012, 17:40 »
ρε φιλε εδω δεν εχει γινει εμπεριστατωμενη μελτη για τις παρενεργειες των υγρων,θα εχουν κανει για το ατμισμα του φυτιλιου? :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος stavrosdra

  • *
  • 19
  • Φύλο: Άντρας
  • ..ergo sum..
Απ: Γεύση καμμένου απο ατμοποιητές γενικά
« Απάντηση #16 στις: Μαρτίου 22, 2012, 17:53 »
Κοιτα,αν εισαι διαχειριστης του φορουμ πες του μου να διαγραφω.Συμβουλες δεν εδωσα σε αντιθεση με σενα(μεταξυ συμβολης κ προτροπης).Υπηρχε και αλλος παραπανω που ξεκινησε το θεμα και συνεχιστηκε και μετα τις "συμβουλες" σου.
Οκ νικολακη??

Αποσυνδεδεμένος stavrosdra

  • *
  • 19
  • Φύλο: Άντρας
  • ..ergo sum..
Απ: Γεύση καμμένου απο ατμοποιητές γενικά
« Απάντηση #17 στις: Μαρτίου 22, 2012, 17:55 »
Και δεν ειμαι 1:30 οπως λες...ΠΟυ και να ημουν υπαρχει παλιος κ νεος?Σε πληροφορω τα εχω διαβασει σχεδον ολα.

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γεύση καμμένου απο ατμοποιητές γενικά
« Απάντηση #18 στις: Μαρτίου 22, 2012, 18:00 »
Αν φοβοσαστε το καμμενο,
ξαναγυριστε στο κανονικο τσιγαρο
να μην εχετε και αγχος.

 :yes: :yes:

ΥΓ Το αγχος σκοτωνει.

Αποσυνδεδεμένος ΚΩΣΤΑΣ Η2Ο

  • **
  • 355
  • Φύλο: Άντρας
    • KostasSpear
Απ: Γεύση καμμένου απο ατμοποιητές γενικά
« Απάντηση #19 στις: Μαρτίου 22, 2012, 18:01 »
Τώρα γιατί το τραβάτε ...

Δεν υπάρχει απάντηση στην ερώτηση σου (επιστημονική, με έρευνα)
Εμπιστεύσου την όσφρηση και την γεύση σου , είπαμε καλό σίγουρα δεν κάνει !

Αποσυνδεδεμένος digipan

  • *
  • 61
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γεύση καμμένου απο ατμοποιητές γενικά
« Απάντηση #20 στις: Μαρτίου 22, 2012, 18:07 »
Τώρα γιατί το τραβάτε ...

Δεν υπάρχει απάντηση στην ερώτηση σου (επιστημονική, με έρευνα)
Εμπιστεύσου την όσφρηση και την γεύση σου , είπαμε καλό σίγουρα δεν κάνει !

κωστα ευχαριστω  :)

Αποσυνδεδεμένος Yianni

  • **
  • 139
    • Από το τελευταίο μου τσιγάρο:
Απ: Γεύση καμμένου απο ατμοποιητές γενικά και επιπτώσεις
« Απάντηση #21 στις: Μαρτίου 22, 2012, 19:16 »
Η γεύση καμμένου δεν προέρχεται από το φυτίλι ή την αντίσταση. Είναι από το υγρό.

Κάντε dry burn και εισπνεύστε. Το απόλυτο τίποτε.

Πιθανολογώ πως όταν λιγοστεύει το υγρό στη τροφοδοσία, η αντίσταση ανεβάζει θερμοκρασία και καίει το υγρό.

@stavrodra, είσαι σε άλλο thread. Συζητάμε για την προέλευση και την επίπτωση του καμμένου και όχι συμβουλές Ovale. Να τον ακούς τον nikolakis26, είναι έμπειρος.

Αποσυνδεδεμένος digipan

  • *
  • 61
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γεύση καμμένου απο ατμοποιητές γενικά και επιπτώσεις
« Απάντηση #22 στις: Μαρτίου 22, 2012, 19:29 »
Η γεύση καμμένου δεν προέρχεται από το φυτίλι ή την αντίσταση. Είναι από το υγρό.

Κάντε dry burn και εισπνεύστε. Το απόλυτο τίποτε.

Πιθανολογώ πως όταν λιγοστεύει το υγρό στη τροφοδοσία, η αντίσταση ανεβάζει θερμοκρασία και καίει το υγρό.

@stavrodra, είσαι σε άλλο thread. Συζητάμε για την προέλευση και την επίπτωση του καμμένου και όχι συμβουλές Ovale. Να τον ακούς τον nikolakis26, είναι έμπειρος.

γιαννη ευχαριστω για την επισημανση δεν το ηξερα αυτο για το υγρο,
στον ιδιο ατμοποιητη CE4+ που μου εβγαλε καμενο αλλαξα το υγρο με καινουργιο και παλι τα ιδια,
μετα τον πεταξα γιατι εκτος απο καμμενο ειχε αρχισει και διαρροες στον πολο που δενει με την μπαταρια.


Αποσυνδεδεμένος Yianni

  • **
  • 139
    • Από το τελευταίο μου τσιγάρο:
Απ: Γεύση καμμένου απο ατμοποιητές γενικά και επιπτώσεις
« Απάντηση #23 στις: Μαρτίου 22, 2012, 19:51 »
Digi, όταν οι συνθήκες ευννοήσουν (περισσότερα volts, λιγότερο υγρό) τότε η αντίσταση ανεβάζει μεγαλύτερη θερμοκρασία. Τότε λοιπόν το υγρό καίγεται. Παύει να ατμίζεται.

Υ.Γ.: Ο ce4 είναι με στρογγυλό επιστόμιο;

Αποσυνδεδεμένος nikolakis26

  • **
  • 438
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γεύση καμμένου απο ατμοποιητές γενικά και επιπτώσεις
« Απάντηση #24 στις: Μαρτίου 22, 2012, 19:59 »
χωρις παρεξηγηση και φιλικά παντα  :tongue_smilie:
@nikolakis26 στο νημα που μου υπεδειξες (50 σελιδες) δεν διαβασα να γραφει για αυτο που ρωτησα, δηλαδη ποιες είναι οι παρενεργειες στον ανθρωπινο οργανισμο μας ατμιζοντας καμμενο φυτιλι.
Φίλε digipan εγώ σου είπα πως εκεί έπρεπε να κάνεις αυτή την ερώτηση κ οχι να ανοίξεις νέο θέμα,δεν είπα πως εκεί θα είναι έτοιμη η απάντηση σου.
Φιλικά κ απο έμενα φίλε μου,δεν έχουμε τίποτα να χωρίσουμε άλλωστε.
Κοιτα,αν εισαι διαχειριστης του φορουμ πες του μου να διαγραφω.Συμβουλες δεν εδωσα σε αντιθεση με σενα(μεταξυ συμβολης κ προτροπης).Υπηρχε και αλλος παραπανω που ξεκινησε το θεμα και συνεχιστηκε και μετα τις "συμβουλες" σου.
Οκ νικολακη??
Άκου φίλε μου,το ύφος σου είναι κάπως.Εγώ άπλα σου είπα που θα έπρεπε να ρωτήσεις κ τι θα έπρεπε να κάνεις πριν αρχίσεις να μας την λες.
Και δεν ειμαι 1:30 οπως λες...ΠΟυ και να ημουν υπαρχει παλιος κ νεος?Σε πληροφορω τα εχω διαβασει σχεδον ολα.
Όταν σου έγραψα το μνμ τόσο χρόνο είχες συμπληρώσει στο φόρουμ φίλε μου,τώρα έχεις 1:52 κ μου λες πως τα έχεις διαβάσει όλα?Πως ρε φίλε?
Αυτό δεν το έχουν κάνει μέλη 4-5 μηνών,το έκανες εσύ σε 2 περίπου ώρες?
Αν αργότερα φίλε μου επιλέξεις πως σου αρέσει αυτό το φόρουμ κ θέλεις να μπαίνεις κάθε μέρα,θα καταλάβεις πως όλα όσα σου είπα είναι σωστά κ πως δεν το παίζω παλιός κ νέος,παλιός κ νέος δεν υπάρχει.
Υπάρχει εχω βγάλει τα μάτια μου κ εχω διαβάσει τουλάχιστον 250 ώρες περισσότερο(όλα δεν τα εχω διαβάσει ακόμα) κ τόσο πονηρός δεν το έπαιξα πότε φίλε μου.

ΥΓ Αν θέλεις να μην δέχεσαι επίθεση μην κάνεις επίθεση,τα λόγια μου είναι φιλικά Σταύρο,δεν εχω λόγο να τσακωθώ μαζί σου κ πόσο μέσα απο ένα φόρουμ.

Αποσυνδεδεμένος demkoni

  • *****
  • 1669
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα όλα...
Απ: Γεύση καμμένου απο ατμοποιητές γενικά και επιπτώσεις
« Απάντηση #25 στις: Μαρτίου 22, 2012, 20:15 »
Ωωωππ τι έχουμε εδώ!? καβγά?

Γρήγορα για dripping με 56mg νικό VG στα 14 v!!!!!!! :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος nikolakis26

  • **
  • 438
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γεύση καμμένου απο ατμοποιητές γενικά και επιπτώσεις
« Απάντηση #26 στις: Μαρτίου 22, 2012, 20:23 »
demkoni φίλε μου αν διαβάσεις το ΥΓ μου θα δεις πως δεν υπάρχει τέτοιο θέμα.Αντιθέτως αυτό προσπαθώ να αποτρέψω. :yes:
ΥΓ Αν θέλεις να μην δέχεσαι επίθεση μην κάνεις επίθεση,τα λόγια μου είναι φιλικά Σταύρο,δεν εχω λόγο να τσακωθώ μαζί σου κ πόσο μέσα απο ένα φόρουμ.
:thank_you2: :thank_you2: :thank_you2:

Αποσυνδεδεμένος demkoni

  • *****
  • 1669
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα όλα...
Απ: Γεύση καμμένου απο ατμοποιητές γενικά και επιπτώσεις
« Απάντηση #27 στις: Μαρτίου 22, 2012, 20:28 »
 :hmmm:

Εντάξει nikolakis26 .... Συνέχισε το έργο σου!!!! :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος stavrosdra

  • *
  • 19
  • Φύλο: Άντρας
  • ..ergo sum..
Απ: Γεύση καμμένου απο ατμοποιητές γενικά και επιπτώσεις
« Απάντηση #28 στις: Μαρτίου 23, 2012, 00:10 »
Ουτε εγω εχω καποιο θεμα μαζι σου.Οσο για την ωρα δεν ξερω τι παιζει.Ισως το οτι εχω νεο account.Εχω βγαλει τα ματια μου στα θεματα,ειλικρινα.Θα περιμενα αμεση βοηθεια παρα ολο αυτα.Τες πα,απο μερους  μου ζητω συγνωμη.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1103249 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176851 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 535 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 364 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22371 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285550 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209589 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68779 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315798 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15633 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126981 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95320 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem