vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

208 επισκέπτες, 4 χρήστες
Doubt, camber, dallaskdp, cantona

CE3 (ή CS 3) Clearomizer

Αποσυνδεδεμένος glyrakos

  • *
  • 54
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari Mini + DID
Απ: CE3 (ή CS 3) Clearomizer
« Απάντηση #195 στις: Ιουνίου 05, 2012, 09:31 »
:) Πόσες μέρες σε κράτησε και με ποσά ml/day, glyrako?

Κοίταξε πότε τα πήρα (παραπάνω στο νήμα). Δεν τα δούλευα αποκλειστικά.
Οπότε θα έλεγα με το συγκεκριμένο το πολύ ένα ντεπόζιτο την ημέρα.  ;D
Αλλά όπως ανέφερα τον είχα σκαλίσει ελαφρώς και τον δούλευα μόνο με VG που από ότι είπαν τα άλλα παιδιά ζορίζεται...

Απ: CE3 (ή CS 3) Clearomizer
« Απάντηση #196 στις: Ιουνίου 05, 2012, 09:51 »
ισως....
τι να πω?
αυτο που θελω να πω ειναι προσοχη με τα ονοματα διοτι γινεται χαμος :))
Πόσες φορές θα το λέμε με όλα τα clearomizer  :yes:
 :hmmm: εγώ πάλι νομίζω πως με τις φωτογραφίες και τα μαγαζιά ίσως να έχει γίνει περισσότερο
μπέρδεμα με τον συγκεκριμένο από οποιονδήποτε άλλον  :))

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: CE3 (ή CS 3) Clearomizer
« Απάντηση #197 στις: Ιουνίου 05, 2012, 10:06 »
γινεται αυτο γιατι ''οπτικα'' μπερδευει ευκολα ο καθε χρηστος το ce3 με το cs3 ...το ιδιο και πολλοι μαγαζατορες

Αποσυνδεδεμένος ManosRadX

  • **
  • 152
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CE3 (ή CS 3) Clearomizer
« Απάντηση #198 στις: Ιουνίου 05, 2012, 10:21 »
Γεια σας παίδες είμαι νεος στο αθλημα θα μου τον προτεινατε ή θα τα βρω σκούρα με γεμισμα και φτιαξιμο? Τανκ χρησιμοποιώ μέχρι τώρα

Sent from my Nexus S using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: CE3 (ή CS 3) Clearomizer
« Απάντηση #199 στις: Ιουνίου 05, 2012, 10:44 »
για την χρηση στο προτεινω......τωρα για το φτιαξιμο δεν καταλαβα τι θες να πεις.......
αν εννοεις επισκευη δεν αξιζει να ασχοληθεις παρα μονο για λογους απλα τριβης με τους ατμοποιητες.

Αποσυνδεδεμένος ManosRadX

  • **
  • 152
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CE3 (ή CS 3) Clearomizer
« Απάντηση #200 στις: Ιουνίου 05, 2012, 11:05 »
Το γεμισμα είδα οτι θέλει λίγο προσοχή, φτιαξιμο εννοώ καθαρισμο περιποίηση γιατί δεν ξέρω απο αυτα και απ οτι έχω δει οι περισσοτεροι τα καθαριζετε είτε ατμοποιητες είτε κάρτο. Αυτο επειδή είναι και λίγο εκτός θέματος μπορείτε να με παραπεμψετε σε κάποιο θέμα να διαβάσω? Γιατί έχει πολύ πραμα το σάιτ και διαβάζω σιγά σιγά οτι μπορώ :-\

Sent from my Nexus S using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: CE3 (ή CS 3) Clearomizer
« Απάντηση #201 στις: Ιουνίου 05, 2012, 11:38 »
δεν θελει καποια ιδιαιτερη περιποιηση.......οποτε θεωρω οτι ειναι οκ.....και σιγα σιγα διαβαζοντας πας και σε κατι αλλο. :thumpup:
μολις σου αρχισει τα νερα το πετας και πας στο αλλο......διαβασε αυτο το νημα απο την αρχη τουλαχιστον και θα κρινεις.

Αποσυνδεδεμένος STYLIANOS

  • ***
  • 725
  • Φύλο: Άντρας
  • δεν ΙΜΕΟ ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ
Απ: CE3 (ή CS 3) Clearomizer
« Απάντηση #202 στις: Ιουνίου 05, 2012, 12:20 »
Γεια σας παίδες είμαι νεος στο αθλημα θα μου τον προτεινατε ή θα τα βρω σκούρα με γεμισμα και φτιαξιμο? Τανκ χρησιμοποιώ μέχρι τώρα

Sent from my Nexus S using Tapatalk
Αφού είσαι νέος στο άθλημα σου τον προτείνω , γιατί αν δεν σε ενθουσιάσει τουλάχιστον δεν θα σε ξενερώσει
είναι φθηνός και πολύ καλός για τα λεφτά του , τον κρατάς όσο παίζει καλά και μόλις πέσει η απόδοση βάζεις τον επόμενο
γενικά τον προτείνω σε νέο γιατί παρουσιάζει απλότητα λειτουργίας και χρήσης , με μοναδική παραφωνία το γέμισμα που χρειάζεται βελόνα 

περισσότερο αυτό χρειάζεται ένας νέος για να μήν ξενερώσει και παρατήσει το άθλημα , και όχι top επιδώσεις
επίσης όταν τα φτύσει κάνει για πειράματα μύησης όπως επισημαίνει και ο kinggreece 

Εγώ τον έχω από την πεμτη , τον έχω δουλέψει μερικά μλ περιστασιακά και δεν έχω μετανιώσει για την αγορά του

Άντε και το βίντεο για το γέμισμα , για τα μάτια σας μόνο
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PL-1ECR1y4M&feature=youtu.be[/youtube]

Να αναφέρω και να επιστήσω και εγώ την προσοχή γιατί στο κουτί που πήρα με τούς 5 ατμοποιητές ,γράφει πάνω ce3 και όχι cs3 ώμος ο ατμοποιητής είναι αυτός ο οποίος αναφέρετε στο παρών νήμα σαν cs3
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 05, 2012, 13:15 από STYLIANOS »

Αποσυνδεδεμένος ManosRadX

  • **
  • 152
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CE3 (ή CS 3) Clearomizer
« Απάντηση #203 στις: Ιουνίου 05, 2012, 12:25 »
Ωραια παίδες σας ευχαριστώ θα είναι η επομένη αγορά μου το μόνο που με αγχωνει είναι ο τρόπος γεμισματος άλλα αμα τον πιάσω στα χέρια μου πιστεύω θα καταλάβω τι παίζει, αν οχι εδω είστε :)

Sent from my Nexus S using Tapatalk

Απ: CE3 (ή CS 3) Clearomizer
« Απάντηση #204 στις: Ιουνίου 05, 2012, 12:30 »
Αν δυσκολευτείς δοκίμασε άλλους clearomizer που είναι πιο εύκολοι στο γέμισμα
σίγουρα θα βρείς το δρόμο σου όρεξη να χεις χρόνο και λίγο χρήμα επίσης
Εναλλακτικά πάρε ce4+ ή esco 2 ή Ce5  ;)

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: CE3 (ή CS 3) Clearomizer
« Απάντηση #205 στις: Ιουνίου 05, 2012, 12:42 »
Διαβάζω το νήμα και έχω μπερδευτεί.
Ο kinggreece το ξεκίνησε για τους CS3. Τώρα εμείς μάλλον δοκιμάζουμε τους CE3, που είναι διαφορετικοί, όπως μου εξήγησε. ΑΛΛΟ ΠΡΟΪΟΝ.
Κάποιοι όμως μπορεί όντως να έχουν στα χέρια τους CE3. Καλό είναι να αναφέρουμε τι ατμίζουμε από τα δυο πριν περιγράψουμε την εμπειρία μας.

Αποσυνδεδεμένος Πολυκράτης

  • *****
  • 1277
  • Φύλο: Άντρας
    • ΡΟΚ Α Μπίλυ ο ζουμερός!
Απ: CE3 (ή CS 3) Clearomizer
« Απάντηση #206 στις: Ιουνίου 05, 2012, 13:57 »
Εγω παλι νομίζω οτι ce3 εχουμε ολοι, του kinggreece συμπεριλαμβανομενου - αν δειτε και στο site του πολωνου, ο τιτλος ειναι cs3 αλλά στη φωτο το κουτακι γραφει ce3. Μπορει να ειχε και παχυ δαχτυλο ο Πολωνος χονδρεμπωρ κι αντι για e να χτυπησε s, διπλα ειναι.
Και στο google cs3 βλεπω μονο στα πολωνικα (με φωτο κουτακιου ce3) και σε ενα ιταλικο. Τον βρηκα και με αλλα ονοματα ομως αλλά ειναι ο ιδιος.

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: CE3 (ή CS 3) Clearomizer
« Απάντηση #207 στις: Ιουνίου 05, 2012, 17:01 »
καμια σχεση....ρωτησα εγω τον πολωνο πριν καιρο...απλα για λογους οικονομιας οι κινεζοι δεν εκατσαν να φτιαξουν κουτια...ειδικα στις πρωτες παρτιδες.
μην μπερδευομαστε λοιπον.......CS 3 .
για του λογου το αληθες κανε ενα ψαξιμο cs3 cartomizer στο google.........
ο c3 και ο ce 3 ''σκετο''  κανει ατμοποιηση στο επανω μερος.

στην φωτο ειναι τυπου ce3
εχει την ιδια λειτουργια με ego-w


νομιζω εχει αναλυθει αρκετα και μαλλον μπερδευουμε τους νεους χρηστες οσο το συνεχιζουμε.
εν'ολιγοις μιλαμε για το ατμοποιητη με μεταλλικο καλαμακι στο κεντρο και ατμοποιηση στο κατω μερος .... ολα τα αλλα ειναι αλλο πραγμα.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 05, 2012, 17:15 από KINGGREECE »

Αποσυνδεδεμένος Atrum

  • ****
  • 1062
  • Φύλο: Άντρας
Απ: CE3 (ή CS 3) Clearomizer
« Απάντηση #208 στις: Ιουνίου 05, 2012, 18:01 »
Σωστότατος. Πήρα άλλο ένα κουτάκι από το μαγαζί bio (hlektroniko-tsigaro).

Ο ένας δεν δούλευε, ο άλλος είχε τον πόλο τοποθετημένο όπως να ναι (το λαστιχάκι δεν είναι καλά καθισμένο από κάτω και εξέχει λίγο) αλλά δουλεύει. Ο τρίτος και ο τέταρτος είναι εντάξει. Ωστόσο οι 3 εν χρήση τώρα θέλανε ΠΟΛΥ μα πάρα πολύ στρώσιμο. Μια χάλια γεύση να το πω δηλαδή μέχρι να ανοίξει λίγο η τροφοδοσία τους. Αρκετά πιο σφιχτή τζούρα από τους προηγούμενους 10 επίσης.

Προς Θεού δεν φταίει το μαγαζί, αλλά υποθέτω ότι το κουτάκι που μου έκατσε ήταν προβληματικό. Κινέζος παραδοσιακός, άλλα είναι άψογα και άλλα να κοπανάς το κεφάλι σου. Χαχα.

Μη σας τρομάζει τίποτα πάντως παιδιά, πολύ εύκολος ατμοποιητής είναι. Απλά λίγο.... ανάποδος...  :))

edit: Τελικά δεν στρώσανε. Μεχρι το βράδυ πάλι απαίσια γεύση άρχισε να έρχεται. Τους έβαλα στην άκρη
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 06, 2012, 13:50 από Atrum »

Αποσυνδεδεμένος Πολυκράτης

  • *****
  • 1277
  • Φύλο: Άντρας
    • ΡΟΚ Α Μπίλυ ο ζουμερός!
Απ: CE3 (ή CS 3) Clearomizer
« Απάντηση #209 στις: Ιουνίου 07, 2012, 05:46 »
[youtube]frUOQq4icNA[/youtube]

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342148 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206401 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541322 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30983 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50078 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597143 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357635 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11442 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192963 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1257 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1236 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591698 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios