vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

163 επισκέπτες, 8 χρήστες
lampros1980, billaras, xsad, tony1976, ZoeM, stauros53, dallaskdp, Milarepa

The BOLT

Αποσυνδεδεμένος boson

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The BOLT
« Απάντηση #240 στις: Μαρτίου 22, 2012, 12:58 »
είναι απλό αν ρίξουν τη τιμή στη ferrari στα 10000 ε ασ πουμε  ;D δεν θα τρέξουμε όλοι να την αγοράσουμε κι ας μη μας αρέσει  :laugh_cantstop:

Αποσυνδεδεμένος Pseiras

  • ****
  • 1222
  • Chi_you+ΙΑΤΤΥ-Orion 2.1-GGTS+UFS-GGSlim+MARK-T
Απ: The BOLT
« Απάντηση #241 στις: Μαρτίου 22, 2012, 12:58 »
Εγω ακομη ασχημο πολυ το βλεπω  ;D

Αποσυνδεδεμένος gioupi

  • ***
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The BOLT
« Απάντηση #242 στις: Μαρτίου 22, 2012, 13:02 »
Τι να σ'αρεσει ή να μη σ'άρεσει φιλτατε white varadero, μια κ@λοσωληνα ειναι τοοοση... με το συμπαθειο, το θεμα ειναι να δουλευει σωστα, τι αισθητικη προσεγγιση να κανεις  στα μπουρια ? δεν ειναι και οι κολωνες του Παρθενωνα :)) . Το δικο μου bolt επι 2 ημερες που το σκιζω δεν παρουσιαζει κανενα θεμα. Το μονο που δεν εχω καταλαβει ειναι αν ειναι protected η μπαταρια. Εχθες πριν την φορτιση εδειξε 2,52ν στο πολυμετρο. :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος batsman1

  • **
  • 196
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The BOLT
« Απάντηση #243 στις: Μαρτίου 22, 2012, 13:07 »
εγω θα γραψω τι μου κανει εντυπωση ρε παιδια.πριν βγει αυτο το bolt τελικα με τοσο χαμηλη τιμη,δεν αρεσε σε κανεναν γιατι ηταν λεει πολυ χοντρο.τωρα που ειναι τοσο φθηνο πως αρεσει σε ολους δεν μπορω να καταλαβω.ας μου λυσει καποιος αυτην την απορια.
δεν θυμαμαι κανεναν οταν καπνιζα,σε κατι που δεν του αρεσε,οταν επεφτε η τιμη να του αρεσει.
η σου αρεσει η δεν σου αρεσει.ετσι δεν ειναι η κανω τοσο λαθος?διορθωστε με ρε παιδια και θα ειναι σεβαστη η οποια απαντηση σας.
Δικιο εχεις,αλλα οι περισσοτεροι που το πηραν δεν το πηραν γιατι ειναι ομορφο αλλα γιατι ειναι φτηνο και να εχουν ενα ακομα ,καβαντζα!!

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: The BOLT
« Απάντηση #244 στις: Μαρτίου 22, 2012, 13:08 »
Παιδια εγω οταν το πρωτοειδα μου φανηκε πολυ ομορφο και πολυ hard core...μου φανηκε στοιβαρο και heavy metalάδικο,και γι'αυτο μπηκα και ρωτησα ποσο το δινει το καταστημα...
Ολα σωληνες με μπαταριες ειναι.
Υπαρχουν ομορφες και λιγοτερο ομορφες,φτηνες,ακριβες και πανάκριβες....
Το θεμα ειναι να υπαρχει αντιστοιχια τιμης-λειτουργικοτητας και το Boltάκι είναι έντιμο σε αυτο τον τομέα!
τα αξιζει και με το παραπανω τα λεφτα του... :yes:

Αποσυνδεδεμένος digipan

  • *
  • 61
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The BOLT
« Απάντηση #245 στις: Μαρτίου 22, 2012, 13:09 »
Εγω ακομη ασχημο πολυ το βλεπω  ;D
εγω ας πουμε το πηρα για να το δοκιμασω μιας και ειμαι νεος ακομα και να το κανω δωρο μιας και εχω λαβα οποτε ....

Αποσυνδεδεμένος buble

  • *
  • 38
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The BOLT
« Απάντηση #246 στις: Μαρτίου 22, 2012, 13:23 »
εγω θα γραψω τι μου κανει εντυπωση ρε παιδια.πριν βγει αυτο το bolt τελικα με τοσο χαμηλη τιμη,δεν αρεσε σε κανεναν γιατι ηταν λεει πολυ χοντρο.τωρα που ειναι τοσο φθηνο πως αρεσει σε ολους δεν μπορω να καταλαβω.ας μου λυσει καποιος αυτην την απορια.
δεν θυμαμαι κανεναν οταν καπνιζα,σε κατι που δεν του αρεσε,οταν επεφτε η τιμη να του αρεσει.
η σου αρεσει η δεν σου αρεσει.ετσι δεν ειναι η κανω τοσο λαθος?διορθωστε με ρε παιδια και θα ειναι σεβαστη η οποια απαντηση σας.
Ίσως σου λύσω την απορία. Εκτιμώ, ότι δεν το αγοράζουν αυτοί που το θεωρούσαν χοντρό ή κλαρίνο, γιατί τους αρέσει.
Οι περισσότεροι όπως κ εγώ σκεφτόμουν να το αγοράσω (γιατί δεν πρόλαβα) για εφεδρικό, σε περίπτωση που χαλάσει το vv mod που έχω ή να το χρησιμοποιώ όταν κάνω κάποιες δουλειές που λερώνουν και δεν θα με ενδιέφερε αν το λερώσω ή το γρατζουνίσω ή ένας άλλος ατμιστής θα το αγόραζε εφεδρικό σε περίπτωση που του χαλάσουν οι ego μπαταρίες.

Αποσυνδεδεμένος smoka

  • **
  • 408
  • Φύλο: Άντρας
  • Κάνε το καλό και ριξ΄το στον ατμό!
Απ: The BOLT
« Απάντηση #247 στις: Μαρτίου 22, 2012, 13:33 »
Εγω το αγορασα επειδη ηθελα ενα mod φτηνο για μεγαλη αυτονομια.Απο εμφανιση μια χαρα  το βρηκα εξ αρχης οταν το πρωτοποσταρε ο kalafan,ειδα την τιμη που το πηρε ο pasta και πηγα και το πηρα.Και το χαιρομαι. :bye:

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: The BOLT
« Απάντηση #248 στις: Μαρτίου 22, 2012, 15:17 »
ΑΝ έχει κανείς το Kick και το δοκιμάσει στο Bolt ας ρίξει μια ενημέρωση please ;D

Αποσυνδεδεμένος boson

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The BOLT
« Απάντηση #249 στις: Μαρτίου 22, 2012, 19:29 »
εγω μεχρι να αποφασίσω, να το πάρω, να μη το πάρω εξαντλήθηκε
 :yahoo: :lotpot: :heat: :happy_roll_01:

Αποσυνδεδεμένος smoka

  • **
  • 408
  • Φύλο: Άντρας
  • Κάνε το καλό και ριξ΄το στον ατμό!
Απ: The BOLT
« Απάντηση #250 στις: Μαρτίου 22, 2012, 20:05 »
εγω μεχρι να αποφασίσω, να το πάρω, να μη το πάρω εξαντλήθηκε
 :yahoo: :lotpot: :heat: :happy_roll_01:
Θα ξαναφερει σε καμια βδομαδα απ οτι ειπαν τα παιδια που μιλησαν μαζι του.Μην ανησυχεις.  :yes:

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
The BOLT
« Απάντηση #251 στις: Μαρτίου 22, 2012, 20:19 »
Τι να σ'αρεσει ή να μη σ'άρεσει φιλτατε white varadero, μια κ@λοσωληνα ειναι τοοοση... με το συμπαθειο, το θεμα ειναι να δουλευει σωστα, τι αισθητικη προσεγγιση να κανεις  στα μπουρια ? δεν ειναι και οι κολωνες του Παρθενωνα :)) . Το δικο μου bolt επι 2 ημερες που το σκιζω δεν παρουσιαζει κανενα θεμα. Το μονο που δεν εχω καταλαβει ειναι αν ειναι protected η μπαταρια. Εχθες πριν την φορτιση εδειξε 2,52ν στο πολυμετρο. :hmmm:
δεν νομίζω να είναι protect αν κ είμαι συγουρος δεν είναι θα είχε πλακετιτσα μικρι στο κάτω πόλο δεν έχει απο ότι φενεται

Αποσυνδεδεμένος TzinIs

  • *
  • 73
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The BOLT
« Απάντηση #252 στις: Μαρτίου 22, 2012, 20:22 »
Το εκανα δωρο στον πατερα μου με ενα dc tank και ειναι super εδω και 2 μερες

με μπαταριες δικες μου imr :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος madtracker

  • *
  • 70
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The BOLT
« Απάντηση #253 στις: Μαρτίου 22, 2012, 20:30 »
το έχω και εγω,τίμιο modακι για τα λεφτά του :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος batsman1

  • **
  • 196
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The BOLT
« Απάντηση #254 στις: Μαρτίου 23, 2012, 16:16 »
Παιδια οσοι προλαβατε και πηρατε το boltακι ριξτε του κι ενα καθαρισματακι;Μονο η σως λειπει απο μεσα,ολο γρεζια και μαυριλα ειναι.Οχι μονο τα ακριβα mods να καθαριζετε και μετα να λετε οτι πετανε;Το καθαρισα και τωρα :fight_shot_bandana: :fight_shot_bandana: :fight_shot_bandana:το καημενο.Βαλτε του και λιγη noalox ....οχι αυτη ειναι πιο ακριβη απο το ιδιο :lotpot: :lotpot:ενταξει λιγη βαζελινη για να μην τριζει.Φθηνη ειναι :yes: :yes:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343243 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206993 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542265 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31420 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50601 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597951 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358575 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11908 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193493 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1473 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1476 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 594340 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios