vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

140 επισκέπτες, 2 χρήστες
manoslykos, white varadero

Twitter

Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές

Αποσυνδεδεμένος XristosK

  • ***
  • 899
  • Φύλο: Άντρας
  • Γειά σου ρε Gojira, με τις τζούρες σου
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #165 στις: Ιανουαρίου 15, 2011, 15:31 »
Εμένα που με ρώτησε γι'αυτό, κοπέλα που έκανε προώθηση πωλήσεων για τσιγάρα ;;;;

Αποσυνδεδεμένος Χαρης

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #166 στις: Ιανουαρίου 15, 2011, 16:57 »
zantos ,και εμενα αν μου την πει κανεις ,π.χ. δημοτική αστυνομία
θα τους πω οτι εχω χρόνια βρογχίτιδα και άσθμα και πρεπει να κανω εισπνοες  με αυτη τη συσκευή.
Φυσικα με την ανάλογη φωνη χαχα ,άλλωστε το eGo δεν εχει καν τη μορφη τσιγάρου.χεχε  :))

Εντιτ ,επίσης να πω οτι οσοι μεχουν δει μ`ατμιζω μονο με καλο ματι δε μου μίλησαν ιδίως οι γυναικες ,μου λενε τι ειναι αυτο ,ειναι πιο επικυνδυνο απο το τσιγαρο φυσικα και λοιπα ανυποστατα θελοντας το καλο μου προπάντων  :)) .
      Αλλη ξυνησε και εφυγε στα καλα του καθουμενου ,αλλη μου ειπε τι ειναι αυτο το πλαστικο μαραφετι αντι να χεις κανονικο τσιγαρο.
     Αλλος μου λεει καλα μαρκαδορο καπνιζεις τι διαολο και διαφορα περιεργα ,οι γυναικες ειναι κολλημένες στην αντρουκλα του σκότους απο ταινια του χολυγουντ που καπνιζει με στυλ.
Επιεικως ελεινες μερικες-μερικες.
    Εχω παρει ελαχιστη καλη ανταποκριση ,κατι αλλες τυπισες στη σχολη με κοιτουσαν και τις ακουγα να λενε ,μμμμ νεα μοδα ειναι αυτη ; με το κλασικο ξυνισμα μουρης και κοιταγμα απο κατω μεχρι πανω.
Στις καφετεριες με κοιτανε περιεργα οπως και στα κλαμπ οι γυρω μου και συζητανε κοιτοντας με...
Δε δινω δεκαρα ομως  8)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 15, 2011, 17:06 από Χαρης »

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #167 στις: Ιανουαρίου 15, 2011, 17:12 »
Δε δινω δεκαρα ομως  8)
Υπάρχει η αγνή περιέργεια και η κακή προαίρεση. Δεν είναι καταπληκτικό που ένα τόσο δα μαραφετάκι μας βοηθάει να αναγνωρίζουμε με συνοπτικές διαδικασίες ποιους ανθρώπους δεν θέλουμε δίπλα μας; :)

Αποσυνδεδεμένος Χαρης

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #168 στις: Ιανουαρίου 15, 2011, 17:17 »
Εχεις δικιο ,αλλα η ξανθια που μου την ειπε για το μαραφετι ,ηταν μουρλια   :'(

Μην πω τι εχω ακουσει για τα "κολλύρια"  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #169 στις: Ιανουαρίου 15, 2011, 17:20 »
μηπως η τυπισσα την ειχε δει Αντελινο Τζολυ απο το εργο Ο Τουριστας?

Αποσυνδεδεμένος aiwnios_foithths

  • ***
  • 578
  • Keep Vaping
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #170 στις: Ιανουαρίου 15, 2011, 17:20 »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=weyK5MQI3ng[/youtube]

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #171 στις: Ιανουαρίου 15, 2011, 17:34 »
Εχεις δικιο ,αλλα η ξανθια που μου την ειπε για το μαραφετι ,ηταν μουρλια   :'(

Μην πω τι εχω ακουσει για τα "κολλύρια"  :laugh1:
Ε, άμα πρόκειται για ξανθιά, δύσκολο είναι να σκαρώσεις μία ιστοριούλα για το σημαντικότατο πείραμα που έχει αναλάβει η ερευνητική ομάδα σου το οποίο θα αποτελέσει επανάσταση στη σύγχρονη ιατρική; Under, πες κάτι κι εσύ. :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Χαρης

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #172 στις: Ιανουαρίου 15, 2011, 18:06 »
Εχεις και παλι δικιο. *emoticon που βγαζει το καπελο*

Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #173 στις: Ιανουαρίου 15, 2011, 18:20 »
παντως μεχρι στιγμής έχω πάρει 2-3 τηλέφωνα και την ευθύνη για το ψηστήρι την φέρει αποκλειστικά το GG  8) (ηταν ο λόγος που με πλησίασαν να με ρωτήσουν ...)

Υ.Γ. φυσικά υπάρχουν και ανάποδες αντιδράσεις. π.χ. τις προάλλες σε τραπέζωμα που μας εκανε φίλος για την ονομαστική του εορτή μια κοπέλα στην παρέα της εκανε κάπως το eGo-fog που κρατούσα και με είχε πάρει στο δούλεμα: τι "ραβδο του Harry Potter" τι "μπαγκετα της Μανωλίδου" ... τετοια έλεγε συνέχεια ... μέχρι που εκανε το λάθος και το αποκάλεσε δονητή οπότε πήρε την (πληρωμένη απάντηση): "αν αυτο εχεις στο μυαλό σου για δονητή μαλλον μικρες απαιτήσεις και χαρές εχεις στη ζωή σου"

ηθικό δίδαγμα? don't get mad, get even ;)

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #174 στις: Ιανουαρίου 15, 2011, 19:45 »
 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος kaxri

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • ατμίζω και την πίσσα εξατμίζω
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #175 στις: Ιανουαρίου 15, 2011, 19:46 »
 :lotpot:

Αποσυνδεδεμένος michalistolmi

  • **
  • 133
  • Φύλο: Άντρας
  • Blogger στο teikastoria.blogspot.com
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #176 στις: Ιανουαρίου 15, 2011, 23:20 »
Που να δεις την άλλη στο Χολαργό, να βλέπει (σε συγκέντρωση ατμιστών) καμιά 30ριά μπουκαλάκια αραδιασμένα στο τραπέζι, κάτι GG κάτι άλλα τεράστια και ομίχλη, πολύ ομίχλη λέμε !  :laugh1: :laugh1:
Oταν ήρθε για τασάκια βέβαια, της είπαμε " μπα , μόνο χαρτοπετσέτες πολλές φέρτε"  :idiot1:

Tο κραταω σαν καλαμακι-σουβλακi.... Οποτε ολοι βλεπουν το led και λενε παει... Θα καει αυτος… οποιος είναι κοντα νομιζει ότι είναι ή μαραφέτι του διαβόλου ή τίγκα στο χημικό. Ότι θα βίωνα τον ρατσισμό και για το η.τ. δεν το περιμενα.....
εδω το n joy δεν τολμαω να βγαλω και το ατμιζω στα μουλωχτά με αποτελεσμα να νομιζουν πως κανω παρτίδες από το βαπόρι από την Περσία. Το GG ε.... ονειρο να το αποκτήσω…  θα ερθει και η σειρά του… πρώτα το ego και μετά το GG…..

Αποσυνδεδεμένος aiwnios_foithths

  • ***
  • 578
  • Keep Vaping
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #177 στις: Ιανουαρίου 16, 2011, 00:49 »
Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές?

Αποσυνδεδεμένος m.a.x.

  • ***
  • 710
  • Φύλο: Άντρας
  • το ΠΑΟΚίζειν εστί φιλοσοφείν
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #178 στις: Ιανουαρίου 16, 2011, 00:53 »
εγώ -για να πω την μαύρη αλήθεια- στην αρχή ψιλοντρεπόμουν που είχα ένα μαραφέτι διαφορετικό από τους άλλους στο χέρι για τσιγάρο ενώ και το δούλεμα(αν και τις περισσότερες φορές καλοπροαίρετο) ήταν δεδομένο.

τώρα όμως που το φιλοσόφησα λέω ''τι λακαμάς που είσαι αντί να τους δουλεύεις εσύ σε κοροιδέυουν αυτοί που έχουν στο χέρι ένα κολοτσίγαρο :wall:και από τότε όποτε πετούν μια ''εξυπνάδα''  τους φέρνω στα ίσια τους.


Αποσυνδεδεμένος steven_creta2

  • **
  • 187
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #179 στις: Ιανουαρίου 16, 2011, 10:27 »
αντί να τους δουλεύεις εσύ σε κοροιδέυουν αυτοί που έχουν στο χέρι ένα κολοτσίγαρο ? :wall: και από τότε όποτε πετούν μια ''εξυπνάδα''  τους φέρνω στα ίσια τους.
ετσι ετσι! και εγω με το που δω γνωστο να κραταει τσιγαρο του λεω καλα ρε ακομα αυτη τη μαμακια φουμαρεις? Ή, Φυγε μακρια βρωμας και αλλα τετοια.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4688 499154 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:00
από Xameno_Skli
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 122 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7274 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20835 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194510 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1581 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4729 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1109044 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 180450 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 1984 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1413 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 25302 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy