vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

130 επισκέπτες, 5 χρήστες
madtracker, bloodlessz, ahill2, manoslykos, funes

Twitter

Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές

Αποσυνδεδεμένος Karolina

  • **
  • 100
  • Φύλο: Γυναίκα
  • "If music be the food of love; play on"
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #630 στις: Μαΐου 03, 2012, 10:04 »
ναί.. διότι εδώ που τα λέμε.. κι "απολαυστικό" δεν το λέω ακόμη. Μόνο ικανοποιητικό. Ενδιάμεσα στις 10 ρουφηξιές από το η.τ. μου, ανά 7 σκέφτομαι το κ.τ.
Ίσως βέβαια να είναι και νωρίς ακόμη (17 χρόνια κ.τ. είναι αυτά.. ας μου δώσω και λίγες μέρες χρόνο ε;)  ::)

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #631 στις: Μαΐου 03, 2012, 10:10 »
και να δώσεις και λίγο χρόνο, και κατ εμέ να μην ζοριστείς! Καντο χαλαρά και έρχεται μόνο του. Σε κανα δυο μερες που θα ανακτήσεις την γεύση και την όσφρησή σου, θα αρχίσει να γίνεται η απόλαυση που τόσα χρόνια με το κτ είχες ξεχάσει!!!!!  :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος imjp1982

  • ****
  • 1249
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #632 στις: Μαΐου 03, 2012, 10:17 »
Karolina να σε ρωτήσω τι υγρό και τι Η.Τ χρησιμοποιείς;Για να μην χαλάσουμε το νήμα,αν θελεις στείλε μου ΠΜ

Αποσυνδεδεμένος Fight3R

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
  • Mess With The Best Die Like the Rest...!!!!
    • Ammoudara Beach Hotel/Apts
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #633 στις: Μαΐου 03, 2012, 10:34 »
Πριν απο 1 βδομαδα στον Αγιο Νικολαο (κρητη) με σταματαει ενας Κινεζος στον δρομο και με ρωταει (αγγλικα) "ΤΙ ειναι αυτο?? " "Η.Τ απανταω.." Κανει καθολου δουλεια??? Και αμεσως βγαζω προστατευτικο για το πιπακι (rcamizer) του δινω τζουρα και τρελαθηκε.... Φυσικα η αμεσως επομενη ηταν που μπορω να το βρω κτλ.
Βεβαια βοηθησε και το οτι ειναι στα 4.5 V.... :P

Γενικα οι ξενοι ειναι πιο ανοιχτομυαλοι και πιανουν ευκολα κουβεντα... Οι ελληνες με κοιτανε στις καφετεριες λες και ειμαι εξωφηινος και κραταω καποια ακτινα θανατου.. (με τις τιμες βεβαια που εχουν τα 2 μαγαζια Η.Τ στον Αγιο Νικολαο δεν εχουν και αδικο (100 ευρω το ego-T) )

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #634 στις: Μαΐου 03, 2012, 10:35 »
Επρεπε να πεις στον Κινεζο να εχει το νου του να παρει..Ιταλικό και να προσεχει τις κινεζικες απομιμησεις!  ;D ;D


Που χαθηκες εσυ βρε?  :confused1:

Αποσυνδεδεμένος Karolina

  • **
  • 100
  • Φύλο: Γυναίκα
  • "If music be the food of love; play on"
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #635 στις: Μαΐου 03, 2012, 10:46 »
Karolina να σε ρωτήσω τι υγρό και τι Η.Τ χρησιμοποιείς;Για να μην χαλάσουμε το νήμα,αν θελεις στείλε μου ΠΜ

(έστειλα)

Αποσυνδεδεμένος Fight3R

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
  • Mess With The Best Die Like the Rest...!!!!
    • Ammoudara Beach Hotel/Apts
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #636 στις: Μαΐου 03, 2012, 10:50 »
Επρεπε να πεις στον Κινεζο να εχει το νου του να παρει..Ιταλικό και να προσεχει τις κινεζικες απομιμησεις!  ;D ;D


Που χαθηκες εσυ βρε?  :confused1:

Ναι γιατι ειναι γνωστο οτι η γνωστη Ιταλικη εταιρια δεν τα φτιαχνει στην Κινα....

Που να χαθηκα... Μεταναστευσα στην Κρητη για δουλεια...  :'(

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #637 στις: Μαΐου 03, 2012, 10:55 »
Σοβαρα??
Και στεναχωριεσαι ρε τρελε??  :o  :o
Μακαρι να ημουν κάτω στην Κρητη εγω...  ::)

Αποσυνδεδεμένος Fight3R

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
  • Mess With The Best Die Like the Rest...!!!!
    • Ammoudara Beach Hotel/Apts
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #638 στις: Μαΐου 03, 2012, 10:57 »
Ειμαι παιδι της Αθηνας τι να κανω... Αντε παρε μερικες μερες αδεια να κατεβεις να σε κερασω μια ρακι...  :yes:

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #639 στις: Μαΐου 03, 2012, 10:57 »
Το ότι δεν το βρίσκεις απολαυστικό, έχει βάση.
Και εγώ στην αρχή (πριν 2 χρόνια και κάτι) είχα ένα θέμα, αλλά εδώ και μερικους μήνες πλέον μειώνω αυθόρμητα τη νικοτίνη γιατί
με μπουχτίζει πλέον. Ειχα ξεκινήσει στα 18mg/ml και τώρα είμαι στα 5 mg/ml και ακόμη έχω πτωτική τάση.
Εννοείται εδώ και σχεδόν 2 χρόνια δεν καπνίζω καθόλου κανονικό τσιγάρο.
Κάπου είχε συζητηθεί στο φορουμ ότι υπάρχουν ενδείξεις (ή αποδείξεις? ) ότι το τσιγάρο έχει και άλλες ουσίες πλήν τις νικοτίνης
που δίνουν ικανοποίηση και ισως αυτό να είναι η αιτία.

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #640 στις: Μαΐου 03, 2012, 10:57 »
Ειμαι παιδι της Αθηνας τι να κανω... Αντε παρε μερικες μερες αδεια να κατεβεις να σε κερασω μια ρακι...  :yes:

Δυσκολο...το καλοκαιρακι θα κατεβω ομως...  ;D

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #641 στις: Μαΐου 03, 2012, 11:35 »
Όντως, κάτσε να επανέλθει λίγο η όσφρηση και η γεύση σου και μετά θα δεις!!!

Προσωπικά γεύομαι και οσφρίζομαι πράγματα που είχα ξεχάσει ότι υπάρχουν! Υπομονή και επιμονή!

Αποσυνδεδεμένος VXR_ZAP

  • **
  • 101
  • Φύλο: Άντρας
  • Drive It Like You Stole It
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #642 στις: Μαΐου 03, 2012, 12:00 »
Σας εχει τυχει ποτε να σας πλησιασει για να μυρισει τον ατμο που βγαζετε???? :laugh1: :laugh1:

Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #643 στις: Μαΐου 03, 2012, 12:11 »
Οι περισσότεροι δεν μυρίζουν τίποτε αλλά έχουμε και μερικούς που δεν μυρίζουν
με τη μύτη , μυρίζουν με το ...μάτι.  ;) Σε αυτούς πάντα κάτι μύριζε !!

Αποσυνδεδεμένος gtm

  • **
  • 307
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #644 στις: Μαΐου 03, 2012, 12:19 »
karolina
από μένα είναι όλα στην απόφαση .πριν 2 μήνες πήρα το iwant αφού είχα καβγά με την σύζηγο να κόψω το ρημάδι. Τό έλαβα και πίστευα τι βλακεία είναι αυτή, έβλεπα ατμιστή και έλεγα τώρα τι πιστέυει οτι καπνίζει και γέλαγα .
το δοκίμασα και βήχας πνίξιμο κ.τλ και κατάλαβα την μ.....α μου
Πήρα 1 γεματο palmall 25 και το σβούριξα .από τότε καμία δοκιμή . Αν πραγματικά θέλεις δεν πρέπει να ψάχνεις την ψέυτικη ικανοποιήση του τσιγάρου και να  θυμάσαι τα άσχημα βήχα βρώμα στιφό στόμα σαν παπούτσι , και οταν και αν σε κολησει κανενας εξυπνος καπνιστης για την βλακεια που κανεις απλο πες του να κρατησει την αναπνοη του και εσυ μαζι και να δει ποιος αντεχει περισσοτερο 8)
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 03, 2012, 12:25 από gtm »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4688 499099 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:00
από Xameno_Skli
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 111 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7264 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20821 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194469 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1572 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4720 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1108919 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 180397 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 1973 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1407 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 25271 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy