vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

271 επισκέπτες, 1 χρήστης
manoslykos

Twitter

Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές

Αποσυνδεδεμένος stavrele

  • **
  • 156
  • Φύλο: Άντρας
  • Η αξία του νικημένου δίνει αξία στο νικητή.
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #600 στις: Απριλίου 20, 2012, 02:30 »
Εντάξει για τις γυναίκες είναι πιο δύσκολο να "καπνίζουν" το μαρκούτσι
αλλά είναι και στον άνθρωπο,η γυναίκα μου βαρέθηκε να γεμίζει συνέχεια
το μίνι και της έδωσα ένα DD με τανκ  ;D Όταν τη ρωτάνε τι είναι αυτό το
πράμα το ρίχνει στη πλακά και κάνει οτι παίζει κλαρίνο και άμα λάχει
κάνει και δυο στροφές.....

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #601 στις: Απριλίου 20, 2012, 02:37 »
Ξεπέρασέ το. Την επόμενη φορά για άσκηση, θα πάρεις το laptop σου στο καφε, θα συνδέσεις πάνω του το passthrough και θα ατμίζεις σαν να κρατάς μικρόφωνο.
Εγώ δίπλα σου θα τους κάνω νοήματα να μην κάνουν φασαρία.
 :laugh1: :laugh1:

αστα να πανε φιλεναδα!εσυ το λες για αστειο αλλα εγω παιζει η περιπτωση να το κανω κιολας! :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

by the way τα σεβη μου στα vv passthrough  :respect: :respect: :respect:
ειδαμε το φως το αληθινο! στα 4.2 δε πα να τραγουδανε κατι gg-ss-lava-trava κλπ και μπαινει και στην κωλοτσεπη :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος ktm

  • **
  • 135
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #602 στις: Απριλίου 28, 2012, 23:12 »
Λοιπόν προχτές είχα μια πολύ καλή εμπειρία....Είχα πάει στο νοσοκομείο για κάποια υπόθεση,καθώς περίμενα στον διάδρομο την σειρά μου είναι δίπλα μου μια κυρία γύρω στα 65-70 περίπου....Μετά από αρκετή αναμονή θέλησα να ατμίσω βγάζω λοιπόν το καλό μου w και αρχίζω να ατμίζω.... Με κοιτάζει η κυρία και μετά από λίγο κάπως συνεσταλμένα μου λέει: ''Αυτό είναι η.τ.'' ε? ''ναι'' της λέω ''ααα'' μου λέει.. ''παίρνει υγρό εε''?? ''ξεβιδώνει  και το γεμίζεις και το φορτίζεις.....''?? ''ναι'' ''ναι'' ''ναι'' της λέω ''να προσέχεις στο τέλος'' μου λέει ''μην το αφήνεις χωρίς υγρό''..... :eyesplash: :eyesplash: έπαθα σοκ δεν την περίμενα για κανένα λόγω... :o :o :o :o  Αλλά το κορυφαίο είναι πως πέρασε το μισό προσωπικό του νοσοκομείο από μπροστά μου και δεν με κοίταξαν καν....Μα τόση άνεση πια??? :)) :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #603 στις: Απριλίου 28, 2012, 23:35 »
Εκανα την Μεγάλη Τετάρτη (πασχαλιάτικο το κέρατό μου) μια μικροεπέμβαση με τοπική αναισθησία.
Δεν τόλμησα βέβαια να ζητήσω να ατμίζω και κατα τη διάρκεια, αλλα καθως ημουν ξαπλωμενος στο κρεββάτι (σε ιατρείο και οχι σε νοσοκομείο) και περιμενα να δράσει η αναισθησία, δεν εφερε κανεις απο τους δυό γιατρούς αντίρρηση! ντουμανιασα τον τόπο και λόγω αγχους!!!!!!  :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος ktm

  • **
  • 135
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #604 στις: Απριλίου 29, 2012, 15:56 »
 :)) :)) :)) δεν σου κάνει φοβερή εντύπωση όταν ο γιατρός δεν σου απαγορεύει κάτι που απολαυμάνεις???? :dance: :dance: :dance: :dance:

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #605 στις: Απριλίου 29, 2012, 16:46 »
ΠΟΛΥ! Απ την άλλη μου απαγόρευσε το σεξ για καποιο καιρο οποτε να μου απαγόρευε και αυτο????:wall: :wall: :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος VXR_ZAP

  • **
  • 101
  • Φύλο: Άντρας
  • Drive It Like You Stole It
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #606 στις: Απριλίου 29, 2012, 16:54 »
Ρε παιδια δεν την παλευω αλλο...
Θα αρχιζω να μοιραζω μπατσες σε ολους...


Εχω βαρεθει να μου λενε...


-Ρε πας καλα αυτο ειναι καρκινογονο κοψτο
-Ρε προσεχε μην σου σκασει στην μουρη
-ΚΤΛ

 >:( >:( >:( >:( >:( >:( :angry_orange: :angry_orange: :angry_orange: :angry_orange: :angry_orange:

Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #607 στις: Απριλίου 29, 2012, 19:47 »
Ίσως οφείλεται στο ότι δεν μπορεί να χωνέψει, οτι εσύ έχεις πάρει μια "μπαταρία"στα χέρια σου, και σταμάτησες αυτό που εκείνος δεν μπορεί με τίποτα :yes: :yes:
Για μένα η σοβαρότερη κουβέντα όσον αφορά την αντιμετώπιση από καπνιστές στους ατμιστές
είναι η παραπάνω φράση του φίλου μας.  :bow:
Και αυτό εκδηλώνεται με μια υπεροψία ή χλευασμό προς όλους εμάς με τα η.τ. να γίνονται
εμπαιγμός από τους άλλους  :yes:

Αποσυνδεδεμένος drf

  • ***
  • 557
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #608 στις: Απριλίου 29, 2012, 20:57 »
Ρε παιδια δεν την παλευω αλλο...
Θα αρχιζω να μοιραζω μπατσες σε ολους...


Εχω βαρεθει να μου λενε...


-Ρε πας καλα αυτο ειναι καρκινογονο κοψτο
-Ρε προσεχε μην σου σκασει στην μουρη
-ΚΤΛ

 >:( >:( >:( >:( >:( >:( :angry_orange: :angry_orange: :angry_orange: :angry_orange: :angry_orange:


να τους λες να σου διαβάσουν τι λέει το πακέτο τους απέξω..  ;)

Αποσυνδεδεμένος eGo-W

  • **
  • 122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • (πάντα ήθελα να της μοιάζω - έστω στο τσιγάρο! :))
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #609 στις: Απριλίου 29, 2012, 21:10 »
Κι εγώ τα άκουσα όλα, μέχρι και αυτό για το υγρό στους πνεύμονες, από πολύ καλή φίλη από το Ηράκλειο, που καπνίζει και 2 πακέτα μάλμπορο στην καθισιά, και αμέσως της εξήγησα για τον βρώμικο πόλεμο των καπνοβιομηχανιών, της είπα και για τις έρευνες που έχω διαβάσει και μετά μου ζήτησε και συγνώμη η κοπέλα. Γενικά οι άνθρωποι καταλαβαίνουν ότι διακυβεύονται συμφέροντα εδώ -και ξέρω από πρώτο χέρι ότι οι καπνοβιομηχανίες έχουν επιστρατεύσει το μάρκετιγκ τους για να αντιπαλεύσουν το η.τ. Τέλος τους λέω ότι γλυτώνω 180 ευρώ το μήνα, γουρλώνουν τα μάτια και μετά πολλοί ζητάν να δοκιμάσουν!  :))

Αποσυνδεδεμένος dimkor

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #610 στις: Απριλίου 29, 2012, 21:59 »
Διάλογος στο καφέ:
Ρε συ, αυτό κάνει υγρό στους πνεύμονες! :hmmm:
-O Μέσι, θα έρθει στον Ολυμπιακό!!! :yes:
-Αυτό τώρα, τι σχέση έχει; :hmmm:
-Μα ...καμμία!! ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος dentaltasos

  • *
  • 66
  • Φύλο: Άντρας
  • Keep Vaping...!!!
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #611 στις: Απριλίου 29, 2012, 23:04 »
Σαν πρωην καπνιστης και σαν νυν ατμιστης εχω να πω το εξης..........
......πρην τρεις μηνες που ξεκινησα την επιβλαβη ??!!?? συνηθεια του ατμισματος.....
.......(ετσι την αποκαλουσαν οι πολυξεροι καπνιστες φιλοι μου) ....δεν μπορουσα ποτε να φανταστω
οτι θα με εβρισκε να γινω απο τους ποιο φαν του ειδους.
Ομολογω οτι στην αρχη μου ελειπε το ρημαδι το τσιγαρο και ποιο πολυ μου ελειπε η γενικη συνηθεια
(ανοιγμα πακετου,αναμα αναπτηρα κ.τ.λ) ομως στα 42 μου χρονια αν και καπνιζω απο την ηλικια των 17
ηταν η πρωτη φορα που πραγματικα εψαχνα κατι να αλαξω την κακια αυτη συνηθεια.
Να φανταστειτε οτι προσωπικα ο πολεμος που δεχτηκα απο φιλους καπνιστες ηταν μεγαλος μεχρι και το
οτι '' ρε συ Τασο πως θα χορευεις μια ζειμπεκια με το καπνογονο στο στομα'' & το οτι ''αυτα ειναι για τους ντιντιδες''
ακουσα. Σε ολο αυτο το ρεσιταλ του παραλογου μετα απο αυτους τους 3 μηνες εγω σαν ο Τασος ο πρων καπνιστης
καταφερα τα ακολουθα ......
1. Κερδισα ενα προσωπικο στοιχημα με τον εαυτο μου στο θεμα υγειας.....ΑΜΕΣΑ (απο την πρωτη κιολας εβδομαδα
βελτιωθηκε η αναπνοη μου και δεν κουραζομουνα πια τοσο ευκολα)
2. Αφησα πισω μου ολη αυτην την βρωμα (τασακια,ρουχα με οσμη καπνου,μαυροι τοιχοι)
3. Οικονομια ΤΡΕΛΗ απο τα 200+ Ευροπουλα στα 30-
4. Παρολο την αντιθεση μερικων φιλων μου καταφερα μαζι με την γυναικα μου να βαλω 3 απο δαυτους στο Club των ατμιστων.
5.Ο περιπτερας της γειτονιας μου με εχασε .....το πολυ πολυ να με δει για καμια σοκολατιτσα.
Και 6. Δηλωνω πραγματικα ευχαριστημενος απο τα ντουμανια ΑΤΜΟΥ που βγαζω οταν βγαινω εξω για καφε,ποτο,φαγητο
και εχω διπλα μου περιεργα τυπακια να με ρωτουν εαν εχω αναπτηρα και εγω πολυ απλα απαντω σορυ αλλα ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΩ.......!!!

                            Υ.Γ   Μια παλια παροιμια λεει ''οσα δεν φτανει η αλεπου τα ωλεπει και τα καμαρωνει''
                                    Καντε αυτο που θελετε μην δινεται λογαριασμο σε κανενα και επιτελους...........
                                      ..............ΑΤΜΙΣΤΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ..........!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος dentaltasos

  • *
  • 66
  • Φύλο: Άντρας
  • Keep Vaping...!!!
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #612 στις: Απριλίου 29, 2012, 23:06 »
 :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #613 στις: Απριλίου 29, 2012, 23:40 »
δεν ξερετε ποσο χαιρομαι οταν λεω "δεν θελω τασακι, ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΩ" !
και ας με κοιταει το μισο μαγαζι να ατμιζω..μπορει να με κανουν να ντρεπομαι
λιγο ετσι που με κοιτανε επιμονα αλλα προσπαθω απλα να μη το σκεφτομαι
και ευτυχως το καταφερνω  ::)

Αποσυνδεδεμένος Μαράκι

  • **
  • 131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Πώς αντιμετωπίζουν οι γύρω μας τους ατμιστές
« Απάντηση #614 στις: Απριλίου 30, 2012, 01:30 »
Ρε παιδια δεν την παλευω αλλο...
Θα αρχιζω να μοιραζω μπατσες σε ολους...


Εχω βαρεθει να μου λενε...


-Ρε πας καλα αυτο ειναι καρκινογονο κοψτο
-Ρε προσεχε μην σου σκασει στην μουρη
-ΚΤΛ

 >:( >:( >:( >:( >:( >:( :angry_orange: :angry_orange: :angry_orange: :angry_orange: :angry_orange:
Βάλε δυναμιτάκια μέσα στα ΚΤ τους.... Να δείς τι ωραία που σκάνε και αυτά στην μούρη τους!!! :yahoo: :yahoo: :yahoo: :lotpot: :lotpot: :lotpot:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4688 499203 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:00
από Xameno_Skli
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 136 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7287 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20848 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194523 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1590 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4742 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1109087 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 180484 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 1998 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1419 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 25326 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy